Заборона будь-якої забудови у “Парку Новонароджених” в місті Дрогобич.

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
03.08.2022

 

“Шановна Дрогобицька громадо, нам сьогодні потрібно об’єднатися, як ніколи, адже зараз на кону стоїть існування нашого “Парку Новонароджених ”. Ми разом маємо показати, що голос громади не просто мають чути, а й рахуватися з ним, тому приєднюємось до підписання даної петиції і заставимо місцеву владу, яку ми самі обрали, нас почути…
(В низу статті буде посилання на сайт місцевих петицій, переходьте, реєструйтесь та підтримуйте). “Парк Новонароджених” — це один з найбільших парків міста Дрогобича, що знаходиться на вулиці Володимира Великого.
На початку 1960-х років, коли Дрогобич почав активно розбудовуватись, зявилась потреба у нових зелених зонах, що призвело до розробки проекту нового парку місцевим архітектором Петром Сметаною, що мав би бути у пішохідній досяжності для двох нових мікрорайонів міста — мікрорайонів, тоді цей парк почали засаджували і плекати наші батьки, по його доріжка гуляло та зростало не одне покоління Дрогобичан, проте все кардинально змінилось, приблизно в 2018 році, коли територія близько 31 га запала в очі нашій владі.
 
Так на сьогодні парк є занедбаний, а його територію все більше урізають на потреби комерції. Сьогодні парк вже і близько не асоціюється із щастям, нашими дітьми, а став пристанищем для наркоманів, алкоголіків, а у парку активно розцвітає наркоторгівля. Через близькість до одної з головних вулиць міста та кількох ринків, парк став сильно засмічений сміттям.
 
Три останні роки, в соціальних мережах та в вузькому коли людей, почали ширитись розмови про відділення частини парку та продажу однієї частини для комерційних потреб, а от вилучені кошти нібито залучити для розвитку та реконструкції парку.
 
І тоді понеслось:
 
- В 2018 році почали напрацьовувати проект “Створення концепції розвитку Парку Новонароджених за участі громади”.
- В 2020 році питанням парку зайнялась робоча група, яка напрацювала низку ідей з облаштування території. І саме ця робоча група дала старт знищенню парку а далі усе пішло по схемі.
- Наступним кроком стало те, що на розгляд сесії Дрогобицької міської ради VIII скликання винесено проект рішення «Про включення у перелік для продажу на земельних торгах права оренди земельної ділянки». Тоді запропонували включити до переліку земельних ділянок, право яких підлягає продажу на земельних торгах, ділянку орієнтовною площею 1,3 га у районі вулиць Володимира Великого на території, яка примикає до ділянки церкви Успіння Пресвятої Богородиці, з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. Усе це вони виправдали словами невідомих нам фахівців, нібито цю ділянку обрано з огляду на те, що це низовина, тут болотиста місцевість і тут найменша густина зелених насаджень.
- 1 березня, у Дрогобицькій міській раді відбувся Круглий стіл за участю нібито представників громади, духовенства, депутатів та представників органів місцевого самоврядування. Виступав Ігор Петранич - начальник відділу архітектури та містобудування , який наголосив, що об’єкти соціальної інфраструктури також можуть бути розміщені у парку. Така практика є у багатьох країнах. Тобто цілий світ бореться за кожен клаптик землі і зберігає зелені насадження а от в Дрогобичі застосовують практику невідомих нам країн.
- 25 вересня 2020 року було представлено: “Звіт про публічні консультації з планування парку Новонароджених”, де нам представили красиві картинки, красиві графіки і багато пустих слів та обіцянок.
- З 17 до 30 липня 2020 року включно стартували Електронні консультації щодо планування парку Новонароджених. Завдяки е-сервісам, які функціонують на Інтернет-порталі ДМР, дрогобичани нібито мали змогу у режимі онлайн внести свої пропозиції та продемонструвати своє бачення, як має виглядати цей об`єкт.
- Коли 24 лютого 2022 року почалось повномаштабне вторгнення російських військ в Україну, в Дрогобичі почали поступово робити заїзд з вул. В. Великого, почали завозити вапняк та розрівнювати трактором, роботи робились швидко та поступово, потім вони зупинялись та чекали на реакцію громади, але люди були заклопотані і ситуацією в державі і ніхто не звертав на це увагу. Тоді місцева влада пішла на пролом і дала зелене світло забудовнику, який оперативно, за пару днів, доробив заїзд, відгородив ділянку бляшаним парканом від людей, завіз будівельні вагончики, завіз будівельну техніку та взявся плюндрувати наш з вами парк.
 
І так підсумовуючи вище написане, можемо бачити, що з 2018 – 2022 рік Дрогобицька влада реалізовувала алгоритм та схему відчуження частини “Парку новонароджених”, все нібито відкрито, прозоро, чесно та законно, але як ми можемо бачити, що всюди в документах зявляються як представники громади деклька одних і тих самих громадських організацій. На всіх фотографіях ми, можемо бачити постійно одних і тих самих людей, які нібито представляють громаду.
 
Хочу нагадати, що в цей період коли проходили круглі столи та різні зустрічі з громадою то у нас був період карантину і жодна постороння людина не могла зайти в приміщення ДМР.
 
