Якщо ти в опозиції до місцевої влади, значить ти агент кремля та п’ята колона…

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
02.07.2022


Вчора в дворику дрогобицької ратуші, під палючим сонцем, відбулася прес-конференція міського голови Дрогобича Тараса Кучми.

Як завжди ми почули те що мали почути, як Я зробив це..., як Я зробив це... і ще забув сказати, як Я зробив це...
Цікаво як він встигає все це зробити сам.
 

 
 
Напевно жодному міському голові в Україні не живеться так добре та солодко як нашому, в депутатському корпусі немає жодної опозиції одна велика тепла ванна...
А це дає йому можливість проганяти через сесії усі шкурні та грошовиті питання а депутати практично одноголосно їх підтримують....
 
Але чи все так однозначно як нам подають, звісно ні, серед мешканців уже давно підвищується градус незадоволення і як тільки хтось з громади, пробує заперечити пану Кучмі та висловитись проти, то він відразу стає п'ятою колоною або агентом кремля...
 
І вчорашня прес-конференція не стала винятком, міський голова навіть спеціально виділив час, щоб розказати про діяльність п'ятої колони, яка поливає брудом та паплюжить його чесного...
 
Витяг з тексту:
 
"Окремо Тарас Кучма зупинився на негативному впливі інформаційної пропаганди п’ятої колони кремля, прокремлівських ресурсів, які поширюють дезінформацію та сіють розбрат і ненависть у суспільстві, підривають довіру до органів місцевого самоврядування.  Зокрема це стосується зумисного очорнення  волонтерів та держслужбовців, що займаються гуманітарними вантажами".
 
Хочу сказати Тарасу Кучмі, що ми отримували освіту в Україні, а от ви в російській федерації:
 
- У 1986—1992 р. — студент медичного інституту. У 1992 — 1993 р. — навчання в інтернатурі Центрального інституту вдосконалення лікарів у Москві.
- У 1993—1996 р. — лікар анестезіолог-реаніматолог в Тюменській обласній лікарні Російської Федерації.
 
Хочу сказати Тарасу Кучмі, що мій рідний брат постійно проживає в Україні і має її громадянство, на відміну від вашого рідного брата, який напостійно проживає в Санкт-Петербурзі — для довідки це таке місто в російській федерації, і враховуючи, що на сьогодні 128 день війни а він і досі проживає в країні яка бомбить нас та вбиває наших дітей, можу припустити що він уже має їхній паспорт та ходить до церкви Кирила…
 
Але це вже робота для контррозвідки СБУ, яка цьому дасть належну оцінку…
 
- Жоден попередній мер не забороняв мешканцям громади бути присутніми на сесіях.
- Жоден попередній мер  не дозволяв собі розпускати руки та бити мешканців громади.
- Жоден попередній мер  не здогадався створити собі, свою приватну армію типу "Муніципальної варти", щоб вони стояли в середині ратуші і не пускали нас з вами в середину за наші з вами гроші.
 
✔️ І таких прикладів можна продовжувати писати годинами, але на все свій час..
 
Єдине що ще хотілось написати на завершення це:
 
- БРЕХУН, а, ч., розм. Людина, яка завжди говорить неправду.
 
А хто у нас в Дрогобичі є "БРЕХУН РОКУ №1", звісно Тарас Кучма, який перед виборами дав обіцянку виборцям вивезти сміття з Гайдамацької, але віз і досі там...
 
Доречі, ніхто не забув, як він в ефірі каналу "Еспресо" назвав президента Володимира Зеленського клоуном..
 
Що там ушльопки, ображені, невдахи, голота, що там якась громада…, головне корови, вони важливіші за людей, з ними легше, вониж бидло атам, якщо що то можна і в стійло загнати…

 
 

Переглядів: 2382

Коментарі (35)
 
А якщо я в опозиції до Кульпарківської, то чий я агент?
Рейтинг: 2+ -2-
 
heer Flunt, 10:43 03 липня 2022 р.
 
