На базі КП «ЖЕО» у Дрогобичі розпочала роботу аварійна служба

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
08.07.2022

 

Сьогодні, 8 липня, відбулось відкриття нового структурного підрозділу КП «ЖЕО» – аварійної служби, яка працюватиме без вихідних та усуватиме аварійні ситуації в будинках, у тому числі тих, які не перебувають на балансі житлово-експлуатаційного об’єднання. Про це інформує портал ДМР.
На базі КП «Управитель «ЖЕО» за підтримки Дрогобицької міської ради організували дільницю аварійної служби для ремонту та ліквідації аварійних ситуацій інженерного обладнання, внутрішньо будинкових інженерних комунікацій та з метою забезпечення належного безперебійного функціонування житлових комплексів та об’єктів.
 
В рамках заходу відбулось освячення спецавтомобіля, закріпленого за дільницею аварійної служби. Він укомплектований усім необхідним обладнанням, інструментами та матеріалами для здійснення різноманітних ремонтних робіт. Представив новий структурний підрозділ, спецавтомобіль та аварійну бригаду керівник КП Управитель «ЖЕО» Олег Майданюк.
В аварійній службі працює бригада професіоналів, у складі водія, електрика та сантехніка, які у найкоротші терміни ліквідовуватимуть аварійні ситуації.
Аварійна служба працюватиме щоденно з 08:00 до 23:00 без вихідних та святкових днів та надаватиме послуги з:
– усунення аварійних ушкоджень систем водопроводу, опалення і каналізацій;
– прочищення каналізацій всередині будівель;
– ліквідацію ушкоджень у внутрішніх мережах електропостачання;
–   широкий спектр робіт з ремонту внутрішньо квартирних мереж.
Власники будинків, які не мають укладеного договору з ЖЕО, також зможуть замовляти послуги аварійної служби за визначеними тарифами.
При цьому оплатити вартість послуги можна буде за допомогою платіжного терміналу, який є в автомобілі, у працівників чергової бригади.
Детальна інформація, яка стосується роботи аварійної служби ЖЕО, вартість послуг та контакти для замовлення аварійної бригади, доступні на окремій сторінці Аварійної служби на офіційному порталі Дрогобицької міської ради..
 

Переглядів: 2239

Коментарі (30)
 
Головне , щоб Олезьо себе самого не катав, і бензину не списував, а виконував сумлінно обов’язки! Все в звичаях компанії священник і всі в зборі ! 8)
Рейтинг: 10+ 0-
 
Ковч, 00:33 09 липня 2022 р.
 
Я як бачу муніципалів, які зазирають на припарковані автомобілі мешканців міста, то в мене зразу виникає питання, як так може то й мер утримувати здорових, вгодованих осіб чоловічоі статі на такі види робіт, коли в Украіні йде війна, вже бракує військовозобовязаних, за порядком задіяні патрулі, військові, тероборона, добробати, останні зголосилися за фрі охороняти, а то й шмельц, прости мене за такий вислів, просто паразитує. Де комендант, де комісар чи навіть військова адміністрація, що то таке марнотратство, зібрати в одну шеренгу разом з керівництвом і на передову. Чому під час війни не урізано штати, виходить наші хлопці мають воювати, а якийсь мер створив якесь незрозуміле формування, яке просто займається просто хамовитими діями під час війни, просто портять повітря. О де "резерв" поховався. Невже це може вони помилися там в меріі і причилили іх до бізнесу, хто може мені розтлумачити, чи не забагато в нас броньованих розвелося.  
 
 
 
 
 
 
я
Рейтинг: 17+ 0-
 
пенсіонер, 06:17 09 липня 2022 р.
 
А бики здорові! Я б хотів побачити цих "Шпеціалістів" в дії. тому що вони це є як  
"припльока" для міських служб, а в інщому це просто піар людей які "філонять"від ЗСУ. А може це персіональна охорона кучми!
Рейтинг: 12+ -1-
 
місько з лісу, 06:43 09 липня 2022 р.
 
