І знову про шахраїв-благодійників

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
06.08.2022

 

На превеликий жаль, шахрайство як спосіб заробляння коштів дрогобицькими владцями існувало і в мирні часи, а у воєнні часи схеми махінацій отримали нові форми втілення. Проблеми національного державотворення породжують не лише спалах патріотизму, самовідданості та братерського єднання, але й спроби добряче заробити на цих людських почуттях як матеріальні, так і політичні дивіденди.


Вищим цинізмом, м’яко кажучи, можна назвати купівлю машин для потреб ЗСУ дрогобицьким міським головою та його заступниками за кошти працівників виконкому та, що найгірше в цій ситуації – за кошти маленьких діток.
За п’ять місяців війни Тарас Кучма та його перший заступник Ігор Герман лише зарплатою отримали кожен орієнтовно 400 тисяч гривень, інші заступники – на декілька десятків тисяч гривень менше. В сумарній кількості ці недопатріоти отримали близько 2 мільйонів гривень. Розміри ж їхніх тіньових доходів встановлюють слідчі у рамках розслідування у кримінальних провадженнях, відкритих, у тому числі, за продаж гуманітарної допомоги та нецільове використання коштів, зібраних для потреб ЗСУ. Однак Тарас Кучма особисто, не будучи заангажованим патріотичними поривами, вирішив набарижнічати собі дещицю позитиву в характеристику активіста-благодійника. Лицемірство вражаюче. Адже автомобілі такої ж марки, які придбані навіть із якіснішими характеристиками, коштують у більшості європейських країн приблизно 3200 євро за Land Rover Freelander та орієнтовно 2700 євро за Nissan X-Trail. Таким чином, міський голова і його заступники могли би придбати близько восьми десятків таких машин, якби виділили на придбання машин увесь отриманий дохід за час дії воєнного стану. Але для чого, якщо тягар пожертв можна перекласти на плечі, за словами Кучми, «працюючих в ратуші» та дітей, які щиро збирали кошти, вболіваючи за перемогу. Також під великим питанням залишається куди саме ці машини поїхали та для чиїх саме потреб?
Як далеко підуть міський голова та його команда в майбутньому, обдурюючи нас з вами на темі збору коштів для підтримки Збройних Сил? Чи далі будуть видавати себе за благодійників? Чи може створять якийсь фішінговий сайт популярного фонду? Чи врешті припинять відверту шахрайську діяльність, прикриту шляхетністю благодійництва? Усе це залежить від нашого з вами терпіння.
 

Переглядів: 6186

Коментарі (116)
 
І як та тварина Кучма жадібно видирає гроші з рук дітей, фу мрась
Рейтинг: 42+ -1-
 
Чіп, 15:26 06 серпня 2022 р.
 
Ага і як він дивиться на ці гроші в той момент, тільки погляньте)))
Рейтинг: 37+ 0-
 
Оля, 15:35 06 серпня 2022 р.
 
Тихенько збирають, тихенько відсилають, правильніше буде тихенько крадуть
Рейтинг: 28+ -1-
 
Бла бла, 15:40 06 серпня 2022 р.
 
Кучма то агент путіна 1000%
Рейтинг: 35+ -1-
 
До таргана, 15:58 06 серпня 2022 р.
 
Отакої панове, які ж щедрі виявились місцеві депутати одобривши таку зарплатню для тих двох лицемірів. Вони важко трудяться і мозолі натерли але не від лопати , а від дрочіння цілими днями сидячи в кабінетах комфортних такі негідники та фарисеї. Ото життя вдалося для ярих рагулів якими вони були до 2015 року. А тепер розкрутку роблять мадам Марті бо все ж таки своя діваха не з вулиці як то кажуть бо чужаків бояться що викриють їхні корупційні схеми. О ні , середній палець а не голос получать від більшої половини виборців які колись їм повірили.
Рейтинг: 32+ 0-
 
дрогобичанка, 16:36 06 серпня 2022 р.
 
