Завершився прийом проектних пропозицій з реконструкції Дрогобицького ринку та планування парку Новонароджених

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
05.07.2022


У Дрогобичі провели відкриті консультації та збір проектних пропозицій щодо облаштування громадського простору міста в частині міського ринку та парку Новонароджених. Про це інформувала пресслужба Дрогобицької міської ради.
Керівництву громади важливо, аби процес розвитку міста відбувався з урахуванням побажань мешканців та на основі ідей, поданих професійними архітекторами.

 З цією метою виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради 20 травня було оголошено два конкурси на визначення кращих проектних пропозицій по двох об’єктах: «Реконструкція ринку та її прилеглої частини на вул. Малий Ринок в м. Дрогобич» та «Комплексне планування міського парку на вулиці Володимира Великого у м. Дрогобич».
«До участі в конкурсі запрошувались діючі архітектори та студенти, які здобувають відповідну професію. Нам важливо було залучити до процесу якомога більше професіоналів, адже кожен з них має своє бачення та може подати цікаві ідеї щодо облаштування громадського простору», – наголошує керівник відділу містобудування та архітектури Дрогобицької міської ради Ігор Петранич.
Для заохочення до участі в конкурсі виконавчим комітетом міської ради було передбачено грошові винагороди. Трійка учасників, пропозиції яких будуть визнані найкращими, отримає премії в розмірі одинадцять, дев’ять та п’ять тисяч гривень відповідно (без урахування сплати податків).
Прийом заявок тривав до 1 липня. До участі в конкурсі зголосились професійні архітектори з Києва, Львова, Борислава та Дрогобича. Одинадцять з них вже надіслали свої проектні пропозиції. Всі вони будуть оприлюднені на офіційному сайті міської ради та виставлені у виставковому залі Галереї сучасного мистецтва Дрогобицької дитячої художньої школи, що діє на базі Культурно-освітнього центру на вулиці Івана Франка,14.
Переможців визначає професійне журі, у складі якого професори, викладачі вищих навчальних закладів в галузі архітектури. Кращі проектні пропозиції в кожній категорії будуть оголошені вже цієї п’ятниці, 8 липня.
 

Переглядів: 1337

Коментарі (3)
 
Який розвиток міста може зробити Кучма з своїми посібниками, хіба більше розбитих тротуарів по всьому місту, коли в першу чергу повинен відремонтувати їх для безпеки громадян міста. Які побажання засекреченної кількості громадян на знищення зелених легенів міста без референдуму громади міста, запрошують професійних архитекторів на місці знищених дерев розтавити кнайпи, ятки і поряд з ними по одному дереву, або і того меньше. Чиновники з ратуші є слугами громади, яка їм платить гроші, але без права самовільно знщувати і передавати народну власність голосами депутатів, обов'язок яких голосувати по вказівці більшості своїх виборців (а не партій), якщо інакше це вороги громади. Коли народ забере своє право на обрання незалежних суддів з правоохоронною системою, у президента, депутатів і всяких марионеточних комісій по відбору кандидатів в суди, чиновникам прийдеться відповісти перед народом за свою сомочинність за знищення країни, бідність народу і обороноздатність, а поки що народ має єдине право на повстання проти несправедливосьті.
Рейтинг: 3+ 0-
 
Іван, 10:59 07 липня 2022 р.
 
Та вже "маститі" депутати "галасували" за корови з маститом. То у кого з них там- більший мастит? Мізків!
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 17:31 07 липня 2022 р.
 
Кучма ти урод, ти мільйони закатав в асфальт на площі, ти чорт вусатий подивись в якому ганебному стані наш пологовий будинок! Піднімись на четвертий поверх зайди в родові зали, там жах. там по 40 років ніхто ремонти не проводив! З трьох апаратів швл для діток більш менш ОДИН працює нормально! Ти злодій ходеш по першому поверсі піаришся пакуночки роздаєш? Я тобі обіцяю твою господарку незабаром в новинах на всю Україну покажуть! І будеш розказувати який ти патріот і господар.
Рейтинг: 2+ -1-
 
Помста, 22:59 11 липня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5824 дні)