ЗЕМЛЯ ДЛЯ ТАРАСА І КОМПАНІЇ або КОМУ ВІЙНА, А КОМУ… Частина 3

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
27.06.2022

 

Дрогобичани, мабуть, пригадують, як минулого року міська рада Дрогобича заснувала комунальне підприємство «Фермерське господарство «Тарком», що спричинило критику дій очільників Дрогобицького міського самоврядування. Дій, що відображають політику корумпованих чиновників, направлену на особисте збагачення, нехтування норм та принципів прозорого та ефективного урядування. Скандальному обговоренню піддавали назву цього підприємства, трактуючи її як «Тарас (Кучма) та компанія», мету – вишукування додаткового інструменту для розпилювання ресурсів територіальної громади, організаційно-правову форму – заперечуючи можливість створення муніципальними органами фермерських господарств тощо Звернення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців дає нам можливість дізнатись про 22 види економічної діяльності, які має провадити підприємство. Серед них такі екзотичні для нашого регіону, як вирощування винограду, вирощування тропічних і субтропічних фруктів, вирощування цитрусових. Особливу увагу привертає наміри вирощування прядивних культур (читай конопель), адже саме цієї культури, на думку кучминських блюдолизів зі стебницьких картелів, бракує у нашому регіоні.
 
 
 
Начесавши купу чергової брехні про облаштування пасовищ для худоби та про наміри вирощування кормів, Тарас Кучма переконав депутатів виділити низкою рішень на користь «Таркому» близько 800 га земель, які уже майже рік надалі стоять пусткою, заростаючи чагарниками.
 
 
 
У грудні минулого року очільники міста довели громадськості чергову фейкову заяву про придбання цим підприємством вісімнадцяти корів. Хоча відношення до цієї худоби «Тарком» мав лише тому, що про це говорили журналістам Кучма та його оточення. Відверта брехня про це рознеслась інформаційним простором, викликаючи у малообізнаних відчуття захоплення «тарасом і компанією». Але чи багато було допитливих, які зазирнули до Єдиного державного реєстру тварин, щоб переконатись про брехню з уст міського голови, адже корови, про які так багато написано та сказано, належали іншому суб’єкту господарювання.
 
 
 
Черговий розпил комунальних земель відбувся у наслідок прийняття рішення міської ради від 14 квітня 2022 р. №1089 про передачу у постійне користування чотирьох ласих земельних ділянок комерційного призначення: площею 200 кв.м. на перехресті вул. І.Франка та Т. Шевченка, площею 60 кв.м. на вул. В.Великого, площею 90 кв.м. на перехресті вул.В.Великого та В.Чорновола та площею 60 кв.м. на вул. П.Орлика, рішення ради від 12 травня 2022 р. №1136 «Про надання дозволу на проведення інвестиційних конкурсів та укладення інвестиційних договорів», а також рішення виконкому від 8 червня 2022 р. №167 «Про затвердження переможця конкурсу та умов інвестиційного договору».
 
 
 
Останнє рішення є явно протиправним, прийнятим з грубими порушеннями частини 11-1 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про Місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», а також Регламенту виконкому.
 
Зазначене рішення порушує економічний інтерес територіальної громади, однак задовольняє приватний інтерес його організаторів. Адже ним реалізовується схема виділення комерційно привабливих ділянок у супереч статті 134 Земельного кодексу України щодо обов’язковості продажу земельних ділянок державної чи комунальної власності або передачі їх у користування на конкурентних засадах (на земельних торгах) у користь осіб наперед визначених Кучмою.
 
 
 
Здійснюючи підготовку до прийняття рішення виконкому, міський голова не оприлюднив його проект, як цього вимагає Закон України «Про доступ до публічної інформації», не виніс його проект на обговорення колом членів виконкому, застосував систему прийняття рішення через голосування за допомогою мобільного додатку, що недопустиме для прийняття рішень такого характеру. Адже дистанційні засідання можливі для вирішення виключно питань невідкладного внесення змін до місцевого бюджету та питань, щодо невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
 
 
 
Але чи Тарас Кучма колись переймався нормами права та моралі, чи колись вболівав за інтерес територіальної громади. За нашого з вами, шановні читачі, досвіду – ніколи.
 
 
 
У цей час ненажерливі коритники готують до реалізації нову схему привласнення бюджетних коштів за допомогою підприємства «Тарком». Для цього Тарас Кучма пробує витягнути із гнійної купи чи то свого кадрового резерву пройдисвітів, одіозного Петра Шевяка (дивитись примітку). Його роль полягатиме у підписанні усіх корупційних хотілок свого пахана (ми про це писали http://droginfo.com.ua/content/view/10027/ та http://droginfo.com.ua/content/view/10051/) у статусі виконуючого обов’язки директора підприємства. Серед задуманих хотілок – монополія «Таркому» на постачання продуктами харчування комунальних закладів освіти. Таким чином Кучма безпардонно перетворює підприємство у звичайнісіньку прокладку для відмивання та привласнення бюджетних коштів.
 
 
 
Не мовчіть! Говоріть! Борітеся! Адже загроза демократії та нашій державності не лише від біснуватого кацапа.
 
 
 
Примітка: Шевяк – сухий послід домашньої худоби, діалектизм (словники Даля та Фасмера).

Переглядів: 4737

Коментарі (108)
 
Це просто шедевер. Як стаття так і фото 100 відсотково відображають справжню свинячу натуру наших міських мужів :(
Рейтинг: 34+ 0-
 
Цензор, 14:30 26 червня 2022 р.
 
До війська тих свинь
Рейтинг: 23+ 0-
 
Льора, 15:26 26 червня 2022 р.
 
