Черговий хабар в поліції Дрогобича.

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
Написав(ла) Лідія Надкернична - Facebook   
12.02.2022
Недовго музика "іграла", як поліцейський Дрогобицького РВП Андрійко Волос взяв ще один хабар. Не так давно цей поліцейський відзначився в соцмережах, де був спійманий на гарячому продажем алкоголю в нічний час та без фіксації касовим апаратом в крамниці своєї дружини Волос Ірини. Незважаючи на вказівку генерала Шляховського О.А. об'єктивно розібратися в даній справі, поліцейські Борислава Дрогобицького РВП повністю її проігнорували, а протокол про адмінправопорушення скерували до Бориславської міської ради лише через місяць і то після наших численних нагадувань. І тут, на виручку даному горе-поліцейському, прибіг сам Садлівський - заступник голови Бориславської міської ради, бувший міліціянт, "криша" всіх косяків поліцейськими, а вони в замін на це - вірно йому прислуговують.  Через свою захланність та масовий терор водіїв у Бориславі було прийнято рішення про переведення Волоса Андрія у службу ПОЛІНА із дислокацією в місті Дрогобичі, щоб цей поліцейський реалізував свою гіперактивність із насильниками в сім'ї.
Однак ця посада була не до вподоби даному поліцейському, бо не приносила достатньої "прибавки" до зарплати, а треба ще було щось "відслюнявити" місцевим рішайлам, і тут на допомогу знову прийшов Садлівський. Тепер вже із своїми прихвоснями Зубрицьким Романом та Дівчуром Миколою (останні були переведені-заховані з Дрогобича в Борислав на керівні посади, замість того щоб звільнити з органів за невідповідністю), під надійним "дахом" керівників Дрогобицької поліції та Бориславської міської ради Волос Андрій розпочав бурну діяльність у незаконному бізнесі краденим лісом - обілечувати водіїв машин з краденим лісом, забезпечувати безперервність та налагоджену роботу пилорам, та просто наживатися на "лохах" - 
керівництво ГУНП у Львівській області повелося на чергову аферу місцевих пінкертонів в особі Петрика Василька.
10 лютого 2022 року Волос Андрій Михайлович, перебуваючи на лікарняному, взяв черговий транш хабара в сумі 5 тисяч гривень за кришування краденого лісу та безперешкодне перевезення через місто Борислав. Дана подія мала місце у Бориславі на мийці по вул.Трускавецькій. Садлівський, тут як тут, примчався виручати свого ішака, але щось пішло не так, бо сьогодні в 12 годині обирають міру запобіжного заходу Андрійкові. Однак керівництво нацполіції області, прокуратури, СБУ, ДБР пробують замовчити даний факт, не надаючи розголосу та правової оцінки цьому злочину.
Пане Шляховський О.А.!!! Чому сьогодні на посадах заступника начальника Бориславського ВП перебуває Дівчур Микола та на посаді начальника СРПП Бориславського ВП Зубрицький Роман? Чому вони не відсторонені до завершення службового розслідування разом із начальником Подвисоцьким О.?
Довідково повідомляємо Вас - Зубрицький Р., працюючи в СРПП Дрогобича, теж прославився кришуванням лісу та успішною доставкою на пилораму свого стрика Зубрицького Віталія у село Залокоть Дрогобицького району.
Дівчур Микола знаний "спеціаліст" по збиранню базарних коштів, з таксистів, краденого лісу, свого часу був начальником Зубрицького. 
Шановний Петрик В.Т.! Зверніть увагу на підбір кадрів на керівні посади, які ви рекомендуєте керівнику ГУНП у Львівській області і ми переконані, що в найближчому часі відповідні служби візьмуть ще не одного поліцейського Дрогобицького РВП на хабарі, які розійшлися не на жарт, особливо на дорогах району та "нічогонеробством" у слідчому відділі.
Питання - чому прес-служба поліції у Львівській області не "хвалиться" здобутками своїх працівників по отриманню хабарів, надіються, що в черговий раз все порішається? Пане Шляховський, може досить прикривати всяку нечисть в пагонах, а пора чистити конюшні за попередниками і накінець почути нас? Скільки ще чекати на вашу принциповість?
На зображенні може бути: 8 людей, автомобіль та на відкритому повітрі

