Інвестиції по-дрогобицьки. Кому корінці, а кому вершки?

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
14.07.2022

 

З 24 лютого я мало пишу у Фейсбуці, і не тому, що не маю про що написати, а тому, що дала собі слово, що під час війни без критики і все лише заради перемоги! Але коли громаду знову вирішили обікрасти, то не можна промовчати! Що ж сталося?  Учора такими роздумами на офіційній сторінці у Фейсбук з тегами #Тарком і #УВасЗновуВкралиЗемлю поділилася депутатка Дрогобицької міської ради Марія Тяжкун.
Всім відомо, що минулого року було створено КП “Тарком”, яке б мало займатись сільським господарством. Корови пасуться, молочко доїться і продається. Дітки п'ють молочко, ростуть здоровенькі. Правда, гарно розповідалося?
Але не молочком єдиним, бо ж є ще земля. 14 квітня сесія ДМР проголосувала про затвердження матеріалів проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у постійне користування земельних ділянок КП “Тарком” для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Земельні ділянки знаходяться у комерційно привабливих місцях – на перехресті вул. І. Франка та Т. Шевченка, дві ділянки – на В Великого та П. Орлика. Земелька прохідна і дорога.
Наступний крок: КП “Тарком” звернулось до міської ради про проведення інвестиційного конкурсу. Конкурс відбувся за формулою: 7% площі від забудови буде належати ТАРКОМУ, а 93% буде належати інвестору. Виконком проголосував про затвердження переможця та про затвердження умов інвестиційного договору. 
І що ж громада отримує в результаті таких “інвестицій”? Нічого!!! Це нова схема, як обійти прозорий конкурс, як вкотре обдурити громаду і г…но назвати цукеркою. Комерційно привабливі ділянки можна було продати за нормальні гроші, але знову все як в кращих традиціях: підманіпулювати, обдурити, на…ати, віджати.
Ось це і є ото Тараса Ярославовича "із землі до столу", то із землі відомо якої та до чийого столу!?
Сподіваюся, завтра на сесії бюджетна комісія озвучить висновки по даному конкурсі і дане рішення виконкому буде скасоване депутатами ДМР.
 

Переглядів: 2854

Коментарі (29)
 
А хто буде інвестувати у Кульпарківську?
Рейтинг: 2+ -2-
 
heer Flunt, 17:56 14 липня 2022 р.
 
Всі про той Тарком пишуть і пишуть правду про чергову аферу Дрогобицьких тимчасових чинуш і ніхто не може то взути по повній програмі за їхні афери. Вони що недоторкані і не понесуть покарання за зловживання?
Рейтинг: 11+ 0-
 
Ігор, 19:15 14 липня 2022 р.
 
Про яке скасування рішення Ви ведете мову . ? Перед тим як втілити в рішення таку аферу все було погоджено з головами фракцій : Курчик - НРУ , Маленька -Батькіащина ну і як без Бейзика -ЄС , який себе б'є в груди , що він за правду , плюс Дрогобицький латифундист Бернандович , бо без нього ні одне земельне питання не проходить . Нехай ті євросолідарівцв появляться перед виборами . шляк їх трафит тих Рупняків , Задорожних , Бернандовичів разом з Бютами , рухівцями - брехливими .
Рейтинг: 20+ 0-
 
Микола, 20:12 14 липня 2022 р.
 
Немає ні крихти совісті у тих депутатів перед виборцями. Брехня і ще раз брехня -це їхнє життєве кредо. Вони настільки забезпечені царьки, що могли б хоча під час війни подружитись зі совістю та честю і людською гідністю і не позоритись ба більше , не обурювати виборців бо рано чи пізно вибори прийдуть. І що знову ягнятами стануть на той період щоб пролізти до коритця? . Жахи темні ця наша РАТУШНЯ.
Рейтинг: 11+ 0-
 
до Миколи, 21:13 14 липня 2022 р.
 
Інвестор хто? Невже тарган рижий? Як вам площинні вівці таке комунальне підприємство "тарком"? Слабо ні , бо в черговий раз" взули" інертну масу ОТГ.
Рейтинг: 13+ -1-
 
дрогобичанка, 21:20 14 липня 2022 р.
 
Михайло Задорожній буде голосувати, як потрібно владі бо його підвісили за яйця і сказали, або платить податки, або подадуть в суд і Місько здувся вирішив, що краще буде служити владі, але податки за сільські магазини не заплатить і дальше буде на@йобувати державу і громаду.
Рейтинг: 19+ -1-
 
Бро, 21:31 14 липня 2022 р.
 
