Як врегулювати стосунки з КП “Управитель ЖЕО” та повернути сплачені кошти? Розповідає ГО “Дрогобицька громада”

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
Написав(ла) vartonews.com.ua   
04.01.2022

 

В одній із наших попередніх публікацій Богдан Юзефів, керівник ГО “Дрогобицька громада”, розповів про порушення, які були допущені в процесі затвердження порядку проведення конкурсу з визначення управителів багатоквартирних будинків у Дрогобичі та укладенні договорів про надання послуг з КП “Управитель ЖЕО”.   Згрубша, Дрогобичани вже кілька років переплачують за комунальні послуги.
 
Сьогодні активісти ГО “Дрогобицька громада” поділилися інформацією, як в законний спосіб врегулювати стосунки з КП “Управитель ЖЕО” та повернути сплачені кошти.
 
Розповідає Руслана Берегуляк, активістка ГО “Дрогобицька громада”:
 
“Для цього в першу чергу треба домогтися в КП офіційно завірену копію договору з обов’язковими додатками до нього. Їх відсутність всупереч вимогам нормативно-правових актів зафіксував Антимонопольний комітет. Особливу увагу слід звернути на додатки №3 «Акт приймання – передачі технічної документації на будинок», №4 «Вимоги до якості послуг з управління будинком», №5 «Кошторис витрат на утримання будинку та прибудинкової території». 
 
В пунктах 9 і 10 додатку №5 визначена вартість послуги з прибирання прибудинкової території вона становить 15% загальної вартості послуги.
 
Мешканці не зобов’язані оплачувати цю послугу.
 
Земельна ділянка, яку управитель називає прибудинковою територією, згідно з нормами чинного законодавства такою не є. Поняття прибудинкової території належним чином визначено ст.1 ЗУ «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», ч.4 ст.42 та ст..79-1 Земельного кодексу України.
 
В цих правових актах при визначенні прибудинкової території обов’язково передбачено її чітке документальне визначення на основі  містобудівної землевпорядної документації та наявність документу, що засвідчує право власності чи користування на дану ділянку з необхідною державною реєстрацією.
 
Ні один будинок в місті не має в законний спосіб визначеної прибудинкової території. Всі земельні ділянки на сьогодні є комунальною власністю. І за їх утримання відповідає місцева влада!
 
Яка без згоди мешканців, як цього вимагає законодавство, за підписом Ігоря Германа зобов’язала оплачувати незаконні кошти для КП. До речі в додатку №3 повинна бути наявна документація на земельну ділянку. Згідно з додатком №3 в управителя повинна бути технічна документація на будинок згідно з переліком, визначеним постановою КМУ 72 від 5.09.2018р. та Наказу Мінрегіону 176 від 17.07.2018р., адже і до перейменування КП десятиліттями надавав послуги і зобов’язаний мав мати ці документи. За відсутності документації не можна сформувати вартість послуги з технічного внутрішньобудинкових мереж.
 
Тому у співвласників є законне право вимагати повернення коштів, які вони переплачують з травня 2021 в результаті підвищення в односторонньому порядку вартості послуги, що визначив заступник міського голови,  підписуючи договір з КП від імені співвласників. ст. 10 ЗУ «Про ЖКП» трактує, що ціна послуги визначена на конкурсних засадах може змінюватись протягом строку дії договору виключно за погодженням зі співвласниками.
 
Через такі дії міської ради та КП «Управитель ЖЕО» мешканці кожної квартири в місті за цей період переплатили понад 1 000 грн за так звані послуги. 
 
На даний час у Вас є всі законні підстави звернутися з заявою до КП «Управитель ЖЕО» повернути незаконно сплачені кошти. При відсутності реакції на звернення необхідно звертатись до суду. Відповідно до ст. 22 ЗУ «Про захист прав споживачів» вони звільняються від судового збору за позовами, що пов’язані з порушенням їх прав. Взірець позовної заяви при потребі надамо. Вважаємо, що депутати міської ради також повинні відреагувати на факти порушень законодавства виконкомом та керівництвом КП і скасовувати рішення, які порушують інтереси співвласників будинків.
 
А ми звернулись в Антимонопольний комітет України з проханням розглянути факти зловживань монопольним положенням КП та вжити заходи до порушників законодавства. 
 
Також будемо ініціювати проведення громадської експертизи діяльності КП «Управитель ЖЕО». А в наступному дописі проінформуємо, як переукласти договір з КП відповідно до вимог чинного законодавства”.

