"Тримаю слово офіцера".

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
21.12.2021
Чи складе свої повноваження як депутат та секретар Дрогобицької міської ради Орест Каракевич, за невиконання передвиборчих обіцянок?
 
Чи візьме приклад з Брехуна №1 "Тараса-через слово брехунця Кучми" і буде розказувати байки до кінця своєї каденції, за днів 12, початок 2022року???
 
Чи кине темне пятно недовіри від громади та на політичну партію "Європейська Солідарність" і нашого сивочолого Гетьмана Петра Порошенка, неправдивими обіцянками і відповідальністю за екологічне лихо яке знищує всю флору на вулиці Гайдамацькій, з даного відео, стає все зрозумілим.
 
"Тримаю слово офіцера"...


Переглядів: 2363

Коментарі (32)
 
От головний лікар на Кульпарківській дійсно тримає слово, сказав, що я невиліковний і таки дійсно невиліковний.
Рейтинг: 6+ -1-
 
uit Koninkrijk der Nederlanden, 09:52 21 грудня 2021 р.
 
Кучмівська злодійська влада керує Дрогобичем. Дерибанять землі, фальсифікують конкурси на державні посади і на посади директорів шкіл і нагло обманють своїх виборців Ганьба вам паразитам!
Рейтинг: 27+ -1-
 
Порядна людина, 10:05 21 грудня 2021 р.
 
Все, Каракевич здувся ! Жаль була надія. Бабло перемогло.
Рейтинг: 24+ -1-
 
Все ., 10:11 21 грудня 2021 р.
 
Надійтесь на чудо. Хто як не вони - таке гасло. Хто кормушку по своїй волі покине? Фізично працювати важко і заробіток менший набагато. Запитання має очевидну відповідь - НІ.
Рейтинг: 15+ 0-
 
Читач, 10:16 21 грудня 2021 р.
 
ага)))
Рейтинг: 3+ 0-
 
Ayaks, 10:48 21 грудня 2021 р.
 
Секретар Ради- це посада опозиційна до голови міста, але як ми бачим бабло робить чудеса! Мдаа красти то не школи закривати!  
Тягне на звання Брехун #2 Дрогобицького Району!
Рейтинг: 21+ -1-
 
Місцевий, 11:29 21 грудня 2021 р.
 
Зеленожопі місцеві владці отримали від "найвеличнішого лідера сучасності" команду "Фас! " , щоб підняти свій рейтинг, що дуже просів. Його турбує тільки власний рейтинг (а як коміку без оплесків публіки обійтися! ), катастрофічна ситуація в державі клоуну глибоко десь.  
Якщо пан Кулиняк ще до цього часу в мене викликав якусь повагу, то зараз - тільки зневага. Голова РДА пішов на повідку Саламахи, який брехнею поганяє.  
Хто написав цю безграмотну статтю "без авторства"? Монтовані відео також не викликають довіри. Все виглядає дуже підло , коли підставляють пана Веселого, нібито він воює з ДМР.  
Пане Кулиняк, припиніть оте свинство своїх однопартійців. Та організуйте для них курс по вивченню державної мови, бо їхня безграмотність зашкалює.  
Отой викладений матеріал - примітив, розрахований на ЗЕ баранів. Пора вже вести чесну боротьбу. Хоча, якої чесності я вимагаю, коли преЗЕдентик сам посів трон завдяки брехні та хамству!
Рейтинг: 6+ -15-
 
Наталія, 11:31 21 грудня 2021 р.
 
Не можна організовувати курси ПО ВИВЧЕННЮ- перш, аніж щось бла-бла, треба читати буквар. От, З ВИВЧЕННЯ- залюбки. Хоча. Ну, отримають ПОВИВЧЕНІ ще один пластиковий пістаканник- й цоб-цабе на малину до Європи. А, може, вже- ПОВИВЧЕНІ, у стилі "підпісьде. ь і підпісьде. ь"
Рейтинг: 0+ 0-
 
:(, 12:00 21 грудня 2021 р.
 
