Дрогобицький хаб гуманітарної допомоги Україні в Польщі відправив понад два десятки тонн вантажу до Кривого Рогу

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
Написав(ла) Дрогобицька міська рада   
12.04.2022

 

Кривий Ріг отримав від Дрогобицької громади два десятки тонн гуманітарного вантажу. Це – продукти харчування, медикаменти та засоби особистої гігієни.
Підтримка була скерована до Кривого Рогу через Дрогобицький хаб гуманітарної допомоги Україні в Польщі, який працює на базі двох логістичних складів у Перемишлі. Гуманітарна допомога, скерована до Кривого Рогу, в подальшому розподіляється на потреби наближених населених пунктів, які постраждали від ворожих обстрілів та найбільше потребують підтримки.
«Дякуємо всім, хто був задіяний до цієї роботи – владі міста, волонтерам і особисто Тарасу Кучмі за те, що підтримує ті міста, які сьогодні потребують допомоги. Частина отриманого вантажу від нас поїде далі – на південні області України», – зазначив перший заступник міського голови Кривого Рогу Євген Удод.
Дрогобицький хаб гуманітарної допомоги Україні в Польщі створений на початку березня розпорядженням міського голови на базі КУ «Інститут міста Дрогобича» із залученням приватних партнерів – ТзОВ Грейнпласт Карпати та «Грейнпласт» у м. Перемишль.
Хаб працює на базі двох логістичних складів у Перемишлі, через які в Україну щоденно переправляють фури з гуманітарною допомогою. Протягом місяця через Дрогобицький хаб в Україну було доставлено понад 900 тонн гуманітарної допомоги. Її скеровують на підтримку Збройних Сил України, в міста, які постраждали від облоги та ворожих обстрілів, а також на потреби внутрішньо переміщених осіб.


 Дрогобицька міська рада

Переглядів: 781

Коментарі (1)
 
Нидерланди зiбрали 160 мiльйонiв евро, для Украiни, пенсiонери, школярi, студенти та всякi люди, а також органiзацii, збирання тривае.
Рейтинг: 4+ -3-
 
iз Голландii, 09:53 13 квітня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5779 днів)