ДО СВІТУ, СВІДОМОГО РЕАЛІЙ: "ВІДКРИТА КОПЕРТА" З ПОРОЖНІМИ КИШЕНЯМИ ПРОСТОГО УКРАЇНЦЯ 
(лист, який ніде в Україні не друкують і до ніякої трибуни з ним не пропустять).  
Можете мене хоч четвертувати, але у мене вже сил нема зовсім!  
Добрий день!  
Я вже, на початку і століття, й тисячоліття, "раз був дописався", але ж: в українській абетці- аж 33 літери!  
Президенте України, Міністерство соціальної політики України та Управління Верховного комісара ООН, незаперечним є факт, що у вас працюють прекрасні хлопці та дівчата, але, мабуть, у столиці вони не знають, що любов до України тепер вартує лише 2100 грн. на місяць, якщо у тебе 2 група і, якщо у тебе немає дядька в Канаді чи тітки у, бодай би, Польщі, і що найприкріше, до повного мінімального стажу не вистачає якихось півтори року. Те, що 2 група аж ніяк не має залежати від кількості років, відпрацьованих на українських рабовласників (як кажуть в народі- давайте не будемо заперечувати реалії будення, особливо- у малих містах, де кожен панок почувається мало не білим грибом, "нафаршированим" такими вже самопроголошеними "правилами гри", що з ним не в силі справитися жодна, на місцях, силова структура (якщо вони, звичайно, мають бажання займатися захистом якихось там простих українців). Щоб не займати багато часу- не перелічуватиму всіх тих, у кого доводилося працювати за, звичайно, не всі 54 роки свого життя, але- чималенько й у різних. Тепер, коли чи не кожному містечковому рабовласникові (чи- маленьким панам й паніям у кріселках страшенно великих, зазвичай, зацьоманих й заквацяних всіляками ваксами мальовидл, коханок начальників й начальниць (направду, часто- рабів та рабинь своїх рабовласників і рабовласниць), котрі звикли клеїти дурня з потенційних працівників на стовпах, дверях, парканах своїх превелебних рабовластень, здебільшого- шарашок (гірко й прикро, але державних структурочок це, нерідко, теж аж дуже стосується! ) надано цілий "беспєрдєл" повноважень над рабами- я ніяк не зрозумію: чому, маючи лише якихось там 54 роки (направду, це ще- дуже юний вік, навіть- за мірками сучасної акселераційності), ніяк не можу працевлаштуватися, й не десь там- у закордоннях, чи- за межами рідного краю, а тут- на рідних теренах. Бо: "нам потрібні хлопчик-дівчинка", "нам- окремо хлопчик, окремо- дівчинка", там відмовляють, бо "ну, пане, та 37 років- то ви вже застарі, аби у нас працювати, а вам ще раз стільки", там- майже у стилі "та пішов ти нафіг, старий пень, зі своїми проблемами, не плутайся тут, бо ми- дерибан дерибанимо, нам до зарплат у кілька десятків тисяч не вистачає ще декілька конвертованих "конвертованих" пакетиків із "зеленню", там- "не має ніякого значення, що ви прийшли своїми ногами, але- якщо, раптом, щось з вами станеться, а у нас- курортний готель для мільйонерів, тут треба працювати за мікроскопічні копійки і бути ціхо", там, образно кажучи, - "ну як може керівник не померти на посту генерального секретаря, якщо він народився якраз у ті часи, коли ще генеральні секретарі ли на кавалєрку починали ходити? ", ну й- далі, далі й далі. А їхати кудись, далі від рідних теренів, я, на жаль, не можу, хіба що- назавше. Але- куди, до кого і з чим: з "вухами слоників", що стирчать із кишень? Врешті решт, я ще маю заради кого бодай жити!  
Тепер: ось, нещодавно, спіймали банду (банду-! ) крадіїв допомоги від ООН, призначеної для виплати кожному (кожному-! ) громадянинові України. У мене є прохання: чи не були б ви ласкавими бодай допомогти закрити мої, за майже півтори десятка років (з нечастою нагодою працевлаштуватися) банківські кредити в "А-банку" (розумієте: в "А-банку", через який і "качали" отой гуманітарний мільйон "гамунітарні злодії"), ), трішки- у "Приват-банку", а з Ощадним- я вже сам якось дійду згоди (я там, принаймі, пенсійку отримую, то вже- не чужі одні одному). Цими, не своїми, грішми, час від часу, мені доводилося користуватися останніх років п"ятнадцять, відколи, після 7, 2 років боротьби за любов до України, у 2007 мене від неї звільнили (звичайно, без жодної матеріальної компенсації, просто- з патріотичних почуттів людинолюбства, та й- турботи численних міжнародних організацій, котрі, зазвичай, одразу забули- про кого вони турбувалися). Коли працював (особливо, останніх років 8, інколи та й вдавалося влаштуватися)- було можливим: віддав- знову взяв, взяв- знову віддав, бо, зрозуміло, що ніякий раб, котрий, раптом, став рабовласником, не платить стільки, скільки пише й обіцяє, а почнеш щось бурчати- то ще каже, що в морду заїде (де- той львівський Дідух, котрий на таке може дати здачу, навіть- автоматною чергою, чи, бодай, міцним слівцем, я б у нього, напевно, й повчився, бо вже несила осилити сьогодення). Ні-ні-ні, у мене ніде немає друзів (я не заводжу друзів лише тому, аби не мати ворогів, але вороги- ворогами робили самі себе, без моєї найменшої участі). Дружити з грошима я не вмію, бо, аби дружити з грошима, потрібно їх, найперше, мати. А тут, ось, доводиться продавати земельну ділянку (все, що у мене є), аби бодай вижити. Не знаю, чи хтось зможе її купити: у кого є- тим не потрібно, а кому потрібно- ті не мають за що. А зараз- така чудова нагода використати її для зведення тимчасового житла, для сільськогосподарського обробітку (ми цьогоріч нічого не садили: Цьогоріч ми на ній вже нічого й не садили, бо- болячки доколупали так, що, часто, ледь ноги за собою тягнеш, тому- не вірте тим, хто вам каже, зі зфйоленого бздуру: "Та шо ти є, та ти так файно виглядаєш? ! "- вони лукаві (чи один, хто "так файно виглядав", йшов-йшов, раптом- бац, і понесли вже його? ! ).  
І "про погоду": як не прикро, але, за описаного стану справ, чи то пак- реалій будення, я не в силі допомагати навіть моїй 82-річній Матері, котра нещодавно перенесла другий інсульт, відтак- операцію з відновлення зору, що різко погіршав після того ж інсульту (завдяки черговим ратуші, "швидкій" та лікарям 5 лікарні Матір врятували)- до речі, Матір 50 років віддала роботі в медицині, маючи зараз якихось, може, 3000 пенсії, бо так її "пішли", бо потрібно було всіляким "наближеним до морд" тітонькам своїх (а то й- чиїхось, "приблатиканих", "ціпоньок" повлаштовувати), ну і, звичайно, не можу дозволити собі абсолютно нічого з, бодай би, наїдків, котрі допомагають хоча б не впасти з ніг, коли бігаєш, бігаєш й бігаєш поміж панами, котрим "та тут всім нас / ч@@ти на твої проблеми, на твою роботу / без роботи, у нас- війна (гуманітарок-? )". Результату- нуль, бо панам "потрібні молодші", "бо у нас вже колектив здеформований"- сьогодні вкотре почув таке, у цьому переконався, здолавши пішки чи не половину міста й назад). Пробачте вже мою святу наївність: молодших вони набирають на, прости Господи, панель, а чи- їм потрібні працівники: сумлінні, чесні, віддані виконуваній роботі? Не обов"язково бути відданим рабовласникам- їм й так байдуже на те, хто у них- раби. Навіть- тим, котрі обіцяють тисячі вакансій за шалені лише зарплати (уявіть, якою насправді шаленою для сільського хлопця є зарплата у розмірі 10-15 тисяч, особливо, якщо з цієї суми йому й так виплатять заледве половину ( це ще- дуже й дуже велике щастя), бо "ми не у Києві", бо "йди на війну- там сто тисяч платять" (куди: одразу- в гріб, аби потім, на самому цвинтарі, моїй Матері котрийсь череватий фельдфебель "урочисто вручили" паперову картонку з "подякою", та й- під оркестру? ), А ціни у супермаркетах і на торговиці- американські, чи вже- лише европейські? і "не хочемо мати проблем з Києвом, бо нам того не треба"- іншого від тих псевдопанів й не почуєш. Може, всім цим "загребуществом" керують з того ж Києва, "мать єво городов руських"? Я не стверджую! Але- й не заперечую. У мене- біда, буквально- фінансова катастрофа.  
Зрозуміло, що свідомий кожного свого життєвого кроку, я ніколи не візьмуся за роботу, якої ніколи не виконував, навіть поруч не стояв. ну, така вже планида гуманітаріїв, радше- їхня совість: аби не нашкодити. Тому, будь ласка, допоможіть, скільки осилите, фінансово-гуманітарно, нашій сім"ї. Не треба віддавати останнє, бо це немудро. Може, таки, хтось і зараз має багато, а хтось- й забагато. Не потрібно замотувати наїдки у хутряні пледи й проваксені мешти з імпортними наліпками й обкладати декількома шарами картону, аби си не злипли при транспортуванні. Перекажіть ці гроші на картку у банку- 5167 4900 7707 3485, або- на 5375 2351 0243 9195 (А-банк), чи- на 4149 4390 0945 8450 (Приват), а там- я вже чогось, потрішки, докуплюся, посплачую все, за що не в силі сплатити з мізерної пенсії за інвалідністю (а на роботу- таки не влаштуєшся), знову наекономлю, ще й осилю з кимось, потребуючим, поділитися. У конверті також пересилати не потрібно: я не корупціонер і, навіть, прикиньте, не знаю такого слова, я- звичайний простий українець!  
Звичайно, я міг би цього всього й не писати, й не просити. Але, не писати ж мені до Міністерства прикордонних справ, аби дозволили взяти, хоча б, в оренду, метр державного кордону (щоб валіза у проході не затпругалася), бо навіть не впевнений, чи потрапляють чиїсь листи до рук тих, кому їх конкретно адресують. Навіть, коли я вже буду дід старий і помру- все одно лежатиму в гробі, посміхаючись, бо любив Україну все життя мовчки, а коли люблять- вголос не говорять. Ну, нехай напишуть на надгробку: "Тут, нарешті, замовк бідний журналіст". Нехай, навіть, напишуть "Нарешті стулив си писок"- мені й зараз байдуже, як вони будуть штубачити, бо штубаків не сприймав і не сприймаю, як щось серйозне у житті будь-якого соціуму. У мене, направду, вкрай важка ситуація. Нема грошей навіть на ліки, які потрібні, але ж- коштують все дорожче і дорожче. (Ось, "маємо те, що маємо- з останніх повідомлень у ЗМІ: нещодавно ж- спіймали ще одного буржуя, котрий привласнив собі ліків з гуманітарної допомоги від Європи аж на 1 мільйон гривень). У скількох зі 365 аптек нашого краю, чи- околиць, вони мали з"явитися у надзахмарному продажі?  
На тому- щиро дякую! Не проходьте мимо, бо, переконаний, що ті, для котрих вже 37 років- "застарі для того, щоб десь працювати", таки захочуть дожити хоча б до мого нинішнього віку. не дай Боже, аби ще й- до такого стану "соціальної захищеності". Та це вже- сутність їхньої моралі. А я не плачу, бо просто- нічим вже плакати, й не плачуся- також. Нічого-нічого: сильних чоловіків це не лякає. Навіть, якщо, за тиждень до отримання чергової пенсії, в кишені залишається 130 грн. Це таке, це, погодьтеся, дрібниця. Це ж- не 100 мільйонів (лише у цьому випадкові) вкраденої міжнародної допомоги, що призначалася наївною Європою для бідаків-українців (може, й тим, котрі вже, он, вмирають у шалених чергах на кордоні, бо ніяк не навозяться дорогих автівок і всілякої контрабанди, аби потім її, яко "гамунітарну поміч", продавати у всіх торгових мережах найпатріотичніших теренів країни. Жодна з цих мереж, звичайно, ніяким "западенцям" не належить, бо війна, таки, йде на сході, але боронять всіх, найперше ж- череватих втеклих від "ми вже нічого не маємо", хлопці з бандерівщини. І гинуть за них- також. Ото, мільйони безробітних бідаків зі сіл та містечок, прости Господи, знайшли собі криваві заробітки, га? ! Мабуть, також "добровільно" потім їхатимуть "добровольці" (а, може, їх там "добровільно" й позалишають) відбудовувати все поруйноване війною, поки тут тусня по курортах для мільйонерів продовжуватиме нап"яно стверджувати "та надо етім бандьорам- то пусть идут и воюют". Нехай пробачать мене ті, у кого вже нічого немає, бо у них, за великим рахунком, нічого й не було. Прекрасно їх усіх розумію, бо і в мене- така ж ситуація. Зрештою, і тут, куди вони переїхали, у багатьох також нічого нема. Тримайтеся! Тримаймося! Все буде- Україна? ! На все- буде Воля Божа, й не інакше, бо і небо, і сонце- одне на всіх й у цілому світі! Може. цього листа не потрібно надсилати ще кудись- в чужі світи й засвіти, бо нащо їм ще й ми: й так щоразу менше стає населення в Україні, бо, чомусь, ніяк посеред центру Європи не налагодиться нормальне життя? ! Бо для цього потрібно, аби всі були Людьми! Всі, а не лише залишки бідаків, над котрими ніяк пани не напаничаться. Я можу багато в чому здаватися наївним, але, повірте, таки- не вчора народжений.  
 
