За період «нульового розмитнення» на Дрогобиччину в’їхало у 5,5 разів більше автомобілів

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
05.07.2022
Впродовж пільгового періоду розмитнення транспортних засобів у Дрогобицькому районі з-за кордону ввезли у 5,5 разів більше транспортних засобів, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомляють у Дрогобицькому регіональному територіальному сервісному центрі  МВС №4642, – інформує Дрогобицька РВА.  Нагадаємо, з 5 квітня по 1 липня в Україні діяв закон про «нульове розмитнення», яким українців звільнили від оподаткування ввезених транспортних засобів. З 5 квітня по 1 липня у ТСЦ МВС №4642 провели 2671 реєстраційну операцію з транспортними засобами, які було ввезено з-за кордону. За один день фахівці Центру в середньому реєстрували 75 автомобілів. За аналогічний період минулого року було проведено 487 реєстраційних операцій транспортних засобів, які було ввезено з-за кордону, що у 5,5 разів менше.
Зборів на обов’язкове пенсійне страхування при першій реєстрації легкових автомобілі власниками транспортних засобів було сплачено близько 10 мільйонів гривень.

Переглядів: 1072

Коментарі (4)
 
Ще би привезли яку швидку з кондиціонером, бо на нашій доки на Кульпарківську доїдеш увесь мокрий.
Рейтинг: 3+ 0-
 
heer Flunt, 14:22 05 липня 2022 р.
 
Хранція Уркаїні 5 мільярдів не дасть, аби, навіть, наш гарант всіх гарантованих гарантій стрілялкав перед ним пістончиками: їхній макарон не такий дурний, щоб йому ще раз врізали по за вуха хранцузькі народи. Европа вже копендупить уркаїну, бо туди повтікали лише не бідні "біженці:- бігатися "на халяву"- там не потребують таких. Тому, котрі терплячіші- тихенько поховали свої джипаки у містечкових пролетарських райончиках, де шикарно роблять вигляд патрійотичних достойників. Дурнуваті ж- пруть через кордон карданний шмельц, аби тут, як вони сподіваються, познаходити лохів, котрим все це потім можна спихнути за шалені грошви. Нуууу, багато хто вже вмер у чергах при кордоні, за півтори сотні метрів від "щастя". Дерибан дерибану "ну і дурних тих (не)американців- аж свище. Бо Европа- не така велика, як, наприклад, вся Америка: не в океан же ж скидати отой мотлох, риби з акулами можуть відкусити всі їхні "цивілізаційні достоїнства". З чим попливуть "бабоещенарожать" за окіяни? Там- пантрують!
Рейтинг: 1+ -1-
 
Дубль-2, дріб-1, 14:37 05 липня 2022 р.
 
Повідайте тото панови Дуді, а не тутка виписуйте. Тутка ніхто того не читає, а як й перебіжит очима- то має в носі. Й, аж від-й аж до аж.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Єс?! yes!, 06:44 06 липня 2022 р.
 
Левову частину завезли наші токсичні свинорилі.
Рейтинг: 1+ 0-
 
думка, 23:31 09 липня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5826 днів)