Цікаво, особливо про рідного братика нашог голови, тепер хочеться почути спростування даної інформації.  
Голова є носієм важливої інформації, чи не ділиться він нею з рідним братом а то в свою чергу з ФСБ.  
Тут реально п’ятою колоною попахує, але від Кучми та його оточення.
Рейтинг: 15+ -1-
 
Дрогобичанин., 11:15 03 липня 2022 р.
 
Я Гринь
Рейтинг: 1+ -1-
 
Гринь, 12:10 03 липня 2022 р.
 
Не так давно була стаття у ВАРТІ про затримання заступника голови Пустомит , що на Львівщині , за вимагання у волонтерів хабаря за гумонітарний бус. Ті що проводили затримання злодія гумонітарки невже підпадають під вислів вусатого таргана? Не повірю в таке . Диму без вогню не буває так же само якби не було зловживагь то даної статті також би небуло. Це вже ні на що не налазить що він плете. Бо випадків тупо розкрадання гумдопомоги є нечисленно нажаль. Ось вам і подвійні стандарти та підміна понять у всьому . Вони надалі рахують простий люд за баранів чи як? Жах.
Рейтинг: 7+ -1-
 
Читач, 12:23 03 липня 2022 р.
 
в роки так званого СССР я в 70 роках я отримав вищу освіту в одному з вузів на Далекому Сході\так сталося\сам я проживаю в Дрогобичі з 1951 року. то тепер що мені йти застрілитися чи як? Не кипішуйте пацани, для мене на нині основне питання як дати пі*дюлін кацапам щоб не гинули наші люди. як тут пишуть. " ми отримували вищу освіту в Украіні а не в Россіі" ну не всі такі порєдні як дехто з вас. ? Так що ось таке життя наше складне. І останнє. Я з КУЧМОЮ пити на брудершафт не буду ніколи бо я не п*ю взагалі, але для декотрих з вас за 30 років незалежной Украіни ніхто з мерів м ДРОГОБИЧА не був добрим для декотрих "щирих". Ось така моя думка! П. С. Я знаю декотрих дрогобичан які були в Афганістані і там воювали і вижили\СЛАВА БОГУ / То що тепер іх попрікати за те? . / Ось такі новини, дядьку!
Рейтинг: 5+ -10-
 
снайпер + затетий украінець, 12:51 03 липня 2022 р.
 
То що було с СССР не рахується. Тут пишуть про нинішні діла, хто кому служить і як фальшиво бреше. Кучма завжди хвалиться, а хто не лиже йому дупу чи висловлює недовольство, значить враг народа. Так було за СССР, чи ви, снайпер, забули. Не треба постійно гладити гієну за шерстю, снайпер, бо гієна то не оцінить.
Рейтинг: 9+ -1-
 
Зеня до снайпера, 13:37 03 липня 2022 р.
 
Депутат Бейзик добудовує комерційну нерухомість на три поверхи в центрі міста біля кавуна.  
Москалик з КМГ збудував теж комерційну нерухомість на два поверхи по вул. Чорновола біля карітасу.  
Зам. мера Герман збудував будинок на чотирьох ділянках по вул. Паркова.  
…. і так далі по списку чинуш із ДМР.  
А ТИ ЩО ЗБУДУВАВ У СВОМУ ЖИТТІ?
Рейтинг: 27+ -1-
 
Прораб, 13:56 03 липня 2022 р.
 
А де ви, ушльопки, в мому місті бачили опозицію? Вся опозиція такі ж злодії, лишень пролетіли на виборах і тепер скавчать під радою. І ніхто на вас ушльопків не звертає уваги)))! Де ваша підтримка? Ми з моїми друзями заберемо все, що захочимо в цьому місті, а ви лишень смердіти будете збоку і слину ковтати! Мій Тарком недоторканий! Ми через нього з Петром все проведем, навіть не сумнівайтесь! У мене ще малі діти і молода Ірина! Я мушу їх забезпечити!
Рейтинг: 14+ -2-
 
Тарас, 14:34 03 липня 2022 р.
 
Кучма брехун номер 1 в області! Кучма брехун патологічний, оскільки сам вірить у свою брехню і дуже нервує коли йому кажуть, що він брехун, але всі хто мав нагоду з ним зустрічатись переконались в брехливій сутті міського голови.
Рейтинг: 17+ 0-
 
Іван, 17:42 03 липня 2022 р.
 
