Герої серед нас: Андрій Фок, Андрій Живчин та Іван Слуцький ризикуючи життям винесли погорільця із вогню

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
Написав(ла) 03244.com.ua   
08.02.2022

 

У понеділок, 7 лютого, близько 11 години у житловому будинку на вулиці Михайла Грушевського, 44, через необережне поводження з вогнем сталась пожежа. За випадковим збігом обставин, поряд проходили троє рятувальників Андрій Фок, Андрій Живчин та Слуцький Іван.  Герої серед нас: Андрій Фок, Андрій Живчин та Іван Слуцький ризикуючи життям винесли погорільця із вогню, фото-1
Хоча хлопці перебували не на службі та відповідно не мали жодного захисного спорядження, вони одразу кинулись на порятунок.
Андрій Живчин, фото із ФБ-сторінки
Андрій Живчин, фото із ФБ-сторінки
 
Андрій Живчин (головний інспектор ВЗ НС Дрогобицького РУ ГУ ДСНС України у Львівській області) почав телефонувати та викликати пожежно-рятувальний загін, а Андрій Фок (начальник караулу 7ДПРЧ 7 ДПРЗ м. Дрогобича) із Іваном Слуцьким (провідний інспектор ВЗ НС Дрогобицького РУ ГУ ДСНС України у Львівській області) поспішили у будинок евакуйовувати мешканців.


Андрій Фок, фото із ФБ
Андрій Фок, фото із ФБ
 
На цей час квартира вже була охоплена вогнем, а крізь густий дим нічого не було видно, проте, з квартири було чути стогін.
Іван Слуцький, фото з Інтернет
Іван Слуцький, фото з Інтернет
 
Із першого разу Андрію не вдалось знайти власника квартири. Тоді він намочив одяг та вирушив на повторний огляд і все ж знайшов потерпілого, котрий з опіками лежав на підлозі біля вогню. Андрій Фок виніс погорільця на сходову клітку, а вже звідтам разом з Андрієм Живчиним, Іваном Слуцьким та іншими мешканцями знесли його на двір та відали його у руки медиків.
 
У помешканні, практично, всюди був вогонь, дим виїдав очі, не було чим дихати. Я нікого не знайшов. Коли я виходив, то почув легеньке скиглення. Я подумав, шо там залишився кіт або пес.
 
 Тому змочив себе і вирішив повернутися щераз. За стіною я нарешті знайшов чоловіка з опіками, котрий лежав на підлозі. Вогонь вже підходив до нього майже впритул, залишалися буквально лічені сантиметри. Ще б кілька хвилин і вже не було б кого рятувати", - розказав редакції сайту 03244 Андрій Фок.
 
 Погорільця із численними опіками шпиталізували у Дрогобицьку міську лікарню.
 
 Пожежники ДПРЧ №5, котрі оперативно прибули на виклик, ліквідували пожежу об 11:42.Переглядів: 3201

Коментарі (22)
 
Молодці, ХЛОПЦІ, на таких, як Ви тримається Україна і Світ. Виконуєте свій професійний обов'язок не дивлячись на день, годину і (напевно) свій графік.  
А тим двом попереднім блогерам (в дитинстві ми таких називали "П. здоболами") - створіть собі свою тему і "кохайтеся" в ній у свій, тільки вам відомий спосіб.
Рейтинг: 8+ -2-
 
Героям Слава!, 12:58 08 лютого 2022 р.
 
Ще би знайшовся якись героїчний психіатр, який вилікує мене.
Рейтинг: 3+ -2-
 
heer van der Flunt, 13:16 08 лютого 2022 р.
 
Саме на таких і тримається той гнилий сучасний світ. Тобі їхньої хоробрості та людської гідності не зрозуміти тому сиди та не воняй кому які сторінки заводити. Нехай люди пишуть за корупціонерів нашого славного міста навіть на фасадах будинків і не тільки.
Рейтинг: 5+ -6-
 
До попереднього, 13:19 08 лютого 2022 р.
 