Переглядів: 9307

Коментарі (65)
 
От мені би хто дав 5 тис. , бо психіатр стільки лікарств виписив, що пенсії не вистачає.
Рейтинг: 5+ -1-
 
heer Flunt, 14:42 12 лютого 2022 р.
 
Ого-го: люди лежать слабі, без копійки грошей на ліки, люди продають останнє, аби врятувати від такого "життя" себе й чужих людей, а тут- такий башлик. Ще трохи- і їх стануть запрошувати на шашлик з президентом. А - як спонсорів з багажниками", з рюкзачками, чи- одразу на картку в офшори? !
Рейтинг: 10+ 0-
 
:(, 15:30 12 лютого 2022 р.
 
Дякую за статтю. ЦІКАВА стаття!
Рейтинг: 17+ 0-
 
снайпер + затетий украінець, 15:57 12 лютого 2022 р.
 
Марно автору статті звертатись до Педрила стосовно підбору кадрів. У цього нелюда корупційно хабарний шлейф не менший ніж у вишевказаних автором статті стерв'ятників "зубрицьких -волосів " і т. д. нечестиві виродки сплюндрували честь мундира ще з 90-тих. І , отаке хоче ще розказувати за букву закону , а на самих клейма ніде поставити. Фу , мерзота корупційна.
Рейтинг: 23+ 0-
 
Читач, 17:20 12 лютого 2022 р.
 
Стаття дійсно цікава , але подиву не справила бо те, що кришувальниками краденого лісу чи контрафактного алкоголю чи земельних схем завжди були силовики прокурори та сбу. Контрабанда на таможні також їхня тема. Одним словом гниль. І ніякі Майдани цю гниль не вичистили бо вони тісно пов'язані між собою. Пан Садлівський який примчав на порятунок того їшака як пише автор у статті тому чіткий доказ. Пов'язані хабарники дуже тісно. Ось вам найперші вороги які з'їдають та розвалюють країну зсередини у такі непрості сьогоднішні часи
Рейтинг: 20+ 0-
 
Дрогобичанка, 17:37 12 лютого 2022 р.
 
Я Гринь
Рейтинг: 4+ -1-
 
Гринь, 17:47 12 лютого 2022 р.
 
Час іде , але чомусь ніхто не розслідує дєлішек Стецка і Сікори із розкрадання коштів освіти району. Видно, лягли під кого треба.
Рейтинг: 14+ 0-
 
Орест, 19:26 12 лютого 2022 р.
 
я щось не можу згадати, де садлівського корні, він з бувших ментів, а це не він бува по пяні на свій день народження хотів бити шофера кучми, та не того місцевого, а цілого президента. якщо щось не сказав, то поправте, бо то вже давненько було. якщо то він, то в нього продовжується паталогія, він з неі вже не зіскоче, а вот хто його записав до поважних і пустив у владу, це питання відкрите, а взагалі нормальний мужик, в біді не залишив, моі гратуляціі. на його місце черга, всі поважні чи ті що ніяк не можуть щось збудувати, то нехай для себе зроблять достаток, дивіться то й місцевий доляри вивозить і ніхто не спитає де назбирав.
Рейтинг: 5+ -1-
 
шура, 20:34 12 лютого 2022 р.
 
Карлик садлівський колишній даїшник . Противна людина одним словом горянин. Бойчук.
Рейтинг: 17+ -2-
 
До Шури, 20:47 12 лютого 2022 р.
 
