Юний орел, чи черговий експеремент та наруга Тараса Кучми над Дрогобицькою освітою…?

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
07.02.2022

 

Не встигли затихнути бурні обговорення щодо звільнення Петра Шев’яка з посади очільника освіти і всі освітяни полегшено зітхнули та почали жити з надією, що нарешті освіту очолить людина з педагогічним досвідом роботи та авторитетом в галузі. І дійсно в час формування Нової Української школи (НУШ) з 73 територіальних громад Львівської області в 72 відділи освіти очолюють люди з педагогічною освітою, досвідом роботи в навчальних закладах та відомі в освітянському середовищі.  Однак 73-тя, тобто Дрогобицька ТГ в черговий раз «ОПУЩЕНА» під експеримент Тараса Кучми, так як на місце вірного, але здеградованого Шев’яка ВО. Призначено не заступницю, як передбачено посадовим обов’язками, а Вовківа Віталія Богдановича, 04.01.1994 р.н.
 
Відразу виникло запитання: хто це і за які заслуги дана людина опинилася на такій блатній посаді…?
 
- Відповідь дуже проста, бо кар’єрний ріст звичайного юриста відділу освіти, за словами співробітників і односельчан з Нагуєвич, розпочався після вступу за рекомендацією Шев’яка у лави партії, що підтримала мера на виборах «УДАР»…
 
У виборчій кампанії ця молода особа проявила неабиякий хист і в його рідних Нагуєвичах, в яких Тарас Кучма набрав найбільше голосів виборців в порівнянні з іншими селами району.
 
За відданість хлопця відразу ввели в політраду міського осередку партії, перевели на посаду держслужбовця, ввівши через виконком нову штатну одиницю у відділі освіти - головний спеціаліст - юрист (в типових штатах відділів освіти такої посади немає).
 
І тут поперло з усіх сторін, любима теща стала війтом в селі Нагуєвичі, мачуха - завідуючою садочком «Лис Микита» (тато там теж працює сторожом), а дружину «юного орла» автоматично прийняли вчителем біології у школу №4 (при цьому попросивши, в доступній формі, іншу вчительку «ДОБРОВІЛЬНО» перевестись на 6 тижневих годин.
 
Реально родини Вовківих - Громів отримали все по максимуму:
 
- посади,
 
- преференції,
 
- гроші, а що отримали місцеві «хруні»(так Іван Франко називав місцевих мешканців, які на виборах продавали свій голос за ковбасу і горілку)…?
 
Подейкують, що цей державний службовець, в порушення законодавства, підробляє приватною адвокатською практикою, причому в робочий час. Але тим зараз нікого не здивуєш в Дрогобичі, бо навіть мер займається голковколюванням без легалізації доходів.
 
Зрозуміло, що після хворого на алкоголізм Шев’яка потрібно було призначити когось авторитетного та з певним багажем знань в освітній галузі. І тут директор ліцю – Ольга Заяць вирішила скористатися ситуацією і розгорнула бурхливу діяльність у проштовхуванні свого кандидата А. Заблоцького - інспектора відділу освіти, випускника ліцею і за сумісництвом вчителя цього закладу.
 
Для вирішення свого плану вона навіть заручилась підтримкою самого Шев’яка, який в постпохмільному синдромі пообіцяв поклопотати перед Царьком, але, враховуючи, що напевно, вже не та вікова категорія і зовнішній вигляд вже не той, що колись. Кучма не клюнув і вирішив, як завжди, по своєму.
 
Виглядає на те, що колишня скрита королева Заяць втрачає свої позиції, адже вік і час роблять своє, і на зміну приходять молодші бройлери…
 
Звичайно, що перша, чи друга кандидатура викликають в нас іронію, сарказм і навіть істеричний сміх в освітянському середовищі, бо вони достатнь вже відчули зневаги та приниження найбільшої гуманітарної галузі.
 
Скажіть, як освітяни можуть виховувати в дітей поняття верховенства права Української держави, коли їх самих ставлять в «СТІЙЛО» і не просте становище, призначаючи їм далеких від освіти, але відданих меру керівників.
 
