У Дрогобицькому районі оштрафували нелегальних перевізників на суму понад 55 тис грн

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
05.08.2022


Працівники управління транспорту та зв’язку перевірили дотримання вимог транспортного законодавства під час надання послуг з перевезення пасажирів у Дрогобицькому районі. До перевірки залучили працівників  відділу державного нагляду (контролю) у Львівській області Державної служби України з безпеки на транспорті та інспектори Управління патрульної поліції у Львівській області.
Під час перевірки склали 2 акти за порушення вимог статті 39 (відсутність дозвільних документів) тягне за собою накладення штрафу 17 000 грн) ЗУ «Про автомобільний транспорт». Про це інформує пресслужба Львівської обласної військової адміністрації.

 При цьому працівники Управління патрульної поліції у Львівській області склали 9 адміністративних протоколів за порушення вимог транспортного законодавства.
Нагадуємо, що з 25 липня до 25 серпня триває операція «Перевізник», в межах якої працівники відділу державного нагляду (контролю) у Львівській області Державної служби України з безпеки на транспорті та інспектори Управління патрульної поліції у Львівській області перевіряють маршрутні транспортні засоби і складають адмінматеріали за порушення правил перевезення пасажирів та відповідальних осіб.

Переглядів: 1469

Коментарі (4)
 
А пасажирам з того всього- що? ! Це- те ж саме, що й оштрафують рабовласників, а працівникам з того- що? Понаприймають нових на "випробувальний термін"? ! Й так це все триває до безконечності. А кінець тому всьому настане разом з кінцем світу? Ню-ню.
Рейтинг: 0+ -1-
 
:(, 08:52 06 серпня 2022 р.
 
Шановні покупці, особливо- тих "торгових" шарашок, де нема чекових апаратів, будьте пильними- і ПЕРЕВІРЯЙТЕ решту, яку вам видають продавці, не відходячи від каси. І, взагалі, що за дурня: чому там нема касових апаратів? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 15:01 07 серпня 2022 р.
 
що за нова структура - працівники управління транспорту ? у них є офіційний статус? якої області чи це черговий розвод ? та й хто там наїде? якщо на одну ліцензію 10 бусів їздить та й усі депутатів місцевого розливу, адже у Дрогобичі весь бізнес це базар та маршрутки - та й то вже поділено між містячковими депутатами , то яка там структура перевірку робила? за все ж уплачено , не вкидуйте дезінформацію в наше некорумповане та реформоване місто!
Рейтинг: 0+ 0-
 
ігор, 12:35 14 серпня 2022 р.
 
А слабо взяти за гузно всіх отих кабінетних, котрі за попередньої влади так "керували" автоперевезеннями, що всі водії, після цілоденних перевезень без жодного квитка пасажирам, ставали мільйонерами, а кабінетні, напевно, вже народилися такими (інакше, як би вони там опинилися)? ! А то чомусь одні й ті ж, роками, лише переходять з табуретів- у крісла, з крісел- на трони. Тепер, правда, лише водії перестали бути мільйонерами. А чи- не перестали? Палаци, палацики, жижі, халупи. Які ж у них вже тоді були лише "зарплати"?
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 00:51 16 серпня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5770 днів)