Чому нас дальше дурять з питанням сміття, чому Тарас Ярославович не виконує припис ЛОЕК …?

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
03.01.2022- Тарас Ярославович неможе сказати чому він та його підлеглі не виконують припис Обласної Екологічної Комісії, яка вас примусила забрати накопичене вами сміття до 22.12.2021 року.

- Ми чули про 4-6 міс., а уже пройшов рік від часу пустих обіцянок, то все-таки коли ми дочекаємось на виконання обіцянок даних громаді ТГ, чи це був простий передвиборчий піар та хайп…
 

 
 
(Відео зняте 30.12.2021р. 9:45
А скільки таких машин заїзджає коли ми небачимо…)
 

Переглядів: 2786

Коментарі (72)
 
Це ж патріот-атовець(пан Кучма).
Рейтинг: 11+ 0-
 
Файно, 10:25 03 січня 2022 р.
 
Я ще те все сміття не перебрав, от коли переберу, тоді і вивезуть.
Рейтинг: 6+ -1-
 
heer Flunt, 10:33 03 січня 2022 р.
 
родовження регулярноготак вилядає, що цей пан Торський не докінця є щирим в плані викривання продовження вивезення сміття або не знає, що його відео не може бути доказом, бо не зафіксовано номер автомобіля, водія і немає привязки щодо вказаного несанкціонованого сміттєзвалища та інші нюанси. Шкода, бо продовження вивезення сміття при забороні є реальним криміналом для кучми. Якщо можна, то ще парочку відосиків з залученням громадсчькості і буде хороша доказова база, а так моі щирі гратуляціі пану Торському, як я зрозумів. Обявіть де можна підписатися і я обовязково підпишуся під клопотанням про злочин і до екологіі. Пора зупиняти, вони припухли і закрили стоматологію, ну це вже занадто. Назвіть хто проголосував, щоб знати кому харкнути в морду.
Рейтинг: 16+ -2-
 
надя, 11:00 03 січня 2022 р.
 
Чого дохтора вибирали у мери? Що ніхто не знав хто є Кучма разом зі своїми на той час партійцями . Безпартійного господарника у мери потрібно і такі є серед простих пересічних дрогобичан , а не у різного роду партейках. Партейки створюються тільки для збагачення та просування на високі держпости негідників. З вищою освітою майже кожен простий дрогобичанин є , але нажаль посади за фахом своїм у рідному місті немають. Бо туди лізуть неуки та пияки , куми та свати , брати та коханки тих мерзот які дотичні до різних олігархічних партій . До прикладу взяти новорічні "перли" головного "ударівця" Кличка Віталі . Цей мер навіть незнає який рік наступив на планеті бо вітав з 2220 роком. Ось який клоун керує у Кийові. Сила є а розуму не треба - якось так тепер обираєм чи то нам підсувають як у карточній грі. Диву даюсь все більше і більше.
Рейтинг: 18+ -1-
 
Дрогобичанка, 11:08 03 січня 2022 р.
 
Вітаю всіх з наступившим Новим Роком 2022 роком. Що основне має бути? Ясно щоб всі були здорові. Щоб в сім*ях був порядок і жили не сварилися. Люди між собою були дружніми. Сміття і сміття. Казав мер м . ЛЬВОВА , Садовий що в цьому році має бути побудований завод по переробці того сміття. Ясно що з сміттям треба щось робити. Проблема номер 1. І останнє. До так званих критиканів. Шановані! Коли проходили вибори на крісло мера міста, чому ти одне з одним не хотіло стати керівником нашого старовинного міста? Що слабо? Критикувати може кожний ДУРЕНЬ сидячи на дивані. Що не так? Всім сили духа , дружності . і ясно що керівникам ДРОГОБИЧА треба робити все, щоб ми жили добре і біди не знали! МИ ЛЮДИ! .
Рейтинг: 2+ -12-
 
снайпер + за УКРАІНУ, 11:42 03 січня 2022 р.
 
Я думаю що пан Кучма через те сміття на Гайдамацький має мабуть геніальний бізнес план. Тарком-2 організує там . будуть розводити (а там місце , дякуючи їхнім старанням просто ідеальне) норки, фредки, ондатри і бурих щурів.
Рейтинг: 22+ 0-
 
Оц, 12:03 03 січня 2022 р.
 
