Тарас Кучма доручив економістам провести аналіз тарифів на пасажирські перевезення у громаді

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
19.07.2022

 

Про це інформував портал Дрогобицької міської ради. У Дрогобичі ціна на проїзд у громадському транспорті становить 15 гривень. Таку вартість виконавчий комітет затвердив після стрімкого зростання цін на пальне та комплектуючі запчастини для автотранспорту. До того у червні 2021 року тариф затвердили у розмірі 7 гривень, а у 2018 році – 5 гривень.  Після крайнього затвердження тарифу на проїзд, посилили й контроль за якістю з обслуговування пасажирів. Так, на маршруті №2 почали курсувати комфортабельні автобуси.
Оперативно реагують й на звернення громадян. До слова, від моменту запровадження нового тарифу до міської ради надійшло лише 5 звернень від громадян щодо обслуговування на території Дрогобича.
Більшість звернень громадян надходить від мешканців Стебника.
З цього приводу міський голова Тарас Кучма під час щотижневої наради порушив питання врегулювання тарифів на проїзд у громадському транспорті, який курсує між Дрогобичем та Стебником, Дрогобичем і селами ОТГ.
Вартість проїзду у громадському транспорті між Дрогобичем і Стебником становить 25 гривень, коли проїзд по Дрогобичу з одного кінця в інший кінець міста становить 15 гривень. З Дрогобича до села Залужани вартість проїзду становить 19 гривень і протяжність маршруту аналогічна. З огляду на ці розбіжності у протяжності маршрутів та вартості проїзду, Тарас Кучма доручив фахівцям управління інвестицій та економічного розвитку провести аналіз формування тарифу на проїзд у громадському транспорті та подати пропозиції щодо врегулювання питання.
Додамо, що ця публікація на нашому блозі у Facebook привернула увагу багатьох читачів та викликала жваве обговорення.

Переглядів: 2131

Коментарі (27)
 
То нехай вітдасть 80 000 кусків баксів Пастушаку , а тоді щось може знижувати! Брехачисько тарганяче))) :zzz
Рейтинг: 8+ -1-
 
Швідок, 12:44 19 липня 2022 р.
 
Добре, що я маю довідку з Кульпарківської і їжджу безплатно.
Рейтинг: 1+ -1-
 
heer Flunt, 12:51 19 липня 2022 р.
 
Все можна зробити значно простіше, задля соціального паритету: мінімальні пенсії підвищити утричі, максимальні (максимааааальні) зарплати- знизити вчетверо. Оскільки у льокалях ніколи ні на що "дєнєг нєт, но ви дєржитєсь"- це в силі вирішити лише Уряд. І стане так, як у повоєнній Німеччині: всі, упродовж 5 років, отримували по 30 марок. А дурити й дразнити народ німецькими фондами, котрі ще собі когось там виберуть (у отакенній черзі на реєстрацію- всі на крутих автах, "збідовані втеклі"). Де там бодай триста жебраків місцевого штибу?
Рейтинг: 2+ -1-
 
!, 13:00 19 липня 2022 р.
 
Сьогодні на пл. Ринок зас. мера ну направду як бариги бо неголені в якигось футболках зустрічали учасникіа мотопробігу єдності 2022. А саме цікаво головне один бюджетний злодій другий розкрадач гуманітарки. І увага передали на фронт кілька коробок. Ганьба Ковчу і Москалику і тим самим скоординували допомогу для ЗСУ.
Рейтинг: 14+ -1-
 
Рокер, 13:21 19 липня 2022 р.
 
То, пане, мабуть, були заїжджі моджахеди. Бо правдиві патріоти, навіть, якщо вони, після трудів праведних, приходять домів о другій ночі- вже о сьомій ранку, виглянцувані й випрасувані, відчалюють знову на працю. Так, принаймі, завше робили ті, кого нині хоронять ( і всі "моджахеди" там будуть стояти при найпершій знимці, яко- найполітичніші педеровики виробництва). Але, спершу, викурювали й вигойрували їх з усіх закапелків. А ті, у котрих- незалежний графік й вихідні через "нікого не пущать", бо не дамо 400 гривень, моджахедять відосики й світлинять фотики.
Рейтинг: 5+ -2-
 
:(, 13:28 19 липня 2022 р.
 
Чомусь мені здається, що після того аналізу проїзд ще подорожчає.
Рейтинг: 16+ -1-
 
Віра, 13:53 19 липня 2022 р.
 