Наступний буде Щудло Володимир і Андрухів це самі більші хабарники у Дрогобичі а вних є свій Агент який їм підрішуєш клієнтуру це Брат Щудла і приводить їм клієнтів а потім рішають 130 по 7000
Рейтинг: 6+ -2-
 
Правда, 22:22 12 лютого 2022 р.
 
Садлівський - це підла і брехлива людина, яка ніколи не тримає слова! Пам’ятаю ще з тих часів коли він був шісткою у Галюлька
Рейтинг: 14+ -1-
 
Міранда, 01:38 13 лютого 2022 р.
 
Мала Риба, а велика риба окунь Петрик Василь Тарасович поки що не уловима!
Рейтинг: 4+ 0-
 
Бах, 02:07 13 лютого 2022 р.
 
На нари!
Рейтинг: 3+ 0-
 
Корона Q, 06:29 13 лютого 2022 р.
 
І коли ці падли мусорські дупою бетон у тюрязі гріти будуть? Пєтушня огидна. Гірших бандюків й годі пошукати бо бандюк у законі це велика біда нашої держави.
Рейтинг: 9+ 0-
 
Громадянин, 09:04 13 лютого 2022 р.
 
Не дурний сказав що слава про людину залишається на вічно у пам'яті людей. Так і про шнигу Садлівського. А воно думає що являє собою особистість байгарисько тупорилий. То ще його за дупу взяти бо думаю є за що. Не так все прозоро у міській раді Борислава. Місто загниваюче но чинуші квітнуть як завжди а народ зневірений та пасивний.
Рейтинг: 8+ -2-
 
До "Міранди", 09:15 13 лютого 2022 р.
 
УВАГА ! УВАГА! Дрогобицька міська рада віддає земельні ділянки приватним особам під садівниицтво , а потім родючий шар знімають у великі кургани і вииставляють на продаж (курган напорти стадіону 8 школи , вул. Пулюя, добре видно з в. Стррийська) Покупці ОбРЕЖНО ЗЕМЛЯ ПІД АРЕШТОМ .
Рейтинг: 13+ 0-
 
покупець, 12:58 13 лютого 2022 р.
 
ну і що то за такий хабар. 5 0 0 0 тис гриваків! ? Ось в КИЙОВІ якийсь дупутата від "СЛУГИ НАРОДА" взяв 1 000 250 тис гриваків за якійсь мапи чм мавпи мав завезти до КИЦОВА то депутат КИІВРАДИ. ? А ви чепилися 5 0 0 0 гриваків! То все мєлочь як колись казав "старшой русскій братан"? Я не раз казав не вмієш брати взятки - хабарі . не бери! Не вмієш красти . не кради. а сиди краще на сраці вдома на дивані і пиши що хочеш по мірі свого мозгового рорзвитку на сайт "ДРОГОБИЧ - ІНФО"! Всім привіт і здоров я. Тримаймося купи . п. с. показували по новинах що роблять ті так звані депутати у ВР УКРАІНИ! Ходять по залу розфуфирині\маю на увазі тих блядей жіночоі підлоги\обнімаються з дупутатами мужиками і мають в сраці тих хто іх туда позапихав. а вечором кабаки і поіхало і поплило. А ТИ КАЖЕШ! СЛАВА УКРАІНІ!
Рейтинг: 4+ -5-
 
снайпер + АХТУНГ!, 19:42 13 лютого 2022 р.
 
Прошу не перегибати планку з бюджетною. комісією в ратуші!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Роман Бейзик, 10:18 14 лютого 2022 р.
 
Перевертнів в пагонах викривають но до тюряги не сів жодний ще. Тоді для чого ці театральні постановки? Чи сидять такі собі джеки , як Наливайко, Заїка, Прадеус , начальник одного з підрозділів нацполіції Дрогобича , який вимагав у своїх підлеглих хабарі , хитрожопий Бах і решта ще замаскованих перевертнів. Там вони всі перевертні бо немає на них кари. Як же вони самі себе будуть карати? Смішно , ні.
Рейтинг: 7+ 0-
 
Думка, 11:36 14 лютого 2022 р.
 