У Куриляка в адміністрації зараз є понад сто штатних одиниць. Важко сказати, чим займаються ці люди. На мою думку, у префектурі, яка має бути утворена замість РДА, достатньо буде 15-20 спеціалістів.
Рейтинг: 12+ -3-
 
нах..., 12:04 21 грудня 2021 р.
 
Янів змусив місто, а тепер і ціле ОТГ , платити за вивіз сміття найбільшу ціну в Україні, Бейзик протегує продажні земельні питання в ДМР, Каракевич відмиває гроші через Латвійских аферистів Діану і Ко!  
Питання….  
За що ви Нас -громаду так ненавидите ЕСники, Га? ! ? ! ? !
Рейтинг: 17+ 0-
 
Комунальник, 12:26 21 грудня 2021 р.
 
Не Куриляк а Кучмак, пишіть правильно будь-ласка
Рейтинг: 8+ -1-
 
До нах, 12:29 21 грудня 2021 р.
 
Шніцегр відай мені і бігуняку 5 тесяч долягрів і дві тесячи гривен не позор Порошенка так як Каракевич 8)
Рейтинг: 11+ 0-
 
Олежик, 12:52 21 грудня 2021 р.
 
Треба таким гондошникам сказати тверде "Йдіть у сраку! ", повідбирати все, що їм, сотеннотисячно, понавиплачували- і впердє, на малину до Польщі! Інакше ладу не буде! І ніяких нічних розтриздяйок у місті бути не повинно: молодь й без того не має куди подітися! А то ще позаганяють всіх у "обігрівальні" шатра, як бомжів (як таке може бути у страшенно "европіському" місті? ! ), а самі- далі будуть дерибан дерибанити. А викусіть! Герої давно в землі лежать, а всіляке сміття аморальне- ще й заробляє на них! Повідміняти всілякі "статуси": нехай живуть на шмаркаті 1934 "шмигалі", як мільйони тих, котрі поклали долю й сили на отаке-от, аби воно, одне з другим, кошмарило країну й малі території? !
Рейтинг: 10+ 0-
 
!, 15:36 21 грудня 2021 р.
 
Верховна рада( ратуша) от вони штат роздули , о там сидять спеціалісти по сканню по колінках і усі керівники, ви собі уявіть які вони зарплати мають)
Рейтинг: 10+ 0-
 
Маєм то що маєм, 15:37 21 грудня 2021 р.
 
Можливо Каракевич і непоганий лікар , але політик повний 0 - тупий і економіці , бюджеті без досвіду і освіти. виконує вказівки тих , хто його поставив - ЄС. Брехун , нікчема , псевдопатріот , в Брониці хотів перестріляли жителів, які не пропускали сміття на полігон. Гроші , влада зробили з Каракевич а непотріб і блазня . а колись мав він непогану славу.
Рейтинг: 23+ 0-
 
Олег, 16:10 21 грудня 2021 р.
 
Каракевич за рік часу разом з Кучмою не видали жодної ділянки учасникам бойових дій, а лише вкрали 14-ть на Самбірський 3  
Одна з цих ділянок Богдана Пірата героя України, також Пинзин тричі контужений бойовий офіцер та покійного Андрія Поясника і Василя Іванова .  
На цих ділянках планувалось збудувати три багатоквартирних житлових будинка , де 1200 квадратних метрів житлової площі переходило УБД, договір з забудовникомбув підписаний ще 2018 році. Але нажаль ця ділянка передана напів легальній фірмі в оренду за непогану винагороду другу Каракевича Ананевичу Василю.  
Ось так вони дбають про своїх побратимів, нажаль.
Рейтинг: 22+ -1-
 
Михайло Солян, 16:41 21 грудня 2021 р.
 
