Христина Соловій з Дрогобича розпочинає благодійний тур «Українська лють»

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
08.07.2022
Відома українська співачка родом з Дрогобича Христина Соловій виступить з концертом у рідному місті. Саме з Дрогобича співачка розпочне свій тур «Українська лють». Загалом за місяць заплановано відвідати 14 українських міст, – повідомляє сайт Дрогобицької РВА,  Всі виручені у межах туру кошти будуть спрямовані на потреби армії.
«Я їду з концертами Україною, бо це моя справа артистки, мій культурний фронт. У турі я хочу заробити кошти, щоб передати їх на потреби армії. Спочатку я хочу довести, що вже зараз завдяки українським захисникам українська культура може і буде відбуватись в Україні. Навіть під час війни. І жодна р.сня цьому не зможе завадити. А після і завдяки туру я хочу віддячити українській армії за можливість бути українською артисткою в Україні», – зазначила на своїй Facebook-сторінці артистка.
У Дрогобичі концерт відбудеться 17 липня у Народному домі, що на вулиці Івана Франка. Придбати квитки можна на офіційному сайті «Concert.ua». 

Переглядів: 1339

Коментарі (5)
 
Які баба без хлопа (а чи- хлоп без кобіти) придумав таку назву турне, якщо, а, найперше, в жінки, має аж перти любов, тим паче- жінки, котра завше на публіці? Чи, може, у неї продовисери- чиїсь політичні замовники на чергове відмивання грошей під виглядом "благих намірів"? !
Рейтинг: 0+ -2-
 
Навіть нічого не кажіть проти!, 19:26 08 липня 2022 р.
 
якщо не можеш щось толкове написати \боакує освіти і напевно мозгів\ то краще не пиши нічого. Красива ХРИСТИНКА дрогобичанка наша а ми самі кращі, бажаю здоролв я і всього найкращого. Тримаємося.
Рейтинг: 3+ -1-
 
Вчора, 21:28 08 липня 2022 р.
 
Красива! Талановита! Божа Дитина! А назву туру придумував туман: замість того, щоб пропагувати добро і любов- лютує ненависть. А Вам вартувало б перечитати свої несусвітні штубацтва, а то таким вже колись одна з найсильніших українських жінок радила: "Якщо хочете зробити щось добре для України- то йдіть і повішайтеся". Рекомендатор. Буквар переверни, а то читаєш, напевно, задом наперед і догори дриганцями. Нехай щастить цій солов"їній дитині!
Рейтинг: 1+ 0-
 
!, 08:45 09 липня 2022 р.
 
Думаю ушльопки місцевого самоврядування всі біілети закуплять бо проста людина тепер рахує кожну копійчину яку заробляє чесно та важкою працею . Ось і все з цього приводу.
Рейтинг: 0+ 0-
 
думка, 09:18 09 липня 2022 р.
 
Нєєє, їм тоти білєти дадут- як гамунітарну поміч, а прості баби зи сіл най йдут до церкви (нащо їм ще щось? )- й пильнуют, кіко раз за одне казанні носєт тацу помежи мерседеси при дверох й джипаки довкола колоколень.
Рейтинг: 1+ -1-
 
Гриць Совків, 20:43 09 липня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5826 днів)