Ну так, Іринка в перші дні купила на чесно зароблені гроші новенькій білій Hyundai Venue вартістю від 23000$.  
Великий схемщик Кондзьолка пересів з гнилого та вбитого буса Ford Transit на новеньку темно синю RENAULT MEGANE SEDAN вартістю від 25000$.  
А напарника Кучми по європейських вояжах, на днях бачили на новенькому джипі Mitsubishi Pajero Sport, вартість якого стартує від 40000$.  
А нам впарюють про врятовані корови та п’яту колону в Дрогобичі.  
Скажіть хто з вас працюючи на роботі зумів придбати за зарплату авто, може хоть в кредит?
Рейтинг: 29+ 0-
 
Дрогобичанин., 17:53 03 липня 2022 р.
 
Нажаль Ви праві але інертна маса думаю не бачить нічого бо тільки сидить у своїй шкарлупі і гарує зранку до нічки якщо ще є де працювати. Решта вимушено виїхали назавжди за межі країни. А тим часом свинарчуки капусту рубають навіть під час війни. Їх не зупинить ніщо бо це люди без честі і сорому . Жадоба до їх шкурних інтересів вже пробила дно.
Рейтинг: 12+ 0-
 
Дрогобичанину, 18:19 03 липня 2022 р.
 
Трский і Вічканов молодці одні з громадськості продовжують чинити опір цій великій пропагандистській кучминій машині
Рейтинг: 19+ -1-
 
Консул, 18:23 03 липня 2022 р.
 
Дрогобицька міська рада це золота копальня. Приходять в Ратушу одні голі і босі в светриках" бойз", а інші бариги з гуртовень. І дерибанять майно та кошти громади. Чиновники за рахунок податків громадян встановили собі зарплату більшу від президента і в дуеті з депутатами приватизували за копійки все комунальне майно та земельні ділянки. Місто сьогодні в основному власність людей дотичних до влади. Скоро до Ратуші прибудують декілька споруд. Адже місце круте і оренда буде знатною. Їм начхати, що про них говорять. Тому, що тепер вони бізнесмени, спонсори, шляхетні панове. Адже ні з одного не спитали звідки статки і жодного не притягнули до відповідальності. І найстрашніше , що з кожним разом, під прикриттям псевдо патріотичних гасел до корита дориваються все більш витончені аферисти. Які постійно глумляться та знущаються з мешканців на таких конференціях. А громада своєю бездіяльністю спонукає їх до таких дії.
Рейтинг: 18+ -1-
 
123, 18:44 03 липня 2022 р.
 
Як отримувати по кілька ділянок на рило то вони тут як тут а як боронити свою землю то нехай хтось інший йде.  
Потрібно провести ревізію хто останні роки отримував земельні наділи.  
Коцюба, Ковч і Герман беззаперечно виявляться новітніми магнатами дрогобичини.  
Прохання до п. Торського приділити увагу цьому важливому питанню.
Рейтинг: 23+ -1-
 
дрогобичанин, 18:49 03 липня 2022 р.
 
Чому не напишете листа скаргу Олегу Синютці стосовно його злодіїв при владі , депутатів від ЄС - Бейзика , телепня Бернандовича , Каракевича.
Рейтинг: 15+ -1-
 
Депутат, 22:20 03 липня 2022 р.
 
Звертаюся до всіх тих дописувачів на сайт "ДІ" і по даній темі! Якщо є факти зловживань владою в місті ДРОГОБИЧІ\в мене не6має тому я не в притензіі\то не підпеисуйся там ніками типа депутат, дрогобичанин, 1. 2. 3 і тому подобноє. а зберіться всі напишіть офіційно заяву в СБУ по вул СТРИЙСЬКІЙ 22, 3 поверх. ось тоді буде справедливо? ЧИ НЕ ТАК! А так один за одним ховаєтеся, може і до церкви ходите\не знати чого\ а пишите всяку бездоказову *УЙНЮ! АРЕВІДЕРЧІ!
Рейтинг: 2+ -9-
 
снайпер + АХТУНГ!, 23:13 03 липня 2022 р.
 