Вітаю громаду з Новим Роком і з тим що Герману і Кучмі прийдеться повернути громаді близько 25 000 000 гривень, це висновок антимонопольного комітету, припис екологічної комісії і як наслідок кримінальна справа )Тому , можливо, повернення коштів помягчить багатьом сплату комунальних послуг, які для багатьох вже є непідйомними. Тому чекаєм з нетерпінням справедливості і верховенства права !
Рейтинг: 19+ 0-
 
Добродій, 12:13 03 січня 2022 р.
 
ти краще займи якусь тверду позицію, бо так виглядає, що в тебе роздвоєння особистості і в залежності від стану підтримуєш або в опозиціі до такого управління кучмою та його близьким оточенням. Може тобі так краще маніпулювати, але з таким роздвоєним поглядом наносиш шкоду більшу місту, ніж ті площинні, які вибирали і ті які кормляться з одного стола, бо то явні мерзотники, які мають нести солідарну відповідальність за те, що в місті знищується освіта, за захмарне іх утримання за рахунок необгрунтованого обєднання населених пунктів, вибором старост, зменшується надання медичних послуг, розбазаренням землі тощо. Обовязково звернутися до ВРУ про створення ТСК щодо порушення Конституціі та законів Украіни під час управління містом пртягом 2015-2022 р. р.
Рейтинг: 7+ 0-
 
до снайперка,, 12:18 03 січня 2022 р.
 
Я Гринь
Рейтинг: 2+ -1-
 
Гринь, 12:36 03 січня 2022 р.
 
штраф ляже на міську раду, яка може своім рішенням зобовязати сплатити в порядку регресу з винуватців. Треба перевищення повноважень міським головою, що призведе для проведення перевірки відсторонення мера, а це мінімум рік і тоді вся ним створена схема розвалиться як карточний дім, бо можуть зявитися у декого кримінали, а як відома своя сорочка ближче до тіла.
Рейтинг: 13+ 0-
 
віра, 12:40 03 січня 2022 р.
 
Тирський це риго@нал, який ненавидить патріотів який ще в 2014 році підтримував Януковича і писав в себе на сторінці щоб розігнали майдан, а тепер ховається як щур, а сам є невдахою і на ніщо не здатний. Торський Пес риго@нальний!
Рейтинг: 4+ -18-
 
Торський пес, 12:48 03 січня 2022 р.
 
Ну чому я такий сексуальний?
Рейтинг: 1+ -1-
 
Гріцацуєв, 12:52 03 січня 2022 р.
 
Ой а де той Орчик Каракевич , шо інвесторів притягнув, ой , тобто де інвестори? )
Рейтинг: 18+ 0-
 
Дро, 13:44 03 січня 2022 р.
 
Та кажуть шо той Орко Каракевич , повністю ліг під Кучму, і плював він на ті цінності майдану, та деребанить землю  
То таке, для вас олухів , щоб ви дураки велися «майдан , атовці» 
А по факту , прийшли заробляти гроші
Рейтинг: 25+ 0-
 
Назар, 13:46 03 січня 2022 р.
 
Незнаю чим там той Торскій у 14-му займався, тай мені якось допердели, він до корита зараз немає ніякого відношення! А вот як громада допустила Павлушу Цвігуна це вже питання! ? Мене бентежить що ніхто не говорить як Павлик Морозов-Цвігун в січні 14-го збирав з Робертом автобуси на Антимайдан, аж цілих 3 відправили, правда два з них у Львові зупинили, і головне що там є Шевяк сдпуошник медведчука ! І ці тварини зараз грабують бюджет , разом з Кучмою-який 10 років пропрацював в Тюмені і рідний брат якого проживає зараз в Пітері !  
Так ці московські шпигуни так швидко грабують бо знають що за ними вже йдуть і тому в Криму овшори повідкривали!  
А цей Торскій в них як скалка в оці не дає спокійно покрасти, та напевно вже і не встигнуть))) 8) ;) :grin
Рейтинг: 26+ -3-
 
Сміх, 14:02 03 січня 2022 р.
 