невже все сходить з рук, все одно має хтось за таке розбазарювання майна територіальноі громади має відповідати, і ніякі колективні рішення типу виконкому чи ради не можуть братися до уваги, є хто готовив такі оборудки, є виконавці і є перша особа, а все решта, то просто ввели в оману, здурили чи домовилися, це не може братися до уваги. любий, навіть школяр, якщо йому пояснити, то він скаже, що тут громадські інтереси не бралися до уваги, а щось інше, яке легко доводиться в суді, що то є просто обурудка не на користь громади, а кому на користь, то пальці в двері і дружньо як на сповіді все згадають, бо поки що жирні і ім подібні просто сміються, а на груповуху ніхто не йде.
Рейтинг: 8+ 0-
 
василько, 22:55 14 липня 2022 р.
 
що хтось на фронті, ризикуючи своім життям, захищає нас і ти х виходить, які таке роблять у воєнний час, війна, а тут роблять якісь не вигідні громаді такі оборудки з майном, гроші просить Президент в США, в ЄС, прості люди віддають своі останні заощаднення, а тут група посадовців безкоштовно віддає нашу землю_то злочин міжнародного масштабу.
Рейтинг: 12+ 0-
 
дуже шкода,, 23:09 14 липня 2022 р.
 
По таркому кілька депутатів проти було . я сесію переглядаю ну і де той курва толк? Якщо більшість кучмолизи най ся подавлять тим таркомом! Хто за ту афьору голосував ! ?  
Виставте тих депутатів ! Хай Дрогобич знає своїх Хєроїв!
Рейтинг: 14+ 0-
 
Триндець, 01:23 15 липня 2022 р.
 
Продаю приміщення в колишній вечірній школі
Рейтинг: 4+ -2-
 
Ліда, 01:41 15 липня 2022 р.
 
За цю аферу депутати взагалі не голосували, а Кучма провів цю оборудку через виконком без депутатів, а конкурсна комісія складалась з Германа, Москалика, Коцюби, Ковча і Швацького які віддали 93 % приватному інвестору, а 7% залишили "Таркому"
Рейтинг: 6+ -3-
 
Бейзик до Триндець, 06:01 15 липня 2022 р.
 
Маменька з Батьківщини крутить постійно афери із земельками. В пеклі вона буде горіти, вона не одного надурила вона пройдихвостка та аферистка.
Рейтинг: 17+ 0-
 
Комерція, 06:59 15 липня 2022 р.
 
з Грушевского з церквы Петра и Павла=iнвестуйте все в Голяка Михайла, хто що мае, золото, доляри, срiбло та евро, як кому тяжко прийти в цекву, Михайло подбае за вас й прийде з кадилом до вас до хати, не оминайте, вiддавайте все що маете, вiн вас за то по валютному перехрестить, та дасть руку облизати
Рейтинг: 3+ 0-
 
Голяк Михайло(heer Flunt) з Гр, 08:33 15 липня 2022 р.
 
Москалику мало нерухомості нажитої за час роботи в КМГ?  
(офіси на два поверхи по вул. Чорновола біля карітасу) 
Апетит приходить під час їди.  
Закономірно що цей пан має частку в «Таркомі» ( Тарас і Компашка)
Рейтинг: 15+ 0-
 
%, 08:53 15 липня 2022 р.
 
Оскільки останніх 15 років життя- най го шляк трафить і, навіть, ще більше- продам багатому й грошовитому земельну ділянку 0, 12 га. Документи є, план забудови- готовий, треба лише сплатити за кадастровий номер. Земля поруч з містом, при трасі на Львів, у межах житлової забудови приміського села. Рівна, сонячна ділянка. Якщо маєте потребу у городництві- аж дуже прошу, крім всіляких там конопельок і маковиння. 7 км від Дрогобича, 14- від Трускавця. Хочу так, як коштує: туди вкладено багато праці, а зараз вже- сили не ті. Податок сплачу, все - дуже чесно, інакше не вмію, тому й бідую. Роботи- катма (всі позапаничувані), жити- нема за що. Вмирати- не діждуться! Номер телефону знаєте- турбуйте!
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 09:01 15 липня 2022 р.
 