Заступникам повістки приходили, рішають
Рейтинг: 21+ 0-
 
Чава, 15:28 26 червня 2022 р.
 
Кучма із своїми заступниками зовсім совість загубили під час війни мародерять майно громади. В такий час таке робити можуть лише справжні свині
Рейтинг: 27+ 0-
 
Мук, 15:29 26 червня 2022 р.
 
А чому не має на фото Москалика який після призначення заступником став настоящою свинею і навіть не вітається із старими знайомими . Подейкують, що саме Москалики придумав схему по викрадення майна громади під час воєнного стану
Рейтинг: 18+ 0-
 
пдв, 15:33 26 червня 2022 р.
 
Ці мерзотники заслуговують на найгірше покарання! Це не свині, це місцеві свинособаки, які сховались за благими справами! Дрогобичани не мовчіть! Мародери грабують наше майно, не маючи совісті! Моральні уроди!
Рейтинг: 24+ 0-
 
Військовий, 15:47 26 червня 2022 р.
 
У цьому таркомі директор масний , а тепер з'явиться ще і виконувач обов"язків директора - шев'як , я правильно розумію? Жесть якась від тих шахраїв вже. Площинні барани мовчать бо гарують десь за бугром щоб вижити , а тут такий непорядок. Моя думка що перші виновні у цій афері є міські депутати і це очевидно. Добряче тарган їх підмащує видно бо як по-іншому на таке сказати. Жахи темні у нашому славному містечку.
Рейтинг: 17+ 0-
 
До автора статті, 15:51 26 червня 2022 р.
 
А чого моє обличчя там, серед свиней? Я разом з Русланом корівок рятував під кулями, а ці нелюди землі розкрадають! Змініть фото на Москалика! Він і так нічого не робить! Я волонтер, рятівник, гуманітарій! До цього дерибану я не причетний!
Рейтинг: 11+ -2-
 
Ковч, 16:12 26 червня 2022 р.
 
Велике дякую автору за цікаву інформацію щодо ушльопків. Думаю багато хто це прочитає і прозріє від господарювання "дохтора і решта свинарчуків.
Рейтинг: 20+ 0-
 
Дрогобичанка, 16:17 26 червня 2022 р.
 
На жаль все що написане правда. А мене чомусь в долю не взяли.
Рейтинг: 11+ -1-
 
Щерба, 17:56 26 червня 2022 р.
 
Ти добре нажився грабуючи район та районні землі
Рейтинг: 13+ 0-
 
До Щерби, 18:28 26 червня 2022 р.
 
А що поганого , що наших діток буде годувати наше підприємство і ми трохи грошей заробимо на своїх курвів
Рейтинг: 15+ -1-
 
Шевяк, 18:36 26 червня 2022 р.
 
Тим швіням з муніціпалітету вшистко єдно, хіба би накрасти, поки хлопці наші боронять країну. Той кнуряка Герман машинами бере, вже дві пригнав і ще на одну чекає! Встиду нема у тих негідників! :( :( :(
Рейтинг: 15+ -1-
 
Дрогобицький фацет, 18:56 26 червня 2022 р.
 
Я район не обікрав так як Кучма місто. Мені ще в них вчитись і вчитись.
Рейтинг: 11+ -1-
 
Щерба, 19:45 26 червня 2022 р.
 
на мій особистий погляд треба закінчити війну і зберегти багато наших ЛЮДЕЙ! Дум аю що це є основне питання нашого сьогодення. Не хочеться тут коментувати дану статтю, Дрогобич стає і став цивілізованим містом. то не секрет. Зроблено багато плюсів і то також факт. Корови будутьт впевнений на 100 % і не одна. І що? Здоров я всім і нашим захисникам не гинут а бити і бити противника так як має бути. Всім дрогобичанам здоров я. АРЕВІДЕРЧІ!
Рейтинг: 1+ -8-
 
снайпер + за УКРАІНУ, 21:12 26 червня 2022 р.
 
Що ти пиз&иш! Ти вже у місті вкрав 200га земельних ділянок. Ти ще той афер. Думаю, що ти вчиш того далбайоба Коцюбу і стукача Маданюка , як пиз&ити земельні ділянки.
Рейтинг: 12+ 0-
 
До Щерби, 21:14 26 червня 2022 р.
 
Це все правда, грудневі корівки не таркому про які звітував той ушльпок Кучма, але землі незаконним шляхом придбали і це не 800 га а 1500 га і це правда, судити тих бариг народним та державним судом, під час війни таке робити означає бути послідньою скотиною!
Рейтинг: 10+ 0-
 
Ігор, 21:21 26 червня 2022 р.
 
Юрку угомонись, які корови? Тарком створювався щоби красти
Рейтинг: 13+ 0-
 
До снайпера, 21:24 26 червня 2022 р.
 
Щерба головний корупціонер міської ради той взяточник продасть все що тільки продається, сама підла людина яка одне тобі говорить одне тобі обіцяє а робить рівно наоборот, та ще вчить тому ушльопків юридичного відділу за його протекцією влаштованих у міській раді, він має пряме відношення до розграбування земель громади на користь таркому, та всіх корупційних схем, є докази, можу поділитися для майбутнього покарання того грабіжника!
Рейтинг: 13+ -1-
 
Ігор, 21:36 26 червня 2022 р.
 
Думаю Щерба нормальний мужик, точно кращий від тих нелюдів, а пишуть про нього певно з його відділу. :? :upset
Рейтинг: 7+ -14-
 
Терни, 22:02 26 червня 2022 р.
 