Хочу нагадати, що близько 40% нашого населення становлять пенсіонери, які в більшості немають доступу до інтернету та не могли взяти участь Електронних консультаціях, а та частина що могла взяти участь про це не знала.
 
Хочу сказати, що такі глобальні питання для громади потрібно вирішувати на Громадських слуханнях, а не кулуарно.
 
- Вимагаємо заборонити на території Парку Новонароджених будівництво розважально – адмістративного центру на вул. В. Великого в м. Дрогобичі Львівської області.
- Вимагаємо розірвати усі договора та юридичні відносини з замовником даного будівництва, а саме ТзОВ “Ріел - Естейт Груп” код ЄДРПОУ 40746462, 79031, Львівська обл., м. Львів, вул. Скорини, 32/77.
- Вимагаємо заборонити проводити будь які будівельні роботи генеральному підряднику ПП “ВІР - ЗАХІДБУД” код ЄДРПОУ 34814293, 79031, Львівська обл., м. Львів, вул. Городоцька, будинок 23, офіс 306.
- Вимагаємо відновити земельну ділянку, пошкоджену будівельною технікою до початкового стану.
- Вимагаємо розвиток інфраструктури парку обмежити виключно облаштуванням конструкцій для еко - туризму, активного відпочинку, мережі доріжок для бігу та велоспорту, спортивних тренажерів тощо, реалізувати такі ландшафтні рішення щоб вони функціонально зонували парк для організації вільного часу, активного відпочинку, задоволення спортивно-оздоровчих та культурних запитів різноманітних груп населення, створення умов для організації активного дозвілля містян, виховання екологічної культури.
- Передбачити, що при розробці проектної пропозиції необхідно врахувати потреби різних вікових груп населення у сфері дозвілля та відпочинку, створення вхідних зон та функціональних зон для тихого та активного відпочинку.
- Виділити кошти з міського бюджету на розвиток “Парку Новонароджених” та створити фонд розвитку даного парку.
- Вимагаємо в подальшому усі концепції Генерального плану “Парку Новонароджених” виносити на громадські слухання.
 
ПОСИЛАННЯ НА ПЕТИЦІЮ:

Переглядів: 3951

Коментарі (86)
 
Вся родюча земля, що вивозиться з парку Новонароджених , камазами вже тиждень перевозиться на ділянки кучми, на колишню військову частину.
Рейтинг: 21+ -1-
 
Прокурору., 09:59 03 серпня 2022 р.
 
Вдумайтесь, у нас ВІЙНА!  
А Кучма з бригадою відкрито мародерять і навіть не червоніють :(
Рейтинг: 25+ 0-
 
:(, 12:14 03 серпня 2022 р.
 
Ви як забороните мені будувати, то скажіть одразу мені як я маю в Германа пів мільйона долярів забрати?
Рейтинг: 8+ 0-
 
Михайлів, 12:37 03 серпня 2022 р.
 
Забудова, це може і не є гуд, але з тим парком однозначно треба щось робити, бо це розплідник алкашів і наркоманів, там вечором пройти страшно.
Рейтинг: 13+ -6-
 
Таня, 13:39 03 серпня 2022 р.
 
Радзієвський розпочав дерибан парку, а Кучмо продовжило. З@*бали ті бариги, щоб вам земля носом лізла, ніяк не нажеретеся, тільки б дерева нищили. У місті повітря вже зовсім загазоване, тисячі машин щодня проїжджають в районі Володимира Великого - Пилипа Орлика, вже діти від отруєного вихлопними газами повітря хворіють, і народжуються зі страшними хворобами, а ці скоти далі б все забудовували. Щоб вам, гнидам, рак горло і руки паралізував, щоб ви вдавилися тими грішми! Скоти ви паршиві! Ганьба придуркам, які вдруге голосували за ушльопка!
Рейтинг: 23+ -4-
 
Зеня, 13:48 03 серпня 2022 р.
 
Які тут всі правильні і всі тут борці за правду! Сидять по хатах, пишуть мега важливі дописи! Воюють одне з одним! Не встидно ?  
Як на мене хай будують, бо це дуже висока назва парк новонароджених, а насправді наркомани роблять закладки, Цигани і базарники серуть під кожним кущем! Купа сміття!  
Хай люди будують і приводять до пуття ту територію! То краще. Ніж купи гімна !
Рейтинг: 12+ -23-
 
Дрогобичанин, 15:02 03 серпня 2022 р.
 
А хто під час війни будує, чи вони стараються, щоб для орків були готові квартири?
Рейтинг: 15+ -1-
 
Андрій, 15:03 03 серпня 2022 р.
 
Пояснення для недолугих: 
парк на балансі міста і на його утримання виділяються кошти.  
Те що він в захаращеному стані це результат її бездіяльності.  
А дураки далі пишуть - в парку було сміття і наркомани то нехай вже купують і будують що хочуть.  
Кучма вас обікрав - зрозумійте це.  
 
На черзі Шпихлір. Вже виритий котлован і вирубано значну кількість зелених насаджень.
Рейтинг: 28+ -3-
 
$$$$$$$, 15:27 03 серпня 2022 р.
 
А коли уже закінчать з вічним вогнем? Орків треба з відти забрати і перепоховати на цвинтарі, або взагалі відправити на росію, нехай там їх ховають.
Рейтинг: 13+ -3-
 
Ліда, 15:38 03 серпня 2022 р.
 
