Для Дрогобиччини передали медичне обладнання з Німеччини

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
02.08.2022


Благодійники з Німеччини передали на Дрогобиччину медичне обладнання на сотні тисяч доларів, – повідомила пресслужба Дрогобицької РВА.
Комплексна мобільна медична клініка, яка складається з апаратів штучної вентиляції легень, хірургічного, стоматологічного та гінекологічного обладнання, апаратів УЗД, кардіографів, стерилізаційних та маніпуляційних шаф, операційних столів, ламп, кушеток та іншого обладнання служитиме для ефективнішого медичного обслуговування мешканців Дрогобиччини.

 Медичне обладнання вже передали у Трускавецьку, Меденицьку та Дрогобицьку лікарні. Відтак німецьке сучасне обладнання допоможе якісніше обстежувати та проводити операції мешканцям регіону та всім, хто звертатиметься за медичною допомогою.
До передачі та транспортування коштовного медичного обладнання долучились: начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, начальник управління ЖКГ Дрогобицької районної військової адміністрації Володимир Годяк, заступник міського голови Трускавця Олексій Балицький, керівник транспортної компанії Ярослав Павець, підприємець та президент «West Ukrainian Business Club» Олександр Магунь.
Начальник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк подякував усім, хто долучився до передачі медичного обладнання, зазначивши, що лише спільними зусиллями зможемо зробити важливі справи навіть у такий непростий час, який переживаємо зараз. «Обладнання хоч не нове, але дуже дороговартісне. Надіюсь, що воно врятує не одне людське життя. Дякую всім, що не покладаєте рук та продовжуєте робити те, що можете і те, що важливо для спільної перемоги!», – зазначив начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.
Дрогобицькому району таку вартісну благодійну допомогу надали сім'ї доктора Юрґен Гер та доктора Рюдіґер Гер з міста Ротенберг у Німеччині.  

Переглядів: 1795

Коментарі (30)
 
От якби ще нам на Кульпарківську передали.
Рейтинг: 0+ 0-
 
heer Flunt, 09:30 02 серпня 2022 р.
 
Молодці! Добру справу робите!  
А в цей час Кучма з Кушликом «нагріли» державу на 300 тис. $ збудувавши перший «дешевий» модульний дім для впо по ціні елітного житла з цегли.  
І нехай хтось тепер скаже що Кучма не мародер і злодій :(
Рейтинг: 25+ -1-
 
Правда, 12:06 02 серпня 2022 р.
 
Накінець місцеві царьки будуть у рідному місті лікуватись. Чи не так?
Рейтинг: 12+ -1-
 
супер, 15:23 02 серпня 2022 р.
 
Скільки часу буде ця медична апаратура у робочому стані? Це важливо, а не піар панове.
Рейтинг: 11+ 0-
 
виборець, 15:33 02 серпня 2022 р.
 
От, шкірять зуби, як двоє обкурених. А що: їм- прекрасно, грошева є, всім наказано бути тихо, пакунки з Європи везуться, аж зашкалює- чого б не ловити кайф. А ви, громадо, хоч виздихайте, їм- насрати, у них життя- хіхоньки!
Рейтинг: 12+ 0-
 
:(, 16:17 02 серпня 2022 р.
 
з Грушевского з церквы Петра и Павла=от як би менi Михайло Голяк в церкву передали, я би такi бабки заробив, що вам би всiм повилазило, ну нiчого, бiльше поза церквою навiть церковна миша(МIША) не проповзе, щоб нам не заплатити.
Рейтинг: 1+ -2-
 
Голяк Михайло(heer Flunt) з Гр, 16:40 02 серпня 2022 р.
 
Корумпована владна "еліта" всі 30 років обкрадала бюджети країни , а тепер за секондхед дякують та піаряться. Кожне медичне обладнання має термін використання і якщо його замінюють значить йому каюк інше на думку не спадає. Чи придбає власник будь-якої медичної клініки собі вживану апаратуру? Думаю що ні. Оскільки більшість клінік належить тим же корупціонерам депутатам на кшталт "крадуцьких", "третьякових" і т. д.
Рейтинг: 13+ 0-
 
офшори та яхти, 18:00 02 серпня 2022 р.
 
всі ті що постійно незадоволені ну нічим. все ім не так? ЙШЛИ БИ ВИ ВСІ на повний * УЙ!
Рейтинг: 4+ -6-
 
Вчора, 18:13 02 серпня 2022 р.
 
