Перші старти – перші перемоги: дрогобицькі спортсмени посіли призові місця на змаганнях

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
04.08.2022Незважаючи на розв’язану росією війну, спортивні заклади м. Дрогобича продовжують працювати. Нещодавно  спортсмени СДЮШОР з велоспорту «Медик» за запрошенням польської сторони взяли участь в змаганнях у польському місті Грубешів. Про це повідомив відділ з питань фізичної  культури та спорту ДМР.

 В індивідуальній гонці на час з віддаллю 15 км перше призове місце виборола Єлизавета Ветриченко, а спортсменка Анастасія Сатурова посіла 2 місце. 16-річний вихованець школи  Назар Павич  виборов 2 місце серед чоловіків в категорії 18-29 років, 14 річний Денис Данилюк був п’ятим у цій категорії.
Юні таланти школи зробили гарний сюрприз своєму тренерові Сергію Франку, який зараз призваний до лав Збройних сил України. Директор школи Павло Попович подякував польським колегам за запрошення на змагання, забезпечення харчуванням та надання допомоги українським сім’ям, які вимушено перебувають у Польщі.
Також наші велосипедисти взяли участь у відкритому чемпіонаті Львівщини, який відбувся у м. Жовква. Спортсмени змагались в індивідуальній гонці на 10 км в селі Зіболки. Серед дрогобицьких спортсменів перші місця вибороли: Сатурова Анастасія, з юнаків – Бурас Олег, а в номінації «молодші юнаки» – Данилюк Денис. Друге місце посів Павич Назар серед юнаків, третє місце – Пристай Віталій серед молодших юнаків та четверте місце у номінації «молодший юнак» – Мацьків Арсен.
 Вітаємо!
 
 

Переглядів: 1328

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5779 днів)