Кучма на місці вічного вогню собі мавзолей збудує. Землю вже напевно оформив на своїх родичів.
Рейтинг: 13+ -1-
 
До Ліди, 15:53 03 серпня 2022 р.
 
В дрогобичі дві сторони бавляться в гру, називається «хто буде наступним мером? » Перша сторона; це районна адмістрація, яку очолює кулиняк. Після того як став на посаді почав активно атакувати кучму, хоча перед тим обіймалися цілювалися, та й кулиняк працював у м / р і робив різні афери починаючи від здачі позовів до рознесення бабла за рішалки по голосуваннях. А тут вирішив що буде мером, і всьо! І давай по кучмі хєрачити. Почав збирати зброд який до себе який всі викинули; васю качмара, петра сушка, годяка, шлярпа, кішка васю, і ще багато якої мерзоти. Мета в цьому зброді зрозуміла - побили горшки з кучмою, тому будуть активно проти нього працювати. Хоча і сам кулиняк не ідеальний, це м‘яко сказано, то він обнюханий ходить, то зі шлярпом лісопилки їздили щемили, під егідою боротьби звичайно, просто за невеликий відкат будуть працювати) є ще багато маленьких моментів на яких «заробляє» теперішній голова адміністрації але це компетенція певних служб, вони напевно в курсі.  
А тепер друга сторона; звичайно це діючий мер) який не зрозумів кренделя, який вмастирив кулиняк по відношенню до нього. Але. почав помалу відгавкуватись; зробив теж саме, почав збирати обісранців з тієїж адміністрації, взяв до себе гнилого щербу, який мав сидіти за афери в юстиції, а будучи заступником в районі бухав так як би в останнє, потім сікору - гаївського байгара, який розікрав освіту до йоти, а тепер надіється що допоможе розікрасти все під ширмою кучмівського таркому. Хоча кучма і без цих тупаків понабирав недолугих бевзів.  
Так до чого 
я це веду; оті всі срачі  
влаштовані не для того щоб когось викрити, а лише для того щоб проспівати; виберіть мене мером! Я самий чесний! А насправді. що один крадій, що другий наркоблуд. Тому питання; люди, нахєра вам оті два тепепня?
Рейтинг: 30+ -5-
 
Місцевий, 16:12 03 серпня 2022 р.
 
Все зрозуміло: навіть, якби в кожнім білім домі по три рази денно робив общуки навіть "Моссад"- то й тоді без блату, а ще, якщо ти- дуже правильний і чесний, можеш й не мріяти туди працевлаштуватися. Тому, някої слави України для них у мене більше не існує. Та й, не лише в мене одного. Нехай йдуть- і далі знімають відосики про настання комунізму у кожному окремо демократичному маєткові, ну, бодай би- на задньому сидінні кожного джипа й майбаха.
Рейтинг: 5+ -1-
 
!, 16:29 03 серпня 2022 р.
 
Чудова аналітика від місцевого. Лайк. Від себе додам… 
Посада голови РДА куплена, тестем для зятя. як і місце в команді Козицького. Аналогічно посада голови ЛОДА також куплена, батьком для сина.  
Феодалізм в усій красі. Корупція на всіх щаблях влади. На виборах цей кандидат буде нульовим. Для по множення на нуль потрібно лише нагадати виборцям ряд епізодів з минулої діяльності цього кандидата. Також зрозуміти що це за один можна звернувши увагу на оточення (місцевий розписав це все достименно)Зараз як бачимо кандидат піариться як тільки можна за рахунок бюджетних коштів та допомоги гуманітарних фондів. Але це не допоможе. брудне минуле буде вилазити все більше до початку виборчої компанії.
Рейтинг: 22+ -4-
 
…, 16:34 03 серпня 2022 р.
 
А де ділася Клюй яка була найбільшою "захисницею". парку. Цікаво чи підпише вона петицію щоб зберегти парк та заборонити будівництво? А я всім говорив, що вона псевдоактивістка і давно хотів начистити її рижу пику щоб не дурила мешканців міста.
Рейтинг: 19+ -4-
 
Цвігун, 16:38 03 серпня 2022 р.
 
Ой, не можна на кобіту руку здіймати, бо будуть казати, що ви навіть- не хлоп, а помазок для драяння до блиску асфальту гуталіном, перед приїздом котрогось, чергового й без живота, генерала - для перевірки бойового духу духів і черпаків. Ну, ще аби не забули павутину зі стелі позмітати, інакше генералові припишуть нерезультативну роботу- й відправлять на "заслужену" багатосоттисячну пенсію.
Рейтинг: 6+ -1-
 
:(, 16:51 03 серпня 2022 р.
 
В даний момент Світлана Клюй займається гуманітарною допомогою від Чехії. Завезли в будинок культури фуру коробок з продуктами харчування по 11 кг в руки. Тарас Кучма пообіцяв Світлані хороше робоче місце (можливо адміністратора але це не точно) в торгово-розважальному центрі що будується в парку.
Рейтинг: 15+ -4-
 
^^, 16:52 03 серпня 2022 р.
 
