Критична межа: Служба крові у Дрогобичі терміново потребує донорів

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
30.06.2022

 

Затяжні воєнні дії, щоденна евакуація із міст, які інтенсивно обстрілює окупант, призводять до того, що періодично Станція переливання крові у Дрогобичі потрібна донорська кров. Вона покликана рятувати пацієнтів, які перебувають у лікарнях міста Котермака, Трускавця, Борислава, Самбора тощо. За словами завідуючої донорським відділом центру Служби крові в Дрогобичі Марти Сороки, станом на ранок 30 червня їхня установа володіє лиш декількома гемаконами крові, зокрема І +, а фактор резус відсутній у всіх позиціях. «Зважаючи на те, що Дрогобич став місцем прихистку для внутрішньо переміщених осіб, відповідно збільшилося навантаження на наші медичні установи. Вони приймають більше пацієнтів. Відтак є потреба у банку крові, яка в будь-яку хвилину може бути потрібна хворим. Так, цими днями ми надали кров в пологовий будинок міста. Медики цієї установи приймали пологи в жінки, яка є внутрішньо переміщеною особою. Такі випадки засвідчують, що банк крові нашої установи постійно має бути поповненим», – коментує завідуюча донорським відділом центру крові Марта Сорока.
Спорожнілі холодильники із донорською кров’ю змушують хвилюватися медиків, оскільки донорська кров та її компоненти можуть бути затребуваними і під час ДТП, складних операцій та онкохворим людям. Зважаючи на це, в Службі крові звертаються до небайдужих мешканців регіону та закликають стати донорами.
У центрі Служби крові вірять: завдяки небайдужим ситуація із донорською кров’ю неодмінно покращиться і рятувати людські життя буде чим!
P.S. Телефон для довідок: 03244-2-15-56, Дрогобицька філія Львівського обласного центру Служби крові.

Переглядів: 814

Коментарі (7)
 
Візьміть в міської ради!
Рейтинг: 2+ -2-
 
Макс, 10:12 02 липня 2022 р.
 
Власне . І фото тієї процедури для піару щоб побільше зробили бо бачу що царьки себе скоро будуть фоткати при всіх ранково- гігієнічних процедурах.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Максу, 13:17 02 липня 2022 р.
 
Ага: ранок починається не з кави. А з- піти попісяти. І про це обов"язково мають зняти відосик для громади, бо така у нас найвищого рівня політика, починаючи з "Йдіть в сраку! "- відосики. Ну, рівень же ж, прикиньте? !
Рейтинг: 2+ -1-
 
:((((((((,((, 13:34 02 липня 2022 р.
 
якщо ти одне з одним не вмієш писати щось нормально то не пиши не нервуй нормальний народ ЯВОЛЬ!
Рейтинг: 3+ -5-
 
снайпер + АХТУНГ!, 15:42 02 липня 2022 р.
 
Чого забагато то нездорово. Це про фотопіари від ушльопків і як наслідок такі коменти з'являються.
Рейтинг: 0+ 0-
 
снайперу, 18:05 02 липня 2022 р.
 
Кров у флюнта не беріть, в ній сказ і сибірська вовчанка. В бродячої собаки кров і то чистіша.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Єгорка, 06:40 04 липня 2022 р.
 
Шмайсера- можна цитувати, як в кіно- Голохвостого: "Когда человек не такой, как вообще, потому один такой, а другой такой, и ум у него не для танцевания, а для устройства себя, для развязки свого существования, для сведения обхождения, и когда такой человек, ежели он вчёный, поднимется умом своим за тучи и там умом своим становится ещё выше лаврской колокольни, и когда он студова глянет вниз, на людей, так они ему покажутся такие махонькие-махонькие, всё равно как мишы… пардон, как крисы… Потому что это же Человек! А тот, который он, это он тоже человек, невчёный, но… зачем же? ! Это ж ведь очень и очень! Да! Да! Но… нет! ".
Рейтинг: 0+ 0-
 
На руїнах рідної мови, 17:07 04 липня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5779 днів)