А ти такий хоробрий говориш тим корупціонерам в очі усе, що тут пишеш? Чи можеш тільки писати на сумнівних сайтиках де реєстрація не потрібна?
Рейтинг: 4+ -4-
 
До 13:19, 14:12 08 лютого 2022 р.
 
Так бачите що говорять, дзвонять , хочуть забрати свої кошти! А ті злодії погрожують Петриком і Кучмою , та родиною в Судахі і Прокуратурі ! Подивіться https: / / facebook. com / 100071660090773 / posts / 149709104094425 / ? d=n! Цю жінку і її знайомих ввели в оману і люди далі ведуться на депутатів-аферистів і головне що безкарність дасть змогу далі грабувати не захищені версти населення!
Рейтинг: 6+ 0-
 
До до, 14:20 08 лютого 2022 р.
 
Щодо корупціонерів то у нас є САП, а нема її тому, що такі як Ти вибрали такого, за перепрошенням президента, якого маємо. Думай. Ти, якщо маєш чим. Напис на поверхні будівлі нічого не змінить, а правильний, аргументований напис на папері формату А4, та поданий у відповідні органи, може заставити сцятися під себе оту корумповану шоблу.
Рейтинг: 3+ -2-
 
До "До попереднього, 13:19 08 , 14:49 08 лютого 2022 р.
 
пишіть по темі кенти кожний другий так званий "ПРАХХФФЕССОР" САПи ЦНАПИ ДБРи . язик можна зламати а ті троє хлопців які поступили достойно тут немає навіть про що говорити вони просто нормальні ЛЮДИ. Думаю і впевнений що в Дрогобичі і не лтше тут в уКРАІНІ проживає більше народа нормального, співчутливого , законопослушного. які не пройдуть рядом якщо бачуть що біда. але є і такі які би писали і писали що той не той а та взагілі ніхто? Як колись мови мій кент ШІКЛЬГРУБЕР "ЄДЕН ДАС ЗАЙН" м. ДРОГОБИЧ
Рейтинг: 4+ -2-
 
снайпер + АХТУНГ!, 16:00 08 лютого 2022 р.
 
Свинарчуки -Гладковські посаджені при Сивочолому, га? І НАБУ і САП тоді ще була? Замість плідної роботи Холодець з САП сварився з Ситником і вся їхня робота побудована була на інтригах між собою. Одні політичні проекти всі ці президенти та партії. Пора вже втямити що для народу ніхто не приходить працювати у владу. Вони працюють виключно на себе. А народу пускають тумана систематичною брехнею протяжністю у 30років тої самостійності владних гнид від народу. Можна і так назвати бо все ж очевидно стало .
Рейтинг: 3+ -1-
 
До "до попереднього", 16:41 08 лютого 2022 р.
 
Тим трьом хлопцям честь і шана! Їхній вчинок можна назвати повсякденним подвигом, бо не кожен на таке здатен.
Рейтинг: 14+ 0-
 
Наталія, 16:55 08 лютого 2022 р.
 
Я можу влаштувати концерт на честь героїв. Уууу Уууу.
Рейтинг: 3+ -2-
 
Алка Пугачиха, 19:09 08 лютого 2022 р.
 
Це їхня робота , за яку отримують гроші , і немалі ! Так поступив би кожен на їхньому місці. ! . Що ж тоді усі герої - токар , який справно виконує свою роботу , водій , який вчасно везе людей , лікар , який рятує хворих , водій , яких зупинився і не переїхав людину , і т. д. Маразм. Замовна стаття ! Люди будьте людьми , а не такими , як цвігун , ананевич, Герасимяк , дзерин окунь, банан , Герасимчук , Каракевич , бернандович і уся шваль. і тоді все буде добре
Рейтинг: 19+ -10-
 
Дрогобичанин колишній, 19:11 08 лютого 2022 р.
 