Бейзика до триндець , Ви помиляєтесь , що депутати непричетні до цієї афери , бо Герман щоденно веде з Бейзиком, Курчиком, переговори щодо збільшення "гонорару " читай хабара за те щоб на сесії невідміняли рішення виконкому . Про маменькою не ведуть перемовини бо воно і так ручне в Кучми . В Кучми вже відбулись переговори з усіма фракціями щоб на сесії в четвер невідміняли рішення виконкому , залишилось підкинути грошенят Бернандовичам , Курчикам . Поки , що Цвігун і решта наволочі ще опирається , але то Герман порішає .
Рейтинг: 10+ 0-
 
Руслан, 09:20 15 липня 2022 р.
 
Якщо нами вибрані депутати творять такі злочинні дії непитаючи у виборця то що має зробити громада? Бити на сполох та інформувати письмово у всі контролюючі органи держави бо на місцях такі органи також в темі з коритниками. Письмові звернення всюди де тільки можна чим побільше галасу навколо теми "Таркому" бо замовчування дрогобичан означає їхню пряму згоду з діями казнокрадів місцевих. Має такі питання вирішувати кожен депутат на своєму окрузі з виборцями під підпис від виборця про згоду чи не згоду на тих 93 проценти для інвестора. А не коритні прикормлені члени виконкому. Адже ми виборці дали їм право розпоряжатись у межах закону нашим народним майном. Чи не так панове?
Рейтинг: 8+ 0-
 
корінна містянка, 09:36 15 липня 2022 р.
 
Хочу пояснити громаді, що я звільнився з роботи у комунальному підприємстьві "ФГ "Тарком". Причина проста - тіньовий адміністратор підприємства, призначений міським головою, змушуував мене підписати підроблені акти на закупілю кормів для худоби. Звичайно, що я відмовив. У мене була гостра розмова з міським головою, що привело до написання заяви про звільнення.  
даруйте мені за мої помилки, які я допустив на службі у виконавчих органах лрогобицького самоврядування. Я дійсно не бажаю розгрібати болото створене Тарасом Кучмою та його командою.
Рейтинг: 9+ -1-
 
Петро Шев’яу, 12:50 15 липня 2022 р.
 
Дійсно Кучма і Компанія вже практично домовилися з усіма депутатами щоб не скасовували рішення виконавчого комітету про затвердження інвестиційної афери із земелькою Таркому. Залишилось ще декілька депутатів які опираються такі як Тяжкун, Цвігун, Слотило і ще можливо 3-4 депутати, але з ними вже ніхто не буде домовлятися бо за скасування рішення виконкому проголосує не більше 10 депутатів, а щоб скасувати рішення виконкому потрібно більше 20 голосів.  
Що ж думаю, владних "свиней" можна привітати з черговою успішною аферою на декілька мільйонів, а дрогобицьким лохам можна лише поспівчувати.
Рейтинг: 12+ 0-
 
Руслану, 09:20 15 липня 2022 р, 16:52 15 липня 2022 р.
 
Це все схеми лисого мордоворота Германа і недолугого Коцюби
Рейтинг: 15+ 0-
 
123…, 17:43 15 липня 2022 р.
 
Для чого Кучмі стільки замісників: Герман, Ковч, Коцюба, Москалик і стадо радників? Вони надто дорого коштують дрогобицькій громаді.  
Якщо вони так дуже люблять землю то треба їх мобілізувати на захист. Всі здорові бугаї то нехай хоч окопи риють. Хоч якась користь з них буде а так лише одні збитки.
Рейтинг: 15+ 0-
 
?????, 18:57 15 липня 2022 р.
 
Очевидці стверджують, що коли Коцюбі вручили повістку то він реально навалив повні штани і ходив два дня білий та з обісраними штанами
Рейтинг: 15+ 0-
 
Про Коцюбу, 20:17 15 липня 2022 р.
 
Про яких представників громади ми говоримо , якщо до ради завдяки недолугій виборчій системі пройшли люди, які набрали від 10 до 30 голосів. ? Тому маємо таких Дьорків, які ніби в призвані в ЗСУ а реально сидять в тилових кущах вирощують цибульку / зі слів позивний "Шершень" / . , Цвігуни, які мародерять ой вибачте типу волонтерять з Ковчем. та багато інших а потім будуть рвати сорочку на собі . Одне тішить , якщо Савран Оксану не посадять за розкрадання бюджетних коштів то в Лішні буде потужне фермерське господарство ім. " Савран" , як не як по 2 га. на кожного члена сім'ї та деяких родичів то нормально. Бо пані Оксані з церковних хорів краще видно хто св'ятіший у селі !
Рейтинг: 17+ -2-
 
Роман, 21:07 15 липня 2022 р.
 