Доречі, наказ Міністерства освіти і науки України від 01.04.2003 № 192 (зі змінами від 22.09.2005) «Про затвердження Примірного положення про відділ (управління) освіти виконавчого комітету міської ради», в якому передбачена вимога до посади керівника відділу освіти - ВИША ПЕДАГОГІЧНА ОСВІТА та стаж роботи не менше 5 років, ніхто не відміняв.
 
P.S.
 
І на завершення побажання новопризначеному В.О:
 
- Молодий чоловіче, якщо в тебе є хоча б крапля поваги до себе і до освіти, якщо ти є людина з характером, відміни закупівлю за кошти і так недофінансованої освіти, цього нікому, окрім мера Тараса Кучми, непотрібного автомобіля «HYUNDAI STARIA» а кошти, спрямуй на необхідні для дітей цілі, ремонти шкіл та садків…!!!
 

Переглядів: 5080

Коментарі (63)
 
А я вступив у лави партії "Кульпарків".
Рейтинг: 1+ -1-
 
heer Flunt, 10:27 07 лютого 2022 р.
 
28 років "вундеркінду" тому, і вже посада та "Хюндай", круто панове. А де стаж педагогічної роботи хоча б 5 років? Що вони чудять ? На місці батьків жодної копійки на школу не давали б. Хватить тих поборів з батьків. Нехай корупціонери утримують комунальне майно без вашої участі раз на Хюндай сопляку знайшлись кошти. Майте повагу до себе шановні батьки бо вони ноги витирають вже реально в виборців. Доволі забагато халяви для тих царів .
Рейтинг: 39+ 0-
 
Шок, 12:36 07 лютого 2022 р.
 
Я казав шо наші міліціонери запхают ьвсіх своїх. Вовків оксана -директор садочку заплатила за посаду. Нічого не роить в і тямить в освіті дошкільнят. Тепер теща того Юного орла стала старостою! а тепер і юний орел, який запхався керувати. Буде так шо Ті нагуєвицькі доведуть освіту до того шо зробили з своєю школою.
Рейтинг: 31+ 0-
 
Чапля Ірина, 12:44 07 лютого 2022 р.
 
Будемо фінансувати машину і комбайни!
Рейтинг: 7+ -1-
 
Роман Бейзик, 12:45 07 лютого 2022 р.
 
Набираємо штундів в нову паству!
Рейтинг: 5+ 0-
 
Церква Добра новина, 13:48 07 лютого 2022 р.
 
поки Кучмовоз знищуює освіту в місті. інші кучмівські мудрагелики привласнили і продали приміщення лабораторії санітарної експертизи на продовольчому ринку.  
На черзі готель Тустань. недаром кучмісти його доводили до банкрутства. хтось отримає ласий шматок за мінімальну ціну.
Рейтинг: 26+ 0-
 
123, 14:07 07 лютого 2022 р.
 
Хто той щасливчик що купив лабораторію? Часом не АНАНАС братухай. Таракан рулить уркаганами бо якщо щось піде не так він стане паханом на схилі літ. Також "посада" не хила.
Рейтинг: 14+ 0-
 
До" 123,", 14:27 07 лютого 2022 р.
 
Мій зведений син молодець-він буде сильно керувати не робіть наклепів! Прошу Вас Ви ж всі вирете в Бога!
Рейтинг: 3+ -20-
 
Оксана Вовків, 14:31 07 лютого 2022 р.
 
Пані Оксана , Ви добре знаєте і усвідомлюєте , що жодних покращень в освіту ваш син не принесе. , Навпаки , він буде виконувати злочинні вказівки Кучми Ковча і наносити вели збитки у розтраті нецільовий коштів , які мали б іти на харчування діток , зарплату інші нагальні потреби. не пишайтеся брудними грішми і посадами , майте совість , ходите також до церкви.
Рейтинг: 16+ -3-
 
До Оксани Вовків, 15:05 07 лютого 2022 р.
 