Переглядів: 2618

Коментарі (53)
 
Та у вас тут дурдом такий самий, як у нас на Кульпарківській.
Рейтинг: 5+ -4-
 
meneer Flunt, 09:16 04 січня 2022 р.
 
Всі гроші ідуть до Германа Лох кучма дістає лише 10%. Але Герман через вуйка Ковча вирішує кримінальні справи, які відкриті проти них!
Рейтинг: 24+ 0-
 
Сміх, 11:24 04 січня 2022 р.
 
Ігор Герман найвеличніший шахрай Дрогобичинни епохи Кучми Безнаказаного 8)  
Україна - це країна де чиновник може грабувати цілком безкарно.  
Слава Україні!
Рейтинг: 48+ 0-
 
:), 12:44 04 січня 2022 р.
 
А чому ж та громадська організація не просуналася далі, якщо в договорі закладено послуги, які не надаються, то реальний кримінал на германа. Ну для прикладу запхано диспечерську службу по ліфтам, якоі не створено, то має чистий кримінальчик-перевищення своіх повноважень, а це серйозна стаття. Невже не можна так зробити і чорта посадити, а кошти повернути. Такі кримінальчики по водоканалу комбінату, бо вони в один момент пропхали економічно необгрунтовані ціни і в такий спосіб обдурили дрогобицьку громаду.
Рейтинг: 14+ -5-
 
Віра, 13:10 04 січня 2022 р.
 
Може тому що громадська організація це об’єднання громадян а не гілка влади чи правоохоронні органи.  
Якби небайдужих дрогобичан будо не 3-5 а значно більше, то можливо влада б рахувалась з мешканцями міста.  
А так мовчазна згода на незаконні дії влади дозволяє їм робити що завгодно.  
Ще до всього щоразу люди переобирають в місті тих самих скомпроментованих депутатів і мера.
Рейтинг: 19+ 0-
 
До Віри, 13:16 04 січня 2022 р.
 
Депутати не відреагують бо очільник ЖЕО теж є депутатом. Вони всі працюють в унісон між собою. Невже ще неясно вам. Коли і як наше ГО "Дрогобицька громада" змогли покарати ушльопків? Звернення та болтовня і відосики ніяких результатів не дають. Суди також з ушльопками в унісон вирішують всі справи. Корупція прошила все , і ви це добре знаєте. Вже настільки розвелось гнилі що і вибрати нема кого серед них коли приходять чергові вибори. Тому за інформацію звісно дякуєм , а розумні співвласники створять осбб у своїх багатоповерхівках та не будуть "годувати" всяких управителів. Це те саме як держава бере постійні позички у європейський донорів. Донорів постійно" годуєм" процентами а ті позички розпихають по гаманцям наші нешановані чинуші. А народу лишаються крихти і середній палець. Чому? Бо немає порядності у нашого люду вже. Виродились нажаль у нашому суспільстві такі цінності як чесність та порядність як у сім'ї так і у суспільстві. Нещасні думають тільки за наживу і не вірять що є ще і Господній Суд - найвищий. А він карає по сьоме покоління. Не важно як хто живе на Божім світі бідно чи жирує , важно. як закінчить своє життя. Деякі ексчинуші зі старої каденції вже заледве ласти свої тягають бо хвороби скували ті липкі руки які роками крали. Бумеранг життя.
Рейтинг: 20+ 0-
 
?????, 13:38 04 січня 2022 р.
 
А поповнення статутних фондів для покриття недолугого управління керівників комунальних підприємств. Це дурню зрозуміло, що під тим треба розуміти. Керівники позалазили в депутати і протирають задню частину тіла об крісло, заробляють мозолі, перебуваючи постійно в стінах ратуші на різних непотрібних нарадах, сесіях та здравницях, замість виконувати своі прямі посадові функціі. Вони чітко уяснили, що не настільки важливий виробничий процес, як постійно знаходити та випрошувати будь-які кошти, які водяться в ратуші. А на підприємствах вже "невольніків" менше, ніж працівників АУП і збуту. Вже десь писалося, що понабирали церберів, а ця наглота зібрана на підбір з кимось навченим "підходом" і зараз іх включили як додаткові абонентські послуги, доки то шобло ми маємо утримувати, це ж запозичили напевно у Зімбабве, де із-за тотальноі безграмотності можуть подати показник. Церберів як і муніципалів треба гнати разом з такими керівниками, які не можуть нормально організувати претензійну роботу, ще скоро треба приставити охорону до таких нерадивих керівників, бо люди бачать як в робочий час такі керовніки будують собі вілли і хтось з неврівноважених може зацідити, бо людей за бидло вже рахуть.
Рейтинг: 16+ 0-
 
нейтральний, 13:41 04 січня 2022 р.
 