А туди треба подавати заявку місцевим біднякам, а чи- лише тим, котрі понавивозили на джипах своїх коханок і песиків? Ну, звісно, в першу чергу, тим, котрі втратили все, це- по за сумнівом. Треба тепер секретним покупцям ходити по торгових централях- й добре перевіряти, скільки того добра буде отоварено переклеєними цінниками. І- тихо! Бо не один безмежний склад всього отого гуманітарного добра, яке одразу мало йти на армію й військовим, а не- торгашам на гешефти, "отоварили" силовики.
Рейтинг: 6+ -1-
 
!, 17:00 03 серпня 2022 р.
 
Доповнили 100%. Кулиняк все зо робить - показуха, як це не банально звучить. Те ж саме і кучма- допомога вся з закордону, він що зробив? Нічого на жаль. навіть той факт про побудову будинків для впо. Підряд віддали кушлику, бо він працює на уккані, ось і вся історія) всі дрогобичани можуть сказати за цього гівнюка особливо підприємці з пилипа орлика - гнилішої особи не знайдеш, мразота ще та, лизав дупу кучмі на виборах бо хотів місце заступника, а коли віддали місце ковчу - почав працювати проти кучми. Той хотів трошки задобрити свого холуя - чи надовго. З кулиняком теж ситуація не краща, що він зробив на посаді ? Ви бачите щоб до нас зайшло хоч одно велике релоковане підприємство? Дрогобичу потрібно розвиватись, потрібні робочі місця, наповнення бюджету. це в принципі і до кучми питання. Щось хтось зробив? Місцеві ділки великі об‘єкти викупили, оренда - шалена, будівлі напівзруйновані. Хто захоче до нас заходити? Ні один із цих можновладців про це навіть не думає. зате зробили з доогінфо полігон для піару та поливанню брудом один одного. Щоб людили бачили який один або другий поганий. Але питання набагато глибше - що зроблено для підняття статусу міста та створення робочих місць для населення? Чому свого часу леоні не змогло побудувати цей завод який зараз біля стрия? І він закриває всі питання стрийського тг по податках? А в 2014 році приїзджали знову - і знову ми в прольоті, а завод в Долині? 250 робочих місць, сплата ПДФО, і наповнення бюджету. Відповідь проста; за леоні покійний радзік хотів, на хвилиночку, 2 млн. грн. Який відкат хотіла дрогміська рада у 2014 - страшно подумати. От такі справи. Ну і маленька вишенька на тортик: Дрогінфо була викуплена Танчуком, зять якого зараз голова РДА.
Рейтинг: 21+ -3-
 
Місцевий до ...,, 17:01 03 серпня 2022 р.
 
Страшенно нескромно відповідати народові на поради, підказки й критику, у стилі "всі ті що постійно незадоволені ну нічим. все ім не так? ЙШЛИ БИ ВИ ВСІ на повний * УЙ! ". по-перше, його в нього, напевно, взагалі не видно, по-найперше, це сідчить про імперську "моральність" якогось містечкового самодура, котрого порядна влада вище мала б гнати копняками- геть, й під фанфари!
Рейтинг: 5+ -1-
 
!, 17:08 03 серпня 2022 р.
 
Ваврин і Урдей геть здуріли на старості років…хочуть знову до влади і пропихають Веселого до влади, родичі якого вкрали більше всіх :(
Рейтинг: 13+ -3-
 
Корягіна, 18:07 03 серпня 2022 р.
 
Каракевич буде мером
Рейтинг: 1+ -23-
 
Розвідка, 18:09 03 серпня 2022 р.
 
Не буде. Справжні бійці приїдуть і вкажуть йому де його місце. Згадають весь той дерибан землі за останні роки.
Рейтинг: 18+ 0-
 
До розвідки, 18:14 03 серпня 2022 р.
 
Серйозно пане Торський ? Яка гарна стаття , але ваш , як ви там казали ви хто там в Кулиняка ? Радник ? :grin . Так ось ваш Кулиняк , голосував за виділення тої земельної ділянки ! Так-то вам добре платять!
Рейтинг: 9+ -9-
 
Юрко, 18:31 03 серпня 2022 р.
 
Так, у Вас дійсно правдива інформація, але слід додати, що Ваврин та Удей у свою команду на підтримку Веселого, ще взяли Байсу, Пастуха і Лужецького
Рейтинг: 6+ -3-
 
До Корягіної, 18:53 03 серпня 2022 р.
 
Мені цікаво дізнатися де подівся колишній депутат та активіст Олег Балог? Мені розповідали, що виїхав за кордон, але я думаю, що це не правда.
Рейтинг: 12+ -1-
 
Цікаво, 19:02 03 серпня 2022 р.
 
Всі ці ігри грамотейські випердоних кучмощерболизів ніяк не дадуть зрозуміти що, власне вони принизили честь тих воїнв . які пройшли Авдіївку. Луганщину . Попасну і багатьох регіонів бойових дій. бо вони власне ділять "жареного пятуха" і забули про високі слова у боротьбі за честь і народ і його славу !  
Тож усі виборники "дрогобицької отг терпіть оце одоробло з його свитою" 
Дякую місцевому за плідний репортаж. бо власне він став основою становлення думок у підтримку здорової Дрогобицької міської громади і прицьому не забув  
населені громади сіл. З повагою ЧП
Рейтинг: 11+ 0-
 
мІсько злІсу, 22:19 03 серпня 2022 р.
 