Я Гринь
Рейтинг: 0+ 0-
 
Гринь, 08:00 09 липня 2022 р.
 
Муніципальна варта - купка бездарів та явне відображення ратушних свиней , і це очевидно. Стоять бичари під молочним ринком та "порєдок" там наводять між селянами. Таку прокладку коритні свині створили бо також люблять "порєдок" особливо у земельних питаннях .
Рейтинг: 15+ -1-
 
дрогобичанка, 08:30 09 липня 2022 р.
 
Кажуть на базарі оповіденьки, що він іх, тих муніципалів, ще додатково до тепер фінансує з бюджету, бо вони від початку в зародиші були збитковими, надходження з оплати за візд та парковку бракує ім на зарплату, кажуть що навіть поставив на довольствіє з гуманітарки для військових та біженців, я цього не виділа, а вот з фляшками з різними напоями замічала, коли було гаряче, де брали напоі, може з магазину, не думаю. А тепер хоче ще й шевяка десь пристроіти, так зване місцеве бронювання по дрогобицьки. Не розумію роль кучмівського самоврядування та депутатів місцевого штибу коли іде війна, воєнний стан і накінець діє військова адміністрація з вертикальним підпорядкуванням, яку кучма старається ігнорувати час від часу, то вздумає присягу особисто приймати, то муніципалів утримувати, то шевяка сховати від призову, коли кожна копійка зекономлена має йти тільки на фронт, а може вони зарплати віддають, як вчителі це роблять, а може ще й преміі отримують, дуже цікава ситуація в меріі Дрогобицького територіального обєднання, яку очолює наш мер Т. Кучма. Дуже мені цікаво, скільки з оздоровчими та різними надбавками, які дали депутати отримав мер за 2021 та перше півряччя 2022 року, а наші сусіди збирають нам на закупку турецьких дронів, а в меріі на що збирають !
Рейтинг: 9+ 0-
 
ірка з базару, 09:11 09 липня 2022 р.
 
МОЛОДЦІ бережемо себе дрогобичани самі кращі всім працівникам ЖЕО всім всім здоров я і сімейного благопролуччя на роботах що основне? Правильно мислиш - техніка безпеки. МОЛОДЦІ!
Рейтинг: 1+ -10-
 
юрІй петрашевский, 09:46 09 липня 2022 р.
 
Запитуєте на що збирають у мерії? Відповідь проста : на чергові поповнення у їхніх гаманцях. Щодо даної статті то така аварійна служба при ЖЕО існує доволі давно  
Єдине що отримали автомобіль новий ну і освятили бо мабуть такий культурний захід коштує бабла для церковного служителя. Виходить що давно старе видають за нові досягнення у комуналці. Мають за дурнів народ вже цілком.
Рейтинг: 16+ -1-
 
до коменту вище, 09:48 09 липня 2022 р.
 
Зараз працівники військомату бігають по підприємствах і роздають повістки. Цікаво чи були у муніципальній варті?
Рейтинг: 14+ -2-
 
Оля, 11:49 09 липня 2022 р.
 
Авжеш бігають бо по 60 тис зарплати мають тепер. Думаю, як мобілізувати всіх тих "недоторканих" то миттєво москаля здолаємо.
Рейтинг: 7+ -1-
 
до Олі, 19:42 09 липня 2022 р.
 
А як то: на районах зранку й до вечора- гаргамигає косарка, бо кобіта, котру, одну, залишили на 14 будинків, мусить до понеділка викосити все з-під прибудинкових територій. То заставила чоловіка, та ще й- мусив бензин купувати. Як оті гаргамигання слухати сотням мешканців будинків? І друге: яких то має коштувати (аж-! ) 150 гривень щомісяця, якщо, крім того, ще: окремо- за воду, окремо- за газ, окремо- за сміття, окремо- за ями, окремо- за залишки асфальту помежи тими ямами, окремо- за доставку, але жодної- за відставку, нічию, ані одного? ! Й так вже- роками. "Поскорочували" десятки робітних жеовців, аби позбільшувати сотні начальників та їхніх наближених з наближеними? Тепер, говорять, що знову буде страшна зачистка чиновників, а де: серед техпрацівниць, санітарок, сторожів і папероноснців, котрі нічийні, окрім тих, котрі чиїсь? А в отих, на знимци, за форму вже гроші вирахували, а чи то буде за кошт квитанційованих, чи, навіть- їхній власний? Бо чогось всі такі лисі, ніби мобілізовані.
Рейтинг: 2+ 0-
 
..., 19:44 09 липня 2022 р.
 