Поки ви між собою серетесь, я збираю нормальну «катлєтку» 
Ха-ха
Рейтинг: 12+ -1-
 
Паша цвігун, 22:39 26 червня 2022 р.
 
Я Гринь
Рейтинг: 5+ -1-
 
Гринь, 22:53 26 червня 2022 р.
 
Тут все ясно як білий день, Ігорко Герман ( корупційне поганяло Гермайор ) затійщик цього всього дерибану і схем що відбувається у нашому славному місті! Народ потрібно просинатися і показати тим скотинякам що Дрогобич це місто Магдебурзького права і гвалтувати тут закон не пройде. Пропоную відправити Германа на лавку безробітних!
Рейтинг: 16+ -1-
 
Око народу, 23:03 26 червня 2022 р.
 
У Олексія Радзієвського був свій лисий, а у Тараса Кучми свій лисий:))) Лисий - це посада схематозника і корупціонера. Щоб обійняти дану посаду потрібно бути лисим!
Рейтинг: 22+ 0-
 
Каріоті, 23:26 26 червня 2022 р.
 
Там гризуть в два-три рила, Кучма, Герман, Коцюба. Усі остальні ласують крихти, от Вова-Окунь і Паша-Дейч хотіли заскочити в темки але їм дали по шапці, тепер цих лузерів навіть до фотографії не беруть. І така доля чекає всіх ушльопків, Тарасик ніколи і нізким не ділиться.
Рейтинг: 21+ -3-
 
Дрогобичанин., 23:57 26 червня 2022 р.
 
Чиновник Р. Москалик за час роботи з Т. Кучмою встиг збудувати для себе двоповерхове комерційне приміщення по вул. Чорновола.  
Кілька тисяч $ в місяць з оренди буде мати.  
Пропрацювавши роки в прокуратурі і міській раді цей пан як бачимо добре заробив на безбідне і достойне життя.
Рейтинг: 20+ 0-
 
+, 23:57 26 червня 2022 р.
 
До цієї братви з ратуші нещодавно доєднався колишній голова Кіровоградської ОДА Андрій Балонь. Через корупційний скандал і кримінальну справу йому довелось покинути цю посаду.  
В пресі пишуть що він є гаманцем Олега Татарова.  
Скоріш за все в міській раді буде жорстока боротьба за корупційні потоки. Цим Лисим і кучерявим доведеться нелегко конкурувати з цим важковаговиком і з людьми які за ним стоять.  
Кучма знає кого треба брати до себе на свою голову.
Рейтинг: 11+ -1-
 
123, 00:17 27 червня 2022 р.
 
Я не брав того хабаря суд покаже. І тим паче наш суд вже буде Європейським. І Кучми моя допомога мізерна, але якщо потрібно я порішаю питання з ТарКомом за не дорго :zzz :zzz :zzz
Рейтинг: 5+ -1-
 
Балонь, 01:18 27 червня 2022 р.
 
Яду спати завтра коров доїти! :upset :upset :upset :upset :upset :upset :upset :upset :upset :upset :upset
Рейтинг: 5+ -1-
 
Шевяк, 01:22 27 червня 2022 р.
 
Ігор Чава подав в суд на Тараса кучму і на Германа!
Рейтинг: 14+ -1-
 
Болгарське сонце, 07:28 27 червня 2022 р.
 
Оййййй, а корупціонери вищого розливу ще й хочуть Європейського захисту? А їм не жилося на оті мільйонерські зарплати, а тепер ще й- мільярдерські бариші від гуманітарок Європ та ООнів? А оті мільяони народу, котрі вимирають нижче прожиткового мінімуму, у який Страсбург мали б звертатися? Небесний? Заборонити! - всілякі європейські суди для тих, у кого дохід в сотні тисяч разів перевищував мінімальний прожиток в країні! Туди нехай звертаються- в банки, де ховають накрадене! Й у позакопувані в садочках- також! Вигребсти все- й врятувати народ від знищення! Ото буде Європа, а не зубоскалки по телевізорах. Бідноті й продати нічого, окрім власної шкіри, щоб бодай ноги не протягнути, а оте швальйо ще й оде на одного в суди подає. Де їм так клепки повідгаратувало?
Рейтинг: 2+ 0-
 
!, 08:11 27 червня 2022 р.
 
Ти що не бачиш очевидного? Чи включаєш дурня коли мова йде за місцевих свинорилих, га?
Рейтинг: 7+ 0-
 
До Снайпера, 08:48 27 червня 2022 р.
 
Після нашої перемоги, обов’язково буду вибори: 
- Кучма 
- Кушлик  
- Цвігун 
- Матківський 
- Каракевич  
- Саламаха 
- Веселий 
- Кулиняк 
- Бейзик 
- Слотило 
Їх так багато, але на виборах буде тільки два місця, одне в ВРУ одне на голову ОТГ, думає буде цікаво коли вони почнуть мочити один одного.
Рейтинг: 11+ -4-
 
Дрогобичанин., 11:14 27 червня 2022 р.
 
Ви забули ще про вічного кандидата Міська Задорожного.
Рейтинг: 10+ 0-
 
До Дрогобичанин, 11:39 27 червня 2022 р.
 
А й справді буде дуже цікаво бо місто наше невеличке і всі ці прізвища дуже-дуже відомі багатьом місцевим дрогобичанам. Особисто від мене і моєї родини , то жодного голосу названим Вами прізвищам.
Рейтинг: 9+ -2-
 
Дрогобичанину, 11:40 27 червня 2022 р.
 