Руслан А, 2022 рік.  
 
P. S. : колись давно, вже майже стоячи перед воротами до раю, один багатезний закордонець на прохання їхньої ж преси розповісти про те, як він заробив свій перший мільйон- так і відповів: "Накрав". Я не знаюся з мільйонерами, з банкірами, з власниками заводів та пароходів. Може, й смішно, але у своєму віці я не знаю, навіть, й отого "Накрав". Інакше- який був би з мене Українець? То скільки нас- воістину Людей, а не лише- Народу? ! Не тих, чий "дєдушка хотєл, чтоб нє било бєдних", бо сам був багатієм (теж- на бідних рабах "доробився"), а тих, котрі й від війни нікуди не втікали й не втечуть, бо ж не можна втекти навіть від самих себе, тим паче- одні від одних. Й від безробіття- також ніяк не врятуються, бо у нас, таки, добряче "хлопами перебирають".  
 
P. P. S. Подумалося: а чи не забагато написав? Може, скоротити половину, а потім- ще половину, відтак- ще? Суть прохання залишиться тією ж. Зараз я, взагалі, мало пишу, хоча все життя був творчою людиною. Але, коли вже пірве до клавіатури- то наче прорвало. Це- розпач. Пробачте! Дякую!
Рейтинг: 3+ -11-
 
Це- крик душі про порятунок!, 16:50 06 серпня 2022 р.
 
Фу які вони гидкі!
Рейтинг: 29+ 0-
 
Курчик, 17:31 06 серпня 2022 р.
 
Цікаво а скільки машин придбав Германа синуля, який барижнічає валютою, наживаючись на рогобичанах. Це юне дарування за батькові корупційні гроші понавідкривало вже аж 6 пунктів обміну валюти:)))
Рейтинг: 33+ -1-
 
Балог, 17:35 06 серпня 2022 р.
 
Ви подивіться що виробляють риги ! Вони вже геть страх втратили ! По піднімали голови під час війни , чують путіна , суки !  
Зайдіть на сторінку Цвігло Павлун і все зрозумієте …це просто ЖАХ!
Рейтинг: 29+ -2-
 
До контр розвідки, 17:38 06 серпня 2022 р.
 
А я тобі скажу що Герман скориставшись нульовим розмитненням придбав два елітних позашляховика марки Volkswagen Taureg 2020 року випуску, один для себе любимого, а другий для сина, а для наших захисників можна зібрати гроші у підлеглих працівників більшу половину яких вони відправили у простій та платить по 3 тисячі заробітної платита та дітей. О така мораль у цих Гієн шановні Дрогобичани.
Рейтинг: 38+ 0-
 
До Балога, 17:46 06 серпня 2022 р.
 
А де рагуль тупорилий Щерба подівся?
Рейтинг: 35+ 0-
 
Маланка, 17:49 06 серпня 2022 р.
 
Яке то КучМо дріб’язкове, хлам
Рейтинг: 27+ 0-
 
Марина, 17:56 06 серпня 2022 р.
 
Та Герман нічим не кращий за нього. Єдине шкода Ромка Москалика який є нормальною людиною, попавши в це кубло бруду, фальші, брехні, лецимірства та корупції під впливом цих нелюдів стане таким самим, якщо вже не став! ?
Рейтинг: 6+ -24-
 
До Марини, 18:01 06 серпня 2022 р.
 
Після того як Кучма, Герман та їхні прихвостня будуть вигнаними зі стін міської ратуші їм руки ніхто не подасть!
Рейтинг: 30+ 0-
 
Ванга, 18:03 06 серпня 2022 р.
 
Кучма+Герман+Щерба+Кушлик+Петранич+Свідовська+Росоха+Даунлун да+Коцюба=КОРУПЦІЯ
Рейтинг: 34+ -1-
 
Математик, 18:12 06 серпня 2022 р.
 
(Кучма+Герман)*Щерба=Фальш
Рейтинг: 26+ 0-
 
До Математика, 18:14 06 серпня 2022 р.
 
Кучма відправив в березні свого волонтера і активіста Романа Старуха в Швецію. Тому сподобалось там і він рішив залишитись з кінцями. Ухилився від мобілізації бо мав офіцерське звання. Він йшов в депутати від Голосу в міську раду і був директором спорт-школи. Ганьба кучмівським прихвостням!
Рейтинг: 32+ 0-
 
Де волонтер?, 18:15 06 серпня 2022 р.
 
Москалик , ха ха приміщення в центрі міста під гаражі бере, на прізвище дружини навіть не встидається . А потім знову продовження приміщення біля Алли Бульби! Які ви всі наївні ! ввв
Рейтинг: 32+ 0-
 
До Марини, 18:16 06 серпня 2022 р.
 
Голова РДА Кулиняк нічим не кращий. На днях він поїхав до Іспанії погрітись на сонці під виглядом поїздки за гуманітаркою. Залишив місто під час війни. Ніби без нього шофери б не привезли гуму з Іспанії. Приїде загорівший і щасливий.
Рейтинг: 31+ -9-
 
міс, 18:18 06 серпня 2022 р.
 
Степан Кулиняк працює без вихідних вже п’ять місяців. Відпочинок потрібен, щоб з новими силами приступити до плідної роботи. Не заздріть. Кулиняк виконує відмінно свої обов’язки. Людина на своєму місці.
Рейтинг: 12+ -33-
 
Ацедонський Зорян Тарасович, 18:25 06 серпня 2022 р.
 
Скільки ушльопок Кучма тобі помастив? Ідіоте, витягни язик зі ср@ки Тарасика, до чого тут Кулиняк? Ти хоч орієнтуєшся, хто і чим має займатися?
Рейтинг: 14+ -19-
 
до міс, 18:30 06 серпня 2022 р.
 
Кучма+Шулак Ірка=d
Рейтинг: 22+ -4-
 
Математик, 18:33 06 серпня 2022 р.
 
Я знаю точно що Кучма+Герман=Дерибан
Рейтинг: 23+ -1-
 
До математика, 18:34 06 серпня 2022 р.
 