Де є ті нескромпроментовані? Як тут вже внучатка наших колишніх чиновників скомпроментовані. Вони давно вже у владних кабінетах засідають тобто "нові обличчя" " "молода кров". А методи роботи такі як у їхніх дідів та вуйків. Що пересічний дрогобичанин може пройти конкурс на заміщення хлібної вакансії ? Та ніколи . Навіть з двома вищими освітами змушені їхати у Європу на заробітки. Це місто завжди було для діючих чинуш їхніх дітей внуків зятів сватів ну і коханок звісно куди ж без них. Цілий день за столом робочим комфортним переминати шари в руках а бабло ляшку жме то як без гейші бути , ніяк. А нинішні гейші дорогі в обслузі тому з народу треба дерти до спідньої білизни . Отакої панове "європейське"життя але на наш лад.
Рейтинг: 11+ 0-
 
До "до Віри", 14:04 04 січня 2022 р.
 
Трускавець залишився без водопостачання! Кулиняк, ааууу.
Рейтинг: 10+ 0-
 
З району, 14:31 04 січня 2022 р.
 
це колективно звертатися до Анимонопольного комітету, Держитлопостачу та до Генеральноі прокуратури, наше місто має нормальні традиціі, є інтелегенція, потенційно значимий людський потенціал і порядні, чесні громадяни з відповідними знаннями, досвідом, які знають і здатні написати ці звернення, пора нарешті провести аудит цій владі і дати належну оцінку іх діям, які ймовірно мають кримінальне підгрунття. Під лежачий камінь вода не тече, старі, прикриті чи закриті кримінали проти посадовців ратуші треба що б Генпрокуратура провела перевірку даним фактам і поновила , якщо такі є в наявності. Треба, що б Юзефів і його громадська організація взялась як організатор, а ми не байдужі приєднаємося, можуть бути і інші варіанти. Далі так продовжуватися не може, ми повинні знати, хто голосував за те, що кучма та його оточення переступило мільйонну межу річного свого утримання, громада має знати скільки витрачають коштів на утримання непотрібних відділів, хто голосував за закриття стоматологіі, що вже продали, що сховано від людських очей, коли створювали Радком, чому так укрупнили старостинські округи, коли фінансова складова дозволяла утриання значно мньшою чисельністю населення і ще багато інших дій, які були здійснені явно не на користь обєднаноі громади.
Рейтинг: 10+ 0-
 
єдиний вихід,, 14:42 04 січня 2022 р.
 
Треба до тих, які продали трукавецький водоканал, олігархічне підприємство, яке так чинить як всі інші, гроші забирають, суди мовчать або спеціально затримують рішення щодо заборгованості перед дрогобицьким водоканалом, тут претензіі до возняків, які зробили такий подарок, тобто "вср-ся" трускавчанам.
Рейтинг: 5+ 0-
 
таня, 14:51 04 січня 2022 р.
 
? , не меліть всілякі зайофані дурниці: вони в дупі мали і вас, і всі ваші сьомі покоління. Якісь аферисти понавтовкали вам у голови неуків якоїсь фігні- ото й шмаркають на вас, як на недооумкуватих! Вила в сраку- і нехай шмірують на трускавки до Польщі, а не бавляться у великих начальників! А ви далі їм сраки цілуйте й вилизуйте, яко довбанці! Можете навіть вишивані трусики через голови натягати, якщо вже на ноги не дотпругуєте, аби лиш вівкати "Славу Україні". І Україну, і її славу вони мають далеко й глибоко: корита з долярами на очі понакладали- ото і вся їхні "слава".
Рейтинг: 12+ 0-
 
!, 14:55 04 січня 2022 р.
 
Люди, хто катає на дрогінфо величезні петиції, думаєте їх хтось читає? На цьому сайті нормальний комент 3-4 рядки.
Рейтинг: 5+ -2-
 
Філько, 15:18 04 січня 2022 р.
 