Чому цю "уйню", як ти виразився не спростовує влада? Значить рильце у пушку все ж таки є думаю.
Рейтинг: 10+ 0-
 
Снайперу, 01:07 04 липня 2022 р.
 
До кого писати чи СБУ не знає чому Карпати лисіють а Сікора М М з своїм синочком Юрчиком жиріють, та ще радить міській раді як земельки побільше розікрасти.
Рейтинг: 12+ 0-
 
Ігор, 01:07 04 липня 2022 р.
 
Сбу, прокуратура, поліція і мерія одне і те саме гнійне корупційне болото на місцевому рівні так було завжди і так є на теперішній час нажаль.
Рейтинг: 13+ 0-
 
До Ігоря від Думки, 07:41 04 липня 2022 р.
 
Стаття заслуговує на увагу. Ганьба ушльопкам.
Рейтинг: 10+ 0-
 
Дрогобичанка, 07:55 04 липня 2022 р.
 
Чому Ковч мені не порадив по земельному питанню в Жовкві?
Рейтинг: 5+ 0-
 
Св. Херович Жовква, 12:18 04 липня 2022 р.
 
Хотів запитати в Торського, ти думаєш, що безсмертний чи, що твоя криша не пробивна. А ти знаєш, що Кучма і його прихвостні тобі відомстять за все, якщо не самі то руками прикормлених АТОвців.  
Я просто попередив.
Рейтинг: 1+ -9-
 
Я просто попередив, 08:10 05 липня 2022 р.
 
Тепер як з тією людиною щось станеться містяни відразу зрозуміють хто це зробив, я правильно розумію твій комент? Тоді з яким лицем підуть на вибори ті "діячі" наші. Пригадую випадок як прихвостні дозволили собі у приміщенні ратуші плювати у лице нині покійному депутату Демку Тарасу. На сьогодні це вже історія , а Демку вічна пам'ять бо був чесною та гідною Людиною, нажаль тепер це рідкісний випадок бо навколо лишень негідники обділені душею , які звеличують фінансові статки вище самого Господа.
Рейтинг: 10+ 0-
 
дрогобичанка до коменту вище, 11:34 05 липня 2022 р.
 
Закінчення попереднього коментаря аж волає до банків: звідки людям взяти грошей, аби посповняти ненаситні кишені власників, чиновників, всіх дітей генералів, племінників міністрів- і палалухату-2 десь на закапелках центру Лондона? !
Рейтинг: 1+ 0-
 
!, 14:20 05 липня 2022 р.
 
От і не треба було погрожувати Торському, виглядає на те, що сьогодні з 9:00 в Дрогобицькій міській зраді, контррозвідка СБУ проводила обшуки та виємки документів. То вам не місцеві, що хапали на взятках та відпускали за $$$ Росоху, Ковча, Чаву, Германа.  
Чекаємо на офіційні заяви.
Рейтинг: 11+ 0-
 
До дрогобичанка до коменту вищ, 18:04 05 липня 2022 р.
 
Торський це тупий, безпонтовий довбень), не вартий уваги! Хрєн він що зробить крисюкам! Хіба що відсмокче, що він постійно робить вже років п‘ятнадцять))! Всі на нього срали, обпльованого чорта))! Нехай вийде на площу і муркне)! Отримає повістку і поіде на Схід! Але він сцикло і буде далі в памперсі ходити))! Крисюки давно його прохавали)! Крисюки рулять! А ви всі лохи, хто тут пише! Бо нічого ім не зробите своїм сморідом на дрогінфо))!
Рейтинг: 1+ -9-
 
До попереднього, 19:22 05 липня 2022 р.
 
О, попахує коментарями від СБУшної та Кучмівської шістки Васі Бананового він же Вася-Анал, той типу воює на Сході а сам в той час по 2 тиждні сидить вдома, на квартирі або гуляє в формі по Києву.  
Ще така манера коментів в Вови-Окуня та Паші-Дейча, але вони зараз поза темою їх погнали від схем, тому тільки анал.  
Правда кожен пес отримає по заслугам, навіть Торський.
Рейтинг: 7+ 0-
 
До до попереднього., 21:10 05 липня 2022 р.
 