Прошу притягнути до криміналу магазин "поліцейського" Комара і його підлеглих в патрулях.  
Розлив спиртного - цілодоюбово! ліцензій на продукти нема!  
+ хабарі на дорогзі Самбір-Борислав
Рейтинг: 8+ 0-
 
Ірина Чапля, 12:09 14 лютого 2022 р.
 
То цей мент, що був контрі з Вовою-Окуньом, ось той і спік йому паску.
Рейтинг: 2+ 0-
 
До тєрпіли мента., 12:13 14 лютого 2022 р.
 
Слухайте, "Йдйть у сраку! " з вашим "мозговим розвитком", а то вже- яко ідійота! Це ж треба бути таким тупим набнотою!
Рейтинг: 0+ 0-
 
+-, 13:01 14 лютого 2022 р.
 
Міністра поліції на Львівщині потрібно призначати з Львівщини, а не якихось мадярів, у котрого кожна нова хата- на три цегли вища від попередньої! А нема- то розігнати всіх, нехай керує регіоном Народ!
Рейтинг: 3+ 0-
 
!, 13:07 14 лютого 2022 р.
 
Щойно спостерігав суперцікавий "відосик: йде попереду один начальни-чок-чок, махає одним ключиком, позаду нього- три хрюнделя, руки в бруки, підходять до якоїсь розпацьорканої буди, чок-чок відкриває двері, всі заходять- і через 20 секунд виходять. Далі- начальничок-чок махає ключиком, а ті троє- руки в бруки, чокі-чпокі. Питання тисячоліття: для того, аби зайти-вийти і руки в бруки- потрібен аж цілий начальничок-чок для трьох дармоїдів? !
Рейтинг: 4+ 0-
 
!, 14:30 14 лютого 2022 р.
 
На хабарі зловили Ігора Чаву! Кажуть брав за надання оренди в приміщеннях культури!
Рейтинг: 13+ -1-
 
Олена, 14:34 14 лютого 2022 р.
 
А що буде тому, котрий його призначав. брати хабарі? !
Рейтинг: 4+ -1-
 
?!, 14:56 14 лютого 2022 р.
 
Падлу на фронт відправити . Всіх корупціонерів на передові позиції фронту. Зажрались свині біля корита реально. Собацюри вонючі.
Рейтинг: 11+ -1-
 
До ?!,, 17:28 14 лютого 2022 р.
 
Десь пів року не був на цьому сайті, сьогодні переглянув коментарі під кількома темами і хочу сказати, що пів року тому тут було лише два шизіки Флюнт і Гринь, а тепер ними просто кишить Гріцацуєв, Лектор, Пугачиха. Складається враження, що їх тут навмисно збирають.
Рейтинг: 4+ -1-
 
Толік, 18:23 14 лютого 2022 р.
 
псевдо Флюнт з Дрогобича тут тирлується каждодневно, Гринь(то той же флюнт) також, так що Кульпаркiвська сайта на мiстi.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Петро, 19:04 14 лютого 2022 р.
 
А звідки інфа, що Гринь і Флюнт це один і той?
Рейтинг: 1+ 0-
 
До Петра, 19:10 14 лютого 2022 р.
 
Я ся би ся не дивував би ся тимвовом неграмотним коментаторам з народу на будь-якому сайті, але, коли з такими страхітливими штубацтвами публікують інформацію на сайтах РДА, райради та міськради- "ето жахліво! ". Кого ви тудийкай приймаєте? Як то всьо розуміти вченим і перевченим панам і панєнкам нашого краю- вони ж вас тиж читают? ! То ж є ваші фейси діячів! Чи то всьо си робит за доляри з багажників? Чи- за страшенно засекреченим "прозорим" блатом?
Рейтинг: 2+ 0-
 
Гуцул з полонини, 09:02 15 лютого 2022 р.
 