Іспанія - гарний вибір 8) Відпочине і гуманітарну привезе :grin  
Мер в Греції загаряв а Царь РДА в Іспанії - дорого і багато - логічно
Рейтинг: 20+ -15-
 
Дрогобичанин, 18:36 06 серпня 2022 р.
 
Та п’яна курва домагалась до мене в зефірі , чи я маю жінку . Ходила за мною цілий вечір, я не міг її спехатись, доки не сказав , що не маю жінки і дітей ! І , знаєте що…вона відразу відчепилася і казала, що їй таке не цікаво…‘ не розумію ніхера :eek
Рейтинг: 11+ -11-
 
Про Шулак Ірку, 18:37 06 серпня 2022 р.
 
На вашу думку хто краще виконує свої обов’язки?  
Міський голова Тарас Кучма чи голова РДА Степан Кулиняк?  
Пишіть в коментарях як ви вважаєте і що про них думаєте.
Рейтинг: 13+ -9-
 
Цікаво?, 18:41 06 серпня 2022 р.
 
Герман+Кушлик+Лучків=Міні Корупція
Рейтинг: 16+ 0-
 
Фіз Мат, 18:41 06 серпня 2022 р.
 
Я за Балога і Надкреничну !  
Ми двоє пересадили то всьо кубло к чортовой бубушьке)
Рейтинг: 10+ -8-
 
Балог, 18:42 06 серпня 2022 р.
 
А ти хто такий щоб тебе домагатись? Чий будеш - з якої політичної сили? :grin
Рейтинг: 13+ -5-
 
До 18:37, 18:43 06 серпня 2022 р.
 
Ігор Герман=Самовпевнена, брехлива, фальшива, не чесна, злопам’ятна, мстива, короткозора, злодійкувата Людина
Рейтинг: 24+ 0-
 
Аналітик, 18:48 06 серпня 2022 р.
 
Я з місцевих, Рихтицькі ми , холопи Пана Задорожнього ! Трохи на Яника працював , трохи на Пороха , тепер пішов до Слотило Марточки з нею добре працюється ! Молодець баба знає як копійку зколотити ! А на рахунок Іринки Шулак , то я знав , що вона з тим Кучмою сі волоче і відразу їй казав що в відчепилася ! Тай вона не в мому вкусі , вона мені на хлопа подібна , хіба що з патлякали ! Її якби постригти і начепити вуса , вилитий Кучма би був ! Може вона йому тому сі і сподобала, бо він себе любить понад усе …. можливо!
Рейтинг: 18+ -9-
 
До до, 18:53 06 серпня 2022 р.
 
Серйозне питання: хто фінансує і звідки взялась Марта Слотило. Третє місце в списку до ДМР від «Слуг народу» незадаром дають і постійно вивішувати біг-борди з її лицем по місту також дорого коштує.
Рейтинг: 28+ 0-
 
?, 19:00 06 серпня 2022 р.
 
Марту Слотило фінансує та любить такий собі бізнесмен Роман Кітнер. Політично їх тяне Василь Миронович Лозинський - перший заступник Міністра розвитку громад та територій України, який перебуває у родинних зв’язках з Кітнером. Батько Марти це колишній кримінальний авторитет 90-Х Ігор Слотило кличка у відповідних колах Тік Так, який займався крадіжками автомобілів, а згодом торгівлею наркотиків! Одним словом має Марта звідки фінансувати свою політичну кар’єру та розкручувати свою нікчемну персону:)))
Рейтинг: 30+ -3-
 
До ?, 19:09 06 серпня 2022 р.
 
Ну в мене є інша інформація , Василь Миронович приставив Кітнера , щоб за Мартуською слідкував … , щоб нічого не вчудила))) :cry
Рейтинг: 31+ -1-
 
До ?, 19:17 06 серпня 2022 р.
 
До речі Миронович і Марта люблять по суботах відвідувати такий собі Кабінет у Львові , певно ведуть розмови про майбутні справи , і не тільки… :cry :cry :cry :cry, а потом приэднюэться ещё такий собы Юрко •заступник голови облрали.  
Ну і спільні поїздки за кордон; напевно важливі міністерські питання вирішують,  
Кулиняка тем там бачив не одноразово тюльки з ыншою бабською компаныэю!
Рейтинг: 29+ -2-
 
Дохтэр, 19:34 06 серпня 2022 р.
 
Дякую. Дуже цікава інформація. Як бачимо якщо є зв’язки і гроші то навіть чучало яке невміє чітко вести діалог з посередніми розумовими здібностями привести до влади.  
Згадайте недорозвиненого Парубія і п’яничку Луценка приміром.  
Погодьтесь дивно так зявилась Марта Слотило з нізвідки?
Рейтинг: 27+ -2-
 
?, 19:49 06 серпня 2022 р.
 
В міській раді організовано новий вид змагань по професійному розкраданню бюджетних коштів . Поки, що лідерство утримують : Герман, Москалик , Пошивак , Суда . По розкраданню ком. майна та земель Цвігун , Коцюба , Каракевич , Герман . Гуманітарноі допомоги Ковч , Терлецький , . Пашко , Шагала.
Рейтинг: 25+ -8-
 
Василь, 19:51 06 серпня 2022 р.
 
Кучма і Герман взяли 150000 доларів за будівництво індустріального парку в Дрогобичі
Рейтинг: 29+ 0-
 
Кантор, 19:59 06 серпня 2022 р.
 
Москалик , Пошивак , Суда , Савран це віртуози фінансових операцій по закупівлі неіснуючих товарів, послуг , робіт , кому цікаво перегляньте тендери по закупівлях хоча б за останній період які та банда проводила . Виходить учні перевершили саого вчителя С. Жирного .
Рейтинг: 28+ 0-
 
До попереднього, 20:00 06 серпня 2022 р.
 
Чисто українське прізвище у спонсора Слотилихи нічого не скажеш но тепер ясно на чиє благо буде працювати ця кицуня. Жах просто якийсь.
Рейтинг: 26+ -3-
 
виборець, 20:03 06 серпня 2022 р.
 
Секретар міськради Каракевич Орест молодець бо зі зброєю руках воює з москалями. Є що захищати і втрачати. стільки земельних ділянок взяти в місті треба зуміти. Росоха теж земельний магнат але не хоче воювати за них.
Рейтинг: 26+ -3-
 
$$$$$$$$$$, 20:03 06 серпня 2022 р.
 
Їх біс попутав і вони не усвідомлюють що чудять це очевидно. Думаю закінчать дуже погано ці потвори.
Рейтинг: 23+ 0-
 
до Кантара, 20:13 06 серпня 2022 р.
 
Цікаво за шо так Кучма хвалить Слотило, а Слотило його…дивно як мінімум. Пан Тарас її ненавидів а Марто його
Рейтинг: 31+ 0-
 
Окунь, 20:15 06 серпня 2022 р.
 
Павло Цвігун був моїм чоловіком, це альфонс кончіний
Рейтинг: 32+ -60-
 
Кунчова, 20:21 06 серпня 2022 р.
 
Фууууу
Рейтинг: 17+ 0-
 
Льоша, 20:23 06 серпня 2022 р.
 
Бідні діточки :cry
Рейтинг: 19+ 0-
 
Мама, 20:24 06 серпня 2022 р.
 
Можна зробити висновок що в Дрогобичі діють два ворогуючих між собою кланових угрупування: 
1. РДА Кулиняк(Танчук), Шевкенич, Шлярп, Слотило їх підтримують неафішуючи політ-бізнесмени Веселий, Магунь 
2. ДМР Кучма, Ковч, Коцюба, Москалик, Каракевич, Щерба, Кушлик, Чигрин 
Ці особини основний кістяк але є ще дрібніші задіяні прибічники. Є ще ситуативні партнери які час від часу змінюють свою позицію.  
А вам дрогобичани залишається лише споглядати як рвуть ваше місто ці розбещенні можновладці.
Рейтинг: 45+ -2-
 
100%, 20:27 06 серпня 2022 р.
 
