У Дрогобичі проходить благодійна акція «Музика рятує» |
|
| Останні новини Дрогобича | ||||
| 11.05.2022 | ||||
Учора, 10 травня, музиканти у Дрогобичі провели благодійну акцію «Музика рятує» зі збору коштів на потреби ЗСУ. Волонтерка Ірина Юрчак повідомила на своїй сторінці у Facebook про зібрані кошти: «Дорогі дрогобичани, друзі і просто ті, яким небайдужа доля України…
Сьогодні на благодійній акції було зібрано 47 884 грн. і 20 злотих! Ну що тут казати… Бракує слів… Незламні, сильні духом, вільні і просто неймовірні люди!!! Низький уклін кожному! Вже замовила 20 пар тактичних черевиків, які так просять хлопці. Велика подяка музикантам, які знайшли час і можливість долучитись і допомогти ЗСУ, дякую! Завтра також буде благодійна акція, тому радо запрошуємо вас прийти і насолодитись українською музикою. Безмежна любов до кожного з вас!»
У наступному дописі Ірина опублікувала фото зі священиком Віталієм Лесняком, який пожертвував 5 000 грн.
![]() Переглядів: 1077
Додати коментар
|
||||
© 2008-2026 Дрогобич Інфо → (сайт працює 6610 днів)

