Порушникам комендантської години у Трускавці вручили військові повістки

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
22.04.2022


Під час воєнного стану у всіх регіонах України запроваджено комендантську годину. У Дрогобицькому районі, як і на Львівщині загалом її встановили з 23:00 до 6:00.
Комендантська година передбачає заборону перебування людей у визначений час на вулицях та в інших громадських місцях. Виключення діють лише для осіб зі спеціальними перепустками чи посвідченнями.

 У Трускавці серед населення зафіксували порушення обмежень комендантської години. Люди без  будь-яких дозвільних документів перебували на вулицях в період з 11 вечора до 6 години ранку. В результаті виявлених порушень представники комендатури Дрогобицького району вручили порушникам, серед яких є особи чоловічої статі, повістки у військкомат. Про це інформує Дрогобицька районна військова адміністрація.
«Враховуючи факти порушень комендантської години у Трускавці, комендатура Дрогобицького району вже почала проводити там більш посильні перевірки за дотриманням такої норми закону. Маємо розуміти, що комендантська година – це не чиясь забаганка, це міра безпеки. Саме вночі диверсійно розвідувальним групам ворога зручно проводити свою роботу, тому правоохоронці працюють над тим, щоб їх затримати. Гуляючи містом, мирні мешканці відволікають увагу правоохоронців, тим самим, можливо несвідомо, допомагають ворогу. Ті, хто цього тут не розуміє, матимуть змогу проявити свою хоробрість у лавах Збройних сил України. Першим таким особам призовного віку повістки вже вручили», – зазначив комендант Дрогобицького району, перший заступник начальника Дрогобицької районної військової адміністрації Роман Шлярп.
У  Дрогобицькому районі, як додав Роман Шлярп, правоохоронці вже затримували диверсантів з висуванням їм відповідних звинувачень.
Зазначимо, що завданням комендатури Дрогобицького району є забезпечення заходів під час запровадження комендантської години та встановлення спеціального режиму світломаскування, видача спеціальних перепусток для пересування на час комендантської години, координації дій сил і засобів підрозділів та органів військового управління, правоохоронних органів, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. До її складу входять службовці військових адміністрацій, представники правоохоронних органів,  органів виконавчої влади.

Переглядів: 556

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5770 днів)