А чому не залучити того, що спав за колоною, навіщо його обирали, коли в Дрогобичі таке твориться, а Пилипців, що на халяву заліз в ратушу. Давайте обранці, починайте працювати на дрогобицьку обєднану громаду, чи ви лягли під мера та його близьке оточення? Беріть приклад з депутата Слотило з вашоі когорти, яка в голос заявляє про не прозорість рішень по землі.
Рейтинг: 15+ 0-
 
тарас, 14:13 03 січня 2022 р.
 
Тирський ти риго@нальне очко Антона гУри. В тебе жодного доказу не має про що ти пишеш лише твоє брехливе пердіння з волосатого писку. А щодо тебе Риго@нала є докази, що ти підтримував антимайдан, що ти балатувався від ригівського Нашого Краю, що ти ненавидиш патріотів і ще багато чого. А ти не скалка в оці, а патик в сраці Гури
Рейтинг: 5+ -25-
 
Сміх то пес Торський, 14:16 03 січня 2022 р.
 
Скільки через тебе ватоподібного І твого шефа Бориса Дейча Рига-сепаратиста полягло патріотів , це історія скоро доведе! І не буде тобі прощення мразота червоножопа, гори в аду пристусуванець , п’ята колонна московії
Рейтинг: 16+ -5-
 
Сміх до нквдиста Павлика Мороз, 14:24 03 січня 2022 р.
 
звичайно будуть перевірки, бо тут пишуть не просто, а це дзвіночок, який попереджає про наближення відповідальності, невже все це може зійти з рук, будуть ще віддавати незаслужено кошти на своє утримання Ще настане, коли все буде перевірятися щодо того, як ми дожилися до такого стану і хто винуватий в цьому.
Рейтинг: 3+ -1-
 
вирок,, 14:25 03 січня 2022 р.
 
Тирський ти повний невдаха. Ти маєш хоть один доказ про Дейча. Ні не маєш і мати не можеш бо то брехня як і всьо брехня, що ти пишеш бо ти брехло і твій волосатий писок брехливий.
Рейтинг: 3+ -13-
 
Сміх то пес Торський, 14:42 03 січня 2022 р.
 
Всіх кого цікавлять факти про сепаратиста Павлика Морозова-Цвігуна, так ось одним із помічників його зараз є такий собі Кіндратів руслан -це тітушка з антимайдану , який їхав в третьому автобусі бити майданівців! Два автобуси зупинили у Львові а один у Києві і заставили того Руслана Романовича на камеру порвати своє посвідчення регіонала! А от Павлик своє посвідчення не порвав а заникав до кращих часів, бо ще має надію що вернеться його шеф Борис Дейч . Але грошенята викачує через брата своєї жінки у кримські офшори на всяк випадок, якщо вичіслять! Але вже можу сказати на 100% що вичислили цей рік буде дуже Веселим !
Рейтинг: 19+ -3-
 
Сміх до Свідомої громади, 14:44 03 січня 2022 р.
 
Якщо є такі факти про Цвігуна і його помічника Кіндратіва , то як можна було їх вибирати до Ратуші! Ганьба! Куда дивиться СБУ і Поліція!
Рейтинг: 19+ -2-
 
До сміха, 14:48 03 січня 2022 р.
 
В цих псевдо патріотів всі хто проти них той сепаратист! Всі хто краде разом з ними тепер патріот!
Рейтинг: 21+ 0-
 
Брониця, 14:50 03 січня 2022 р.
 
Тупий Тирський. Кіндратів порвав свій партійний квиток відразу коли розпочався майдан в грудні 2013 після чого залишився на майдані, а ти брехлива собака на своїй сторінці ще в лютому 2014 писав пост, що Майдан потрібно розігнати.
Рейтинг: 4+ -16-
 
Сміх то пес Торський, 15:12 03 січня 2022 р.
 
Ти риг брехливий розкажи за автобуси які ти зпаковував тітушками і як ти організовував молодих ригів в Трускавці , а про братасвоєї жінку чого мовчиш сволота ватяна? Патріот -сепаратист тобі скоро трибунал і в тюрягу , там вже тебе чекають , будеш далі жопи вилизувати але тепер оптом)
Рейтинг: 16+ -4-
 
До Нквдиста Павлуши, 15:18 03 січня 2022 р.
 