Юзефів хоче піару ! Син Юзефіва Сергій є помічником нардепа Наливайченка, Кілька депутатських запитів з трибуни Верховної ради . і порядок по цьому питанню було б наведено. але ні потрібно піару і слави , що щось робиться. немає бажання немає результату у них усе схвалено. , а на людях потрібно показати.
Рейтинг: 8+ -10-
 
Небайдужий, 16:20 04 січня 2022 р.
 
Наливайченко буде з трибуни розповідати про Майданюка? ))) 
Це його компетенція?  
Наливайченко за участі його помічника Юзефіва принаймі сприяє розвитку виробництва доліт українського виробництва, в тому числі відновленню діяльності долотного заводу в Дрогобичі який вже сплачує в бюджет міста мільйонни гривень податків і надає людям роботу.
Рейтинг: 10+ -9-
 
До небайдужого, 16:38 04 січня 2022 р.
 
Люди вам запропонували , як можна відстоювати свої права. І ніхто за вас цього не зробить. А то , що комунальні установи це корупційні утворення в місті всім відомо. Водоканал - тарифи найбільші в Україні. Сміття взагалі без коментарів. ЖЕК постійно доводить житло до аварійного стану за ваші гроші. Різні муніципали взагалі без коментарів. Спитайте своїх депутатів , а що вони роблять крім розкрадання землі. З Києва ніхто не прийде щоб відстояти те , що ви самі не бажаєте робити. Все це через нашу рабську вдачу.
Рейтинг: 22+ 0-
 
Дрогобичанин, 17:32 04 січня 2022 р.
 
Вже всі так звикли що перед любими черговими виборами розпочинається ось така писанина. Так, саме писанина, бо вона ніколи нічого не змінила простій людині . Знову йдуть політичні ігри та заказухи. Вибори до Верховної зради на часі вже ось і витягується інформація "гріховна" на поверхню. Треба ж до В / Р своїх пропхати і так кожна партія робить перед виборами. Кажете що син Юзефіва має дотичність до "питного колодця" наливайченка , тоді стає ясно чому так яро тепер інформують дрогобичан про афери у тому ЖЕО. А на початку переформатування вивісок у жео була тишина. Був "жек" став управитель з новими правилами для бідоти. Тоді треба було публічно відстоювати законність а не перед кожними виборами давати інформації та інструкції. Думаю що тепер вже трохи пізновато хіба що для піару "потрібним" людям. А дальше буде все банально антимонопольний дасть відписку - відповідь на звернення у встановлений законом час і на цьому все закінчиться як завжди . І всі горе чинуші залишаться на своїх теплих місцях. Як набридло оце все політиканство. Прям край.
Рейтинг: 10+ -8-
 
До "Небайдужого", 17:53 04 січня 2022 р.
 
Завтра відкриття ЦНАПу Кучма чекає всіх клоунів до фотографії) 
Цвігун, Каракевич, Саламаха і Кушлик цікавий цирк буде))))
Рейтинг: 41+ 0-
 
Тарас, 18:08 04 січня 2022 р.
 
Чергові вибори до міської ради через 4 роки;) 
В парламент через 3 роки.  
Презедента через 2, 5 роки.  
Сумніваюсь що Юзефів планує на президента йти. Грошей не вистарчить) 
Ви щось точно поплутали.  
Нехай інформує, думаючим людям цікаво бути в курсі подій.  
А мам раджу не скиглити в бездіяльності а закочувати рукави і працювати
Рейтинг: 11+ -2-
 
До попереднього коментаря, 18:11 04 січня 2022 р.
 
Люди і без них знають свої права, але відстояти їх неможливо бо знаєм наші "чесні" суди та "порядність" багатьох адвокатів. Насамперед треба було ще у 2015 думати як буде дохтор "лікувати" на посаді мера та кого залишить на корупційних кріслах і яких нових "патріотів" заведе у цю ратушу . Якщо зміг лишитись у земельному Росоха то стало все на свої місця і думаю виборці зрозуміли , але вже пізно.
Рейтинг: 8+ -9-
 
Дрогобичанину, 18:16 04 січня 2022 р.
 
Тут згадали про Цвігуна. На мою думку це самий більший івідданіший прихильник Степана Бандери на Дрогобичині. Постійно фотографується на фоні його пам’ятника, святкує його ДН і навіть одного разу перед виборами до міської ради помив його з шампунем ( до того його немили з 2000 року на мою думку) 
Беріть приклад. Все буде Україна!
Рейтинг: 6+ -26-
 
Пропозиція, 18:16 04 січня 2022 р.
 