кучма-хуйло !  
:( :( :(
Рейтинг: 12+ -1-
 
Сірко, 22:26 03 серпня 2022 р.
 
Автора статі на палю. Йди ти на. автор. Видно що всьо заказне. Комусь приглянулся місце в парку і фоп не зробив дозволу на будівництво порностудії убирають конкурентів. Підозрюю що такою мерзотою у військовий час займаються Лагодичі. Щоб ви всі передохли від малого до великого, сволота!
Рейтинг: 4+ -7-
 
Вакула, 04:58 04 серпня 2022 р.
 
Ти само таке
Рейтинг: 1+ 0-
 
До скірко, 04:59 04 серпня 2022 р.
 
Згідна цілковито з дописом під ніком "Місцевий". Слушна характеристика на всіх місцевих наволочів в отг. На виборах отримають всі без винятку нуль від мислячих виборців . Диву даюсь , як ті мерзоти заради збагачення особистого забули про всі людські якості. Дно купило керівні посади і мабуть думає що небожителем стало на тій землі . Місто наше невеличке і громада знає хто чого вартий у самоврядуванні місцевому.
Рейтинг: 14+ 0-
 
дрогобичанка, 08:48 04 серпня 2022 р.
 
Парк потрібно було відстоювати років два тому, коли у головах місцевої "еліти" виник план на збагачення.  
У всіх містах парки облагороджують, а у нас рубають під корінь і забудовують. Тут можна лише сказати " бачили очі кого вибирали. ".  
Зараз можна ще щось змінити, але для цього потрібні скоординовані дії дрогобичани, їх наполегливість у відстоюванні своїх питань. Зрештою, потрібен лідер ( у хорошому розумінні цього слова), якого у Дрогобичі на жаль немає. Принаймі я не бачу.  
Я більш, ніж впевнена, що цю петицію навіть не розглянуть на сесії. Так уже було. Потрібні більш кардинальні дії.
Рейтинг: 16+ 0-
 
До Торського, 09:53 04 серпня 2022 р.
 
Коцюба наростив волосся та щей покрасив, дорога певно операція була…а герман тисне бабки
Рейтинг: 16+ 0-
 
Дзерин, 10:51 04 серпня 2022 р.
 
Пелещак то коханка Германа, стид позор
Рейтинг: 12+ 0-
 
Знаючий, 10:52 04 серпня 2022 р.
 
Я в долі
Рейтинг: 5+ 0-
 
Дурпак, 11:13 04 серпня 2022 р.
 
Герман ти чого тутка випесуєш, сцикун , а не йдеш до війська захищати країну від путінської мразоти, такої самої як кучма
Рейтинг: 11+ -2-
 
Бруно, 11:14 04 серпня 2022 р.
 
то кучма))))
Рейтинг: 5+ 0-
 
Місцевий, 11:16 04 серпня 2022 р.
 
Кучма з Германом мають квадрати в тому парку
Рейтинг: 10+ 0-
 
Джміль, 11:17 04 серпня 2022 р.
 
Я намалював волосся, бо кажуть , що на лагері всі пітухи перефарбовується на таки тона і хна має бути якісною, французькою, щоб довго не сходила :p
Рейтинг: 5+ -1-
 
До Дзерина, 11:21 04 серпня 2022 р.
 
Корбан просить Кучму зробити дозвіл на виїзд за кордон Цвігуну , бо йому там дуже скучно
Рейтинг: 11+ -9-
 
Алкаш Філатов, 13:30 04 серпня 2022 р.
 
Торський ригоанальна бородата казкова балаболка, яка нічого не варта. Бо Він реально дуже тупа людина, але себе вважає дуже розумним.
Рейтинг: 11+ -11-
 
Гриша, 14:07 04 серпня 2022 р.
 
За нашими опитуваннями, якщо завтра проходили вибори на голову Дрогобицького ОТГ , то перше місце би зайняв І. Торский з рейтингом 42. 1% , друге місце С. Кулиняк 33. 2% і на третьому місці М. Задорожний 5. 1% . Кучма посів шосте місце з рейтингом 0. 6% виборців.  
Було опитано 2000 резидентів по всій території ДОТГ
Рейтинг: 7+ -16-
 
VoxUkraine, 15:49 04 серпня 2022 р.
 
Провоксіть краще "опитування", скільки посад в Україні було продано, вкупі із ними ж, очевидно, власним коштом поремонтованими кабінетами. Бо й так зрозуміло всім, що спершу треба було купити місця у виборчих списках партій, а що: ще потім- також доплачували? !
Рейтинг: 7+ 0-
 
..., 16:11 04 серпня 2022 р.
 
Вони одне одного варті якщо це правда.
Рейтинг: 6+ 0-
 
до "знаючого", 16:40 04 серпня 2022 р.
 
:grin смішний рейтинг.  
Більш реалістично картина буде виглядати так: 3 місце Кучма -15%, 6 місце Кулиняк - 0, 06%  
1-2 місце займе будь-хто хто не має брудного минулого, більш меньш нормально виглядає, вміє впевнено говорити, і кому дадуть в підтримку одну з провідних політ сил в підтримку і вкладуть приблизно 100 000$ . На піар з крісла голови РДА не зважайте, це куплена посада. Підтримки від людей не буде взагалі завдячуючи брудному минулому цього діяча.
Рейтинг: 15+ -3-
 
До VoxUkraine, 17:13 04 серпня 2022 р.
 