І він вже у армії?
Рейтинг: 5+ -1-
 
До попереднього, 21:08 15 липня 2022 р.
 
Колись на Гирівці таких племінних биків тримали як той обісраний. Протеїнове чмо, які вони огидні стали для громади міста і, невже не розуміють що градус напруги у дрогобичан зростає з кожним черговим корупційним шкандалем.
Рейтинг: 8+ 0-
 
до "про коцюбу", 23:30 15 липня 2022 р.
 
А Коцюба не волонтерить ні мародерить і навіть у церковному хорі не співає. Коцюба просто грабує Дрогобичан і продає та зраджує своїх старих товаришів за декілька зелених баксів. Потрібно його відправити на війну облізлого, обісраного, протеїнового собаку
Рейтинг: 13+ 0-
 
Про Коцюбу, 00:49 16 липня 2022 р.
 
Йому така кількість заступників потрібна щоб кожного ранку царьку співали оди про його велич і неповторність, а ще щоб по дві години обговорювали новини та коментарі з Дрогінфо. А всі підлеглі думають, що вони щоденно проводять нараду по управлінню містом та думають як вирішувати проблеми громади
Рейтинг: 11+ 0-
 
До ?????, 07:55 16 липня 2022 р.
 
Робиси цуд, йо? !
Рейтинг: 4+ 0-
 
:(, 11:50 16 липня 2022 р.
 
Ми вже вбоє- старі, але мій пристарілий вуйцьо- троха туман: коли роздавали, під розпис, як він каже, матіральну поміч, то там не було написано- кілько виписали (й так- не один раз). На руках в него завше було йно 400 грн. Але у звітах на публіку вичитав"єм, жи тотої помочи було виписувано 1000 грн. Ми си з вуйцьом сіли, повогорили- й дійшли консенсусу, жи нарід мают за лохів: у Бориславі, таки, людьом давали по 1000, навіть у Мединичох- по 500. А дрогобич- хутір, а дрогобич- хутір, - не пишіт більше назвиско того міста з великої букви, бо місцеві патрійоти його вже пустили дном глибше, аніж недавно вояки- чужинецкий корабель- і то, ви знаєте, не йно остатні, а ще й- перші, і, навіть, найперші. Я си гадаю, жи тре мельдувати, бо, може, й тоти гамунітарки: пишут єдно, їздєт за єнчим, а всьо, що має бути правдиво, по дорозі назад- ніби проїздит бльокпости- через полиці шпекулянтів й шпекулянток (поставлениць тих, котрі, без свого підпису, навіть тумбурета на базари, чи прилавка- у торгових центрах, не дадут встановити). Кажут, навіть, жи теперка на базари навіть рекет не пристає, бо видєт, жи нарід бідує, виторгів нема, народ валит в тоти маркети, ніби там голі баби через телєвізор показуют при вході, а тим, котрі сідєт голодні- вни сі йно снєт по ночах. Бігме, тре си наймити в якусь охорону, аби видіти наживо: крадут, а чи- помагают красти. Бо кілько вже тотих супершмаркетів полапали "по акції", а "коні навіть не зрушили з місці". Чо вни си хіба возєт та й возєт: ім, напевно, дерибанно не доплачуют гроші, то хто захоче щось там пильнувати. Не дивно, жи теперкай пішла суцільна технольогізація й інженеризація: всьо ставлєт на пульт- і ніякий ти череватий начальник на пенсії, після, свого ж багатодесятирічного, попередного начальникування, не допре свойми, заплилими від жиру, мізками, жи й він вмре, і всі тоти, котрі зблизка чи здалека- його корєші, тиж виздихают. Ану, подивитиси. Бо теперкай світ так став догори ногами, жи вмирают навіть не від голоду- від запревеликої жирности: нє, не черева- мізків. Коли там новоявлені "малоімущі" на печерних  
горбочках будут через пеньочки перескакувати: 18 тисіч нам- мало, а 2100- не хочут давати? !
Рейтинг: 1+ 0-
 
Вуйко казав писати так, 08:45 17 липня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5773 дні)