Не розумію до чого тут торскій цввгун і всі інші блогери, тут дійсно катастрофа з тим сміттям, за купу років ця проблема не є вирішеною 
І в любий час може спалахнути знов а це хвороби щурі і все тому подібне 
Кращеби шукали рішення а не чубились бо скоро весна
Рейтинг: 13+ -1-
 
Мешканець, 15:24 03 січня 2022 р.
 
Зауважу , що мати іншу думку щодо тих постатей , чи іхніх дій зачасто явно злочинно -корупційних , - то вони відразу вішають ярлик один і той же " рука кремля" чи нога ху@йла і т. д. то їм дуже вигідно для відведення уваги громади від них самих. Так же і у Верховній зраді діє така ж система тисячоліттями. Один на одного гавкають а насправді один одного вартують всі ті які сиділи і сидять тепер під тим куполом. Старі акули злились з молодими і рулять смерди на свої гаманці. А ви тільки їх щокаденції обирайте бо як по-іншому? Вони - це Україна а ми лушпайки як виявилось на 30-й рік Незалежності. Отака. гірка нині правда. Аналізуйте та ставайте мудрішими хоча б трішки. Щоб простій людині тут вижити треба гарувати десь у європі а вони не гарують а мають мільярди і чому так? Бо крадуть нагло у народу хоча вже і красти майже нічого бо до них попєрєдніки все підчистили але молодша гвардія також не і з бідних обрана під купол бо є штатом олігархату. Олігархат плотить і заказує музику свою. Сумно та огидно від них.
Рейтинг: 11+ 0-
 
Брониці, 15:37 03 січня 2022 р.
 
Був би живий ДЕМКО ТАРАС ушльопки ходили б варені образно кажучи, бо той депутат був чесною та порядною людиною. Шкода що такі люди довго на тім світі не затримуються. Випадково став свідком як після чергової сесії на коридорі якісь прихвостні плювали на Демка , думаю що говорив правду за "дзюрахів". А за правду останніми роками як бачимо переслідують . Тепер стало очевидним хто є хто особливо прочитавши коментарі можна аналізувати.
Рейтинг: 27+ 0-
 
Громада, 16:03 03 січня 2022 р.
 
Та вже по телевізору казали, що алігархату нема, а рижий кучма- здох. То що: зяті-мільярдери отого чорта воскресили, а чи, таки, пердануло ним- десь туди, за руїни Байківські ? !
Рейтинг: 1+ 0-
 
!, 16:19 03 січня 2022 р.
 
І хто ж тепер нашому голові заважає вирішити сміттєве питання? Синютки вже нема. :)  
А може з Кучми танцюрист ніякий ! ? ;) Хоча . . . Танці цього півника навколо курочок вдаються йому якнайкраще.
Рейтинг: 16+ 0-
 
Наталія, 16:21 03 січня 2022 р.
 
Крали громади кошти, а повертати треба свої. Або на нари коло ноцника байки розказувати)
Рейтинг: 8+ 0-
 
До Наталі, 16:26 03 січня 2022 р.
 
Питання підриву стратегічної міці держави й ОТГ- вже аж місячна відсутність розмінної монети й дрібних купюр у касах всіх (всіх, бро-! ) торгових точок! Куди поділися і коли- нажеретеся, аферисти всіх отих супершмаркнутих "диреткоратів"
Рейтинг: 2+ 0-
 
!, 16:32 03 січня 2022 р.
 
А що: у банду обкурених ромашками мулів всіх поколінь і народів знову "потрібні на роботу" новопонаприйняті "лохи" й "лохушки"? ! Альо, мафія, чи не задуже у них там йо-йо? !
Рейтинг: 1+ 0-
 
!, 16:34 03 січня 2022 р.
 
Ригоанал , пристосуванець і гнида Цвігун Дейл чіп - зрадник і ушльопок , який через свій страх і гроші продасть любого , навіть рідну маму і буде співати осанна навіть чорту. Це про таких гнида говорив Симон Петлюра ! :roll :roll :roll :roll
Рейтинг: 20+ -2-
 
До лописувачі, 16:53 03 січня 2022 р.
 
Ще не надоїло обсирати нашого найкращого у світі мера? Тільки от у сраці він має цю всю вашу писанину.
Рейтинг: 5+ -3-
 
Шльома, 16:56 03 січня 2022 р.
 