Я за Гриня і Флюнта , але категорично проти Швацького кучмівського сраколиза
Рейтинг: 7+ 0-
 
Кульпарківська, 17:23 04 серпня 2022 р.
 
В Кучми зараз збільшиться рейтинг на 1% бо його підтримала Марта Слотило яка купила машини для міської ради за бюджетні кошти і тепер разом знімають рекламні ролики.
Рейтинг: 6+ -12-
 
До VoxUkraine, 17:45 04 серпня 2022 р.
 
Марта Слотило сама ніхто і звати її ніяк. Її прізвище на слуху лише завдяки спонсору який на кожний праздник вішає її портрет з вітанням на біг-борди по всьому місту. І депутатом стала бо купили їй третє прохідне місце в партії «Слуга Народу». Розумові здібності посередні, зовнішність на трійку.
Рейтинг: 19+ -4-
 
Про Марту, 18:01 04 серпня 2022 р.
 
Шкода що Іван Торський не має такого фінансування. Його кандидатура є оптимальною - молодий, харизматичний, рішучий, без компромісів до корупціонерів в раді. За такими майбутнє.
Рейтинг: 12+ -19-
 
правда, 18:18 04 серпня 2022 р.
 
Іван Торський волонтерить без піару тихо і не виставляє в інтернет як він допомагає армії, а Марта Слотило і Кучма лише виставляють фото, але насправді нічим не допомагають армії, а лише фотографуються біля чужої закордонної гуманітарної допомоги та машинах куплених за чужі гроші
Рейтинг: 16+ -22-
 
виборець, 18:32 04 серпня 2022 р.
 
А за шо той Іван волонтерит? Може де працює? То щур шо вкрав людски гроши в Трускавці та чуть батьківську хату не програв. Батьки за нього гроши платили. То чмо лишило свої діти та не платит ім гроши. Кому воно то рило жирнюче допомогло? Це гнида що хоче пролізти у владу шоб красти шо ше не вкрали разом зі своїм дружком Сашком. Два щура.
Рейтинг: 32+ -9-
 
До попереднього, 18:42 04 серпня 2022 р.
 
Марта Слотило дуже мені нагадує Вову Окуня. Гарна може бути парочка :grin
Рейтинг: 16+ -27-
 
:)), 18:43 04 серпня 2022 р.
 
Чому б і ні))) Міська рада набачилась різних коаліцій))) Хрущ і Жуковська наприклад. Тепер дивись і ваш Окунь закадрить Мартуську.
Рейтинг: 15+ -27-
 
До :)), 18:47 04 серпня 2022 р.
 
Ну, тоді беріть обидвох програних, вкупі з їхніми "патронами", попід білі ручки, висмикайте патла- і на відбудову поруйнованого, до кінця життя, а не тут ось кукурікайте!
Рейтинг: 7+ -1-
 
!, 18:49 04 серпня 2022 р.
 
Марта нормальна людина і дійсно багато робить на сьогодні, а Торський аферист та брехун, який нічого не робить лише виписує коментарі на цьому сайті обріхуючи таких людей як Марта Слотило. Торському до Марти дуже далеко. Торський менше вартий чим пилюка на взутті Марти.
Рейтинг: 22+ -14-
 
123, 19:02 04 серпня 2022 р.
 
Торському направду далеко до Марти. Бо він чоловік а вона жінка :grin
Рейтинг: 14+ -2-
 
До 123, 19:06 04 серпня 2022 р.
 
Банан прийде Торського запалює :zzz
Рейтинг: 22+ -10-
 
Ванга, 19:07 04 серпня 2022 р.
 
Всі вони нормальні. Але треба оприділятись Марті з ким вона. З Кулиняком. Чи з Кучмою. Вірніше її спонсорам треба оприділитись.
Рейтинг: 11+ -6-
 
!, 19:10 04 серпня 2022 р.
 
Волонтерство виявилось можна використати як дармовий політичний піар :grin а дехто з них навіть і підзаробив на цьому піарі :(
Рейтинг: 12+ -3-
 
Правда, 19:14 04 серпня 2022 р.
 
Марта не залежить не від Кулиняка не від Кучми і не потрібно її оприділятись з ким бути, а вона сама може стати мером бо рейтинг у неї найвищий і коштів має багато щоб перемогти на виборах, а оприділятись потрібно тобі кому служити за декілька гривень
Рейтинг: 4+ -11-
 
До !, 19:26 04 серпня 2022 р.
 
Свята Марта Волонтерівна :grin
Рейтинг: 10+ -4-
 
;), 20:06 04 серпня 2022 р.
 
А я з Слотило в дольках земельку кріпаків дерибанив, тому як вона стане мером , я буду на місці Германа головним схемщиком, бо в мене є на неї хороший компромат))) . А якщо стане той Торский то мене напевно за корупцію до буцегарні , разом з Коцюбою закриють, і він напевно там буде пасивний , а я активний півень, бо він сильніше, курва :cry
Рейтинг: 13+ -4-
 
Окунь, 20:07 04 серпня 2022 р.
 