Якщо цю "падлу" відправити на фронт, то він ще отримає УБД і тоді почнеться повний "безпрєдєл". Дуже багато прикладів маємо Каракевич, Банан, Мулярчук, Щерба. Всі воювали, кров проливали, а тепер їм всі щось "должни".
Рейтинг: 16+ -1-
 
До ?!,, 17:28 14 лютого 2022 р, 10:26 15 лютого 2022 р.
 
І таке нажаль у нас присутнє. Гнида, вона завжди буде гнидою. А де найбільше цих гнид ? У владних казематах та силових відомствах. Йдуть буцім-то "служити "народу. Смішно та гидко стає коли бачиш як ті гниди урочисті присяги дають , як липкі злодійські рученята на серденько своє нікчемне ставлять. І весь той маскарад заради наживи та пільг.
Рейтинг: 12+ 0-
 
До коменту зверху, 10:49 15 лютого 2022 р.
 
Кабмін підняв ціну пального до 36, 75 грн за літр"- "Он сказал: "Поехали"? !
Рейтинг: 2+ 0-
 
:(, 11:50 15 лютого 2022 р.
 
А коли за сраку будуть брати Кузьміна Михайла Михайловича начальника МРЕО. Отам схеми і з ними стикнувся майже кожен мешканець нашого регіону. Щей короновірус пішов йому на користь. Постав простому мешканцю авто на реєстрацію, заплатиш за чергу 500-800грн. , то все буде ок, або здай курсанту на права-4000-5000т. і все буде гуд. На питання близьких до його кола людей, чому такі такси-хабарник, доречі також колишній мент ДАЇ криша тодішніх спіртовозчиків відповідає-Львів ставки підняв.
Рейтинг: 8+ -3-
 
Абдула, 19:20 15 лютого 2022 р.
 
Ось вам і вороги народу. Внутрішні вороги не менша загроза для держави ніж москалиско. Майже на рівні . Зсередини країну розірвали та обікрали кляті олігархи і владні корупціонери. Кузя Михайло ще той хабарюга. У тому МРЕО одні "михайли" сидять. Чапля також "михайлик" сколотив капітал у ДАІ , а тепер рагулисько бізнесмен бачите. Як їх матінка земля ще носить. Мерзота.
Рейтинг: 14+ -2-
 
До "Абдули", 19:40 15 лютого 2022 р.
 
Отак москалі століття тому і захопили Україну, розсваривши нас зсередини. Закинули "кістку" - а ми гризлись як пси! Зараз потрібна повна консолідація суспільства перед зовнішнішньою загрозою, а не містечкові чвари!
Рейтинг: 9+ -3-
 
Ветеран АТО, 07:54 16 лютого 2022 р.
 
Нам українцям і москаля не треба, ми самі себе знищимо
Рейтинг: 6+ -4-
 
Петро, 08:49 16 лютого 2022 р.
 
СБУ попередило, про приїзд у Львіську область російських провокаторів. Прохання про усіх проросійсько налаштованих повідомляти у правоохоронні органи.
Рейтинг: 3+ -7-
 
Сергій, 09:08 16 лютого 2022 р.
 
Шановні фарисеї! Щерба, Каракевич, Кіндратів -це воїни, які захищали Україну! Тому подумайте спочатку перед тим як лити такий бруд на людей!
Рейтинг: 6+ -12-
 
Йосип Гнатович, 09:11 16 лютого 2022 р.
 
Корупціонери - вороги народу чи не так, га ? Народ заледве виживає через шалену корупцію та дерибан народного майна тими , хто мав би працювати на благо свого виборця тобто НАРОДУ. У нашого народу є два запеклі вороги - москалиско та наші корупціонери . ХАБАРЮГИ без честі та совісті вже 30 років поспіль знищують країну всередені. Отака думка у більшості простих українців.
Рейтинг: 5+ 0-
 
Ветерану АТО, 09:37 16 лютого 2022 р.
 