Скоро він ще не таке в сраці буде мати :grin :grin :grin
Рейтинг: 18+ -1-
 
До шльоми, 17:04 03 січня 2022 р.
 
А що ви можете, щось йому у сраку запхати? Судячи з усього можете тільки на дрогінфо всяку бзду виписувати.
Рейтинг: 4+ -3-
 
До 17:04, 18:15 03 січня 2022 р.
 
Можуть хіба свої гнилі язики йому та іншим запхати і відлизати)))!
Рейтинг: 4+ -4-
 
До до, 18:18 03 січня 2022 р.
 
Вусато-бородате чмо залізло в дрогінфо)))! Пес шалудивий! Твоє життя- суцільна помийка та сміттєзвалище! То тебе туди тягне)))!
Рейтинг: 2+ -12-
 
До тирського, 18:37 03 січня 2022 р.
 
Яким же треба бути в середині сволотою, щоб вигороджувати злочин влади? Як таке можна виписувати, цеж екологічне лихо! Скільки вам Кучма за це заплатив? Ви не українці ви вороги Держави і нищителі молодого покоління! Ганьба!
Рейтинг: 16+ -2-
 
Оксана, 18:47 03 січня 2022 р.
 
Торський! Ти Риг смердючий, аж до ростова! Гура говорив що тебе в дупло мав))). Але ти блазень
Рейтинг: 2+ -12-
 
Торський гімно, 18:48 03 січня 2022 р.
 
А ви бачили яке ублюдське еґало в того Чіпа, ну просто мерзота із мерзот! як то вусате чудо своє очко довірив вилизувати тим підаю@м Чіпу і Дейлу :cry
Рейтинг: 18+ -1-
 
Сором, 18:51 03 січня 2022 р.
 
Почався Новіий рік 2022. ! Написали про сміття в ДРОГОБИЧ. питання дуже актуальне. Думаю, що вже в цьому році, 2022, питання буде серйозно вирішуватися . Гроші і гроші! думаю що бабло найдуть. напишіть хто знає чи є в УКРАІНІ хоч би один сміттєпереробний завод? Треба напевно шукати по ГООГЛДУ там скапжуть чи є. Але питання в іншому! Тут почитаєш деякі дописи, то чуда виписують. а слова підбирають. ЖУТЬ! Хлопці + дівчета! Де ви народилися і виросли? Чому вас , деяких, навчили так виражатися! Не позорте Дрогобич і його жителів, бо можуть подумати що в Дрогобичі проживають одні сексуальні маньяки! м. ДРОГОБТЧ
Рейтинг: 4+ -1-
 
снайпер + за УКРАІНУ, 19:09 03 січня 2022 р.
 
Ні Кучма дає винагороду тільки якщо йому око вилизати і то не погану, але там зараз не проштовхнутись. З самого ранку Дзерин з Цвігуном лекають , потім Ананевич забігає, ну а далі прості посіпаки ! Бідний Тарас в нього вже до обіду воно розбите , мені вже лишається мозолина, але що не зробиш для товариша! :upset
Рейтинг: 18+ -2-
 
Шевяк до гріцацуєва, 19:17 03 січня 2022 р.
 
Іване не раджу бити того Цвіркуна, я вже раз дав йому ляпаса, то він написав на мене заяву в поліцію. Цвігун це баба , нічого чоловічого там немає. Він ляпасів боїться як остання курва , одразу дзвонить Біласу чи Петрику і знімає побої. Максимум що можеш дати йому підсрачник, лікарі вже знають що в нього на дупі синяки від дуже плідної праці, по отриманню земельки від Ігора Миколайовича. Говорять що Герман своїй сучці навідь джипа купив. Як кажуть в народі насмоктав) 8) :grin
Рейтинг: 22+ -2-
 
Задорожний до Торського, 20:03 03 січня 2022 р.
 
А то правда що перед сесією Чіп забуває гімно Германа з писка повтирати і Дейл дуже через це комплексує , бо сидить біля Чіпа і відганяє мошкару ?
Рейтинг: 18+ -4-
 
Салахама, 20:19 03 січня 2022 р.
 