А з якого кренделя спонсори їх обидвох спонсорують? Їм, обидвом, зарплати по 150 тисяч- ненажерно застерлитися? Чи це все- одна банда? То для чого у Києвах "піаністи" знімають аж по 6 роликів- денно, і все- про бла-бла-бла? !
Рейтинг: 7+ 0-
 
?!, 20:12 04 серпня 2022 р.
 
Ви бачили як ряха виросла у пані Марти за дворічний депутатський термін? Як так і надалі піде то її тре буде рятувати :eek За три роки пика розлізеться так, щой годі до сесійної зали зайти ))) Може ветиринар ОРк каракевіч посприяє, десь може в охорону якогось рига влаштує, а там пробігає по Епіцентрі трохи з розгрузкою тай схудне, можливо))))
Рейтинг: 11+ -5-
 
Дохтєр, 22:25 04 серпня 2022 р.
 
Ну по перше не 3 , а 2 місце , а по друге з кулиняком піде однозначно!  
Завжди його прикриває при всіх розмовах в різних колах !  
 
Вона буде з Кулиняком !
Рейтинг: 9+ -4-
 
До дурнів, 22:36 04 серпня 2022 р.
 
Кулиняк & Козицький мають корупційну прив’язку до Ярмака. Наслідки цього можуть бути найрізноманітнішими. А те що вони роблять під час війни - це показник відсутності хоч якого б то не було сумління. Для приміру торгівля волонтерськими дозволами на виїзд за кордон - 2000 $ (без посередників) . це саме безобідна їхня схемка. для прикладу.
Рейтинг: 11+ 0-
 
123, 22:52 04 серпня 2022 р.
 
Ви очевидно жінка , і щось в горлянці підтискає , щоб писати про зовнішність. бажаю розуму , і поменше заздрості ! бо вона вас з’їсть , або подавитесь слиною :cry  
Бажаю працювати в тому дусі !
Рейтинг: 5+ -6-
 
Дохтєр, 00:54 05 серпня 2022 р.
 
Народ тупий тай годі. Тепер хвалить слотило так як колись кучму і знову по колу тому самому , якийсь жах просто від коментів бо тупість дика. ЛЮДИ ! ТА ВОНИ ВСІ РАЗОМ і працюють в унісон але не для нашого з вами добробуту. Ще за дуліб'яників забули написати бо на попередніх виборах їх також "презентували" народу. Хто спонсор у кожного кандидата - це є найважливіше бо саме спонсори керують і найбільше зла приносять виборцям. Дивитись за лаштунки вчіться а не на глянцеві фотки кандидатів бо всі вони найперше є вигодонабувачами та бізнесменами маючи депутатство чи керівну посаду. Ніяк того не второпаєте нажаль.
Рейтинг: 8+ -1-
 
виборець, 08:44 05 серпня 2022 р.
 
Те що йде шалене збагачення з боку високопосадовців ясно як білий день. Хтось на крові шалене бабло відмиває , бо ще коли так буде європа гумонітарку надавати, як тепер. Отакий ментолітет у нашої "еліти" правлячої нажаль.
Рейтинг: 6+ -1-
 
до 123,, 08:55 05 серпня 2022 р.
 
А ви знали , що цихівський на гуманітарці і на всіх ваших донатах! кафе тареля відкрив ? То той що збирав гроші на сина .
Рейтинг: 13+ 0-
 
Курва, 09:18 05 серпня 2022 р.
 
Хто спонсор Слотило?
Рейтинг: 10+ -3-
 
?, 09:30 05 серпня 2022 р.
 
Благодійні фонди і волонтерство в Україні вельми прибутковий бізнес. Хіба ви того не знали?
Рейтинг: 9+ 0-
 
До Курви, 09:32 05 серпня 2022 р.
 
Про Цихівського і гуманітарку можна більш докладно?
Рейтинг: 10+ 0-
 
До 09:18, 09:43 05 серпня 2022 р.
 
Цихівський ще й 20% від зібраних у людей грошей забирає собі і не приховує! Які журні ше йому донайтять? Це аферюга. І таких зараз пруд пруди! Одні віддають останнє, а інші на цьому збагачуються! Мабуть думають, що Бог пробачить!
Рейтинг: 16+ 0-
 
До курва, 10:24 05 серпня 2022 р.
 
Цілковито з вами погоджуюсь і мудрі люди давно то зрозуміли. Під благими намірами майже завжди криється нажива. Пізнай правду і лохом небудеш - золоті слова на гірке сьогодення. Просять допомоги тільки у простого бідного , а як щодо олігархату та "чесних" місцевих князьків і коритників? Як там у їхніх гаманцях з шелестом коп'юр? Ось вони і потенційні меценати всього мають бути, оскільки їхні баблосики зароблені не потом і горбом , а підозрюю що вкрадені тупо , або відмиті по схемах.
Рейтинг: 11+ 0-
 
до "до курви", 11:32 05 серпня 2022 р.
 
Яка Марта і Окунь, ви бачили того жирного пацюка, вона каже, що біля нього на сесії сидіти не можливо бо так смердить, доречі то не вона одна таке говорить. А це все наслідки вживання алкогольних та наркотичних засобів довший час.
Рейтинг: 14+ -7-
 
ДО До :)), 15:00 05 серпня 2022 р.
 