Москаль не хоче мирно жить,  
Тому ми будем його бить,  
І у полон не будем брать,  
На місці будем убивать!  
НАТО в хату. Все буде Україна.
Рейтинг: 3+ -4-
 
Міша, 09:41 16 лютого 2022 р.
 
Правильно буде / учасник бойових дій / . А / ветерани / вже після закінчення війни. У нас війна триває тому / учасник війни на Сході / . А той ментяра ВОЛОС Андрусь про якого дана стаття написана. часом не "ветеран"? Думаю що він швидше буде "ветеран корупції " як і всі решта перевертнів у пагонах і не тільки у пагонах.
Рейтинг: 6+ -1-
 
До ветерана ато, 10:01 16 лютого 2022 р.
 
Ще склади віршик за наших корупціонерів у владі.
Рейтинг: 3+ 0-
 
До Міші, 10:04 16 лютого 2022 р.
 
Найперше свої лави нехай почистять від зрадників та корупції. Відомий персонаж ГОГІАШВІЛІ тому доказ. Де ця мерзота сиділа?
Рейтинг: 3+ 0-
 
До "Сергія", 10:11 16 лютого 2022 р.
 
Молодець що освіжив пам'ять дрогобичанам за корупційне кодло МРЕВ.
Рейтинг: 4+ 0-
 
До "АБДУЛИ", 10:13 16 лютого 2022 р.
 
До 10:04. Моя робота боротися із зовнішнім ворогом, а для протидії корупції є інші структури. Воїни АТО / ООС не можуть воювати на усіх фронтах, хто з якихось причин не пішов на війну, нехай наводить порядок, хоч у своєму місті чи селі. Якщо так буде, то москалям ніколи нас не перемогти.
Рейтинг: 5+ -2-
 
Міша, 10:30 16 лютого 2022 р.
 
Ветеран (лат. veteranus — від «vetus» — старий) — професійний вояк, який відслужив визначений термін в армії. Тільки ті, що "пороху не нюхали", можуть думати: "що там той фронт, поїхав, отримав УБД, тепер можна бігати за пільгами. "! Ви що, взагалі? Та там кожний день - як останній в житті! Жодної "романтики" там немає! Прилетіло - і немає тебе.
Рейтинг: 6+ 0-
 
Justice, 10:30 16 лютого 2022 р.
 
Брате, усе вірно, убивати на місці, бо хто хоче жити, працювати, виховувати дітей не їде в чужу країну зі зброєю в руках. А якщо ці орки хочуть здохнути, то треба їм у цьому допомогти.
Рейтинг: 2+ -3-
 
До Міші, 11:25 16 лютого 2022 р.
 
Нічого не бійтеся- все вже було. Людям часто страшно від самих себе, аж би на Марс вивтікали. Але, куди б не йшли чи їхали- всюди, таки, беруть самих себе.
Рейтинг: 0+ 0-
 
:(, 13:16 16 лютого 2022 р.
 
Сьогодні ще одного інспектора патрульної поліції Дрогобицького РВ затримали з хабарем у 10 тисяч грн. Про це повідомляє СБУ Львівщини на порталі "Варта" . Капітан поліції обкладав даниною лісовози , жесть просто . Явно він не один у тій схемі по збиранню данини з чорних лісорубів. Тут слів нехватає щоб обізвати цю нечесть. Мала зарплата у тих псів кудлатих блін. Їм мільйон даси , а воно всерівно буде баригою. Таке вродилось нікчемне без честі та совісті.
Рейтинг: 8+ 0-
 
Читач, 17:26 16 лютого 2022 р.
 
В Киеве задержан начальник отдела полиции, который, вместе с подчиненными, требовал деньги у столичных предпринимателей и угрожал закрытием бизнеса в случае несогласия платить "дань". С каждой торговой точки ежемесячно потребовали от 20 до 40 тыс. грн.
Рейтинг: 4+ 0-
 
І Путін на них- ну ніяк не!, 18:31 16 лютого 2022 р.
 