Комент в саме яблочко. Клоуни завтра будуть мати фотосесію.
Рейтинг: 25+ 0-
 
До "Тараса", 18:18 04 січня 2022 р.
 
Цілком варті уваги поради як контролювати ЖЕО щоб вас не дурили.  
Богдана Юзефіва завжди цікаво слухати. Все конструктивно і по поличках розкладено.
Рейтинг: 15+ -7-
 
Андрій Петрович, 18:23 04 січня 2022 р.
 
Це що жарт про цвігунця?
Рейтинг: 22+ 0-
 
Пропозиції, 18:24 04 січня 2022 р.
 
Чому жарт?  
Хтось до Павла Цвігуна мив раніше пам’ятник Степанові Бандері в Дрогобичі?  
Стояв всі ті роки обкаканий голубами. Владі було пофігу це.  
Де всі ті задрипані патріоти були?  
А Павло пішов і помив пам’ятник.  
Не словом а ділом!
Рейтинг: 8+ -22-
 
Пропозиція, 18:41 04 січня 2022 р.
 
Якщо за корупцію прикриють , то такі навики на тюрьмі пригодяться!  
У Паши параша буде чистенька)
Рейтинг: 20+ -1-
 
До пропозиції, 19:39 04 січня 2022 р.
 
Чому Павло Цвігун не бігає по Гайдаматський і не кричить ми з Тарасом Кучмою виконуєм передвиборчі обіцянки! Ми не обіцяєм ми робим!  
Головне що тепер Каракевич Кучма Цвігун Янів Дзерин І Герман все життя будуть прив’язані до сміття ! Вже люди так і кажуть на цю компанію Ратушне Сміття)))) :zzz
Рейтинг: 27+ -1-
 
Правда, 19:59 04 січня 2022 р.
 
Павло Цвігун не такий як про нього пишуть недруги.  
Він піклується про жінок похилого віку. Має кілька підопічних яких періодично провідує з подарунками.  
Прибирає з активістами в парках, постійно відвідує різні райони міста і спілкується з людьми.  
Його підтримують справжні атовці Каракевич і Ананевич.  
Спочатку Павла ввели в оману на рахунок Тараса Кучми, але потім він дізнався що це наклепи і змінив свою думку.  
Тепер Павло і Тарас разом розбудовують місто мрії.  
Цю дружбу вже не знищити обріхувачам.  
Все буде Україна!
Рейтинг: 9+ -21-
 
Пропозиція, 20:15 04 січня 2022 р.
 
Ага , ви всі не такі якими були до 2015 року - то факт. Решта без змін. І неважно хто був і хто є тепер схеми корупційні однакові. Нащастя що доволі багато виборців тепер це розуміють. Більше думаю не помиляться у виборі.
Рейтинг: 13+ 0-
 
До пропозиції, 20:30 04 січня 2022 р.
 
Все вірно. Сміття воно і є сміття.
Рейтинг: 15+ 0-
 
До "правди", 20:32 04 січня 2022 р.
 
Вже далі восьмий рік тій модній тенденції що у владі є багато дебілів та кримінальників. Як урка то відразу у депутати ось такі пироги. Поки ще розбавлено тими старими депутатами но мабуть скоро будуть самі кримінально - моральні авторитети у депутатах та радниках ходити. Бачу що до того йде вже. Кінець світу помалу заходить і тому все що було неприємлемим стало у пошані. Виборці під гіпнозом "кращого майбутнього" йдуть голоси віддавати. Якось так.
Рейтинг: 7+ 0-
 
До "Ігоря", 21:48 04 січня 2022 р.
 
Є ще такий хом'як, який відрізає опалення за кошти і це у нього на по точці. Москалик в долі напевно бо любить заяви підписувати.
Рейтинг: 13+ 0-
 
Oklahoma, 21:56 04 січня 2022 р.
 
Ви трохи помиляєтесь. Не кримінально-моральні авторитети, а а нища каста кримінального світу безпринципні шнирі та опущені півні.  
До влади суне саме дно злочинного світу.
Рейтинг: 11+ 0-
 
До До "Ігоря", 21:48 04 січня , 21:59 04 січня 2022 р.
 
А колись Павло був простий метадоновий таксист, як викарапкався? Молодець, красавчик!
Рейтинг: 16+ 0-
 
Вітя, 22:25 04 січня 2022 р.
 
