На Дрогобиччині у 32-річного чоловіка виявили правець

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
03.07.2022

32-річний чоловік травмував ногу під час будівельних робіт. Вчасно не звернувся за медичною допомогою одразу після одержання травми, а лише тоді, коли виникли судоми в ділянці ураженої кінцівки. Про це інформує пресслужба ЛОВА.  Як розповіла керівниця центру контролю та профілактики хвороб, експертка департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА з епідеміології Наталія Іванченко для лікування хворому ввели протиправцевий імуноглобулін.
При епідрозслідуванні встановили, що постраждалий не був вакцинований згідно з віком. Тобто пропустив 3 дози анатоксина правцевого, а також не звернувся для екстреної профілактики правця.
«Планова вакцинація проводиться за схемою 2-4-6-18 місяців, 6, 16,26,36,46,56...106 років. Якщо людина одержала травму, тоді слід негайно звертатися до медичного працівника», – повідомила Наталія Іванченко.
Чоловік приблизно три тижні провів у лікарні в Дрогобичі і наприкінці червня був виписаний.
Медики нагадують про симптоми правця. Це – біль і посмикування м'язів, людині важко відкрити широко рот (тризм), дивна (сардонічна) посмішка, судоми. Летальність при цьому захворюванні сягає 40%. «Не нехтуйте вакцинацією. Прості речі рятують життя», – вкотре наголошують медики.
 

Переглядів: 1745

Коментарі (17)
 
Що там той правець, от у мене шизофренія, це дійсно біда.
Рейтинг: 4+ -1-
 
heer Flunt, 15:32 03 липня 2022 р.
 
михайло голяк, ти то писав до служби божоi чи вже пiсля, а то коли правлять службу в церквi петра та павла, то не гоже шизофренiю зображати, миряни не знають що ти за кобила, грошi дають, руки цiлують, а ти правець. чи лiвець?
Рейтинг: 0+ -2-
 
газувати, 18:20 03 липня 2022 р.
 
Наші дупутати придумали законопроект згідно якого не будуть брати до войска тих, хто має двоє дітей до 14 років, або одну до 3 років. Скоро у інтернеті стануть дуже поширені оголошення " женюсь на кобіті з дітьми".
Рейтинг: 2+ 0-
 
Паня, 18:34 03 липня 2022 р.
 
Простіше воєнкому заплатити.
Рейтинг: 4+ 0-
 
До Паня, 20:13 03 липня 2022 р.
 
Тягнути на плечох чужих дітей до смерті? Ліпше зразу до войска.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Пупок, 06:32 04 липня 2022 р.
 
Дивна посмішка у кожного другого депутата і Кучми з його начальниками! приховують посмішкою хабарництво і корупцію, дехто такі як Ковч при зустрічі людей які знають про їх корупцію крім посмішки виникає ниття горлове!
Рейтинг: 8+ 0-
 
Дивні посмішка, 12:14 04 липня 2022 р.
 
На дрогінфо, як завжди, почали з правця, закінчили Ковчем.
Рейтинг: 3+ 0-
 
Павло, 14:12 04 липня 2022 р.
 
Андрій Ковч то страшний корупціонер, йому треба добре повибивати зуби!
Рейтинг: 3+ -1-
 
Омелян Стасула, 14:46 04 липня 2022 р.
 
Страшенно цнотливі наші українські ЗМІ, що, поголовно, належать мільйонерам й мільярдерам: спіймали банду, яка вкрала у 5 тисяч населення 1 мільйон гривень, виділених ООН- не назвали досі жодного зі злодіїв. Напевно, вже відкупилися, кому треба для статистики- дерибан роздерибанили, крапка-тчк! Спіймали якогось пана нчальника від дохторантури, котрий шлопнув гуманітарних ліків на цілий мільйон гривень- цнотливий "інкогніто". Проте, "гопників", котрі потрошили мізерію по домівках на Київщині, аж цілу кіношку зняли. Всім іншим- треба "чекати на суд". Боже, та ті багатомільйонні злодії після суду взагалі будуть банкротами й поїдуть "тягнути мазу" на Канари чи Фіджі. Кому тоді треба буде про них знати? ! Вони дорогою до отих Фіджів ще декілька сотень ешелонів спруть.
Рейтинг: 0+ 0-
 
ПроСпрут La Piovra, 17:15 04 липня 2022 р.
 