За родиною Вовківих - Громів стоїть могутня постать Михайла Чаплі (був депутатом районної ради від Партії Регіонів, пізніше депутат районної ради, але вже від Блоку Петра Порошенка). В 2019 році підтримував Ореста Саламаху на виборах у ВР, також лобіював призначення Омеляна Стасулу на голову РДА.  
Не все так просто в Кучмівскому Воєводстві)
Рейтинг: 26+ 0-
 
Дрогобицька Правда, 16:12 07 лютого 2022 р.
 
Перший мільйон Чапля заробив у МРЕО а далі став той корупціонер бізнесменом , два в одній осибі. Бог дав Бог і забере. Риги регіоналівські.
Рейтинг: 16+ -1-
 
Громада, 17:49 07 лютого 2022 р.
 
Нагуєвицькі вікінги рулять. Паскудні люди у Нагуєвичах. Є ще такий Комар хабарник тоже з Нагуєвич.
Рейтинг: 17+ -1-
 
Ха-ха, 17:54 07 лютого 2022 р.
 
Дебіли, не стогніть, що вам не запропонована ця посада. Підгорає від заздрості? Молодим дорогу, а старим імбецилам - на покій!
Рейтинг: 2+ -15-
 
Некучмобот, 18:26 07 лютого 2022 р.
 
Наг7уєвичі то дибільний народ! Унятичі - то народ від Сікори!
Рейтинг: 11+ -2-
 
Омелян Стасула, 18:40 07 лютого 2022 р.
 
Я Гринь
Рейтинг: 1+ -1-
 
Гринь, 18:41 07 лютого 2022 р.
 
Проклинаю всіх хто за Кучмою! І хай Юний Орел тепер побуде в моїй шкірі!
Рейтинг: 10+ -1-
 
Петро Шевяк, 18:57 07 лютого 2022 р.
 
Нічого, скоро Ольга Заяць добереться до юного ворла і буде управляти освітою з ліцею.
Рейтинг: 15+ -3-
 
До ха-ха, 19:14 07 лютого 2022 р.
 
До "18:26" 
Молодим дорога. Не маю нічого проти молодості, але в тому випадку, коли людина розумна та освічена, фахівець своєї справи.  
Що маємо на сьогодні. Клоун-комік завдяки зебаранам обраний президентом держави. За собою привів молодих тупаків, що посіли у владних кабінетах теплі крісла. А те , що в голові полова - то нічого. Зате красти мастаки.  
А тому в. о. ще треба років з десять повчитися , набрати досвіду. От і маємо останні два роки хаос в державі, бо керує одна безграмотна гопота.
Рейтинг: 13+ -4-
 
Наталія, 19:36 07 лютого 2022 р.
 
А де чесні конкурси на керівні посади про які колись бідний майданівець Тарас Кучма розповідав усім охочим щоб за нього проголосували?
Рейтинг: 19+ -1-
 
Питання, 19:43 07 лютого 2022 р.
 
Торський молодець, продовжує добивати продажну Дрогобицьку освіту, одна надія на вас, не дайте знищити майбутню освіту наших дітей. Ваші діти теж вчаться в Дрогобичі.
Рейтинг: 19+ -1-
 
Дрогобичанин., 19:48 07 лютого 2022 р.
 
ТАК І ПІШОВ З ТАВРОМ ЗРАДНИКА УКРАЇНИ… 
У московській лікарні помер Борис Дейч.  
Цікаво, чи агент Кремля, працівник ФСБ, радник мера Дрогобича, депутат ДМР від прокремлівської партї Пропозиція і сєпар по сумісництву Павло Цвігун в народі Паша-Дейч поїде в Крим на похорон до свого патрона та спонсора.  
Паша, маєш совість то поїдеш!
Рейтинг: 12+ -1-
 
До СБУ Дрогобича., 19:49 07 лютого 2022 р.
 
Прилетів в освіту - Нагуєвицький орел 
тепер буде чапля й вовків красти як у Мрев
Рейтинг: 14+ -1-
 
Юний Орел, 20:04 07 лютого 2022 р.
 
Сепар і пристосуванець цвігун паша Дейч залізши разом з ананевичом бананом в терооборону добре будуть здавати москалю позиції і дані.
Рейтинг: 15+ -2-
 
Бойко, 20:04 07 лютого 2022 р.
 
