Чи потрібні у Дрогобичі біотуалети?

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
06.07.2022
Проблему доступних для перехожих у місті громадських вбиралень у найбільш людних місцях ми раніше озвучували. Але цією проблемою влада у Дрогобичі особливо не переймалася. Яка ситуація сьогодні?  Справді, є платні вбиральні на вул. П. Орлика (вище маг. «Рукавичка»), дві вбиральні – поряд з автостанцією № 2, ще одна – на площі Ринок в підвальному приміщенні ратуші (вхід з вулиці, частіше зачинена. аніж відчинена) та ще приблизно у двох місцях в центрі міста. Є вбиральна також на залізничному вокзалі, але працює за окремим графіком. На цьому – все. Однак часто гості міста навіть не знають, де шукати вбиральню, особливо коли «притисне» і нема часу всіх випитувати про координати найближчого «стратегічного» пункту WC. Тоді змушені шукати порятунку біля найближчого дерева чи то, перепрошуємо, куща. Про це кілька днів тому акцентувала увагу одна група в інстаграмі, публікуючи фото дитини, що справляє потребу. Хтось з коментаторів з обуренням зауважив, що неподобство на фото відбувалося поблизу церкви, а інший коментатор вказав на те, що особам, які не є відвідувачами кав'ярень і ресторанів, входити до вбиралень не дозволяють; ще дехто вказує на парки як вихід із ситуації, коли конче треба бігти «до вітру».
Що ж робити, як бути? Альтернативою є біотуалети. На ринку є широкий вибір як з усіма зручностями, так і без них. Питання навіть не в ціні за такий проект у місті, а в іншому – коли та хто має нарешті цим питанням зайнятися? 
У нас же питання до читачів:
1. на вашу думку, ці туалети мають бути безкоштовними для перехожих чи платними?
2. в яких місцях у Дрогобичі варто встановити біотуалети?
3. скільки ви згідні платити за «сервіс»?
Як зазначає Житомир.info, слід врахувати, що біотуалети доцільно встановлювати на розумній відстані від житлових будинків, інакше через нестерпні запахи життя людей у квартирах стане неможливим.
(ілюстративні фото)
 

Переглядів: 1389

Коментарі (4)
 
Мер потрібен нормальний
Рейтинг: 5+ -1-
 
Мер, 21:54 07 липня 2022 р.
 
Підтримую ваш комент. і
Рейтинг: 0+ -1-
 
до "Мера", 23:21 09 липня 2022 р.
 
Треба, дуже потрібні туалети. Але, аби було справедливо- вхід зробити безкоштовним, а вихід- за гроші. Бо, у кого немає грошей- той й так біжить за найближчу корабельну сосну. Власне кажучи, саме так українці "біжать до Европи". Та Европа, ще трохи, і сама від них втікатиме.
Рейтинг: 0+ 0-
 
:(, 09:00 14 липня 2022 р.
 
один біотуалет - утилізатор точно потрібен для міської ради - готовий спонсорувати
Рейтинг: 0+ 0-
 
ігор, 13:52 14 серпня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5826 днів)