успокойтеся вже "щирі вукраінчі"Біда пре до нас ще і з територіі БІЛОРУСІІ і не знати що то буде а ви "ЩИРІ" вже місця ділите хто і що. так що думайте що робити а не наводіть тут тіні на народ. У НАС ВІЙНА! ЛЮДИ ГИНУТЬ а ти сидиш тут і строчиш всяку ересь. берися за мозги. всі злодіі а ви всі такі вже побожні що немає слів! За 30 років самостійності УКРАІНИ і ДРОГОБИЧА\частка незалежноі УКРАІНИ / вам ніхто ще не вгодив! . Звертаюся до тих наших пацанів які тримають зброю в руках. хлопці бережіть себе!
Рейтинг: 2+ -6-
 
снайпер + затетий украінець, 11:56 27 червня 2022 р.
 
Аналітика в статті дійсно заслуговує уваги. І повернення з "гнійної ями" деградованого Шевяка відбулась не спроста . адже через освіту відмивались серйозні кошти і його в ролі гаманця для перевезення грошей Кучма брав із собою за кордон. Напевно тому , що багато знає, йому є довіра і прощення і п'янства, і афер з дровами та ремонтами, і бл@дства, і загулів на роботі з бухгалтерками. Правда. шеф , мабуть, не знає. що вірнопідданий не завжди був чесний з ним так як той умудрявся давати бухгалтерії по три премії в місяць і з кожної забирати налом по 500грн. Тобто по 1. 5 тис. з людини, а їх там тридцять осіб(чистоганом 30-40 тис. грн. ). Непоганий заробіток. крім неменшої зарплати від боса. І це тоді, коли на освітянах економили і скорочували все можливе і неможливе. Актуально зауважено автором і про відмивання коштів через цю псевдоструктуру, яка не сіє, не жне , але збирається косити бабло, бо в час війни на закупівлю товарів можна укладати прямі договори без процедури торгів. І зараз всі бюджетні установи вже отримали усний циркуляр про угоди тільки з Шевяком. Тобто, окрім назви, ця структура, не маючи ні шеляга в кишені і наданої на халяву землі. вже стала фірмою прокладкою для перекуповування і вимивання бюджетних коштів. Цікаво. а як на це дивляться контролюючі структури! ?
Рейтинг: 13+ 0-
 
До автора, 14:54 27 червня 2022 р.
 
Мені здається, що тут ті, кому не вдалось дорватись до корита обсирають тих, у кого це вийшло.
Рейтинг: 8+ -8-
 
Оля, 15:00 27 червня 2022 р.
 
саме я писала це сатиричне есе. При кориті не була, і на майбутнє не збираюсь. Пишу, бо знаю про численні зловживання особи, за якого свого часу віддала голос. Це була прикра помилка, тож намагаюсь тепер її випраити бодай у такий спосіб.
Рейтинг: 9+ -1-
 
писака, 15:08 27 червня 2022 р.
 
Нині, під обід, у місті, на районнім перехресткові, могла статися жахлива ДТП: один варіят на бусі політично-правильного, для сучасності, кольору, зігнорував світлофор- і вигаратавси на середину цілого перехресня. І ста. І стоїть. Сперед нього шпарить на моцикові такий собі бахурисько (молодіж тепер вся- екстрім)- і мало не вшандарахнувся у того буса. Шкварки з моцика могли посікти людей, котрі стояли на тротуарі й чекали зеленого світла. Висновок: один, поки права отримував, вчив руханку на дорозі дистанційно, а інший- вже забагато прожив? Діти-діти, ну старі- замариновані життям і дурні, а ви- чого такі шпрайсануті? ! Куди женеш? Та виглядаєш, ніби лиш вчора народжений, а вже були б тебе по телевізорі показували- дерев"яному, з чотирьох дощечок.
Рейтинг: 0+ -1-
 
!, 15:22 27 червня 2022 р.
 
Покидьок Щерба будучи начальником юстиції збудував два будинки в Трускавці любимим доцям які його ненавидять бо обідив їхню Маму, скільки треба заробляти на державній роботі щоб таке збудувати, в бізнесі воно ніколи не було бо там потрібно мати клепку а воно має клепку тільки красти народне добро! Від люстрації втік в АТО, звідки накрав зброю сховав в Бориславі і пропонував купити в нього. За грати з конфіскацією всього накраденого майна!
Рейтинг: 12+ 0-
 
Ігор, 15:44 27 червня 2022 р.
 
Ого! Негайно завершити конкурс на нового вершителя ДБРів у всіх локалях.
Рейтинг: 3+ 0-
 
:(, 16:24 27 червня 2022 р.
 
Контролюючі органи де дивляться? Петрик з Кучмою руки разом вмиває. Тепер Петрик бігає в Тарантіно на обіди з Кучмою і там випрошує свої питання по земельних ділянках, що недалеко від Ганьки Корягіної, які він спільно з своїм заступником Бахом краде. А Бах вже знайшов підтримку в Петрику, бо Ганька жити не дає. Гигиги. От тобі і органи.
Рейтинг: 12+ 0-
 
Для До автора, 17:27 27 червня 2022 р.
 
Саламаха не буде балотуватись, не його польоту посада. Ті подачки дешеві, які він роздає по району не поможуть. Та й озеро вже почистили без нього біженці.
Рейтинг: 8+ 0-
 
До Дрогобичанина., 17:31 27 червня 2022 р.
 
Бачу, що Тарантіно є додатковим офісом для вирішення справ дрогобицького самоврядування. То конкурси там проводять, то вирішують питання правоохоронного характеру.  
Треба ставити цьому ганебному явищу край.  
Для цього є механізм дострокового припинення повноважень міського голови
Рейтинг: 15+ 0-
 
писака, 17:33 27 червня 2022 р.
 