Де Майданюк там завжди як хвіст отець Іван Паньків)) Любить наша церква владу. …. і гроші з земельними ділянками
Рейтинг: 13+ -3-
 
дрогобичанин, 20:07 09 липня 2022 р.
 
Паньківа важко назвати священником)
Рейтинг: 8+ -3-
 
Тай таке, 23:37 09 липня 2022 р.
 
з Грушевского, з церквы Петра и Павла=Ви думаете Голяка можна назвати священника, його мiсце на Кульпаркiвськiй.
Рейтинг: 2+ -1-
 
Голяк Михайло(heer Flunt) з Гр, 10:11 10 липня 2022 р.
 
Я б сказала що церковні служителі сьогодні є служителями бізнесу а не Господа. І з владними корупціонерами вони тісно пов'язані фінансово бо останні щоб попіаритись немалі кошти попам дають за публічну похвалу серед громади ну , і звісно земелька просто даром під храми. Отака склалась думка у багатьох парафіян міста. Бо не від одної пересічної людини чуєш, що сьогодні ні вмерти , ні народитись все зводиться до захмарних фінансів , які неможливо заробити бо наше місто вже давно є депресивним і вакансії лиш одні де гідно плотять зарплату з наших податків - це в мерії та прилеглих до неї структур.
Рейтинг: 6+ 0-
 
містянка, 10:38 10 липня 2022 р.
 
У місті та районі немає зарплат, у місті є подачка, що залежить від мург кожного самодурственного рабовласника! А Київ ще збирається підгаратувати податки. То куди вже "валити звідси": в могилу? !
Рейтинг: 1+ 0-
 
!, 13:24 10 липня 2022 р.
 
з Грушевского з церквы Петра и Павла=Голяк особливо любить доляри, менше евро, а ще менше гривню. та не брезгуе ковбасами, випивкою, особливо заграничною, а на вид сам, хоч молися. такi за грошi маму та тата продадуть, залюбки, а всiх решту рахують бидлом!
Рейтинг: 4+ 0-
 
Голяк Михайло(heer Flunt) з Гр, 13:34 10 липня 2022 р.
 
ЖЕО давно потрібно ліквідувати. Тут засіла група шкідників. В результаті бездіяльності яких будинки доведені до аварійного стану і руйнуються. Як будинок на Грушевського і гинуть люди. Але чомусь ніхто за це не відповів.
Рейтинг: 12+ -2-
 
www, 18:12 10 липня 2022 р.
 
Влітку добре смакує "холостяцька окрошка", зварена на бульйоні з трьох яєць (ні, з двох яєць, три- то кожен би хотів): потертий кабачок, потерта морква, покришена цибулька, приправка "буль-буль", похляпати майонезиком (якщо витиснути- недієтично, можна накапати піпеткою). І крапка. Споживчий кошик українця (хто він, той таємничий українець? ) не дозволяє українцям дозволити собі ще щось.
Рейтинг: 0+ 0-
 
ПроРеалії, 11:12 11 липня 2022 р.
 
З квитанціями на оплату від КП ЖЕО за червень місяць надійшли рекламки про створення аварійної служби. Це черговий обман громади та розбазарювання грошей мешканців. Адже в кошторисах на оплату послуг вже закладено вартість послуги аварійної служби . Якщо тільки зараз її створили то хто виконував цю послугу і чому за неї постійно ми сплачували. А друге для чого висвітлювати таку " значну подію" виготовленням і розповсюдженням такої дорогої рекламки. Черговий піар коштом людей.
Рейтинг: 9+ 0-
 
111, 09:19 13 липня 2022 р.
 