Всім кого знаю рекомендую читати коменти на дрогінфо бо корисно знати про тих перевертнів у вишиванках. Чим більше дрогобичан буде знати кому довірили місто тим "чистіші" будуть чергові вибори тобто менше замазаних зайде у ратушню. Особливо пенсіонери мають знати за тих злодіїв бо на довірчивих пенсіонерах виграють вибори негідні кандидати на кшталт вищезгаданих у коментах.
Рейтинг: 23+ -2-
 
неЛох, 20:37 06 серпня 2022 р.
 
кучму геть ! :( :( :(
Рейтинг: 30+ 0-
 
Лєна, 20:38 06 серпня 2022 р.
 
Читаючи дописи дивуюсь чому силові структури [СБУ , Нац. Поліція і т. д. ] Заради спортивного інтересу візьмуть і розкриють декілька гучних розкрадань бюджету міста . А то складається враження , що Щербу , Москалика , Пошивака вигнали з правоохоронних органів за злочинні схеми а вони на господарських посадах взагалі страх загубили . На кону честь мундира .
Рейтинг: 30+ 0-
 
до правоохоронників, 20:40 06 серпня 2022 р.
 
В 2015 році Кулиняк а також його тесть Танчук з донькою Наталію балатувались від партії Порошенка Солідарність до ДМР. В 2020році як ні в чому небувало змінили політичні прапори і Кулиняк вже став «Слугою Народу і під першим номером зайшов депутатом в ДМР 
До 2015 року вони притримувались партії «Сильна Україна» супутника «Партії Регіонів» 
Сьогодні Україна пожинає плоди такої політичної проституції.
Рейтинг: 30+ -4-
 
100%, 20:46 06 серпня 2022 р.
 
СБУ періодично викриває на злодійстві місцевих чинуш але лише для того щоб отримати з них відкупних. Кучма не приховує що він працює під прикритям СБУ і нібито навіть ГУР. Але на рахунок ГУР може і підбріхувати.
Рейтинг: 29+ 0-
 
До 20:40, 20:55 06 серпня 2022 р.
 
Кучма в першій каденції ішов від Народного контролю Демінського і Добродомова, саме останній перебував у фракції ригів у верховній раді. Ще й до того кучма навчався в москві він справжні агент кремля і наслідник януковича і його ригів.
Рейтинг: 19+ -10-
 
Ваврин, 20:58 06 серпня 2022 р.
 
Досраки ота писанина! Все це знають і поліція і сбу тд. він найнятий нами на роботу! і якщо він нам не подобається то треба прийти і копати його в сраку з тої оатуші! І так кожного депутата, бо інакше ми порядок з ними не наведемо.
Рейтинг: 18+ -8-
 
Вова, 21:07 06 серпня 2022 р.
 
Кучма купив секретарці новенького хюндая з салону за гроші платників податків :( :( :(
Рейтинг: 26+ 0-
 
Ольга Фреймут, 21:12 06 серпня 2022 р.
 
Міська рада кишить корупційними схемами від продажу землі, відкатів на всіх без виключення будовах до прийняття посадовців на роботу за гроші і ще багато іншого містобудівні , декларації, толо. Вони реально стали мільйонерами доларовими вже.
Рейтинг: 25+ -1-
 
Сальвадор, 21:14 06 серпня 2022 р.
 
Чи є корупція в РДА? Хто щось знає? Пишіть
Рейтинг: 21+ -3-
 
?, 21:20 06 серпня 2022 р.
 
Крадуть і обманюють відкрито і нахабно. За час війни на освіті зекономили купу бабла: дистанційка- економія на теплі, світлі, воді, вивезенні сміття, паоьному на підвезенні дітей і, по-серйозному, на харчування учнів. За середніми розрахунками це десь 25-30 млн. грн. від початку року. Тому мимоволі виникає питання- куди пішли ці гроші? Укриття в школах роблять за свої кошти вчителі і батьки, медогляди освітяни , всупереч законодавству бо це має фінансувати власник, оплачують самі 600-800 грн. з людини!  
Гроші на ремонти, а там кілька мільйонів, отримує хіба школа N4, бо чоловік директриси бізнесмен і друг Кучми, а ще там працевлаштована жінка начальника освіти Вовківа. Цікаво за які гроші робляться круті євроремонти у відділі освіти , може теж за рахунок благодійних фондів? !  
Ця злодійська камарилья Кучми і К, мало того, що обкрадає громаду, бюджетників, встановлює собі, друзям і коханкам захмарні зарплати, збирає добровіоьно-примусово пожертви ( не дадуть-підуть на простій) на піар з закупівлі по завищених цінах авт ( ну як тут без відкату? ! ) та ще й цим відкрито хизується.  
І де тут правоохоронні органи?  
Чи в нас кругом - мочання ягнят? !
Рейтинг: 24+ 0-
 
???, 21:42 06 серпня 2022 р.
 
Яке то кучмисько кончене, мразотна істота яких місто ще не бачило!  
Знищює українську освіту 
Засмітив всю екологію в отг 
Попродавав землю і квартири УБД 
Знищує парки 
Відібрав і захаращив землі селян 
Краде з бюджету гроші на будівництві переселенців 
Обкрадає кожну сім’ю , кожну дитину, кожного пенсіонера -через завищені і непідйомні комунальні тарифи  
І багато іншого…одним словом Кучма-хуйло
Рейтинг: 32+ 0-
 
Патріот, 21:58 06 серпня 2022 р.
 
Заздри мовчки :cry :cry
Рейтинг: 10+ -12-
 
Обізнаний, 22:20 06 серпня 2022 р.
 
Хто знає що в Дрогобичі загубив Андрій Балонь?  
Колишній голова Кіровоградської ОДА і фігурант корупційної справи на кілька мільйонів гривень.  
Як він опинився в Дрогобицькій міській раді?  
Для чого Кучмі людина з оточення Татарова?
Рейтинг: 21+ 0-
 
Питання, 08:46 07 серпня 2022 р.
 
Руслан Щерба - уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого комітету Дрогобицької міської ради :grin  
Хотілось би почути офіційний звіт про проведену роботу Щерби за  
2021-22 рр 
8)
Рейтинг: 23+ -1-
 
:)), 09:05 07 серпня 2022 р.
 
ги-ги!
Рейтинг: 7+ 0-
 
Пхех, 09:08 07 серпня 2022 р.
 
А й справді: звідки у працівників ратуші такі незлічення статки (? ! ? ! ? ! ), що аж ослилили "добровільно" накупити купу дорожезних авт для фронту? ! Чи то у такий спосіб ті, котрі, роками, гребли хабарі, тепер прикриваються "добровільністю" тих, котрі у них в рабах? !
Рейтинг: 19+ 0-
 
Рабам німим, 09:18 07 серпня 2022 р.
 
А ти звіту Щерби не почуєш ніколи, оскільки він не займається своєю безпосередньою роботою. Кожен працівник в ратуші знає що Щерба є «смотрягою» за сільськогосподарськими землями, він визначає кому, скільки і де виділяти сільськогосподарську землю. О таке основне доручення Кучми виконує Щерба
Рейтинг: 17+ 0-
 
Наталі, 09:19 07 серпня 2022 р.
 
Якщо Кучма придумав для Щерби посаду в міській раді «уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції» ( щомісячна платня більше 40 тис. гр) то вже нехай працевлаштує в міську раду Зоряна Ацедонського -«уповноваженим лизуном задів всіх вельмож і можновладців» 
 
ДМР це якесь задзеркалля і то що там відбувається це гидко і безсовісно. Дрогобицьке населення це сама інертна із інертних мас в світі. Тому Кучма і дозволяє собі такі «жарти» за наші гроші.  
 
«Смотрящий» за корупцією в міській раді - це треба таке придумати.
Рейтинг: 26+ 0-
 
…, 09:22 07 серпня 2022 р.
 
Окунь+Цвіркун=Маріонетки Кучми
Рейтинг: 22+ -48-
 
Гіга, 09:22 07 серпня 2022 р.
 