Давай: перший- пішов!
Рейтинг: 7+ 0-
 
"Вчорашньому": недавно теж-піш, 18:41 02 серпня 2022 р.
 
Я є груд !
Рейтинг: 0+ 0-
 
Омелян Стасула, 19:17 02 серпня 2022 р.
 
Той Кучма здохне під парканом біля модульного будинку по ціні елітнього житла разом з тим мародером Кушликом який опозорив і продовжує позорити Дрогобич муніципальним футбольним клубом Галичина який очолює за кошти платників податків, і який програє маленьким містечкам таким як Борислав, Миколаїв і всім решта клубам де населення менше в тричі від нашого славного міста Дрогобич!
Рейтинг: 14+ -2-
 
Ігор, 20:21 02 серпня 2022 р.
 
Місто Дрогобич, скоріш за все, давним-давно вже перестало бути славним: мафіозно-примітивно-клановий хутір!
Рейтинг: 13+ -1-
 
:(, 20:40 02 серпня 2022 р.
 
Розсмішив коритнику. Може вже досить піарів бо як людина не дай Господи попадає у лікарню то перше питають чи має гроші на лікування , озд , ренген , а обладнання від благодійників мало б бути доступніше пацієнту ну і останнє це постіль - одні жахи. Так розумію що благодійникам така дріб'язка , як ліжко та постіль для хворого не цікава.
Рейтинг: 13+ -1-
 
до "вчора", 20:42 02 серпня 2022 р.
 
Юра Кушлик раніше грав у хокей і збирав у багатих людей спонсорську допомогу на команду. Обіцяв велике майбутнє і льодову арену.  
…але, коли дорвався до влади зрозумів що особисто більше може увірвати на футболі, і покинув хокей. Так Юрій Кушлик з «хокеїста» перетворився у «футболіста».  
Як бачимо здобутки наших «футболістів» нульові а фінансування захмарне.  
 
«Футболіст-хокеїст» переформатувався на будівничого для переселенців і вже з Тарасом Кучмою як пише вище надурив державу на 300 000 американських лише на першому будинку. Незабаром буде ще кілька.  
І скільки в Україні таких Кушликів і Кучм? Тому Україна і ходить по світу з простягнутою рукою з року в рік а дурні виборці щоразу повторно обирають таких до влади.  
 
Тепер Кучма з Кушликом забруднились в злодійстві під час війни. МАРОДЕРИ. …і знов як завжди безнаказано їм це проходить.
Рейтинг: 15+ -2-
 
!, 22:02 02 серпня 2022 р.
 
Кучмовоз, Кушлик, Каракевич в 2015 році дурили лохів під брендом «Народний контроль» в 2020 змінили обгортку на «Удар» і Каракевич на «Європейську солідарність». За кілька років хамелеони змінять окрас на ще щось нове. Місцеві лохи забудуть про «здобутки» ( сміття, дерибан землі, незаконні забудови, закриття шкіл, вирубка дерев та ін) цих невігласів і знов приведуть їх до омріяного і звичного вже «корита»
Рейтинг: 13+ -1-
 
!, 22:14 02 серпня 2022 р.
 
Ще був такий в ударі андрій сенів директор базару. Набрав в підприємців грошей на базарі і втік за кордон. Кушлика дружбан.
Рейтинг: 8+ 0-
 
123, 22:40 02 серпня 2022 р.
 
Сенів тоже грав у футбол з Кушликом. Два піз…боли.
Рейтинг: 7+ 0-
 
:), 22:42 02 серпня 2022 р.
 
Хлопчики йшли у владу виключно заробляти бабло , а ми думали що не посміють такі "патрійоти" себе зганьбити . Їх би на фронт у найгарячіші точки щоб обісрали кальсони та скинули жирові прослойки якими обросли ці "спортсмени" за дві каденції "важкої " праці на благо містян.
Рейтинг: 5+ 0-
 
читач, 23:41 02 серпня 2022 р.
 
Трохи не по темі, тільки що дзвонили друзі з Німеччини, кажуть, що сидять у ресторані, а я їм така: " ідіть додому, уже комендантська година, зловлять, повістки дадуть ", і тут зрозуміла наскільки жорстко протупила. Це лише п'ять місяців. Що буде через 2-3 роки?
Рейтинг: 0+ 0-
 
Світлана, 23:47 02 серпня 2022 р.
 
