Степан Кулиняк: буде краще, якщо на Великдень нічних богослужінь не проводитимуть, а лише за світлового дня

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
12.04.2022

 

На своїй сторінці у Facebook голова Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк щодня інформує мешканців району про події на Дрогобиччині та плани на ближню перспективу.
«Основне із сьогоднішньої спільної зустрічі з правоохоронцями, військовими та головами  територіальних громад, – пише він, – наступне:
Всі 5 громад району активно працюють, у тому числі і в економічному плані. За перший квартал надходження до Державного бюджету від Дрогобиччини становить 145 мільйонів гривень. До місцевих бюджетів надійшло 73,4 млн гривень.
Поточний ремонт доріг. Комунальні служби  у містах ще до війни провели роботи зі зрізання пошкодженого дорожнього покриття на проїжджих частинах для подальшого їх асфальтування. В умовах воєнного стану оплатити такі роботи через казначейство неможливо. Шукаємо шлях, як заасфальтувати ці вулиці, бо для водіїв та й загального стану міст це створює значні незручності.
Бориславська та Трускавецькі громади мають виділити вже погоджені кошти для подальшої роботи військово-лікарських комісій, які проводять медичний огляд мобілізованих. У теперішній час ці медики працюють без вихідних та у позаробочий час, тому мають отримати зарплати. Інші громади району свої зобов‘язання виконують.
За останні дні не зафіксовано випадків підпалу трав. Сподіваємось, що це не просто сезон «таких робіт» закінчився, а люди стали свідомішими.
Для безпекової ситуації буде краще, якщо на Великдень нічних богослужінь не проводитимуть, а лише за світлового дня. Закликаю всіх поставитись до цього з розумінням і врахувати, що країна перебуває у стані війни. У нас діє комендантська година і поліції важко простежити за великим потоком людей в нічний час.
Резонансних злочинів за останній тиждень не відбулося. За керування у нетверезому стані поліція вилучила вже 8 авто.
Ліси перемоги. Саме така акція відбудеться 16 квітня по всій Україні у межах програми Президента «Зелена країна». У Дрогобицькому районі цієї весни засадять 51 гектар лісу.
Садимо дерева – наближаємо перемогу. Долучайтесь і ви. Локації повідомлю згодом».Переглядів: 660

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5779 днів)