У колишній гімназії №15 розпочне роботу Центр психологічної підтримки для переселенців

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
Написав(ла) Дрогобицька міська рада   
12.04.2022

 

У Дрогобичі надаватимуть ще більше психологічної допомоги. Як розповіла керівник міського центру Соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Матчишин, через військову агресію на Сході та в центрі України у Дрогобич прибуло чимало внутрішньо переміщених осіб. Багатьом із них потрібна психологічна підтримка та допомога. Мова іде як про дорослих, так і дітей.
Зважаючи на це, у місті створили єдину телефонну лінію Координаційного центру психологічної підтримки: 098-67-970-22. Понад 40 високопрофесійних психологів та психіатрів, які працюють як з групами людей, так і формують індивідуальні зустрічі, надають консультації та допомогу переселенцям, займаються їхньою психологічною реабілітацією.
Відтак за ініціативою міського голови Дрогобича Тараса Кучми, у колишньому навчальному закладі Дрогобича цими днями свої двері відкриє Психологічний центр підтримки.
«Коли люди, які до нас прибували із гарячих точок у перші дні, думали про дах над головою, відтак і про елементарне облаштування побуту, то тепер спостерігаємо наступну картину: переселенці потребують психологічної підтримки та розради. Тому активно зараз працюємо в цьому напрямку. З відкриттям Центру психологічної підтримки зможемо охопити ще більшу кількість людей психологічною допомогою», – констатує Оксана Матчишин.
У приміщенні гімназії №15 під Центр психологічної підтримки виділили три кімнати. У них фахівці будуть проводити як колективні, так і індивідуальні зустрічі (графік зустрічей буде оприлюднено додатково). Окрім цього, психологи центру продовжать започатковану практику – будуть і надалі організовувати зустрічі із внутрішньо переміщеними особами в гуртожитках та навчальних закладах, де ті зараз мешкають.
Окрім місцевих психологів, у Дрогобичі працює й група психотерапевтів, котрі завітали в місто Котермака з Європи та надають свої послуги. Вони проводять як групові, так і індивідуальні зустрічі.
«Активно працюють з внутрішньо переміщеними особами і викладачі-психологи Дрогобицького державного педагогічного університету. Зазвичай вони надають свої консультації в університетському гуртожитку №5, який з перших днів війни приймає переселенців. Фахівці педуніверситету надають консультації, психологічну підтримку і реабілітацію як дорослим, так і дітям. Окрім цього, викладачі-психологи відвідують і поранених воїнів та надають консультації і їм», – додає Оксана Матчишин.
Отже, всім, хто відчуває потребу у спілкуванні, психоемоційному розвантаженні та консультації, закликають звертатися за номером телефону Центру психологічної підтримки: 098-67-970-22.

Дрогобицька міська рада


Переглядів: 635

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5823 дні)