На релокованих підприємствах Дрогобицького району працює 45 місцевих мешканців

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
08.07.2022

 

У рамках реалізації програми евакуації виробничих потужностей підприємств із зон бойових дій на більш безпечні території, 14 підприємств уже перемістили свої виробничі потужності на Дрогобиччину. Як повідомляють у відділі економіки та агропромислового розвитку Дрогобицької РВА, найбільше підприємств перевезено з Харкова та Києва, а свої нові місця розміщення у районі обрали здебільшого у Бориславській громаді – 4, Дрогобицькій – 8, Меденицькій – 2 підприємства.  Підприємства спеціалізуються в різних галузях;  харчовій, металообробній, деревообробній, у торгівлі, сільському господарстві, машинобудуванні. Сьогодні на нових в регіоні підприємствах працює вже понад 45 осіб з числа місцевих мешканців. 
«Іде процес облаштування виробничих площ та нарощення виробничий потужностей. На підприємствах на цьому етапі більшість працівників працює, які переїхали разом з ними, але в подальшому при розширенні потужностей виробництва буде потреба в нових працівниках та, відповідно, створенні нових робочих місць», – зазначив перший заступник начальника Дрогобицької РВА Роман Шлярп.
Перед підприємцями постали нові виклики – пошук необхідних виробничих площ, напрацювання нової логістики, зростання цін на сировину, але ці питання вирішуються, тож триває процес налагодження виробництв.
 

Переглядів: 1299

Коментарі (5)
 
Може б та служба визначила межі самодурства самодурів, для котрих тридцять сім років- то вже наче при смерти, а не для роботи у них, а тридцять років- то вже застарий, аби у них працювати. Заодно, й винаждачила інші самодурства, на кшталт "та у нас будуть вікові обмеження", "та ні: ви маєте пройти "випробуанальний період- за большую спасібу", "та хто вам таке сказав, я вам кажу, що у мене будуть працювати лише дівчата й жіночки". Прости Господи, може, він, один з другим, має там, по за кадром, ще якусь "панель з червоними ліхратиками при дверях- й "косять лівак", окрім й так- "лівака" на бідних бабах з довколишніх осідків, котрі за копійки мають там чотири функції служби нести по 14-16 годин, а то й- без вихідних, цілими місяцями? !
Рейтинг: 0+ -1-
 
!, 20:36 09 липня 2022 р.
 
А вікові обмеження тому, що старші люди більш досвідчені і їх не так легко киданути.
Рейтинг: 1+ 0-
 
До попереднього, 21:13 09 липня 2022 р.
 
Тут працевлаштовують, а в Стебнику викидають на вулицю- додумались серед літа закривати 11-у школу! А що з людьми робити? Як батькам дітей по інших школах розпихати?  
Ідеї Кучми і Конзьолки при тупому мовчанні старости Городиського і такому ж тупому лакейському виконанні заввідділом освіти Вовківим реалізовуються.  
Вєрной допогой идете товарищи.  
Інтересно , а як в час війни за це рішення проголосують народні обранці ( а серед них 10 стебничан).  
Чи буде знову повторення фільму "Мовчання ягнят"? !
Рейтинг: 2+ 0-
 
!!!, 23:04 09 липня 2022 р.
 
Мені видзвонює якийсь поц з Луцька. Що за "цюцька"-не знаю. Напевно, шукають лошар "на роботу", бо від них повтікали вже прибиральниці з найбіль професійними директорками. А накуси-викуси, га, аби на вас, буржуїв на крові, хтось ще задарма гарував.
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 14:33 13 липня 2022 р.
 
І скільки десятків "лохів" новоявлені аферюги вже кинули на все зароблене? Де статистика?
Рейтинг: 0+ 0-
 
?!, 09:01 14 липня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5826 днів)