Ця потвора Цвігуна хотів відкат з реконструкції парку Б, Хмельницького , але дістав 0. І все завдяки п. Пилипів яка дійсно дбає ПроДрогобич, а ти Павло іди кради з Германом далі , а її в свої афери не впутуй.
Рейтинг: 14+ -3-
 
Світлана, 21:55 03 січня 2022 р.
 
А де славетні латвійці які поприбирали гайдаматську? Що знову брехня? То вам вже з рук не зійде
Рейтинг: 10+ -1-
 
До До Каракевича, 23:45 03 січня 2022 р.
 
Депутати міської ради не йшли на Новорічний корпоратив щоб не сидіти за одним столом разом з тими двома гнидами Дзерином і Цвіркунчиком ! Воно мерзость дістало всіх ! Лампочки в школі повішало і вже фото піар! Одне одне фотографує і сі тіше як дурний капелюхом!
Рейтинг: 9+ -2-
 
Інсайдер, 01:23 04 січня 2022 р.
 
Кримінальна відповідальність за екологічні злочини – це найсуворіший вид відповідальності. Він конкретизується у розділі VIII Кримінального кодексу України і по окремим статтям передбачає до 10-12 років позбавлення волі.  
Наприклад, умисне знищення або пошкодження територій.  
Кримінальне покарання застосовується до осіб, які здійснили правопорушення з високим рівнем екологічного ризику і небезпеки для навколишнього природного середовища, життя і здоров’я людей. А також, якщо завдана шкода довкіллю у особливо великих розмірах
Рейтинг: 8+ -1-
 
Екологія, 07:57 04 січня 2022 р.
 
полігон твердих побутових відходів небезпечний в разі відсутності на його території сміттєсортувального обладнання чи сміттєпереробного підприємства, то стихійне звалище небезпечніше в рази через відсутність контролю, а відтак – будь яких природоохоронних заходів, як і сплати податків.  
 
Стихійне сміттєзвалище може містити різні відходи надвисокого рівню небезпеки. Окрім того, їх розміщують без урахування санітарних правил і норм. Це зазвичай найбільш наближені до населених пунктів ділянки лісосмуг, яри вздовж трас, узбережжя водойм та степові зони, де вражаються отруйними речовинами значні території, гинуть рідкісні види флори й фауни, а населені пункти отримують забруднену воду і їдкий сморід від випарів у повітря
Рейтинг: 6+ -1-
 
Діло, 08:09 04 січня 2022 р.
 
Вітаю громаду з Новим Роком і з тим що Герману і Кучмі прийдеться повернути громаді близько 25 000 000 гривень, це висновок антимонопольного комітету, припис екологічної комісії і як наслідок кримінальна справа )Тому , можливо, повернення коштів помягчить багатьом сплату комунальних послуг, які для багатьох вже є непідйомними. Тому чекаєм з нетерпінням справедливості і верховенства права ! Підтримую
Рейтинг: 7+ -1-
 
До добродія, 08:11 04 січня 2022 р.
 
Хрєн вам всім на босе рило, а не 25000000
Рейтинг: 1+ -2-
 
Герман з Кучмою, 08:32 04 січня 2022 р.
 
А навіщо Павло Цвігун був так дуже вдячний гурі, що той на всю країну зробив з Павла півня?
Рейтинг: 7+ -1-
 
Дописувач, 08:59 04 січня 2022 р.
 
А то ви Чіпе пасивний ча активний підор? Дейл більше на соску змахує, а у Чіпа руки розмахуються як у Гея , незрозуміла ви якась пара!
Рейтинг: 6+ -1-
 
Дописувач, 09:46 04 січня 2022 р.
 
Ніколи півні не стануть лебедями чи орлами. Пєтушня одним словом керує і пєтушня у радниках числиться , а друга рветься тим ратушівським коритом керувати тому і виписує. А поставити їх буде те саме що є тепер. Це так у підсумку бо колись пригадую критиканами влади були ті, які сьогодні сидять у владних кабінетах. Все повторяється від виборів. до виборів тому нікому віри немає. Шакальйо тепер одне повсюди і крапка.
Рейтинг: 7+ 0-
 
Аннета, 09:49 04 січня 2022 р.
 