Таке може знати хіба той, котрий там на шухері стоїть, а після "заморили черв"ячка" "палить хазу".
Рейтинг: 2+ 0-
 
:)), 18:03 27 червня 2022 р.
 
Пропонуєте закрити Тарантіно?
Рейтинг: 7+ -1-
 
До писаки, 18:36 27 червня 2022 р.
 
Знаєм того Монгола ще з часів юстиції. Корупційний шлейф у того "борця" з корупцією надто великий щоб описати бо це вже історія на сьогоднішній день. Одним словом паразити які звикли до відкатів та хабарів. Жити на одну зарплату держслужбовця воно не хоче одне з другим.
Рейтинг: 11+ 0-
 
Думка, 19:08 27 червня 2022 р.
 
КуЧМО це аферюга ще той. І таке ж стадо коло себе зібрав! Поки війна вони крадуть все що можна, думаючи шо ніхто не бачить. Добре що Муль з Бейзиком їх виводять на чисту воду! Бо вони чесно все купують, а кнури ратушні хіба розкрадати все навчились! Гнати той непотріб! КуЧМО на нари разом з його курвою!
Рейтинг: 12+ -2-
 
Знаючий, 20:34 27 червня 2022 р.
 
Щоб в Таркомі не "ревіли корови і ясла були повні" (майже як за романом Нечуя-Левицького "Хіба ревуть воли, як ясла повні? "), а Кучма з Шевяком відмивали гроші, ці нувориші знайшли собі нових кріпаків в особі старост і сільських директорів шкіл. Так старост зобов'язали накосити , висушити і завезти на цю золоту ферму по 10 центнерів сіна, а директорів- все сіно з пришкільних територій! ? Цікаво, чи в час війни, ці керівники підлеглого рівня відчують себе людьми з почуттям власної гідності і пошлють фюрера , керівника освіти і новопризначеного завфермою Шевяка за російським кораблем, чи тупо будуть виконувати це корупційне розпорядження? !
Рейтинг: 17+ 0-
 
До до автора, 21:40 27 червня 2022 р.
 
старих не треба, молодих подавайте. А як серйозно, то дуже дивно, як спеціаліст по нафті та мер підозріло встигли вивезти бабло до польських банків до початку вторгнення московіі, і чому ця інформація до сих пір нікого не зацікавила, як таке не перевіряється, пияк пішов в запій після вдалоі оборудки вивозу необлікованоі та незадакларованоі валюти і як за посадою особа такого рангу, яка повинна мати доступ до відповідних документів зумів проіхати границю, вони напевно табелювалися, пили, іли та . виходить ще й отримували зарплату. Це не жарти, встигли завчасно вивезти бабло (валюту), просто жесть. О такоі, а ще каже що він пішов в корінь, базар все знає, а може це неправда, але ж не було спростування.
Рейтинг: 6+ 0-
 
гоп стоп канада,, 23:11 27 червня 2022 р.
 
Дрогобич-це велике болото. Якщо не очистити то воно згниє. Влада думає без Бога про себе хоче рай на землі збудувати а громада спить. Якщо людина яка хоче вкласти гроші в наші землі прочитає всі ці теревені то звісно він зробить висновки.
Рейтинг: 12+ 0-
 
Володимир, 06:19 28 червня 2022 р.
 
З Кучмовитим все ясно давно , а цікаво як Бейзик умудрився купити ділянку біля Кавуна де будує прибудову до будинку історичної спадщини? Скільки хабаря ввалив, той гуртівець у минулому, щоб аукціон виграти? Невже муки та крупи такі статки йому принесли щоб мільйони за ласі шматки плотити. Думаю що десятилітнє перебування у дупусратах дало можливість таке бабло настригти. Тоже мені чесноту знайшли . У мене інша думка нажаль : поміж коритників чеснот немає апріорі. Шакальйо ненаситне до дармового бабла. Животяри повипасали що свині ті що на фото від автора статті. А на фронт не йде одне з другим ті діячі самоврядування .
Рейтинг: 10+ -1-
 
До Знаючого, 08:26 28 червня 2022 р.
 
Автору статті респект. Ушльопкам ГАНЬБА навіки.
Рейтинг: 12+ -1-
 
Дрогобичанка, 08:31 28 червня 2022 р.
 
Ви всі срані ушльпки та нероби, що тут пишите! Я працюю на Перемогу і маю право на отримання винагороди! Мої діти та онуки теж мають за щось жити! Хто за них подумає, як не Я?
Рейтинг: 2+ -2-
 
тЯк, 10:46 28 червня 2022 р.
 
Я купив ділянку прозоро на аукціоні, а мер злодій і хоче нас здурити! Я сам можу то все купити прозоро, але мені не дають прикоритники! Совісті у них немає! Схематозники чортові!
Рейтинг: 4+ -2-
 
Бейзик до до Знаючого, 10:53 28 червня 2022 р.
 
Продаю Художню школу і балатуюся на начальника управління культури! Жінку лишаю на кухні готувати закуску художникам!  
Слава меру !
Рейтинг: 5+ -2-
 
Ігор Шимко, 11:10 28 червня 2022 р.
 
Чисто по-людськи не пасує такі музики гучні на площі . Війна забирає щоденно життя молодих хлопців і не тільки молодих , а вони гульки на день Конституції влаштовують. Таке враження що їм війна як мати рідна і бабло святкове треба відмити . Чим більше різного роду заходів тим більше витрат у чинуш.
Рейтинг: 11+ -1-
 
Думка, 14:45 28 червня 2022 р.
 
