З кожного по нитці – потребуючому сорочка, а нам – перемога!

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
22.04.2022

 

Голова Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк опублікував на своїй сторінці у Facebook фотографії зі смартфонів дрогобицьких господинь, котрі передають нашим захисникам коробки з продуктами. Подробиці – читайте далі.  «Вони спекли для наших захисників на передову тисячі пасок, багато патріотичних пляцків, готували домашні м’ясні смаколики, а їхні діти розфарбовували писанки та малювали малюнки у синьо-жовтих кольорах, – із захопленням розповідає Степан Львович. – Вони об’єднані всі спільною метою: зупинити російську навалу та здобути мир, тож наші краяни продовжують робити неймовірне. Бо не просто надають можливість хлопцям на передовій відчути свято Великодня, а доводять, що якби ворог не намагався поділити нас – ми єдині від Сходу до Заходу, від Півночі до Півдня.
Сьогодні зі Старого Кропивника, що у Східницькій громаді, передали для потреб армії 20 тисяч гривень. Мешканці села збирали їх з хати до хати, бо кожен в міру можливості долучався до ініціативи під назвою «Перемога». Ці кошти будуть скеровані на закупівлю військового спорядження. А смачною домашньою їжею наші люди забезпечили воїнів повністю. У зону бойових дій поїхали тисячі пасок та різних виробів з усіх тилових територій країни.
Також благодійний фонд братів Дуліб’яників, через засновників якого люди і передали зібрані селом кошти,  передав бронежилети та наступного тижня має перерахувати 25 тисяч гривень на придбання форм для бійців. 
З кожного по нитці – потребуючому сорочка, а нам – перемога. Все буде Україна!» – завершив допис Степан Кулиняк.

Переглядів: 546

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5779 днів)