Пане Кучма! Перестаньте возити смітя на гайдамацьку краше возіт до курви торского біля Залісся. Зробіт ім смітника там. Вони це люблят. Щурі
Рейтинг: 3+ -4-
 
Небайдужий дрогобичанин, 12:56 04 січня 2022 р.
 
Аннета, потрібно було одразу написати, що Ви- "проФФесор", як і отому придуркуватому шизику "Дописувач". Заштопай свою смердячу морду- і йди у сраку!
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 14:33 04 січня 2022 р.
 
Щоб побачити гниль нинішню всього навсього треба володіти логічним мисленням та жити багато років у рідному місті . Тоді легко проаналізуєш все за пару столітть. Бо це все вже проходили з попередніми владами. Були крикуни та критикани а коли наївні виборці з великого зла виберуть менше зло то тоді це менше зло стає таким як "попєрєдніки" а у нашому випадку теперішні перевершили "попєрєдніків . Дно днище. Логіка а не куплені дипломи" проффесорів" типу сучасних "гогіашвілі".
Рейтинг: 4+ 0-
 
Аннета до "!", 15:39 04 січня 2022 р.
 
Насправді містяни вже на сміх сприймають того хвостика мера - "цвігуна". Видно що людина з ряду дуполизів . Де мер там цвігун, жах яке посміховисько . Такої к-сті дуполизів немав жоден мер нашого славного міста. Чому б?
Рейтинг: 9+ -1-
 
Містянка, 15:45 04 січня 2022 р.
 
Та що ви пишете тай пищите, а толку ніякого, та зберіть бодай сотню людей і до Ратуші, до казнокрадів Кучмівських, подаруйте їм памперси, і чекайте змін, і вони прийдуть, бо виборців більше і тому вони сильніші, а голко терапевти нехай займаються тим на що потратили їхні Батьки гроші, та на що давали клятву допомагати хворим!
Рейтинг: 3+ 0-
 
Ігор, 21:55 04 січня 2022 р.
 
Місто має "дивовижну площу" а тепер ще й цнап тож дрогобичанам більшого нетреба . А хто хотів більше той виїхав до нашої славної та "демократичної "гейропи. В лапках "демократична" після останніх подій де демонстрантів розганяли чим ви думаєте? Собаками . Спускала мусорня їхня собак на мирних людей які незгодні з тим баранофікусом .
Рейтинг: 0+ 0-
 
Ігорю, 22:11 04 січня 2022 р.
 
Чуєте, а то правда, що до Європи їдуть заробітчанити не лише на плантаціях, а і у всіляких там Glory Holes сальонах? ! А в нас таке є? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
:(, 08:03 05 січня 2022 р.
 
За 2020рік зарплата нашого мера 837596 гривнів, у президента 336000 гривень. Ця бидлячя хаотична оплата праці чиновництву, дозволяє грабувати бюджети країни, міст і сіл. Бо не має шкали справедливої оплати професій для спеціалістів і чиновників, які існують в кожній демократичній країні з невеликою процентною різницею в оплати між робітниками і спеціалістами, тому люди на заході не дуже бажають отримати дипломи вузів. Прогресивна система податків дозволяє бідним не платити або копійки податку, а багаті платять на користь бідних до 50% з їхнього прибутку. Найбагатіші і справедливіші країни світу ті де існує пряма демократія з виборами законодавчої, судової, виконавчої гілок влади народом. Але щоб це дійшло до нашого рабського народу, треба всім зрозуміти, що ми є господарями в своїй Україні, а не нами найняті наймити, що наші наймити повинні виконувати нашу волю, а не своїми законами зробленими під себе порушуючи наші права, вказувати як нам жити підкоряючись тому чи іншому наймиту і бандитській системі в цілому.
Рейтинг: 7+ 0-
 
остап, 13:16 05 січня 2022 р.
 
Народ то повна жопа, ви чули що той Кучма виплітав на відкритті ЦНАПу, воно вже поїхало дахом, знову поливав ЗЕ брудом.  
Повне відео є в групах Фейсбук.
Рейтинг: 11+ -1-
 
ЦНАПівець, 08:04 06 січня 2022 р.
 
А Павлик Цвіркун і Пришитий Дзерин дуже ревнували бо настояли біля Тараса щоб фото зробити і попіаритись !
Рейтинг: 11+ -2-
 
Присутній, 09:01 06 січня 2022 р.
 