Ая: якщо заступник Голови ЛОДА, шпіндель, щойно запеленаний, отримує самашедшу премію- за підписом самого генералісімуса обласного льокалю- то про що ще можна вести мову: про стєрвофікати про укрмову, про мінімалізацію максимілізації всього і вся для найбідніших верств населення, про перенасиченіі "акційними" товарами посписувані, ще, вочевидь, минулоріч, супершмаркетівські товари, про біду на одноразових дорогах, які, від перепаду зимових температур, навесні розповзуться по рівчаках, про якісь ефемерні заснування нових льотних шарашок, які відправляють пасажирів невідомо куди і хто його там знає- за які такі, у цих, страшно бізнесових, інкогнінутих, не менш самашедші, гроші (бо ніде у світі перелетіти з області до столиці не коштує утричі більше, аніж з Парижу- до пекіна)? .
Рейтинг: 1+ 0-
 
!, 16:43 21 грудня 2021 р.
 
Каракевич - відтепер Дон Карлеоне зализаний! ))  
ахаха. Навіки зганьбив своє ім'я в Дрогобичі.
Рейтинг: 20+ 0-
 
Дрогобичанин, 17:23 21 грудня 2021 р.
 
Я Гринь
Рейтинг: 1+ 0-
 
Гринь, 18:08 21 грудня 2021 р.
 
Все це тільки квіточки. Серйозні плоди дозріють після свят. Коли громада отримає документальне підтверджену інформацію щодо нанесення збитків кожному мешканцю міста горе патріотами. Мовчазне сприяння ними діяльності підприємств, що співпрацюють з агресором. Може тоді зрозуміють , що не треба довіряти місцевим активістам , яких хитрі дядьки використовують в своїх інтересах , а їм дають можливість мародерствувати на місцях прикриваючись псевдо правдивими закликами , що тільки вони це справедливість.
Рейтинг: 10+ 0-
 
111, 18:25 21 грудня 2021 р.
 
Подивимся як Каракевич буде тепер Порохоха захищати , чи булу звернення до центральнлї влади 
Чи здається як завжди і буде боятись шось без відома КуЧМО робити
Рейтинг: 8+ -1-
 
Дрогобичанин, 22:05 21 грудня 2021 р.
 
А чому зразу Каракевич? У нас зелена сопля казала що піде з поста, якщо люди будуть незадоволені, і що?  
Чому Каракевич має бути інакшим, у нас сцикло сидить президентом і приклад показує як на людей можна х. р положити.
Рейтинг: 4+ -6-
 
Роман, 22:42 21 грудня 2021 р.
 
Подивимся чи Орест Каракевич тримає слово офіцера чи він вже обернувся в брехливу наволоч як кучма і герман та янів.
Рейтинг: 17+ 0-
 
Честь, 00:38 22 грудня 2021 р.
 
Вони абонплату прив'язують до тарифів? Ну тоді треба зарплатню чинуш прив'язати до мінімальної зарплатні громадян. Покращився рівень життя громадян - чинуша отримав надбавку, погіршилось - надбавку скасовано. у вартості тієї ж самої гарячої води, закладена вартість і транспортування. Це теж саме, як і з вивезенням сміття. Тихенько поставили окремий платню, а вирахувати з оплати ГІОЦ забули. І вся Україна , як осли проковтнули. Ніхто а ні пікнув. Далі теж саме відбулося з холодною водою. Потім газ. Отож маємо наступне: гарячу воду. Ось подивитись через якись час буде світло. І всі , як осли будуть платити по два рази одне і теж саме? А постріляти оту всю сволоту- нема кому: силові белембаки, оті вся ряжені атошники з повними медальок грудьми, гоп-стоп? ! Ау? !
Рейтинг: 6+ 0-
 
!, 03:45 22 грудня 2021 р.
 
