У Дрогобичі контейнери сміттєвих майданчиків маркують під роздільне сортування відходів

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
23.06.2022

 

У Дрогобичі на сміттєвих майданчиках продовжують встановлювати наліпки для сортування сміття. Зокрема, контейнери розмежовують під органіку, скло, пластик, папір тощо. За словами керівника КП «СМУ» Володимира Суди, на більшій частині контейнерних майданчиків міста Котермака вже встановлено відповідні інформаційні наліпки про сортування відходів. Такими діями влада та комунальники закликають мешканців сортувати сміття та висипати його у різні баки. Про це повідомляє Дрогобицька міська рада.  «Управління відходами має розпочинатися з кожної оселі. Адже сортування сміття – важливий елемент екологічного господарювання. Якщо дрогобичани почнуть вправно сортувати сміття і викидати його відповідно в різні контейнери, тоді ми будемо змінювати графік вивозу ТПВ по місту. Так, контейнери з органікою будемо вивозити щодня, з папером чи пляшками – через день», – розповідає Володимир Суда.
Окрім цього, за твердженнями керівника КП «СМУ», у місті активно втілюють в життя і ще один важливий проект – відкриття в густонаселених мікрорайонах майданчиків для сортування сміття закритого типу. «Один із таких минулого року уже відкрили на вулиці Самбірській, 94. Суть задуму проста: мешканці ОСББ чи кількох багатоповерхових будинків долучаються до міської програми «40 на 60» по створенню таких майданчиків закритого типу у їхньому мікрорайоні. Тобто 40% коштів фінансує громада, 60% – місто. Як наслідок, мешканці отримують майданчик закритого типу на електронний замок та ключі до нього. Майданчик (збудований) критого типу, тож відходи не намокають і не утворюються стоки. На додачу – біля контейнерів встановлюють камери відеоспостереження, відтак голова ОСББ на моніторі бачить, що відбувається на майданчику та біля нього, коли комунальні служби вивозять сміття і чи вчасно. Мешканці Самбірської, 94, де встановлено перший майданчик закритого типу, проектом задоволені», – запевняє Володимир Суда.
Наступні в черзі на сучасні сортувальні майданчики мешканці вулиці Крушельницької та Стрийської. Люди збирають кошти на реалізацію проекту в їхніх мікрорайонах.
Загалом, за словами комунальників, у Дрогобичі змінюють підходи до розміщення сміттєвих майданчиків по місту. Від проїжджих доріг їх перенесуть у двори. Оскільки майданчики біля доріг, окрім неестетичного вигляду, часто потерпають від того, що відходи в них скидають люди із сусідніх громад, які приїжджають у Дрогобич.
Нагадаємо, ще з 1 січня 2018 року в Україні обов’язкове сортування сміття.
До слова, у 2021 році, відбулося підписання договору між ДП «Комунальник» та латвійською компанією LLC “Eco Baltia vide” про збір, вивіз та утилізацію вторинної ПЕТ сировини у Дрогобичі. Як наслідок, місто отримало від латвійської сторони понад 50 контейнерів для сортування сміття, зокрема під пластик. Усіх їх встановлено на різних вулицях міста.

Переглядів: 1477

Коментарі (3)
 
"СБУ викрила схему розкрадання коштів на реставрації собору св. Юра у Львові".  
І що: той пан злодій таки щонеділі клякав на коліна перед іконами, сором"язливо тримаючи руки в кишенях? Чим він в них "шуршав"- здогадайтеся самі. А на шухері стояв завгосп у сутані, й прикривав обличчя паранджею, також -сором"язливо, аби не збитися з рахунку долярів? !
Рейтинг: 2+ -1-
 
ПроСміття, 09:30 23 червня 2022 р.
 
"Пенсионерам старше 70 полагаются доплаты: когда и сколько". І "про погоду": "Держитесь, старички - может, найдутся для вас деньги! Марине Лазебной нашлись - у неё зарплата за апрель 91500гр. , у её заместителей от 70ти тыс. гр. до 100тыс. гр. ! Слава Украине! ". "Про погоду для "старичків" віком 37+, "застарих для влаштування на роботу", ніхто ніяких "прогнозів" навіть не муркає. Про пенсіонерів допенсійного віку- тим паче. Про мільйони вкрай соціально незахищених непрацездатних категорій населення- взагалі буль-буль. Коли це "муму" закінчиться: по смерті, чи ще- до смерті? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
ПроСміття-2, 23:28 25 червня 2022 р.
 
хто це придумав, якщо для змішаного сміття невистачало три ящика то зараз має поміститись в одному. Ящики стоять в притул до проїзджої частини де інтенсивний, а виносять сміття і літні люди які погано бачать, чують - чекають на дтп ?
Рейтинг: 1+ 0-
 
м, 10:06 29 червня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5826 днів)