Тирский ото ти чмошник. Просто аферюга та злодюга! Тобі до Марти як попу до луни.
Рейтинг: 9+ -8-
 
До попереднього, 15:49 05 серпня 2022 р.
 
І я так собі, переглянувши фотосики, подумав, що у цього "неоціненного досвіду боротьби"- страшенно кримінальна зовнішність. Між іншим, у не одного (десятка, мінімум) місцевих, численно понарозплоджуваних, "благодійників"- абсолютно теж!
Рейтинг: 6+ -1-
 
!, 16:44 05 серпня 2022 р.
 
При старих корумпованих депутатах кожен наступний мер буде такий же як тепер діючий. Без змін, а все тому що "благодать" для мера виключно залежить від місцевих депутатів. Саме місцеві депутати мають повноваження впливати на голів отг бо вони обранці від громади. Тому чи Марта чи Тарас чи Василь чи Ігнат змін АПРІОРІ НЕБУДЕ. Хіба що зміняться у кращу сторону статки новообраного голови так як змінилися у Тараса іі його дупулизів. Нажаль вся біда для громади то корумпований депутатський корпус. А коли ще мер пристане на їхні позиції то гримуча суміш виходить. Ось така петрушка панове. Таке ж саме у ВР але там з більшим розмахом.
Рейтинг: 4+ 0-
 
дрогобичанка, 17:03 05 серпня 2022 р.
 
Чого ви тут, через раз, людям одні другими голови морочите? Напишіть, як колись на таблиці у центрі міста- всіх пияків, що той, той. той, і всі решта- злодії, котрі обкрадають громаду десятками років. А не тут одне з одним рахунки зводите. "Милите очі" людям, вони вже ніхто вам не вірять!
Рейтинг: 3+ -5-
 
!, 19:26 05 серпня 2022 р.
 
Олюсику , я б на вашому місці лікувався від хороби….  
Бо то зле так колег обливать лайном …
Рейтинг: 3+ -3-
 
Веселий модератор, 22:03 05 серпня 2022 р.
 
Угу, ви такі тут одні в одного повлюбльонні, аж до ненависти. Фе! Може, вже почнете любитися по-християнськи? !
Рейтинг: 0+ -4-
 
?!, 08:55 06 серпня 2022 р.
 
Шановний автор замовленої статті , а що Ви зробили для України , для Дрогогобича , для своєї вулиці і врешті для сусіда навпроти ?  
Впевнений - нічого.  
Те що Ви пишете , боротись з забудовниками - це є фікція . А як місто має розвиватись без будівництва ? А як місто може розвиватись без інвестицій ?  
Ви можете навести приклад розвинутої країни та без будівництва ? Впевнений - Ні.  
В даній ситуації потрібно ознайомитись , що отримує місто після будівництва . Судячи з ПКД документації та інвест-угоди - місто суттєво виграє . Дитячі майданчики , освітлення , паркінг для авто , ландшафт - дизайн в парку , велодоріжки та пішохідні доріжки принесуть парку нове життя після теперішнього сміттєзвалища .  
Впевнений Ви погоджуєтесь зі мною . Успіхів Вам . І думайте про майбутнє Держави , а не виконуйте замовних інсинуацій .
Рейтинг: 3+ -6-
 
За Державу ., 17:19 06 серпня 2022 р.
 
А ЩО ТИ засранець зробив власне для громади, тому що ти бичара сидиш у своїм паршивім маєтку і розказуєш сон рябої кобили для людей які працюють на СЛАВУ УКРАЇНИ Ми тебе бидло зареєстрували! ТИ НОМЕР ПЕРШИЙ ЧП
Рейтинг: 3+ -2-
 
мІсько з лІсу, 23:54 06 серпня 2022 р.
 
Міську, кіко ліса вивіз з ліса і чо пензійнери сідєт голодні й без гроший?
Рейтинг: 0+ -1-
 
?!, 09:15 07 серпня 2022 р.
 
Місто має розвиватись економічним шляхом - виробництвом продукції всіх напрямків бо сировини для цього хватає і робочі місця були б створені щоб люди мали вибір чи їхати за кордон , чи працювати у себе вдома так би мовити. А недалекоглядні думають що розважальні комплекси принесуть добробут для міста. Тоді виникає просте питання : де заробляти коп'юри для розваг? Тримачі комунальної сфери міста заробили хабарями та корупційними схемами будучи при владі, а де має заробити простий пересічний дрогобичанин у себе вдома? А якщо він заробить своїм горбом у Польщі то явно не буде витрачати на тупі розваги щоб збагачувати корупціонерів місцевих , які і є останніми беніфіціарами індустріального парку. Що ще неясно тобі? Або ти один з тих ушльопків коритників судячи з такого мислення?
Рейтинг: 3+ 0-
 
до "за державу", 10:25 07 серпня 2022 р.
 
Ви ще напишіть, що у кримінальному кодексі теж всі статті- замовні. І біжіть у "швидкогроші" на всіх кутах цього хутора: лохотрон вам- забезпечать, навіть- посмертно! Чому та шобла ще не на лісорозробках? !
Рейтинг: 1+ 0-
 
До 1719, 15:13 07 серпня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5823 дні)