До "19:11" 
Ви неуважно читаєте. Стаття про людей поза їх службою. Ці хлопці заслуговують на нашу шану. І це не "маразм" як Ви пишете. Токар, водій , лікар тощо можуть якісно виконувати свою роботу, а в позаробочий час також можуть пройти повз лежачої на землі людини, яка можливо потребує їх допомоги. Все залежить від людини.  
Наведу конкретний випадок з власного досвіду. Прагнучи швидше перейти дорогу, "розпростерлась " посередині пішохідного переходу . Водій автомобіля , правда , зупинився, але вийти не поспішав. Богу дякувати, допомогли інші піднятися.
Рейтинг: 7+ -3-
 
Наталія, 20:50 08 лютого 2022 р.
 
І чого отих моджахедів з ратуші, позарослих бородами, поназамальовуваних всілякими татуюхуюхами на всю твар, так ненавидять: чи не тому, що гівно півтораметрове лізе містом- і вже відвертає свою мордяку від простих містян? ! Ото "понаприймали синочків", раптово висраних з трусиків, які по три місяці повозмлм на передову- і вже "херої" данунах? !
Рейтинг: 7+ 0-
 
!, 13:20 09 лютого 2022 р.
 
НАТО в хату! Ну дійсно тут тема про відважних хлопців, які врятували життя людині, а ви далі про всяких окунів і дейличів.
Рейтинг: 7+ -1-
 
Міша, 15:30 09 лютого 2022 р.
 
Хотів вступити у тероборону, так там тільки документи місяць збирати треба. Простіше купити автомат і потихеньку відстрілювати москалів.
Рейтинг: 7+ -3-
 
Сергій, 16:13 09 лютого 2022 р.
 
Хочу доповнити про вчинки людей поза службою, а саме, як голова  
РДА Кулиняк С. Л. спас відпочиваючого, якому стало погано в басейні і він вже був на дорозі до вічного життя, але посадовець зумів його витягнути та надати невідкладну допомогу. Медики "Швидкоі допомоги" підтвердили, що якби його не реанімували, то ім не вдалося його врятувати. Дуже добре що поряд з нами є молодь, яка в екстремальних умовах, ризикуючи своім життям, здатна на такі вчинки.
Рейтинг: 9+ 0-
 
дрогобичанин, 17:56 09 лютого 2022 р.
 
Це прекрасно! Респект С. Л. Кулиняку! :p  
Але якби він забрав «кудись» Брехуна кучму, окуня дзерина, кримського шпигуна цвіркуна та земельного мародера каракевича то люди зробили би з нього вічного мера!  
Але скоріше, мені здається, таку складну операцію проверне Торский з Бігуняком! Я можу помилятись, але більше реальних кандидатів я не бачу :?
Рейтинг: 11+ -3-
 
До дрогобичанина, 18:02 09 лютого 2022 р.
 
І починати це робити треба вже, бо якщо вторгнення таки відбудеться, то щоб прихильників окупантів тут не було.
Рейтинг: 4+ -3-
 
До Сергія, 18:03 09 лютого 2022 р.
 
Степану Кулиняку потрібно обов’язково об’єднатись з Іваном Торський заради звільнення Дрогобицької ОТГ від кучмівських загарбників. Кучма того не переживе і завиє від безсилля.
Рейтинг: 7+ -6-
 
100%, 18:54 09 лютого 2022 р.
 
Ще би від банана врятували жителів. А від Каракевича міську землю
Рейтинг: 9+ -1-
 
Житель міста, 19:37 09 лютого 2022 р.
 
Лавка для закоханих" у парку Бандери виглядає страхітливо: або фотограф- ліворукий і жодного поняття не має у мистецтві фотографування, або- сама , ще ідея, була примітивною. Цікаво, який кошторис цього "грубого сексу"? !
Рейтинг: 4+ 0-
 
:(, 08:49 12 лютого 2022 р.
 
Продовжую попередній коментар. Якийсь пунктик мають у головах ратушанські жильці. Закохані під дощем, на лавці. . . Що ще придумають? :) :) СТОП! А може це є такий спосіб від влади підняти демографічний рівень? Висотки ростуть як гриби, а жити нема кому. Ох, яка ж вумна наша влада! :) Не дооцінюємо , невдячні такі!  
. :)
Рейтинг: 4+ 0-
 
Наталія, 09:24 12 лютого 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5884 дні)