Маріонеточкиии, клоуни два дешеві….
Рейтинг: 18+ -47-
 
Росоха, 09:27 07 серпня 2022 р.
 
Рекомендую прийняти члена Національної спілки хореографів Зоряна Ацедонського в міську раду, щоби він організував там балетну групу чинуш 3. 14deрасів.  
Талановитих танцорів слід просувати та підтримувати.
Рейтинг: 25+ 0-
 
Верховинка, 09:40 07 серпня 2022 р.
 
Тарас Кучма 10 (! ) років провів в Російській Іедерації. Закінчив там інститут з військовою кафедрою. Зверніть увагу на його «здобутки» на посаді міського голови і у вас сумнівів не буде що ця людина проводить анти-державну роботу. Те що в ДМР почали з’являтися люди Татарова це зовсім не дивно.  
Основна ставка ворога робиться на корупцію в Україні. Не було б корупці, наша держава була б міцна і як наслідок ніякий москаль не наважився б напасти на таку державу. Слабкість в продажност. Корупція знищує не тільки добробут населення а й обороноздатність держави.
Рейтинг: 25+ 0-
 
100%, 09:41 07 серпня 2022 р.
 
Гей ти, обісраний, обізнаний чи як там ще себе йменуєш знай , що з висоти польоту на який взлетіло на піні Майдану стадо ушльопків --- приземлення їхнє буде надзвичайно боляче. Громада на виборах "оцінить" "нелегку"їхню трудову ниву на благо славного нашого міста. Бо навіть малеча вже знає їх поіменно, оскільки шалено гидкої слави нажили за дві каденції правління ті гниди. Наволоч закінчена і крапка. Як програють вибори , то аж тоді силові структури розпочнуть їх "доїти" на бабло, і тому думаю що наступна виборча кампанія для них буде їхнім покаранням та вироком.
Рейтинг: 8+ -6-
 
до "обізнаного", 09:50 07 серпня 2022 р.
 
Цілком слушне ваше мислення . Саме так зараз говорять виборці і дуже шкодують що голосували за недостойного земляка. Но то виправима помилка на щастя. Вони ж готуються вже знову "перемагати" чи не так? Ганьба довічна їм.
Рейтинг: 19+ 0-
 
до "100 процентів", 09:58 07 серпня 2022 р.
 
Щерба колишній мент , сволота кончена . За підробленими документами каже , що був а АТО , бреше відлюдок . Воно в зоні АТО тільки фоткалось , збирало автографи на прапорах . Все це байдуже , але ж воно гидота ще й займалось згвалтуваннями і мародерством , вміє організувати реалізацію краденого . Через таких горе патріотіа наших захисників недолюблюють на Сході Украіни . Жаль , що акі типи позорять Справжніх воінів ЗСУ.
Рейтинг: 18+ -1-
 
мент, 10:09 07 серпня 2022 р.
 
Кулиняк(Танчук) з Веселим закатали губу і думають що зливши Кучму вони без проблем розділять між собою звання Народного Депутата і Голови ОТГ. :grin Кучма зло а ці дво - подвійне зло. :(
Рейтинг: 14+ -6-
 
!, 10:14 07 серпня 2022 р.
 
За чиї гроші Веселий вибори робив? Більше 1 000 000 американських стратив. Говорять що спонсорували його козак-мертвечук.
Рейтинг: 13+ -4-
 
?, 10:24 07 серпня 2022 р.
 
А ви підтримуєте анти-кучмівську коаліцію Кулиняк(Танчук), Веселий і Магунь :grin
Рейтинг: 19+ 0-
 
:), 10:29 07 серпня 2022 р.
 
Хто такий Магунь?
Рейтинг: 10+ -1-
 
До :), 10:38 07 серпня 2022 р.
 
Ще про Щербу . Коли той так званий єгер Щерба тіпа вирішив іхати воювати , то багато Дрогобичан , колег почали збирати гроші для Щерби для придбання зброі , снайперських гвинтівок , спец, пристосувань для зброі , бронежилети , спец обмундирування і все , що було необхідне для безпеки цього негідника. А Щерба і не думав воювати за Украіну , а почав успішно пвдторговувати всвм що йому давали благочинці . Також став спільно ще з одим екземпляром , Сікорою Михайлом великим мисливцем , особливо випендрювався набором суперовоі зброі і амуніціі . Бридота .
Рейтинг: 16+ 0-
 
до Дрогобичан, 11:03 07 серпня 2022 р.
 
За Щербу вже писано переписано. За Магуня напишіть щось.
Рейтинг: 10+ -4-
 
!, 11:12 07 серпня 2022 р.
 
Я Вас прошу від імені мистсцинь художньої школи! Не клеветіть на мера! Він дбає про культуру міст і художників !
Рейтинг: 4+ -11-
 
Соня Новосільська, 11:29 07 серпня 2022 р.
 
З "монгола" вояка не смішіть мої мешти , бо то затятий корупціонер та наволоч, як і всі решта про яких тут пишуть. Забагато їм честі така велика кількість коментарів . Я розумію так: на майбутнє їх жодного немає бути при владі. Набридли до краю їхні прізвища на слуху у містян вже десятки років поспіль. Награбили статків достатньо , і про це знає кожний дрогобичанин тому поваги до них жодної більше того -- тільки одна зневага . Але їм здається що вони еліта бо на то вони і є БАЙГАРАМИ щоб себе так вважати. Стидоба суцільна.
Рейтинг: 14+ 0-
 
думка, 11:29 07 серпня 2022 р.
 
в ДРОГОБИЧІ проживають одні "ПРАХХФФЕССОРА" може не всі але такі є які вбили собі в голову що воно саме вумне. я не раз паисав що в УКРАІНІ був лише один "ПРАХХФФЕССОР" то Янукович який на зоні мав клікуху "ХАМ"! На посаду мера Дрогобича було два чоловіка КУЧМА І ВЕСЕЛИЙ! Даю сто процентів якби на дане крісло пройшов пан Веселий ви би його також чехвостили. тобі видно скучно. і як казав АЗАРОВ колись бери лопату і йди копати город. / але даний кент купив для свого синочка в АВСТРІІ будинок\. Ну що написати? Скоріше би закінчилася війна з кацапами. з нашою перемогою це на нині основне питання! Всім мудрим дрогобичанам бажаю здоров * я. розуміння. ну а владі працювати на народ. АРЕВІДЕРЧІ!
Рейтинг: 1+ -12-
 
снайпер + затетий украінець, 11:49 07 серпня 2022 р.
 
Кучма будує під час війни розважальний центр в громадському парку впритул до каплички з церквою де відспівують померлих.  
В міській раді правлять сатаністи. Давно ходять розмови що Кучма відвідує ворожок. Тепер це очевидно Кучма це рогатий дітьковий слуга.
Рейтинг: 18+ 0-
 
Правда, 13:14 07 серпня 2022 р.
 
А чому ніхто не напише про депутатку від ЄС, зятька взяли на взятці у 17000$
Рейтинг: 10+ -3-
 
Єс, 13:21 07 серпня 2022 р.
 
Лише нещодавно, 26 липня 2022 року, "Правоохоронці викрили та затримали співробітника СБУ, який вимагав хабар у розмірі 60 тисяч доларів від фігуранта одного з кримінальних проваджень", натомість- обіцяв «сприяння» у поверненні техніки, вилученої в рамках розслідування. Крім того, запевняв, що підприємцю ніхто не буде перешкоджати у веденні бізнесу у майбутньому.
Рейтинг: 4+ 0-
 
А куди стріляють?, 14:46 07 серпня 2022 р.
 
Кучма+Цвігун+Дзерен+Степан Рагуль= Корупціонери і земельні здодії:)))
Рейтинг: 16+ -35-
 
Люсьєна, 14:49 07 серпня 2022 р.
 