А для чого і від кого там пильнують сходинки оті шуцмани в чорному. Невже головна місія всіх ратуш настала для того, аби люди туди могли зайти лине наліво- попісяти, бо всюди вище- не пущать? ! Аж страх, як страшно: кожен вахтер там вважає себе мало не прикордонником. Ну, ні, не кожен: цивільні- простіші й, бодай вміють зустріти- попровадити людей, а в "шуцманів", коли у них питаєш більше слів, аніж вони знають, починається нєрвний тік на "а вже- обід, а як не вже- то зараз, але вже".
Рейтинг: 4+ 0-
 
!, 07:08 06 липня 2022 р.
 
Громаді вже неважно який є сам Торський, а дуже важно той факт, що саме він своїми статтями виносить ратушне сміття на білий світ. Якось так. Таким чином інертна. маса міста хоча б трішки зрозуміє чим "дихають" наші горе- господарники . А "дихають" вони далеко не тим, що висвітлюють та декларують як бачимо зі статтей та коментів.
Рейтинг: 7+ 0-
 
виборець, 13:08 06 липня 2022 р.
 
Хто насправді агенти Кремля то це Дрогобицька податкова служба, яка служить проти українського народу на користь збагачення українських казнокрадів і за свої кишені дбають, візьму гріх на душу та прокляну ту сволоту яка там працює! Простий приклад ті сволочі незаконно нарахували податок на майно сільськогосподарського призначення яке не оподатковується, ті скотини вимагають взятку щоб вирішити проблему яку самі незаконно зробили. хто не байдужий порадьте що мені з тими скотиняками робити, наші самі гуманні суди ви знаєте, де без адвоката вас ніхто навіть не вислухає а адвокати ошаліли саоїми тарифами, і це під час війни!
Рейтинг: 2+ 0-
 
Ігор, 19:39 07 липня 2022 р.
 
Кучма втручається в діяльність органів та частин, що забезпечують обороноздатність держави, а також чинить перешкоди в призові військово-зобовязаних та покладає на добровільні формування громади невластиві функції.
Рейтинг: 6+ 0-
 
Патріот, 10:33 08 липня 2022 р.
 
Той ушльопок Кучма ніхто і звати його ніяк, воно хворе не на пів голови а на цілу, лишіть хворого а копніть глибше хто того ідіота призначив, бо подібного тупорилого мера в нашому місті ще не було. Я за того придурка продажного не голосував.
Рейтинг: 6+ 0-
 
Ігор, 15:29 08 липня 2022 р.
 
Які то "добровільні формування", якщо туди першими побігли череваті кабінетники всіх часів і народів, всіма родинами, бо вони першими знали, що там пахне великими грошима? ! А приписали "добровільних" до армії, а в армії- міярденні борги із зарплат (бо решту від всіх виручок досі рахують на островах помежи берегами Дніпра, де головні касієри понаставляли маєтків з аеродромами й причалами). Ані жодна бімба туди не долітає, ніби сценарій для тих бімб писав ще сам Гоголь. Навіть- до середини Дніпра. А от по простонародних мікрорайонах- аж лупить. То що: весь народ дурний, крім мільйонерів з мільярдерами? !
Рейтинг: 2+ 0-
 
!, 19:36 08 липня 2022 р.
 
Хто скаже де подівся короновірус яким нищили малий та середній бізнес і хто понесе за ті злочини покарання, та одягне маску на своє рило до кінця свого віку.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Ігор, 10:20 10 липня 2022 р.
 
У них це називається "державна політика", тому "колєбацца надо вмєстє с гєнєральной лінієй (правящєй) партії". А, оскільки в Україні дотепер "правящих партій"- по три на кожну лавку, то сподіватися чогось висподіватися- годі сподіватися. Ну, якось так.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Перший-пішов, а всі решта?, 21:11 10 липня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5779 днів)