Нечесть губить честь офіцера - сміхота. Коли є честь та гідність у людини то її згубити неможливо ніколи. Люди народжуються з тими рисами у характері і є такі що народжуються слабими та гнилими , і так йдуть по життю . Доречі тепер "гнилих" надзвичайно багато наплодилось бо бабло забирає розум навіть у тих хто цей розум мав у минулому. Бабло і влада з чинуш робить потвор. Недарма в США біля Штабу. ООН вже встановили мономент " ЗВІРА" ось вам і САТАНА при кінці світу. Сатані стали поклонятись, то ж треба як збуваються Святі Писання. Глибоко віруючі люди бачать що все йде до краху і це страшно друзі. Страшно і те, коли стає очевидним , що люди втрачають людську подобу при можливості набивати кишені своїх порток баблом обіймаючи високі. посади. і то їх погубить шкода що вони цього не усвідомлюють. Чергові вибори не за горами. Виборець тепер набагато мудріший і лояльності небуде.
Рейтинг: 9+ 0-
 
Думка, 11:06 22 грудня 2021 р.
 
Бійтеся самих себе, а не "мономентів" фанерних. Думка має бути твердою і непохитною, а не - то сіська, то масіська! Їхня "зьвіра" не врятувала жоден, потрощений смерчем, мерикацький штат, тому ані виборці, ані перебранці, ані вибрані з перебраного- то "акція", а не вибори для виборців. Тому, "акціонери" й далі пруть наввипередки до корит, а виборці- це так собі: за кадром у телевізорі- поплескати в долоньки. Чим там перед ними махають режисери?
Рейтинг: 1+ 0-
 
?!, 11:27 22 грудня 2021 р.
 
Чув, що він недовчений лікар і колєга шамана. А коли встиг закінчити військове училище чи академію і отримати офіцерське звання - не знаю.
Рейтинг: 13+ 0-
 
Місцевий, 13:31 22 грудня 2021 р.
 
Ісус Христос Син Божий прийшов до нас з неба і люди його розіп’яли !  
Що говорити тоді про простих смертних ? Чи Вам вгодити , писаки тутешні?  
Господи, прошу тебе, дай їм розум і чоловічу гідність!
Рейтинг: 2+ -6-
 
Дрогобичанин, 13:45 22 грудня 2021 р.
 
Ваша Гідносте, протухлим алкашам попри розливайки, понасотворіть ще триста тридцять три притулки з усім комфортом, і понаставляйте на кожному повороті по три палатки з гарячим чаєм і булочками- то вони, якраз, за це вас і пошлють подалі, лохи ви, дерибанщики людського кошту! Ідіотизм, а не місто!
Рейтинг: 5+ 0-
 
!, 14:11 22 грудня 2021 р.
 
Він здається медик то якого милого опинився у чиновницькому кріслі? Краще жити нікому не заборониш правда хлопе? Кожен має сидіти у своїх санях тому і такий безлад у нашій неньці що повар буде шити а лікар буде канцеляристом і пішло та поїхало. Абзац просто . Всі чинушами хочуть бути бо там бізнес який непрогарає ніколи. Тож кому лапшу зібрався вішати? Та не взивай надаремно Господа.
Рейтинг: 14+ 0-
 
Дрогобичанину, 18:13 22 грудня 2021 р.
 
Каракевич, іди воюй на Схід, тому не бреши і не кради!  
Каракевич, забирай своїх прикормлених біля Кучми псевдоатошників, на Схід!  
Орку-не тринди, тобі вже ніхто не вірить! Вам по. на народ, а до мільйонерів та олігархів-кишка тонка пікнути!
Рейтинг: 6+ 0-
 
Ліля, 12:00 25 грудня 2021 р.
 
Маєте рацію, вони пішли першою хвилею на схід, хто де був, скільки був та інше це уже історія, пане Каракевич ви пішли в політику з Кучмою, тому зніміть форму і будьте службовцями і не прикриваєтеся АТО.  
А якщо вам щось не подобається завжди маєте шанс змінити ваші шикарні костюми на форму і вернутись на фронт і не забудьте взяти собою ананевича там на нього чекають з нетерпінням його борги та грішки.  
Тому "ви або зніміть хрестик або вдягніть штани".
Рейтинг: 7+ 0-
 
Голос з Сходу., 20:48 25 грудня 2021 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2022 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5208 днів)