Можу перевести Кучму, Германа , Коцюбу з Пантюховим і Петриком через річку Стікс за 15 кусків . Але в зв’язку з війною з окупантами тариф може значно знизитись і кожна їх падлюча тушка може коштувати лише кілька баксів ! :?
Рейтинг: 12+ 0-
 
Харон, 14:00 19 липня 2022 р.
 
Тарифи ніхто не зменшить бо Пастушак за це щоб виграти конкурс на перевезення дав 100 тис. баксів, але поставив умову, що міська рада має підняти тариф до 15 грн. В Дрогобичі і 25 до Стебника
Рейтинг: 10+ -1-
 
Комісія, 14:45 19 липня 2022 р.
 
Значить жителям району та Стебника це не подобається і вони пробують щось робити, а дрогобиччан все влаштовує, усі сидять тихо, правельно, скоро зроблять по 50, будемо платити 50.
Рейтинг: 11+ -1-
 
Василь, 14:56 19 липня 2022 р.
 
А ви помітили, що цього літа кобіти люблять носити світлий одяг, через який добре видно білизну? Так, от за цим добре спостерігати саме у маршрутці, коли ти сидиш, а вона стоїть.
Рейтинг: 4+ -2-
 
Гріцацуєв, 15:24 19 липня 2022 р.
 
Кучма як завжди грає кіно для дрогобичан. В цей же час він біжить до перевізника перепрошувати і пояснювати що його не так зрозуміли. Фарисей і лецимір
Рейтинг: 17+ 0-
 
!, 16:24 19 липня 2022 р.
 
15 гривень на мій погляд то дорого 10 гр ну ще може бути авторбуси іздять пусті народа мало знизуйте до 10 а що робити
Рейтинг: 10+ -1-
 
снайпер + затетий украінець, 18:15 19 липня 2022 р.
 
з Грушевского з церквы Петра и Павла=замiсьть того щоб iздити на своему мерседесi Михайло вже напевно третiй чемодан валюти збирае, та купи хлопцям хоч один танк, не будь жадным, згниють же закопанi на городi, або мишi з'iдять, зроби жест, скажи вiд церкви. а то прийдуть комуняки зажмуть "добро", в щiлину дверей, то все даром вiддаш, ще й руки обцiлуеш!
Рейтинг: 2+ -2-
 
Голяк Михайло(heer Flunt) з Гр, 18:18 19 липня 2022 р.
 
Я Гринь
Рейтинг: 1+ -1-
 
Гринь, 18:56 19 липня 2022 р.
 
Бачили як банан про себе набрехав Головкевич :eek ніби він не роздає тушонку в охоронній фірмі , а їзде на якись бойові виїзди :eek Які дуже засекречені , так засекречені , що він навідь сам незнає куда бо так сильно засекречені навідь від нього 8) :grin а так щоб ніхто не поняв він охороняє тушонку і консерви і каску яку йому поміняли на дві тюльки в томаті :zzz
Рейтинг: 14+ 0-
 
розвідка, 19:29 19 липня 2022 р.
 
Так ось де Ананевич , бо ми його шукаєм за еліменти . Думали він піде до ЗСУ та потрохи віддасть борг свої дитині, а він пішов працювати в охоронну фірму . Міг би хоч пару гривень з зарплатні з ринку погашати заборгованість …але…. :cry
Рейтинг: 14+ 0-
 
Мусорок, 19:35 19 липня 2022 р.
 
Ви кажете Ковч і Москалик та вони всі ті заступники ходять на роботу як армія трясогуски . В державних службовців а тим більше в заступників мера повинен бути етикет , охайність , належний зовнішній вигляд а вони всі лисі , неголені , в сандалях , шльопках , в непрасованих футболках . ну натуральні бариги з підворотні . Ще би дивувався , що не мають грошей , алеж там хабарі кури не клюють .
Рейтинг: 18+ 0-
 
До рокера, 20:26 19 липня 2022 р.
 
Вже гидко дивитися на нашу владу.  
Бідні воюють, богачі жирують 
В першу чергу це стосується бройлерів Ковча Коцюби Германа і Москалика
Рейтинг: 17+ 0-
 
:(, 00:21 20 липня 2022 р.
 
На слуху в громади те, що вусань планує балотуватись у ВР а на його місце кандидатура Лисого планується депутатами. Але громада ні те, ні друге не підтримає думаю , оскільки шквал корупційних скандалів вже остогидли для багатьох дрогобичан.
Рейтинг: 10+ -1-
 
Думка, 08:04 20 липня 2022 р.
 
слухайте чуваки. Не шукайте всяких пригод для місцевоі влади. ще вам ніхто не вгодив починаючи з ГЛУБІША. ? всі погані. Я знаю багатьох тих хто працює в РАТУШІ. нормальні люди, для вас декого всі злодіі і корупціонери? У нас війна в Украіні. Люди гинуть а у вас одна *уня в голові! .
Рейтинг: 3+ -14-
 
юрІй петрашевский, 08:43 20 липня 2022 р.
 