Цвігун і Дзерен будьте мужиками з яйцями покайтеся за те що вкрали землю в інтересах Степана Рагуля за 10 тисяч вічно зелених!
Рейтинг: 16+ -33-
 
ПроПозиція, 14:52 07 серпня 2022 р.
 
2 серпня 2022 року "У Львові старшого оперуповноваженого одного із відділів поліції затримали під час отримання хабара. За даними слідства, поліцейський вимагав 1 000 доларів США у громадянина за сприяння у відкритті та розслідуванні кримінального провадження". Бодай хтось розуміє, що, взагалі, у цьому Мордорі коїться? !
Рейтинг: 4+ -2-
 
Спецоперація-2100, 14:57 07 серпня 2022 р.
 
А я думав що Степан Рагуль з сином Бодею волонтери :upset  
Бачив фотки у ФБ де вони з Кулинякомина фоні пікапа для ЗСУ.  
А ви пишете тут що вони земельні корупціонери :eek  
Напишіть більше про цю сім’ю. щоб ми знали хто це такі на справді.
Рейтинг: 15+ -1-
 
?, 15:04 07 серпня 2022 р.
 
Нуууу, на зорі їхньої "бурхливої" юності, вже о 4 годині ранку, в ті часи, на них чекали рекетири. Потім рекетири помінялися місцями: поставали бізнесменами, позаводили багацьких коханок, пішли, врешті-решт, в депутати всіх мастей- і привалили своїми президійними черевами бідний Народ України.
Рейтинг: 8+ 0-
 
З-під розвалин реальності, 15:10 07 серпня 2022 р.
 
Те, що на фотці зафоткали мера, котрий бере благодійні гроші з рук дітей- не найстрашніше, шукайте глибше: хто ініціював збір грошей дітьми, чи не хтось із дупосраколизінок й лизунів. А де- звітний чек про передачу тих дитячих грошей? Те, що дітей використовують всілякорізні аферюги- давно не таємниця!
Рейтинг: 11+ -1-
 
!, 15:16 07 серпня 2022 р.
 
Харе тупизну калякати виключай зомбоящик та включи мислення на очевидні речі які відбуваються у місті останнім часом. Люди , які привикли брати чуже, тобто те що їм не належить сидять у місцевому самоврядуванні і нажаль ми їм колись повірили.
Рейтинг: 9+ 0-
 
снайперу, 15:33 07 серпня 2022 р.
 
Земельні злодії- це ще дуже виховано, а  
1) афери на смітті, яке за тарифом 34, 6грн. возиться вже третій рік на Івано-Франківщину, а реально на Гайдамацьку і, всупереч заборони рішкнням Верховного Суду, в Броницю.  
2) вкрадені в мешканців сіл громади сотні гектарів землі під фермерське господарство Тарком. Це аферистичне підприємство Кучми нічого не виробляє, хоча має 20 видів діяльності, і заплановане , як посередник чи фірма-прокладка, для відкату бюджетних коштів на постачання в бюджетні установи. Цю аферу швидко зрозумів навіть такий алкаш як Шивяк. І хоч він довірений, але більше двох тижнів там не витримав, бо зрозумів, що телички, то не освіта, можна і сісти надовго.  
А ще під цю фірму готують виділення землі в місті для торгових точок з поля до столу, причому Тарком платить 7%, а приватний інвестор(читайте Кучма)-93%. І у випадку відсутності коштів у Таркому- майно переходить до приватного інвестора!  
3) Кадрова політика, доречі це теж серйозна стаття доходу Кучми і К.  
Згадаймо конкурси зав. лікарень, директорів шкіл з тарифами 5-10тис. $, продовження контрактів керівникам комунальних підприємств і призначення старост.  
В найпрозорішому місті ніхто навіть не пробував спитати думки батьків, колективів установ чи мешканців сіл. Та й з кадрами , їх фаховістю, чистоплотністю, . - повний провал, головне, що вони вчасно хвалять, зі всім погоджуються і систематично прибігають поцілувати перстень Дону Тарасію.  
4) ремонти площі, вулиць, а тепер ще й будівництво житла для внутрішньопереміщених- це вже відкатана брудна схема, надіємось , що це ще вилізе на поверхню. Адже спільну з Кличком клініку під Києвом навіть на захмарну зарплату, як для міста, не купиш.  
Можна писати багато, але чому немає жодної інформації про рух 18-и відкритих кримінальних справ? !
Рейтинг: 16+ 0-
 
Правді, 15:40 07 серпня 2022 р.
 
Звертаємось до Вас воїни ЗСУ та ТРО , які наразі перебувають в межах дрогобицького ОТГ. Ми вже не можемо терпіти знущання які постійно виходять з стін дрогобицької міської ради ! Ці нелюди забрали в нас землю , підняли комунальні тарифи до неможливості їх сплати , знищують школи , садочки, лікарні і при цьому будують розважальний центр біля церкви і знищують парк в якому ми садили дерева цілими сім’ями ! Хлопці , просимо Вас припинити руйнування громади на користь московських окупантів цим антихристом Кучмою ! Ми дуже просимо Вас відлупасьте превселюдно цього путінського агента і дрогобичинна буде Вам вдячна і ніколи Вас не забудить ! Слава Україні ! Смерть ворогам!
Рейтинг: 14+ -1-
 
Звернення від пенсіонерів Дрог, 15:50 07 серпня 2022 р.
 
Лише ліквідація бур'яну. Я за такий спосіб наведення порядку
Рейтинг: 9+ 0-
 
Махно, 16:04 07 серпня 2022 р.
 
Пхех, ги-ги, ви вже не можете терпіти (це скількома поколіннями палець смоктали? ), а ми- й не терпіли! До кого стогнете: до всіх отих понаприймалих- цілими їхніми привладними родинами- в оте монархічне кубло під виглядом якоїсь, табунами, обопони? ! Що й від кого вони "обороняють": ганяють малих по чвертку до магазинів? !
Рейтинг: 6+ 0-
 
Звернутим пензійонерам, 16:57 07 серпня 2022 р.
 
В Кучмиє дві слабинки 1- він боїться стати знову бідним лікарем 
2-він лиже Ірині Шулак і від цього дуже страдає, але нічого не може з собою зробити. Короче вона його пресадила на вареник і тепер цим користається по максимуму. Але нажаль від цієї залежності страждає міський бюджет і вцілому громада!
Рейтинг: 16+ 0-
 
Агент, 17:13 07 серпня 2022 р.
 
Серед громади ідуть спори, що Кучма своім розпорядженням, замість звільнити Германа як свого першого заступника на підставі рішення виконкому, згідно якого Германа за посадою мали б затвердити членом нового виконкому, але не був включений  
Т. Кучма вже другий рік незаконно за гроші громади утримує І. Германа, якого мав звільнити своім розпорядженням після того, як його не затвердили до складу нового виконкому, (така процедура звільнення посадовців, які перебувають у складі виконкому минулого скликання як заступники чи керуючі справами, це такі посади, які повинні входити до складу виконкому), призначення І. Германа відбувалося на посаду першого заступника міського голови ради восьмого скликання тоді, коли за законом він продовжував працювати на цій посаді і як член виконкому минулого скликання до створення нового виконкому, фактично він працював на даній посаді до створення нового виконкому, а в новий виконком його не включили. Це можна трактувати як перевищення Кучмою повноважень з нанесенням громаді значноі шкоди, понад 150 тис. грн. Звичайно це порушення скоєно разом з посадовцями, які повинні були знати, що в Украіні не можна призначати на посаду особу, яка продовжує працювати на даній посаді, з моменту розпуску старого виконкому треба було затверджувати на посаду і тоді у виконком можна було не включати, хоча і то протизаконно. Така саме ситуація є з Коцюбою, але тут ще треба розбиратися, бо Коцюба теж не призначався після розпуску старого виконкому, але його було включено у новий склад виконкому. Кучма має своім коштом повернути гроші за незаконне утримання Германа та бути притягнутий до кримінальноі відповідальності у випадку підтвердження правопорушення з його боку, коли він не звільнив Германа згідно рішення виконкому, яким було не включено Германа до складу нового виконкому, тут не можна брати до уваги, що помилилися чи інший фактор, але це вже правоохоронні органи мають в цьому розібратися і через суд в регресному порядку стягнути кошти з Кучми, звичайно, якщо ця інформація юридично правильно трактується.
Рейтинг: 15+ 0-
 
інформація для роздумів, 18:07 07 серпня 2022 р.
 