Зайчиха постаріла і загубила шанс. Самці люблять молодняк тому не справила на них враження як колись у молодості.
Рейтинг: 15+ -2-
 
Ха-ха, 20:12 07 лютого 2022 р.
 
Юний орел я так розумію доїжджати домів у Нагуєвичі буде на новому Хюндаї. Може до роботи в освіту візьме людей із села. Місця в кареті всім хватити має.
Рейтинг: 18+ 0-
 
Мммм, 20:24 07 лютого 2022 р.
 
Досвід і бажання заробляти бабки не перешкода для Заєць- підімнула Шивяка, підімне і орла, а потому змете Андрухіва з харчування , порозуміється з Ковчом і будуть дерибанити освіту.
Рейтинг: 19+ 0-
 
Ха-ха, 20:38 07 лютого 2022 р.
 
Людина просто виконує обов'язки, не треба зараз так сприймати. Мер прекрасно розуміє, що треба освітянина, який не замішаний у аферах і зробить все для того.
Рейтинг: 3+ -13-
 
Макс, 20:43 07 лютого 2022 р.
 
Мер вже взяв незамішаного і послушного Шев'яка і що отримали? П'янки, гулянки, афери з дровами, ремонтами, перевезенням грошей за кордон і ще багато іншого, що вилізає з його перегрітих алкоголем мозгів.
Рейтинг: 15+ 0-
 
Максу, 21:00 07 лютого 2022 р.
 
Торський остерігайся рижої кучмової відьми Світлани з брудним язиком. Кучма дав вказівку їй по тобі.
Рейтинг: 16+ -1-
 
!!!, 21:05 07 лютого 2022 р.
 
Слухайте не розпочинайте балаган тут, людина просто виконує обов'язки і нічого більше. Я за те, щоб освіту очолювали люди пов'язані з нею напряму. Але це не правильно так наперед робити висновки.
Рейтинг: 4+ -7-
 
Макс, 21:19 07 лютого 2022 р.
 
Виконувати обов'язки міг будь-хто з працівників- інспекторів чи заступників, але вони не є членами партії "Удар" і не настільки немудрі щоб спалити себе купівлею Huyndai чи іншого відмивання коштів через світу. А тому в Кучми немає довіри до них , особливо коли немає довіри до власного оточення в ратуші. Така ситуація- ідеальний час для директорки ліцею щоб довести свою потребу, незамінимість і обійти юних бройлерок.
Рейтинг: 12+ -1-
 
Максу, 21:38 07 лютого 2022 р.
 
Вже краще нехай буде «юний орел» ніж цей Шивяк. Принаймні небуде таких ганебних для освіти скандалів з коханками і постійними запоями. І все це продовжувалось кілька років в дрогобицькій освіті.  
Оцінку новопризначеному керівнику можна буде дати за якийсь термін подивившись на його роботу.
Рейтинг: 4+ -7-
 
+, 21:48 07 лютого 2022 р.
 
До "21:48" 
"Вже краще нехай буде «юний орел» ніж цей Шивяк. Принаймні небуде таких ганебних для освіти скандалів з коханками і постійними запоями. " 
Вибачте, але Ваша позиція - це неповага самого себе. Звідки Вам відомо, що отой півник буде кращий за попереднього ? Освіту повинен очолювати ОСВІТЯНИН. Ви ж не йдете лікувати зуби до сантехніка!
Рейтинг: 11+ -3-
 
Наталія, 22:09 07 лютого 2022 р.
 
"Ви ж не йдете лікувати зуби до сантехніка! " - але якшо зуби гнилі то може краше починати з сантежника?
Рейтинг: 8+ -2-
 
Дентист - Сантехнiк, 22:48 07 лютого 2022 р.
 
Але пам'ятай, юний ореле, що ти заскоро вдівся в пір'я, звільняючи людей під тиском і криками. А тобі ще в свої 28 довго жити на наших теренах і людям в очі дивитись. А повір людські сльози і прокльони нігде не діваються.
Рейтинг: 18+ -2-
 
сапсан, 23:24 07 лютого 2022 р.
 