Под Харьковом полицейские пытали мужчину ради признания. Теперь им грозит лишение свободы сроком до 10 лет. Це- для "підвищення кваліфікації"?
Рейтинг: 0+ 0-
 
:(, 18:34 16 лютого 2022 р.
 
Но-но. Сьогодні день єдності навколо "інформаційної гігієни"! :grin А ви тут виписуєте всяке. :grin
Рейтинг: 3+ -1-
 
Наталія, 20:08 16 лютого 2022 р.
 
А що: вже відкупилися?
Рейтинг: 6+ 0-
 
)), 09:24 17 лютого 2022 р.
 
Цікаво чи бере Петрик хабарі? Позорище, а не поліція. Чому діючий керівник не звільнений? Скотиняки смердючі.
Рейтинг: 10+ 0-
 
Підсумок, 18:20 17 лютого 2022 р.
 
Відкупився вже 100%. Ми піднімаємось і на пікет під магазин до нього. За зрубані Карпати , за продану деревину. Нехай пояснить громаді чому замість того щоб не дозволяти вивіз лісу нелегально то він іще сприяв цьому!
Рейтинг: 6+ 0-
 
Актив, 09:43 19 лютого 2022 р.
 
Така наволоч у пагонах тільки і вміє красти, кришувати та віджимати. Непотріб системи. Фу, мерзота токсична.
Рейтинг: 4+ 0-
 
Активу, 10:28 19 лютого 2022 р.
 
А ху із що- банда Суркісів? Доки ця жидо-марсіанська сволота буде грабувати українців, а само- чпокати про себе відосики з ніби-то відшмонаними мигалками? ! Скільки їхніх шарашок має бомбанути "Путіннападе"? ! Чи їх також вивезуть до Німеччини, аби звідтам "висловлювали глибоку стурбованість" обдуреним ними мільфонам українців? !
Рейтинг: 1+ 0-
 
!, 12:17 21 лютого 2022 р.
 
Готуєм поліцейського до люстрації . вже скороC
Рейтинг: 1+ 0-
 
Отак, 07:35 22 лютого 2022 р.
 
Петрика кришує Кучма і Ко.  
Поставили свою людину керівником в Поліцію Дрогобича!  
Вся гопота атошна - прикривається звязками з Поліцією, Прокуратурою та СБУ.
Рейтинг: 3+ 0-
 
До Підсумок, 19:56 22 лютого 2022 р.
 
Якщо підлеглі беруть хабарі, то звісно і такий начальник поліції Іван Малишев, а якщо він не такий, тоді що він там робить? В Стрию був начальником, перекинули у Дрогобич, не просто так роблять ротацію, мабуть там провинився. Недавно у Волощі затримали наркодилерів і що? Близьким людям Андрійко сказав 5 тис. америкасів і все вирішилось. Сумніваюсь, що без відома керівника обійшлося.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Абдула, 20:51 22 лютого 2022 р.
 
Значить вони такі ж по духу? За минулий тиждень СБУ двох хабарників з Дрогобицької поліції зловила , так би мовити на горячому. Видно хлопаки забули табличку ділення зажрались самі без начальства. Бо там як бачимо кожен перший є хабарюга. Бариги і крапка.
Рейтинг: 0+ -1-
 
До "підсумка", 12:27 23 лютого 2022 р.
 
А чому така тиша в інформаційному просторі, щодо останніх подій навколо анальної-пробки тобто Василя Ананевича, якого пару днів тому ніжно / жорстоко побили, дуже ласкаво запшикали очі балончиком та люблячи повибивали його красиві зубки. Одним словом Банан сів на кукан, крадіжка нафти це гра для серйозних хлопчиків.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Як там банан?, 20:32 23 лютого 2022 р.
 
Цікаво про андрійка геля. )?
Рейтинг: 0+ 0-
 
Місто, 11:42 08 липня 2023 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5884 дні)