Павла Цвігуна не було , йому вчора Льоня Федевич і Каракевич настріляли по ригському єб@лу, тепер сидить сєпар дома, плаче)
Рейтинг: 10+ -2-
 
До присутній, 09:13 06 січня 2022 р.
 
Вони собі самі ці зарплати повстановлювали- нема на це все президента. І такого, аби ним не керували всілякі "шницелі", а він сам був би воістину Глава Держави! Невідомо, чи мають на нього бодай якийсь вплив мама й тато, а варто було б.
Рейтинг: 6+ 0-
 
!, 10:12 06 січня 2022 р.
 
Цвігун це послідня наволоч
Рейтинг: 10+ -2-
 
Дейч, 00:49 07 січня 2022 р.
 
Тарас Ярославович перестаньте оргії влаштовувати на роботі, зав’яжіть член собі на ґудз!
Рейтинг: 12+ -2-
 
Ліда, 00:52 07 січня 2022 р.
 
Герман вже так прокрався, що може загриміти під суд, його дружок вже не мусарок.
Рейтинг: 11+ -2-
 
Дарвін, 00:55 07 січня 2022 р.
 
УВАГА, УВАГА, УВАГА  
 
ЗВЕРНЕННЯ: 
До мешканців Дрогобицької ТГ, скільки ще Ви будете терпіти таке цинічне та нагле знущання від Кучми Тараса Ярославовича та його мародерської свити.  
 
- Вони нас нагло дурять та грабують останні 6 років, місто повністю зплюндроване урапатріотами які дорвались до корити.  
- Вони нам кидають кістку, картинку, ремонт площі, ЦНАП тепер стадіон.  
- Вони нагло крадуть кошти які Держава виділяє на ці проекти, на них відкривають десятки кримінальних справ, але за вкрадені гроші вони відкупляються.  
- Вони ігнорують постанови, заяви, звернення, приписи, вони ігнорують все, що може їм перешкодити красти наші з вами бюджетні гроші.  
- Вони купляють нові автомобілі сраковози для мера а грошей на харчування дітям в школах немає.  
- Вони їздять у відрядження по цілому світі, але закривають школи, бо немає фінансування.  
- Вони створили Муніципальну Варту, приватну армію Кучми Тараса, на утримання якої з бюджету тратяться міліони, а відійшовши 100м від площі Ринок темно як в сраці а ями такі, що можна собі шию звернути.  
- Вони обіцяли після обвалу будинку зайнятись ремонтами десятків аварійних будинків і що 0 цілих хер десятих, добре, що завалили будинок і кінці в воду.  
- Вони зробили з міста велике сміттєзвалище, місто засипане відходами, вулиця гайдамацька перетворилась в ТИМЧАСОВОПОСТІЙНИЙ полігон для відходів з десятками тисяч тон сміття, за вивезення якого ми звами заплатили декілька міліонів долларів, які потратились на вибори та осіли в кишенях чиновників.  
- Вони обіцяли нам на майдані вільний доступ до влади, пряме спілкування з владою, натомість ми отримали Дрогобицьку міську раду закритого типу, простих людей, громадських активістів, журналістів, не пускають в приміщення, виштовхують.  
- Ми з Вами дозволили створити диктатуру в Дрогобичі, де за лайк та коментар в Фейсбуці Вас можуть звільнити з роботи, майже як в Рашці, Тарас Кучма має кумира Путіна, адже він стільки років провчився в Росії там напостійно живе його рідний брат і ще багато багато іншого.  
 
Тарас Ярославович може досить брехати нам , напишіть заяву на звільнення так буде легше усім, уже сивочолий гетьман думав, що йому все зійде з рук, але ні СЯДУТЬ ВСІ.  
 
Друзі нам потрібно гуртуватись і підніматись з колін та скинути ярмо під назвою Тарас Кучма.  
Тому приєднюйтесь до нас, до нашої команди до нашого руху "Битва ЗА Дрогобич", пора винести це сміття з нашого дому, перемога буде за нами.  
 
З повагою 
Іван Торський
Рейтинг: 3+ 0-
 
Іван Торський, 14:34 13 січня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2022 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5208 днів)