В сучасному світі все відбувається швидше, інформації вдосталь , тому керувати освітою на цьому рівні може людина і не з освіти . Ми ж розуміємо , що диплом і стаж не завжди є запорукою успіху . Мізки , здібності керівника , певні амбіції , сучасні технології , а також принцип доброчесності є критерієм відбору .
Рейтинг: 3+ -11-
 
Борис, 01:33 08 лютого 2022 р.
 
А бдее зарз Шевяяк , я б з ним бухнув послухххав про кучмарика історії де він грошики ховаєєє ік …. уф? …! ?
Рейтинг: 6+ 0-
 
Маю 0/7, 02:11 08 лютого 2022 р.
 
Боря , коли будеш мати проблеми зі здоров'ям звертайся до мене. ))))
Рейтинг: 4+ -1-
 
Ветеринар, 08:43 08 лютого 2022 р.
 
Два молокососи тепер при владі Чава і Вовків. ще має бути затверджений новий директор Верховини із фальсифікацією виборів - Дмітрієв-режисьор! Зайчиха стара карга буде тепер як в маслі бо любить молодих! А шо робити тепер старому Роману Бейжику з бюджетної комісії? Він нас колись молодиць возив в кабаки в Східницю, тепер і туда не поже возити , бо вже немає сили дихати просто сидячо!
Рейтинг: 14+ -1-
 
Ірина Проць, 12:18 08 лютого 2022 р.
 
А ви бачили, як Вова-Окунь він же Дзерин активізував своїх ботів в ФБ на свій захист, зразо стало зрозуміло все.  
Ти Ладзю вже пропив усі мізки, сам себе спалив. Але Стьопі рагулю 20тис. $ всеодно треба буде віддати.
Рейтинг: 11+ -1-
 
До Окуня., 14:15 08 лютого 2022 р.
 
А чому по Дзерину і Цвігуну не працює ДБР? Чи вже працює?
Рейтинг: 12+ 0-
 
дбр, 21:03 08 лютого 2022 р.
 
Навіть страшно повірити, що ми дожили до таких часів. Освіта - основне, а що натворили. Вони всі не втечуть, потраплять в свої ж сіті, але шкода наших дітей! Яке буде в нас майбутнє? Мабуть нас чекають дострокові вибори!
Рейтинг: 6+ 0-
 
Шатинська Віра, 11:54 09 лютого 2022 р.
 
Прошу взяти мою жінку на цю посаду! вона дипломована педагогиня!
Рейтинг: 5+ -3-
 
Ігор Розлуцький, 13:03 09 лютого 2022 р.
 
Я , кандидат історичних наук, начальник управління культури Дрогобицької ТГ, заслужений працівник культури міста Дрогобича, фундатор і засновник ТІЦ Дрогобича і усіх його туристичних проектів юридично і публічно заявляю, що не маю відношення до всього цього болота яке на цьому мерзенному і непатріотичному сайті висвітлюється! Я не краду і немаю відношення до корупції і будь-яких обманів українців і України! Підтримував і буду підтримувати реформ иТараса Ярославовича, а також реформування культури і зокрема Верховини ! Слава Україні!
Рейтинг: 4+ -7-
 
Ігор Чава, 13:47 09 лютого 2022 р.
 
Я Вам усім покажу!
Рейтинг: 2+ -1-
 
Тато Вовківа, 14:10 09 лютого 2022 р.
 
Ви, дебіли недопоперетрахувані, ви пишете про освіту, а робите у кожному реченні з трьох слів по 34 помилки? ! Такого не сміли творити навіть "папінькові" синочки випуску 1991 року ДДПІ: вони доштубачувалися лише до 51-єї помилки. Але ж, які тепер "пани", йо? !
Рейтинг: 3+ -1-
 
:(, 14:23 09 лютого 2022 р.
 