Загін спеціального призначення - Кучма, Герман, Коцюба, Ковч, Москалик, Майданюк, Кушлик :grin «Морські котики» :grin
Рейтинг: 7+ -2-
 
:)), 23:55 02 серпня 2022 р.
 
Вважаю, що більшого бидла як 95 квартал не знайти. В час, коли рашисти вбили полонених військових, ті свині як от Кошовий та Поворознюк своїми гидкими рилами на всі 32 ікла реготали . А ще огидніше, що ті морди показали на єдиному марафоні! Таке враження, що війни нема. Чим вони відрізняються від орків? :( Це і є ЗЕлена пліснява, що проникає у мізки баранів. Найбридотніше створіння той Кошовий. :(
Рейтинг: 4+ -2-
 
Наталія, 03:06 03 серпня 2022 р.
 
Які гарні хлопці- буде чим рятувати людей від реалій сьогодення.
Рейтинг: 3+ 0-
 
Народ, 07:57 03 серпня 2022 р.
 
Шановні дрогобичани, зайдіть на сторінку Івана Торського у ФБ; перейдіть за посиланням і підпишіть петицію «Заборона будь-якої забудови в парку Новонароджених в місті Дрогобич» 
«Сила в єдності громади»
Рейтинг: 5+ 0-
 
Важливо!, 08:21 03 серпня 2022 р.
 
Звертаюся до всіх порядних дрогобичан а нас більше. будьте уважними бо на днях нанесли удара кацапи по в\ч в м Червонограді ви думаєте що то випадковість? Думаю що навели з тих хто грає роль з там званих потерпілих з Сходу Украіни під дану марку можуть бути кацапські диверсійні групи які наводять отакі явища бомбити нас дають координати. БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Побачили щось не те звоніть в поліцію. 0 6 7 6 7 3 5 0 5 4 черговий поліціі ДРОГОБИЧ
Рейтинг: 3+ 0-
 
Вчора, 08:27 03 серпня 2022 р.
 
Не нагнітай. Основна диверсійна група в міській раді. Чудить не ховаючись.
Рейтинг: 6+ -2-
 
До вчора, 08:54 03 серпня 2022 р.
 
поставити в мiську раду той апарат, й пропускати кожного за грошi, хто хоче з мером поговорити, а ще один в церквi, тоже платний-й написати знiмае всi грiхи, i буджет наповниться й кармани й нову церкву в Iталii збудують в банку.
Рейтинг: 3+ 0-
 
мафiя, 09:09 03 серпня 2022 р.
 
Не повірите, буде повно бажаючих :grin
Рейтинг: 1+ 0-
 
До мафії, 09:41 03 серпня 2022 р.
 
Зробіть стратегічно правильно: вхід- безкоштовно, а вихід- за гроші. Буде й "дєтям- на цвєти, і баобабам- на мороженоє". Ну, або- навпаки. І головним касієром поставити сімьона Сімоньвича Горбункова- з перемотаною під гіпс довкола лівої руки. Але пільгові категорії пропускати за всіма узаконеними, іменем України, правилами. В ратушу заходити- то вам не без квитків по району за гроші кататися. А ще краще- зробіть, як колись, здається, за Хрущова: повідбирайте у всіх паспорти- і нехай ніхто ні з якого села не сміє до міста навіть пішки йти. Тоді побачите, чи пропаде місто без села- з усіма його шарашками, гопниками, джипаками й перемитими триста разів "по акції" товарами на прилавках безконечних магазинів й торгових центрів. Напевно, виздихає. Бо без села місто буде торгувати лише консервованим повітрям: за 20 доларів- баночка з кольоровою наклейкою. Такий прецедентний експеримент вже проводили колись, але- лише в столиці. Причому, тогочасні мордяки- вічні, як і їхнні багатообіцяючі, для наївних, обіцянки.
Рейтинг: 0+ 0-
 
..., 16:42 03 серпня 2022 р.
 
І скільки вже населення там благодійно пробадали?
Рейтинг: 1+ 0-
 
?!, 19:41 05 серпня 2022 р.
 
То скільки вже насалення там благодійно пробадали: у Греції на пляжах, а чи- в Гішпаніях? ! Ану, розстрільні команди, аре ві звітос!
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 15:17 07 серпня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5770 днів)