То я не винен то придумав москалик. Казав його жінка всьо посвідчують. А коцюба грозив що дасть мені п*зди якщо я не завізую.
Рейтинг: 6+ 0-
 
Швацький, 14:54 28 червня 2022 р.
 
А я казала що я не сяду. Я всіх здам. Я все прокурорам розкажу. І взагалі мій Герман обіцяв мому чоловіку що мене не посадять. У мене діти хворі і чоловік не мудрий.
Рейтинг: 5+ -1-
 
Маріанна, 14:56 28 червня 2022 р.
 
Так розумію , що у тій гнійній ямі ще і бляд@ством не гребують?
Рейтинг: 7+ 0-
 
До Маріанни, 15:28 28 червня 2022 р.
 
Там всі сі грають. А мені ні кушнірка, ні мера ірка-дірка, а ні пашкова не дає.
Рейтинг: 7+ 0-
 
Бідний павлик, 15:57 28 червня 2022 р.
 
То давайте, з такої оказії, площу Ринок перейменовувати на Окружну- і крутити баляляси довкола ратуші. А у всіх 365 аптеках викупити всі гумові "шарики", понадувати- й замаєти всі передвиборчі транспаранти. А кандидатам (вже входять у смак) влаштувати перегони з пробивання отих кульок: хто швидше попробиває- той (у) всіх виграв. Інакше- вважати вибори такими, що не відбудуться. Хто буде вибирати вже, ними самими, вибраних- невідомо: народу незабаром не зостанеться взагалі. На мікрорайонах можете навіть нікого не агітувати: там- ями ще з часів перших жон ахвіцерів у нічних сорочках при опері. Бо заклепати пару шуфель асфальту поміж численними ямами і казати, що ми любим Україну можуть лише вороги народу.
Рейтинг: 4+ -1-
 
Партія Граюнів народу-150, 16:32 28 червня 2022 р.
 
Герман я тобі казав хватить а ти ні хочу ще хочу ще. До чого твоя жадність довела.
Рейтинг: 7+ 0-
 
Володя-спортсмен, 19:08 28 червня 2022 р.
 
А що у міській раді робить Михайло Сікора. Ходить на усі наради. Бачила його декілька раз. Невже йому району було мало та накрався він добре.
Рейтинг: 6+ 0-
 
Палітра, 21:07 28 червня 2022 р.
 
Він до скону патрійот біля корита.
Рейтинг: 6+ 0-
 
До Палітри, 22:01 28 червня 2022 р.
 
В тій ратуші сидить 38 депутатів-казнокрадів, хтось може сказати а скільки з них пішли на фронт і зараз воюють (окрім тих хероїв що нібито на передку, постять фоточки а самі тижнями висиджують в Дрогобичі). Скільки з них пішли добровольцями, чи скільки пішли з ТРО на фронт. Бо щось бачу усіх пристосуванців в місті, всі пристроїлись то в штабі то ще десь а потім будуть розказувати як гризли танки.  
Окреме запитання, чому Паша-Дейч та Вова-Окунь не на передку, вониж перші записались в ТРО, Пашка-Дейч нонстоп постить фоточки в формі але чомусь не воює крім як в ФБ.  
Ці гнилі душонки усі будуть знову лізти до влади, але ми це запам’ятаєм.
Рейтинг: 22+ 0-
 
Дрогобичанин., 22:04 28 червня 2022 р.
 
Як їм не соромно докрались до ручки , якщо народ такі "гострі" та сатиричні коменти пише. Стидоба та дно днище.
Рейтинг: 7+ 0-
 
Ха-ха, 22:34 28 червня 2022 р.
 
На сайті міської ради появилась інформація про новий дерибан землі розміром 19 гектарів під ліву нікому не відому фірму. 19 гектарів нашої з вами землі знову піде в кишені героїв фотографії.
Рейтинг: 8+ -1-
 
Мешканець Дрогобича, 23:15 28 червня 2022 р.
 
То бариги індустріальний парк "будувати" зібрались на тих 19 га мерзоти думають що два віки жити будуть на білім світі .
Рейтинг: 9+ 0-
 
До коменту вище, 00:47 29 червня 2022 р.
 
Вас каратиме Бог великими карами !
Рейтинг: 4+ 0-
 
Хосе Турчик, 07:04 29 червня 2022 р.
 
БОГ не карає, Він- не кат, Він, навіть, не з печерного даунбасса у Києвах- зразка якихось там часів! Вони хотіли нас і вбивати, і катувати, і вивозити на смітних та закопувати, і грошей хотіли. Чо може бути найбільшою карою для них прощення? Живемо ж. Мучено, каторжно, важко, стражденно, але- живемо! А вони- де? Те, що ракети туди потрапляють у будівлі- то таке. Душі їхні давно знищені, ними ж самими! Печалька- вона, знаєте, теж- таке. І сила, і воля, і дух, й непоборність!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Де ви тепер, кати мого Народу?, 09:11 29 червня 2022 р.
 
Три крисюка поїхали до ПольщІ бабло витрачати, що на оборудці заробили! Кучмівські свинарчуки його за повного лоха мають! А дурень ірку-дірку тарабанить і нічого не бачить навкруги! Та теж його розводить, старого коняку! Короче не місто, а повна Санта-Барбара))))! Давай Тарасю сідай на Титанік)))!
Рейтинг: 11+ 0-
 
Знаючий, 11:33 29 червня 2022 р.
 
Нам пофігу що ви тут пишете. Що хочете те й робимо, а ви мовчіть бидлюки. Тарас, ігор і Володя рвемо землю.
Рейтинг: 3+ -1-
 
Щерба, 12:36 29 червня 2022 р.
 