Кучма недавно читав лекцію про розкол суспільства у час війни, що якась баба наїхала на Бандеру і галичан чим розколює суспільство. Більших розкольників ніж наші ратушні чиновники не існує в нашому місті. Кучма з своїми кревлетами без дозволу громади без референдуму, вже знищив половину дерев в парку новонароджених під комерційні будівлі. Тепер під приводом "впорядкування парку", хочуть остаточно знищити громадский парк для своїх кнайп, торгівельних точок. Парк новонароджених був посаджений громадою міста для затримання дощових потоків, які текли в заболочену низину по вул. В. Великого, де зараз побудований спальний р-н міста. Увірений, що ніхто з родин ратушніх чиновників не садив дерев цього парку, тому легко руйнують цей парк. За кордоном вирубка дерева, прирівнюється до вбивства зелених легенів місцевосьті на якій вони росли і не лізе влада в дикі лісопосадки, щоб не тривожити фауну, бо за це буде покарана судами. Наші громадяни на фронті воюють з путінськими варварами і мародерами за нашу землю і майно, а наші "відважні" мародери чиновники в цей час знищують і розкадають громадське добро в тилу країни, допомогають путіну роздягати народ України, за мародерство колись в часи війни розтрілювали без слідства і суду на місці злочину. Так, що від нас громади залежить чи будемо мовчати і терпіти мародерів ворогів народу, чи спроможні самі розібратись з всякою нечистю в нашому місті, як це роблять наші хлопці на фронті.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Кирило, 22:07 04 липня 2022 р.
 
Ігора Чаву відкупили від злочинів, його приютив вуйко Сбушнік в Києві, а кучма відмазав по свому і домовився з Кличком про роботу в Київській міській раді!
Рейтинг: 4+ -1-
 
Світалан Зарицька, 22:37 04 липня 2022 р.
 
Продаю дитячі малюнки недорого!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Ігор Шимко, 13:17 05 липня 2022 р.
 
Все те, що тут люди пишуть, можна висловити, узагальнено, одним реченням: "Коли я бачу мішки з грошима, відібрані в одних жуліків- мені смішно: тепер їх вкрадуть інші жуліки". Нехай вже пробачать ті, у кого, за три останніх місяці не залишилося геть нічого (а, таки, у дуже багатьох, нічого нема, і не лише у тих, хто втікає од війни, а й тутешніх, окрім, хіба що- у самопроголошених "панів", дуже тимчасових й одноразових, як, зрештою, і все на світі, як і само життя: гряде шалене скорочення чиновників; чиновники, як явище, тут ні при чім- й так поскорочують прибиральниць й сантехніків). Камо грядеши, плането зємєлєй? ! Україна- центр Європи. Чому все в ній крутиться задом наперед, як бульдозер, а не так, як призначено від створення світу? І не лише "од Києва- до Лубен, а і "от Москвы- до самых, до окраин". Не ті "рульові" керманичать, навіть- понтами. Ну, не ті- і крапка! Світом правлять трієчники- і він вже не буде таким, яким був на старті створення світу. Зрештою, у Творця не було конкурентів, та й конкурсів тоді не проводили- довкола, над усім, витали лише ангели, котрі не вміли махати прапорами, скакати наввипередки, їздити один до одного в гості цілими офіційними делегаціями- і, яко підпис на кожнім папері, мати всіх десь. Чи вони- тутешні, а чи- приїжджі. Правда, на щастя, тоді грошей не було, навіть- як явища. Бо нічого було дерибанити. Бо довкола була пустка. Із неї, власне кажучи, й створив Бог світ. І поселив на ньому людей. Двох. Ну, а отих двоє нагрішили потім всіх-всіх-всіх решту. Хіба таке піддається бодай коментуванню, тим паче- розумінню? !
Рейтинг: 0+ -1-
 
Не треба нічого коментувати!, 14:14 05 липня 2022 р.
 
Леоніде Тимошенко, перестань писати коменти, краще напиши нормальну наукову розвідку. І передай це другу з Нагуєвич
Рейтинг: 0+ -1-
 
я все бачу), 19:20 05 липня 2022 р.
 
Чому не виплачують гроші медикам в Дрогобицькому районі і лікарнях за період березня?
Рейтинг: 2+ 0-
 
Станіслав, 23:12 05 липня 2022 р.
 
В швидкій допомзі не випалтили за розхід і надбавки за ризики з грудня 2021 і до лютого 2022?
Рейтинг: 1+ 0-
 
Іванна Луканець, 23:25 05 липня 2022 р.
 
Тому що. А- бо! Ну- sapienti sat же ж.
Рейтинг: 0+ 0-
 
..., 07:01 06 липня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5826 днів)