І скільки вже аварій виаваріювала новостворена шарашка?
Рейтинг: 6+ 0-
 
?, 14:31 13 липня 2022 р.
 
Аварійна це черговий фейк комунальної мафії . Шановні прогуляйтесь так званим в Дрогобичі царським райончиком в мікрорайоні вул. Шептицького , там вибодувані палаци на любий смак . Архітектурні шедеври будинків Москалика , Розсохи , Майданюка , Бохонка та інших чиновників можуть конкурувати на кращий проект Європейської архітектури . Тому хлопці спішать видмити якнайбільше бо можливо їхніх кришувальникіа усунуть від займаних постів у силових структурах . А без афер, схем та відмивання через так звані тендери коштів , вони жити невміють . ! ?
Рейтинг: 6+ 0-
 
Іван, 22:18 14 липня 2022 р.
 
Як можна повірити в благі наміри ЖЕО . якщо на цьому підприємстві зібрались основні аферисти житлово-комунального господарства міста , Лепкий - розікрав ЖЕК-4 , Ронік -розікрав ЖЕК-3 , Недбальський взагалі в свої 72 роки знаний в місті розкрадач квартир , майна і матеріалів ЖЕК -2 , Дацишин , Петренко вічний гол. інженер - власник / через підставних працівників / чотирьох квартир , ну і очолює ту гвардію скромняга Майданюка , такий собі встидливий злодій ! ? Про який ремонт будинків можна говорити .
Рейтинг: 7+ 0-
 
Руслан, 23:30 14 липня 2022 р.
 
Ну, бігме: ви всю абетку перерахували, а, схоже, що в ній- все одно замало літер.
Рейтинг: 3+ -1-
 
Русланові, 09:19 15 липня 2022 р.
 
Руслан дав належну інформацію щодо спеців , які десятиріччями паразитують на комунальній ниві. Однозначно , що керівництво департаменту і міської ради тримають їх на хлібних місцях за певну мзду. Комунальна сфера міста це розсадник корупції. Вся ця братія жирує через мовчазну згоду людей. Адже не один з них не покараний. Навіть через страшну трагедію з будинком по вулиці Грушевського.
Рейтинг: 6+ 0-
 
Дрогобичанин, 19:17 15 липня 2022 р.
 
Я не дам за прибудинкову територію аж (! ) 156 гривень. Весь цей бздур вартує не більше 50 копійок місячно, а не - купу джипаків при кожному маєткови отих франців покабанячених!
Рейтинг: 5+ 0-
 
!, 12:01 16 липня 2022 р.
 
Майданюка - скромного злодія, на сьогодні кришує старий злодій Щерба, який разом з ним накрав десятки гектарів землі. Майданюк завжди був ласий до наживи і щоб навчитись грабувати комунальне майно знаходив старих вчителів-корупціонерів типу Недбальського, Лепкого і т. д. , а послідній рік розкрадати комунальні землі його навчав Руслан Щерба.
Рейтинг: 7+ 0-
 
222, 23:38 18 липня 2022 р.
 
Руслан знаменита мерзость ще з району. Корупціонери дуже тісно пов'язані між собою і це факт. Але народ повинен завжди відстоювати свої права а не обов'язки. Обов'язки мають чинуші які покликані народом служити на його благо тому про це постійно треба нагадувати щоб освіжати їхню пам'ять.
Рейтинг: 3+ 0-
 
до 222, 23:58 18 липня 2022 р.
 
Ваш комент прямо в ціль. Ті собацюри комунальні без граму совісті проживають своє нікчемне життя. А слава злодія буде довічна для їхніх прізвищ.
Рейтинг: 5+ 0-
 
до Руслана, 00:06 19 липня 2022 р.
 
та здивували ЖКО завжди були аварійні - про це хіба лінивий не знав
Рейтинг: 2+ 0-
 
ольга, 13:46 14 серпня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5779 днів)