А я люблю коров'яче молоко.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Петро, 12:37 29 червня 2022 р.
 
+38067. 305, Вам сказали, що гнані і голодні зараз, у час військового стану (продовженого Президентом, а не відмінюваного вашими самопроголошеними злодіями й баригами) - не вашого сайсу церемонія, чого далі тероризуєте людей? ! Хай вам дує руський корабль у наколоті "вітрила", бо й такої інфи про вас у всіх інтернетах- чимало! Нема- і крапка! Купити вас- тим паче нічим! Навіть, якщо багато кого з українців позвільняли від любові до України в різні роки. Скаржтеся до ООН: чому вони самі у себе розікрали фінансову допомогу, ними ж гарантовану кожному (! ) громадянину України, і куди гальопа вивтікали, щойно почали писати про шалене розкрадання всіх отих гуманітарних допомог на найпатріотичніших теренах держави.
Рейтинг: 1+ 0-
 
!, 14:11 29 червня 2022 р.
 
Стало зрозуміло, що дерибан парку "Новонароджених" активно продовжується.
Рейтинг: 5+ 0-
 
Робін Гуд, 14:44 29 червня 2022 р.
 
Знаючий ти щось знаєш, але не все. Герман, Коцюба та Москалик поїхали, за бюджетне бабло, в Польщу щоб перегнати три Тоурека Германа які Він купив, але не встигає перегнати до першого липня щоб не попадати в розмитнення і зараз три свині стоять на кордоні в черзі
Рейтинг: 12+ 0-
 
Ірка мера дірка, 19:58 29 червня 2022 р.
 
До знаючого, а бало тратити Герман, Коцюба і Москалик будуть наступного тижня в Чорногорії, але не своє, а бюджетне бо знову поїдуть у відрядження хоч мому вусатому ЛОХУ розказали, що вони їдуть домовлятись за корм для корів.
Рейтинг: 8+ 0-
 
Ірка мера дірка, 20:09 29 червня 2022 р.
 
Сікора та Щерба дерибанять земельку у селах в час воєенного стану. То ужас великі демократи та патріоти.
Рейтинг: 9+ 0-
 
Василь, 20:35 29 червня 2022 р.
 
А мені пофіг, що про мене пишете. Головне, що Кучма мене кришує. Я тепер працюю на перемогу, і новонародженого бичка на моїй фермі назвав Байрактар.
Рейтинг: 6+ 0-
 
Шивяк, 22:49 29 червня 2022 р.
 
Від них все відберуть, бо там- ще не такого рівня "генерали з лямпасами". І підуть збирати трускавки у лодзському малинникові. А бо не треба людей за дурних тримати. Здуті мурги- то як фйоли в кабінеті: вийшов за двері- і вже по них.
Рейтинг: 3+ 0-
 
!, 05:40 30 червня 2022 р.
 
Казнокрада алкоголіка Сікору разом з тим Щербою за дерибан земель покарати народним та державним судом, не навчилися жити на зарплату бо ніколи ті злодюги не жили на кровні тому і не вміють, злодіям злодійська доля, гнати то бидло дальше від корита!
Рейтинг: 6+ 0-
 
Ігор, 15:59 30 червня 2022 р.
 
Не рухайте мого друга сікора. Тільки він так добре вміє робити самогону.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Щирба, 16:41 30 червня 2022 р.
 
Мен еодне турбує як на це реагує СБУ
Рейтинг: 5+ 0-
 
Володимир, 18:12 30 червня 2022 р.
 
Що за заїди вирубують дерева і засипають землю шутром під асфальт в парку новонароджених, де кожне дерево було посаджено учнями з усіх шкіл міста і батьками новонароджених дітей міста? Треба озброюватись, щоб захищати працю дрогобичан від бидла, яке знищує колись зелене місто і перетворює його в залатану асфальтом пустелю з розбитими дорогами і тротуарами. Де прокурор міста, якого утримує громада за свої кошти, чому не захищаєш громадське добро від варварів з путінськими замахами?
Рейтинг: 9+ 0-
 
Дмитро, 19:21 30 червня 2022 р.
 
Харчуються разом з ними якщо коротко відповісти . Гнійна яма і все.
Рейтинг: 5+ 0-
 
До Володимира, 19:58 30 червня 2022 р.
 
Вони насадять такі ж мітли як насадили по периметру площі. Та ще вазони на них підвішають як у минулі роки.
Рейтинг: 5+ 0-
 
До Дмитра, 22:55 30 червня 2022 р.
 
В Кучми та його команди одна мета, знищити Дрогобич і викачати з нього максимально грошей, вони усі вже мають теплі місця за кордоном і їм наше місто та Україна не потрібні.  
Срані патрійоти, йому корови важливіше за громаду.
Рейтинг: 11+ 0-
 
Дрогобичанин., 06:56 01 липня 2022 р.
 
А свинарчуки кучмивські нам хоча б щось залишили? Чи вже все задерибанили? Алкаші Шев’яК та Щерба все знищать! Будемо хіба ріп‘яки збирати!
Рейтинг: 5+ 0-
 
Фермер, 18:42 01 липня 2022 р.
 
Які Свинарчуки, тут свої кучмовози, думаєте чому заільнили Чаву, бо хапнули на взятці і Тарасик його злив, але от Ковча чомусь не злив, якого за період війни наша доблесна поліція двічі брала на взятці, але він потрібен бо приносить гроші царьку.
Рейтинг: 10+ 0-
 
Дрогобичанин., 20:51 01 липня 2022 р.
 