Можу підказати, самим кращим керівником буде дружина знаменитого Дргобицького херої Ананевича Василя-бананового, вона уже брала участь в конкурсі на посаду керівника ліцею №4 імені Лесі Українки Дрогобицької міської ради, але вона виявилась надто розумною для такої посади, тому вибрали іншу.
Рейтинг: 5+ -5-
 
До ТЯ., 19:53 09 лютого 2022 р.
 
Господи, к@ва: так стогнете над "юними орлами", а того, що у школах району попонапродувано десятки місць для учителиць всілякими вже покійниками, що дітям аж лячно: як ті п"янчулі-матюкальниці взагалі мають доступ до шкільного порога. Але ж, найболючіше, що молоді директорки й диркеточєта ніяк не втулумбають, що такі "учителиці"- то є срамота всієї наготи, як і ост такі "глухо-німі" директоркині з директорчєтами. То й не дивно, що у переліку чеснот принцип доброчесності випав з ряду кнопкошпігалиць, надутих писочків і купи торбег з презентами, мимо всіх решти "збиралок на шторки" й пацьорки!
Рейтинг: 4+ -1-
 
!, 20:34 09 лютого 2022 р.
 
Орлиця Оксана Вовків в дитячому садочку в Нагуєвичах сидить на баблі! Всьо готове, ремонти Синютка зробив. Кричить на педагогів. стала велика пані! Її треба звільняти бо її інакше наші корінні нагуєвичани принесуть на вилах в саму ратушу і виставлять кучмі на стіл хба шо орлиний ніс і цинічну сільську варішку
Рейтинг: 9+ -1-
 
Орлиця, 20:44 09 лютого 2022 р.
 
ТРеба щось робити!
Рейтинг: 4+ 0-
 
Хосе Турчик, 21:08 09 лютого 2022 р.
 
К-хе, треба повипускати з "сороківки" всіх довічників- спровадити їх на ратуш, і нехай буде влада така, як має бути. Гнані і голодні стільки не їдять- справляться з ненаїдлими вмить! Побачите, буде Народ на руках носити! Навіть наступного ранку всі заводи запрацюють, а дороги стануть гладенькі, наче напастовані гуталінчиком!
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 15:23 10 лютого 2022 р.
 
Зміни в освіті вмить будуть тільки для цього потрібно щоб батьки поклали край тим поборам на вікна, двері , тюлі та ремонти шкіл і садків. Є бабло на Хюндай має бути і на комунальні приміщення. Крапка. Бо зібрані кошти йдуть на відкат ясно як білий день. Будьте мудрі та майте повагу до самих себе шановні батьки. Підлабузництво найгірша риса характеру людини. Це на замітку батьківським комітетам які ще цього не розуміють і вилазять зі шкіри лиш би догодити класному керівнику та директору закладу.
Рейтинг: 9+ -2-
 
Читач, 17:04 10 лютого 2022 р.
 
Як працівниця відділу згідна з вами на 100%. Вже давала два коментарі- побажання для в. о. начальника відділу освіти, бо ця сфера мені дуже близька, але вони зникли . Думаю, коментарі зникли через те, що в них згадали сірого кардинала в освіті- інженера без освіти інженера- Петра Токара.  
Цей чоловічок прийшов у наш відділ після призначення Шев'яка, але дуже швидко вник у всі фінансові схеми з ремонтами через свого швагра Івана Демка, завищеними цінами на матеріали в накладних, аферою з дровами через родину сусіда Турика. І цьому чоловіку вдається все гасити , поки що, через те що: 
-був довіреною особою і фінансував виборчу кампанію Т. Кучми; 
-має хороше прикриття в прокуратурі, бо після приходу двох працівниць цієї структури(якщо і надалі будуть приховувати факти, бо Шев'як під "шафе" навіть назвав суму взятки, звернемось в ДБР)афера з дровами затихла; 
- на запит про його диплом і фахову освіту питання замнули, а на запитувачів "наїхали" щоб заткнулись.  
Але якщо в освіті є такі люди, як цей фахівець інженерної справи, і розкрадаються мільйони, то пора батькам припинити фінансування "злодіїв у законі" і нехай ремонти роблять не за побори , а справедливо розподілені та використані бюджетні кошти.
Рейтинг: 15+ 0-
 
Читачу, 20:47 10 лютого 2022 р.
 
