У Трускавці судитимуть керівницю підприємства за забруднення земель

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
05.07.2022

Зловмисницю, причетну до забруднення земельної ділянки у Трускавці речовинами і відходами, шкідливими для життя, здоров'я людей та довкілля, викрили слідчі відділення поліції №2 Дрогобицького районного відділу поліції за процесуального керівництва Дрогобицької окружної прокуратури. Про це повідомило ГУ Національної поліції у Львівській області.

 Як встановили правоохоронці, директорка оздоровчо-профілактичного комплексу одного із санаторіїв міста Трускавець, 34-річна місцева мешканка, протягом 2020-2021 років давала вказівки підлеглим щодо вивезення твердих побутових відходів на прилеглу земельну ділянку по вулиці Суховоля, яка відноситься до земель оздоровчого призначення. Це призвело до засмічення, забруднення та псування ділянки площею понад 700 квадратних метрів.
Внаслідок забруднення земельних ресурсів територіальній громаді завдано збитків на загальну суму понад 67 мільйонів гривень.
Слідчі територіального підрозділу поліції повідомили директорці про підозру в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.239 (Забруднення або псування земель) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкціями статті, – позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.
Завдяки втручанню правоохоронців засмічення земельної ділянки усунуто.
Досудове розслідування завершене, обвинувальний акт скеровано на розгляд суду.

Переглядів: 1127

Коментарі (7)
 
А давайте я покараю ту керівницю.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Гріцацуєв, 14:41 05 липня 2022 р.
 
А ти маш нацюцюрник відповідного, офіційно зафастригованого, розміру? ВРУНя "папєрєдніків" же ж встановила "стандарти": підписьздесь і підписьздесь, а "шагом- влєво, кроком- вправо"- пристріт прострєла. І, до слова кажучи, ніхто отого флє-флє-флєкфакнутого "рішення" досі не відмінив, навіть для відосика.
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 14:44 05 липня 2022 р.
 
Люди, що це робиться? Рускоязичні бугаї хляють коньяки у трускавецьких кабаках, а нашим хлопцям уже в церквах повістки роздають. То так нечистий воює, хоче, щоб люди до церкви перестали ходити?
Рейтинг: 4+ -1-
 
Аня, 15:01 05 липня 2022 р.
 
Аня, треба "валіть отсюдова", поїхали разом! Я плавати не вмію- понесу Вас на руках, а аби ноги не намочили- можете, через 365 разів, сідати мені на каркоші. Виживемо обидвоє, якщо вийдемо на твердь земну з Індіанського окіяну- там ще таких самих понароджуєм. Хіба то такий каторжний труд? ! Раз, два- і вйо! Але ж, будемо одне до одного на "ВИ", йо? ! Ну, і я- про те ж.
Рейтинг: 1+ 0-
 
!, 15:15 05 липня 2022 р.
 
А ще не можна з області виїхати без дозволу. Не хочу наврочити, але можуть догратися, що будуть горіти військомати.
Рейтинг: 3+ 0-
 
До Ані, 19:50 05 липня 2022 р.
 
То що буде: "горілахата-палала-2", та? Йой, не тре, бо у них є пістолєти й фузії, навіть- у тих, котрі, понаприймалі, родич попри родича (бо там файно платєт, добре годуют, й, навіть, модні кеди дают"), окрім хлопів зи села- в окопах й при всій амуніції за власний кошт. Але, коли вони тоту фузію тримают на собі, наче пояс вірності від жінчиної цноти- то таки да-да. Найперше- треба мати власну фузію, відтак- вміти носити її на блясі ременя. Інакше- "нє годєн, бо ти не маєш фузії". Трохи- так, трохи- інакше, вся правда- поміж рядками. Але, кому й коли була потрібна правда? ! Та ще й де: в Україні? ! Сер Дженерал він оф енд Оборони, проведіть перепис новітніх мільярдерів, бо, схоже, вже островів для маєтків ніде вільно не валяється.
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 06:57 06 липня 2022 р.
 
Моя позолочена, та Бозя в церкві не живе. Бо чого Йому там ховатися від людей по за дверима? Бозя- всюди, бо було написано "Не бійся! ", але, давно, коли ще звірі говорили, котресь, перепуджене від людей, заштукатурило фломастером той напис одинадцятої заповіди у переліку. А ми ж- на своїй, рідній, землі! То й- не біймося! Ані одні одних, ані- самих себе, ані всіх, хто довкола нас. Ну, хіба самі б захотіли, а- ніколи! Бо хто собі самому- не друг? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
..., 08:26 19 липня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5779 днів)