Не на взятці хапнули Чаву, а на крадіжці гуманітарної допомоги. Щоб не надавати розголосу цій події, йому запропонували звільнитись. Хоча викрили багатьох керівників, але чомусь зійшлося на Чаві
Рейтинг: 10+ 0-
 
Відділ культури, 22:17 01 липня 2022 р.
 
Народ, а чого ви до свого корита не запросили Ковча, та подивіться в яких той бомж ходить кросівках, ну вам його не шкода? ааааа
Рейтинг: 6+ 0-
 
Вуличний фонар, 22:58 01 липня 2022 р.
 
У місті на гуманітарці зловили Чаву, а чого не наводите порядок у районі там Сушко теж гуманітарну допомогу дерибанить наліво і направо. Що міг вкрасти уже все завіз собі додому.
Рейтинг: 8+ -2-
 
Освітянка, 00:45 02 липня 2022 р.
 
Дебілоїде недовишпортаний, тобі чиїсь кросівки в межу заїхали? Може, він гуманітарку не дерибанить, то й грошей не має, аби собі бодай одіж купити. Сайт для виродків, припиняйте друкувати всіляких шибзданутих, у людей- біда, а дурнуватим- хіба б на когось висратися.
Рейтинг: 0+ -6-
 
Стукнися об лямпку, 05:14 02 липня 2022 р.
 
Думку маю що ти один з тих дебілоїдів- коритників , тих свиней, які на картинці даної статті. Видно твій розмовний інтелект бо пишеш як сільський конюх. Виродки саме ті, які крадуть гумонітарну допомогу під час воєнного стану в країні. Знали б партнери з європейських міст що роблять наші місцеві самоврядуванці. Як низько впали ці мерзотники бо їхні безмежні апетити до відкатів та хабарів, з різного роду схем, тепер зосередились на гумонітарній допомозі. Ганьба навіки. На таке і лайна шкода якщо хочеш знати .
Рейтинг: 6+ 0-
 
До коменту вище, 08:01 02 липня 2022 р.
 
А як їх тоді оті "європейські партнери" через кордон пропускають: на "шухері стоять, чи що? !
Рейтинг: 2+ 0-
 
?!, 14:56 02 липня 2022 р.
 
Подейкують, що координує розкрадачів допомоги Володимир Кондзьолка.
Рейтинг: 9+ 0-
 
о.м., 15:29 02 липня 2022 р.
 
Однозначно Козелко визначний майстер розробки схем заробляння навіть на реалізації лайна. Але народ роками терпить цю свору. І вона цим користується.
Рейтинг: 8+ 0-
 
Дрогобичанин, 18:01 02 липня 2022 р.
 
Так все вірно. Той чувак для свинорилих як зернятко сліпій курці.
Рейтинг: 6+ 0-
 
До "дрогобичанина", 18:08 02 липня 2022 р.
 
Всі забули Чаплю МФ, той ублюдок брав з українців Дрогобича та Дрогобицького району два тарифи за постановку транспортних засобів на облік, рівно в два рази більше а ніж то коштувало, хтось з наших земляків через ту скотину не доїв не допив, але той мусор збудував в Нагуєвичах ресторан в Дрогобичі торговий центр Тріумф, правда Боженько все бачить та зробив так що тою гнидою теліпає, жити таким гнидам довго але в муках, бо боженько таких до себе бере в послідню чергу!
Рейтинг: 6+ 0-
 
Ігор, 23:29 02 липня 2022 р.
 
Не доїв-не допив лише той, хто, щонайбільше, їздить ровером, а здебільшого, пішки ходять, аби, перейшовши половину міста, бодай щось хоча б на 10 копійок дешевше купити. А оте сранькання, що у нас є машини, але з нас "деруть"- то злодії деруть зі злодіїв. Тому нема чого скиглити: треба було його переїхати своєю "тачкою", а не: там- в дупу шкрібатися, а тут, під всілякими псевдами, чмакати наліво-направо. Заштопуйте діри в душах, а не дірки у вишиваних трусиках, що понятягали на голови- й мовчите, наче поперетрахувані.
Рейтинг: 3+ 0-
 
..., 09:15 03 липня 2022 р.
 
Чому забули? Ніхто цього "дона" не забув. Таким негідникам ганьба навіки.
Рейтинг: 3+ 0-
 
До Ігоря, 12:33 03 липня 2022 р.
 
Це просто жесть, коли ці бариги нажруться?
Рейтинг: 4+ 0-
 
Мешканці, 22:00 03 липня 2022 р.
 
Ці бариги ненажерливі, гени передалися синочкам яких в майбутньому також чекає Божий суд!
Рейтинг: 5+ 0-
 
Ігор, 01:14 04 липня 2022 р.
 
Ооооооо, а диви: так си злєкли, гедеж загриміло в небі. А чи надовго? ! Надовго- злєкли си, чи надовго- загриміло? І там- кнкурс ДБРів? !
Рейтинг: 1+ 0-
 
1525, 15:26 05 липня 2022 р.
 
всеж таки наші дописи досягли певного результату. Шевяк відмовився очолювати підприємство навіть у статусі т. в. о. Причиною зазначив відсутність худоби на підприємстві, а фермерша, яка є реальною власницею худоби, відмовилась на далі видавати скоїх корів за комунальних.
Рейтинг: 5+ 0-
 
писака, 15:42 06 липня 2022 р.
 
Молодці! За те що як іЯ не боїтеся боротися з тими гнидами хоча і сили нажаль не рівні, бо наші люди залякані тими нелюдами а інші продажні тим сволочам!
Рейтинг: 4+ 0-
 
Ігор, 21:48 06 липня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5823 дні)