Ніхто не думав що Пропозиція заведе в міську раду 3 депутати.  
Це результат.  
Як думаєте, чи збудеться в 2025 році заповітна мрія Павла Цвігуна стати міським головою Дрогобича?
Рейтинг: 1+ -13-
 
Пропозиція, 22:44 04 січня 2022 р.
 
Так він став тільки завдяки пані Пилипів і Пецюху , я думаю що в Пилипів більше шансів ніж у Павла, за якого проголосувало 25 людей і головне що нікого з його сім’ї , навідь жінка з дочкою не голосували! Я гадаю що він підкупив 15 чоловік, а 10 то сліпі пенсіонери-комуністи, які бачили в п. пропозиція путінський триколор! ))
Рейтинг: 14+ 0-
 
До пропозиції, 23:04 04 січня 2022 р.
 
А за директора КП ЖЕО Олега Майданюка проголосувало більше 300 виборців і чому Він паганий керівник
Рейтинг: 2+ -12-
 
Степан, 23:20 04 січня 2022 р.
 
За пашу Лейла цвігуна проголосувало 25 людей , за тупого недоюриста Щербина ще менше. як вони опинилися в раді ?
Рейтинг: 18+ -3-
 
Оля, 23:23 04 січня 2022 р.
 
Майданюк частину грошей що бере в людей за невиконані роботи , заносе до церкви! І йому рахується і парафіяни на виборах йому вдячні! А за Цвігуна хіба недобитків ригівські і комуняки могли проголосувати! Одне радує що тих комуністичних тварюк так мало сі в Дрогобичі лишилось) 
Я вже чув не від одного , що їх хочуть в сміттєві баки запхати! Чи прямо на сесії сміттєвий пакет на голову вдіти як сєпаруі ригу))
Рейтинг: 24+ -3-
 
До Степана, 23:32 04 січня 2022 р.
 
Сімейство Юзефівів а чи можна від вас експертів підготували статтю для розтлумачення слова «СЕКСОТ»! Було би цікаво почитати на прикладі вашої родини…
Рейтинг: 9+ -11-
 
Нащадки…, 23:38 04 січня 2022 р.
 
Якби Павло Цвігун не був ригом, зеленою підстилкою, потім кучмівським сміттям та ще і вафлістским півнем! Я б можливо за нього проголосував!
Рейтинг: 19+ -3-
 
Виборець, 23:40 04 січня 2022 р.
 
Я знаю что Филатов отхрестится от этого цвигуна. Это ошибка , которая тянет партию на дно. Цвигун уже не голова партии, идут переговори с новыми притендентами. Я думаю через месяц-два будет все ясно! Всех с празниками! Ждите хороших перемен! Семейного уюта и благополучия! Все будет Украина !
Рейтинг: 13+ -4-
 
Серега, 23:51 04 січня 2022 р.
 
Куриноїтерапія то коли Дейл пісає в пащеку Чіпу, я сам бачив в туалеті ратуші! А Дейл мене переконав що то їм лікар Каракевич назначив, бо у Чіпа хвороба окуня, то коли випуклі очі і великий писок, тобто ублюдське єгало! А Кучма прописав їм проколюватись бо казав що вони диряві! Герман казав що те що вони диряві їм скоро дуже пригодиться! Особливо Дейлу, бо туда де вони поїдуть на «курорт» такі ціняться :eek
Рейтинг: 18+ 0-
 
Зеник, 08:04 05 січня 2022 р.
 
Дякуємо кучмі та шагалу за Різдво.
Рейтинг: 5+ -4-
 
господиня, 14:22 05 січня 2022 р.
 
нЕ ВВОДІТЬ ПАНЕ юЗЕФІВ І кО в оману мешканців будинку 142 Грушевськогою. Щиро вдячні за неодноразові оперативне реагування працівників ЖЕО вирішення житлово-побутових- питань.
Рейтинг: 6+ -8-
 
за чесність, 14:25 05 січня 2022 р.
 
Майданюка з Недбальським злодії які вже багато років грабують людей на тарифах і не тільки
Рейтинг: 21+ 0-
 
Чесний, 19:52 05 січня 2022 р.
 
Цвігун то вонючий пристосуванський риг, чмо, яке вилиже любе очко тільки щоб бути при владі
Рейтинг: 18+ -2-
 
hfgj, 11:28 06 січня 2022 р.
 