В. о. відділу освіти вже не *юний орел*, а пані О. Олексяк. Невже Кучма передумав? Або що Кучма задумав?
Рейтинг: 3+ 0-
 
Наталія, 01:32 11 лютого 2022 р.
 
То, може, оті лабухи під машкарою "батьківських комітетів" і є отими першими кримінальниками? ! Копайте знизу, а не догори рискальом!
Рейтинг: 1+ 0-
 
!, 04:16 11 лютого 2022 р.
 
Хто б сумнівався що капремонт третьої школи приніс неабиякі грошові "винагороди" освітянським казнокрадам . При Лук'янченку школу взагалі хотіли закрити бо з ним на відкати не ризикували говорити він був інтелігент а з приходом нового ставленика від кучмоїда кушлика качмара школа, а нині ліцей підшаманина трішки , але на те трішки списали мільйони і поклали по гаманцям своїм. Що хтось аудити проводить? У нас вже так заведено , що кожна нова влада не робить аудиту після попередньої влади, щоб потім наступна не робила аудит після нинішньої влади. Це ясно як білий день бо всі хто лізе у владу - голімі заробітчани та гниль мерзотна. Порядних туди не пропустять а якщо і один з'явиться серед тої мерзоти то напросто знищать так як зробили з покійним депутатом Тарасом Демком. Плювали уроди в обличчя Тарасу через його високу моральну позицію та порядність до дрогобичан. Отак ми живем на третій десяток Незалежності.
Рейтинг: 5+ -1-
 
До Освітянки, 12:00 13 лютого 2022 р.
 
А куди подівся мій коментар про інженера, головного бухгалтера і капітальний ремонт, а не реставрацію з відповідними дозволами управління культурної спадщини та наявності ліцензії на реставраційні роботи у Івана Демка , пам'ятки архітектури ЗОШ N3?  
Невже і до інфо дійшли руки Кучми?
Рейтинг: 6+ 0-
 
Освітянка, 14:21 13 лютого 2022 р.
 
У прозорому місті зникають справедливі дописи. Не одиний такий допис зник.
Рейтинг: 4+ 0-
 
Мольфар, 22:00 13 лютого 2022 р.
 
А скільки літачків з чумаданами валюти вилетіло минулої доби з дрогобицького летовища? Чи- нема, бо всі вже давно розпродали?
Рейтинг: 3+ 0-
 
?!, 15:07 14 лютого 2022 р.
 
До "15:07" 
Кучмі "чумадан" не потрібен. Йому , як і іншим з компанії, потрібна лише "тривожна барсетка". Карткові рахунки багато місця не займають. :) А містянам для втіхи - площа.
Рейтинг: 9+ 0-
 
Наталія, 15:19 14 лютого 2022 р.
 
І куди ж повтікали ті, які дуже кликали "русскій мір" в Україну? Всі поховалися під крило НАТО , під *зовнішнє управління*. А-ха! :) Втекли від від тих, кого кликали. :grin  
Дрогобицькі сепари та московські воші! Ви всі ще тут! ? Втікайте, поки не пізно. Але будьте чесними перед самими собою. Втікайте на Урал.  
Он Кива буде боротися з берегів Середземного моря! :grin :grin
Рейтинг: 2+ 0-
 
Наталія, 18:38 15 лютого 2022 р.
 
О, Господи, а шляк би її трафив: та її мурло верещав з трибуни "Дайте гроші на оборонку, бо мої незліченні заводи поржавіють", а вона тут всім голу сраку з-під спідниці сепарить, ну йо тво га? !
Рейтинг: 0+ -1-
 
!, 19:06 15 лютого 2022 р.
 
Ботоксний стариган вже остаточно *чпокнувся*. Виявляється, що українці, захищаючи себе від непроханих гостей, ЗАГРОЖУЮТЬ національній безпеці РФ. :grin На сміх курям. :roll
Рейтинг: 1+ 0-
 
Наталія, 23:58 15 лютого 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5884 дні)