що ти куриш? логік)))))!
Рейтинг: 14+ -5-
 
До попереднього, 19:29 07 серпня 2022 р.
 
Підскажіть хто би міг зашити , на періон військового стану, писок і вагіну Ірині Шулак , щоб бюджет Дрогобича мав можливість попрацювати на громаду . Адже вона наносить такого нищівного удару місту щой годі подумати і це все під час війни !
Рейтинг: 23+ 0-
 
Пенсіонер, 19:31 07 серпня 2022 р.
 
Кучму-геть, геть, геть!
Рейтинг: 18+ 0-
 
Кучму-геть!, 21:08 07 серпня 2022 р.
 
до попереднього, тут щось є, бо старий склад виконкому законно продовжує працювати, у т. ч. всі заступники та керуючий справами до створення нового складу виконкому-це точно, а після, або іх призначають і тоді вони за посадами мають входити до нового виконкому, або заступників і керуючого справами кучма має звільнити на підставі рішення про створення нового виконкому, до якого германа не включено, жирна крапка. Це доконаний факт, а якщо особа обіймає посаду і продовжує працювати до створення нового виконкому, то ніяким рішенням ні ради, ні виконкомом, ні навіть кучмою не можна приймати на посаду в період його перебуванні на цій посаді. До речі, зовсім інша процедура звільнення секретаря, міська рада і тут неправильно звільнила Хруща, є порушення законодавства. А ти олух небесний сам видно цю трубку полюбляєш, або просто тупак від роду. На законодавчому рівні є різними призначення заступника, вперше якого призначають, а зовсім інша справа, коли призначають знову заступником особу, коли вона працювала на даній посаді в раді минулого скликання та за посадою входила за законом до складу старого виконкому, жесть, а це треба буде вертати біля двох мільйонів гриваків, не слабо. Тільки треба до цієі бомбочки зробити руки і ноги-передати клопотання про скоєння кримінального злочину групою посадовців, що причетні до незаконного утримання германа на посаді першого заступника міського голови та нарахування зарплати. Обовязково на період розслідування відсторонити кучму від роботи, щоб не впливав на хід розслідування та можливо підробками, але факт не включення германа до нового складу є доконаним, Дуже добре було б, якщо в то й капкан попав і коцюба, бо його теж призначав кучма зі своіми з ради, бо вони нечитають, а голосують все що скаже кучма, навіть ногами. Рішення ради про призначення германа та коцюби на відповідні посади, коли за законом вони продовжують працювати до створення нового виконкому можуть взагалі не братися до уваги або просто скасувати як нечинні. Це точно можна рахувати бомбою, бо існую довготривале кримінальне правопорушення мера, яке повинно розслідуватися правоохорпонними органами.
Рейтинг: 11+ 0-
 
Бомба,, 21:58 07 серпня 2022 р.
 
Лагодич якусь серйозну шмаль завіз, що тебе так штирить)))! Мабуть якусь афганку або з чуйськоі долини)))! Дивись, бо це заборонений продукт)))! :zzz :zzz :grin
Рейтинг: 17+ -7-
 
До бімби, 22:05 07 серпня 2022 р.
 
Цеж яку треба мати дірку щоб знищувати четверту частину бюджету? …Хіба що дірку-ірку :? :eek :x
Рейтинг: 21+ 0-
 
Айболит, 22:49 07 серпня 2022 р.
 
Страшенно прикро, коли будь-який екс-кабінетний бугай, котрий тепер "виживає" на 8-15 тисяч пенсії за те, що все життя у кабінетах нічорта не робив, а лише перестрибував з крісла в крісло, аж вимотує душу своїми зацікавленнями "про життя"- у тих, хто отих бугаїв все життя мусив хвалити, а тепер- викинуті з соціуму під лабутени коханок й "хазяїв життя". Яка з вас, бугаї, була користь народові- ніяка, така й залишилася. Зате так страшенно підігріваєтеся коштом платників податків, що аж вам морди порозпирало нижче спини та й- зі заду, у дві пропорції. Вам треба, чому, хто, де, а чому не чому- та, одне з другим, допоможи й зроби так, аби було людям добре, а не- чекаєте, що, крім вас, бугаїв, більше ніякого населення й не залишиться. Круті довго не живуть: вижерете одні одних вмить, та й- так, що навіть ваші переполокані кісточки пліткарів хто-зна, чи ще й довезуть. А чи- посліпли, "як життя"у простих мешканців? Посліпли- то нехай вам ще й щелепи втерпнуть, аби й не питалися!
Рейтинг: 8+ 0-
 
:(, 06:59 08 серпня 2022 р.
 
Кучму, Ковча, Германа, Щербу і К- в Тарком : вигортати гній, масувати тьолкам вим'я , а бичкам - яйця!
Рейтинг: 19+ 0-
 
Агенту, 10:32 08 серпня 2022 р.
 
а доїти - вміють? Чи лише- "доїти"? !
Рейтинг: 6+ 0-
 
?!, 12:06 08 серпня 2022 р.
 
Ковча поперли зі Львова, обкрадав бюджет Львівської області з Ганущином !
Рейтинг: 18+ 0-
 
Стьопа зі Львова, 12:55 08 серпня 2022 р.
 
Ушльопки опущені, но з баблом. Громада відривається на них по- повній тепер бо такого шквалу негативу немав жоден з попередніх мерів.
Рейтинг: 15+ 0-
 
підсумок, 15:35 08 серпня 2022 р.
 
автору статті респект
Рейтинг: 12+ 0-
 
Йося, 23:34 08 серпня 2022 р.
 
Тарас Ярославович - справжній мер якого хочуть деморалізувати. Більше відвідуйте культуру міста Дрогобича і побачите, що мер Дрогобича зробив для міста !
Рейтинг: 2+ -10-
 
Соня Новосільська, 07:54 10 серпня 2022 р.
 
Господи, ну тут всі виписувачі- наче з криївки вишифровані. Коли почнете листівки розкидати?
Рейтинг: 1+ -5-
 
?!, 08:34 10 серпня 2022 р.
 
Обкраденим і збіднілим та голодним подекуди в прямому розумінні людям не до вашої культури. Насамперед створюється добробут для громади - а це економічна стратегія міста де будуть робочі місця , і не тільки для чиновницьких дружин, коханок чи решта родичів, але і для пересічних дрогобичан , щоб не втікали вимушено за кордон з дипресивного міста де одне купи-продай та кав'ярні місцевих князьків на кожному куті , і на цьому економіка міста "сі закінчує". Далі тільки ще є армія чинуш місцевих з доволі великими зарплатами для них "любимих".
Рейтинг: 3+ 0-
 
до Соні, 12:03 11 серпня 2022 р.
 
Треба втікати звідси світ за очі- до Львова хоча б. Аби лиш- не від самого себе.
Рейтинг: 2+ 0-
 
:(, 08:30 16 серпня 2022 р.
 
Ходять слухи і розносять їх старухи-що десь кучма дрогобицький / бо є ще -київський , ---погорів на хабарі , гроші були мічені . Чи порушили крим. справу , чи відсторонили від мерії.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Степан,Карпатський Довбуш,Туст, 23:40 17 серпня 2022 р.
 
Вони кажуть, що це- не вони, бо навіть ті сейфи- не їхні, а - кабінетні. Оскільки, про все це ніхто вголос не говорить- то, напевно, ніхто ні про що так і не дізнається.
Рейтинг: 0+ 0-
 
:(, 10:11 19 серпня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5770 днів)