Від коли Юзефів став таким великим борцем. Розкрадав завод ІСМ поки німець його не вигнав, тепер рветься із своїм недоумком сином до влади до бюджетних грошей до владних махінацій, доречі Кучма Сергія це кум.
Рейтинг: 5+ -7-
 
Абдула, 20:44 06 січня 2022 р.
 
А че пса цвиркюна небило на цнафе , его шакала пидорас ебучий маму его Ибал не пригласили. или как
Рейтинг: 8+ -3-
 
Юзуф, 12:03 07 січня 2022 р.
 
А де паша деил  
Поїхав в Крим чі шо
Рейтинг: 11+ -2-
 
Коса, 17:33 09 січня 2022 р.
 
Хто платить жео замість осбб той скоро сплатить осбб втричі більше, таке рішення прийняв уряд бо розумників надто багато розвелося. Раджу боржникам осбб розрахуватись повністю бо буде вам біда і то люта.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Ваня, 01:47 11 січня 2022 р.
 
УВАГА, УВАГА, УВАГА  
 
ЗВЕРНЕННЯ: 
До мешканців Дрогобицької ТГ, скільки ще Ви будете терпіти таке цинічне та нагле знущання від Кучми Тараса Ярославовича та його мародерської свити.  
 
- Вони нас нагло дурять та грабують останні 6 років, місто повністю зплюндроване урапатріотами які дорвались до корити.  
- Вони нам кидають кістку, картинку, ремонт площі, ЦНАП тепер стадіон.  
- Вони нагло крадуть кошти які Держава виділяє на ці проекти, на них відкривають десятки кримінальних справ, але за вкрадені гроші вони відкупляються.  
- Вони ігнорують постанови, заяви, звернення, приписи, вони ігнорують все, що може їм перешкодити красти наші з вами бюджетні гроші.  
- Вони купляють нові автомобілі сраковози для мера а грошей на харчування дітям в школах немає.  
- Вони їздять у відрядження по цілому світі, але закривають школи, бо немає фінансування.  
- Вони створили Муніципальну Варту, приватну армію Кучми Тараса, на утримання якої з бюджету тратяться міліони, а відійшовши 100м від площі Ринок темно як в сраці а ями такі, що можна собі шию звернути.  
- Вони обіцяли після обвалу будинку зайнятись ремонтами десятків аварійних будинків і що 0 цілих хер десятих, добре, що завалили будинок і кінці в воду.  
- Вони зробили з міста велике сміттєзвалище, місто засипане відходами, вулиця гайдамацька перетворилась в ТИМЧАСОВОПОСТІЙНИЙ полігон для відходів з десятками тисяч тон сміття, за вивезення якого ми звами заплатили декілька міліонів долларів, які потратились на вибори та осіли в кишенях чиновників.  
- Вони обіцяли нам на майдані вільний доступ до влади, пряме спілкування з владою, натомість ми отримали Дрогобицьку міську раду закритого типу, простих людей, громадських активістів, журналістів, не пускають в приміщення, виштовхують.  
- Ми з Вами дозволили створити диктатуру в Дрогобичі, де за лайк та коментар в Фейсбуці Вас можуть звільнити з роботи, майже як в Рашці, Тарас Кучма має кумира Путіна, адже він стільки років провчився в Росії там напостійно живе його рідний брат і ще багато багато іншого.  
 
Тарас Ярославович може досить брехати нам , напишіть заяву на звільнення так буде легше усім, уже сивочолий гетьман думав, що йому все зійде з рук, але ні СЯДУТЬ ВСІ.  
 
Друзі нам потрібно гуртуватись і підніматись з колін та скинути ярмо під назвою Тарас Кучма.  
Тому приєднюйтесь до нас, до нашої команди до нашого руху "Битва ЗА Дрогобич", пора винести це сміття з нашого дому, перемога буде за нами.  
 
З повагою 
Іван Торський
Рейтинг: 4+ 0-
 
Іван Торський, 14:33 13 січня 2022 р.
 
Що там Чіп / Дейл - Дзерин / Цвігун, уже знайшли гроші щоб віддати за земельку, що віджали в гробових дел мастера?  
Або гроші або готуйте вазелін, Стьопа рагуль кидалово не попустить а на бабки кинути його не вийде.  
Запасаємося поп-корном, скоро когось будуть трахати і то жорстко.
Рейтинг: 1+ 0-
 
До Чіпа і Дейла., 19:03 22 січня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2022 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5208 днів)