Ну, так: Глубіш роздавав по дві пари шкарпеток в одні руки, то хоч місцева бідося мала чим прикрити пальці від наготи, а тепер, аби, без ВПО, бодай щось бідному отримати- треба два рази померти, аби тобі потім, бодай над могилою, заспівали алілуя й почали розказувати на відосики, який ти бу файний, або ти- яка була цвана. По смерти, так? А ще живі нікому вже не треба? ! Чи це в Україні назива. ться патріотизмом? Ось таким-от? !
Рейтинг: 4+ -2-
 
?!, 13:31 20 липня 2022 р.
 
Нас двох сьогодні в ратуші зустріли й прийняли так, що, думалося, ще трохи- й червоний хідник постелять біля порога. Але по обіді, коли вже не було начальниці, троха дули писочки. Чи ви своїх робітниць голодними пхаєте на роботу- та вже їм хоча б платіть? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
..., 19:55 20 липня 2022 р.
 
Вартість проїзду Дрогобич- Брониця (16 км) 20грн. вартість проїзду Залізничний вокзал- Центр (3-4 км. ) 15грн. Що тут рахувати.
Рейтинг: 11+ 0-
 
Володимир, 08:36 21 липня 2022 р.
 
Мер ліпить дурня як бачимо. Або знову піар для виборчих балів від мера , бо коли встановлювали 15 грн їм ніби-то не було відомо про таке як відстань, тобто кілометри що впливає на ціну проїзду. Чи не так? А тепер підказку отримали від пасажирів. Чи не цирк то? Процедура як в АТБ де спочатку ставить ціну захмарну, а потім ніби робить знижку , але ця знижка також є захмарною ціною . Но народ думає що товар здешевів тобто по знижці. Отаке одебілювання виборця , чи споживача послуг у всіх сферах. Нащастя люди вже прозрівають потрохи бо бачать очевидні речі які дуже сумні .
Рейтинг: 8+ 0-
 
до Володимира, 16:05 21 липня 2022 р.
 
Нууууу, Уповноважений з прав людини нещодавно подав документи до парламенту, аби оті АТБ, як суцільно кримінальні структури, прикриті псевдодержавною цнотою "благих намірів", негайно націоналізувати. Правда, пропозиціонер не володіє породистими кінськими фермами й лямпасами на галіфе, вкупі з іменними пістолями, аби мафіозники одні від одних, на випадок шухеру, відстрілювалися. Навіть, якщо зважити на ту обставину, що новопризначений Уповноважений- з Донбасу, де, як відомо, "порожняк не гонять" й досі, то важко повірити в те, що він справиться зі всім цим, тим паче, вже не будучи депутатом парламенту. А пропозиції, на рівні, пропозицій, скоріш за все, залишаться пропозиціями, схожими на міхи відписок багатомільйонної армади клерків біля кабінетних комп"ютерів, в які закладено готові тексти відписок (відписок-! ). А вставити туди прізвища адресатів- то таке, за таке можна й зарплат не отримувати, взагалі. Ну, якось так: за схематозом торгових мереж. Можливо, тема не конче в локальному інтересі, проте, ми, таки- також Україна. та й, хто зна, хто там тими схематозами реально "рулить": самозванці, котрі поназивалися аж гучно "службами безпеки" (службами! безпеки! - хто ж тоді ті, котрі, такими є на державному рівні (структури-супутники для схематозників? ). Непаноподібні панове, рівень вашої, щонайменше, нескромності аж перезашкалює. Бодай забрудніть чимось вашу совість, бо вона у вас, схематозних, така вже "прозора", що аж її не видно. А чи лише у вас?
Рейтинг: 0+ 0-
 
Пхех, 20:34 21 липня 2022 р.
 
Ну: і вони ті аналізи будуть проводити доти, доки пасажири не почнуть бігати за автобусами? ! Скільки має місяців минути: сім, чи дев"ять?
Рейтинг: 1+ 0-
 
!, 19:06 27 липня 2022 р.
 
То вже вирішили щось, чи ні? Будуть в межах всієї ОТГ всі пільгові категорії їздити, таки, за пільгами, а чи- лише кататимуться з одного кінця в інший кінець одного й того ж міста? ! Те, що раз на рік, коли знову попідгаратують вартість долара, капнуть чайну ложку "допомоги"- фікція: давай справедливість на колесах!
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 12:27 31 липня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5779 днів)