Голова ЛОВА Максим Козицький повідомив графіки відключень електроенергії на Львівщині

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
26.10.2022


Як зазначив очільник Львівщини, фахівці Львівобленерго поділили територію області на 4 групи. За інформацією енергорозподільчої компанії, у кожній групі відключення триватиме 4 години.
День та час відключень кожної групи можна побачити внизу.

Графік населених пунктів та адрес за групами:
1 група – https://cutt.ly/ENsvTyJ
2 група – https://cutt.ly/PNsvJDs
3 група – https://cutt.ly/KNsvCiN
4 група – https://cutt.ly/sNsvMEw
Попередньо цей графік запровадили до кінця тижня.
Відповідно до розпорядження головного диспетчера «Укренерго» про відключення та відповідно до графіка з 11:00 до 15:00 електроенергію відімкнули для 4 групи споживачів. З 15:00 до 19:00, згідно з графіком, – відключення для 1 групи.
Але графік аварійних відключень запроваджують непланомірно – лише тоді, коли надходить розпорядження НЕК «Укренерго». Це залежить від оперативної ситуації в енергосистемі України.
Ситуація динамічна, відтак начальник Львівської ОВА рекомендує жителям Львівщини стежити за оновленнями на офіційному сайті «Львівобленерго».
Через велику кількість відвідувачів у роботі сайту можуть бути перебої. В такому разі телефонуйте в кол-центр:
0-800-30-15-68
067-333-15-68
050-460-15-68
093-170-15-68
093-170-15-68
Також на сайті Львівобленерго можна ознайомитися з графіками аварійних відключень за групами у розділі «Чому немає світла?»
Переглядів: 1964

Коментарі (18)
 
19-23 це лишнє, якщо уже так сильно треба виключайте у день, або в ночі. Вечір це якраз час коли люди приходять додому, миються, готують їжу, діти роблять домашні завдання, а тут бац і такий подарунок, як на мене, то саме ці чотири години з 19 до 23 вибрали дуже не вдало.
Рейтинг: 9+ -4-
 
Світлана, 15:24 26 жовтня 2022 р.
 
А для чого тоді цілими бусами розвозять морозиво на продаж? Чим його у тих мазагинах мають студити, поки світла нема? Чи, може, вже всі ФОПи аж розкуркулилися на генератори? А у глухому селі, далеко в горах, якийсь 90-річний газда має одну радіоточку на дротах (багато де- взагалі нічого нема)- то як має помпувати тоті сайти, файли й шпінгалети: дрючком- по патичкові? !
Рейтинг: 1+ -1-
 
..., 15:42 26 жовтня 2022 р.
 
Дол-об путін ударив по енергетиці, чим ще більше розізлив українців, донатити на армію стали набагато активніше, а у військоматах значно зросла кількість добровольців. А чотири години без електрики це взагалі дурниці, ми на війні буває по кілька днів без неї сидимо. Дотого ж це не надовго.
Рейтинг: 8+ 0-
 
Міша, 15:57 26 жовтня 2022 р.
 
Не знаю, як у Дрогобичі, а у нас у Львові у районах де живе еліта нічого не вимикають.
Рейтинг: 8+ -1-
 
Андрій, 16:10 26 жовтня 2022 р.
 
Відтепер вся влада буде їздити роверами на дровах- і блимати очками? А каву у кабінетах парити на розігрітому шутрі? Коли кріт все життя живе у темряві, то, виходить, що й- мишам вже не бігатися?
Рейтинг: 1+ -1-
 
Поміж розмаїттям думок, 16:14 26 жовтня 2022 р.
 
дрогобич 
1 група 
горІшнЯ брама, шахтарiв 
 
2 група 
в. великого, винниЧенка в. , вокзальна, вокзальний, гайдамацька, грушевського м. , залІзниЧний, злуки, карпатська, кнЯгинІ ольги, кобзарський, кулІша п. , люльки а. , наливайка с. , орлика п. , павлика м. , пластунІв, промисловий, рихтицька, с. бандери, стрийська, украЇнки л. , Чорновола в. ,  
 
трускавець 
1 група 
антонича, б. хмельницького, біласа, бойківська, бориславська, в. Івасюка, василя стуса, воробкевича, героїв упа, гоголя, городище, данилишиних, джерельна, довженка, дрогобицька, дрогобича, І. франка, карпатська, коцюбинського, кравченка, крушельницької, л. українки, мазепи, майдан кобзаря, майдан с. стрільців, помірецька, пристая, р. різняка, різняка-макомацького, роксолани, с. бандери, симоненка, скоропадського, стебницька, стефаника, суховоля, торосевича, українки, Чорновола, шашкевича, шевченка, ю. дрогобича,  
 
2 група 
біласа, бориславська, городище, грушевського, довбуша, дрогобицька, карпатська, кобилянської, котляревського, крушельницької, куліша, курбаса, л. українки, лисенка, мазепи, роксолани, с. бандери, сагайдачного, садова, стебницька, суховоля, українки, Черемшини, шевченка, Я. мудрого 
 
3 група 
суховоля
Рейтинг: 1+ 0-
 
Сайт "Варто-Галицькі Новини", 16:23 26 жовтня 2022 р.
 
Як думаєш наша "еліта" також без світла? Чи то хіба простий народ страждає, і на фронті також воює простий народ , а еліта як жила так і живе сито та заможно , неговорячи про кількість зрадників серед тої бздєчої еліти на кшталт "богуслаєва".
Рейтинг: 6+ -1-
 
до Міші, 17:02 26 жовтня 2022 р.
 
Хто б сумнівався в цьому.
Рейтинг: 0+ 0-
 
до "Андрія", 17:07 26 жовтня 2022 р.
 
Жістокі графіки, цікаво коли буде бабіне літо га ?
Рейтинг: 1+ -1-
 
Педро родрігес, 17:52 26 жовтня 2022 р.
 
Треба відключати не всім на чотири години, а у відповідності того, який район скільки споживає. Чому жителі до прикладу якогось невеличкого села, які грубо кажучи лише дивляться телевізор і заряджають телефон мають економити так само, як Грушевського і В. Великого, де багатоповерхівки, купа магазинів, супермаркетів з потужними холодильниками, кухнями, пекарнями, кафе де теж усе на електриці, автосервіси де електроінструмент, зварка. Далі йде вокзал, автокрановий, долотний, там взагалі розхід електрики шалений. Отже тим людям які витрачають мало треба і відключати на менший час, або і взагалі не виключати. Це ще буде і додатковий стимул для економії, менше витратиш, не буде відключення.
Рейтинг: 6+ 0-
 
Катя, 18:45 26 жовтня 2022 р.
 
Нехай засунуть той графік собі у задницю, нічого не співпадає.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Денис, 20:58 26 жовтня 2022 р.
 
Я плачу, наприклад, за світло аж 56-60 гривень (за все решта, обліковуване, аж ніяк не дуже більше), економити вже нема на чому, хіба на п"ятій незаштопаній дірці в трусах. Але, за квитанціії (за кожну окремо)- виходить, і я, і всі, сплачують, сумарно, чи не удвічі більше. То якого хрюнделя нам треба оті всі кнопочники на банках, на поштах, якщо ті гроші за спожите можна нести напряму до однієї, другої, третьої контори, де, у кожній- табуни кнопочників, і всі- чиїсь пані та фіфи з фіфаками, охоронки й секретники, папероносці й паперописці- нахрена там, у кожному кабінеті, по чотири-п"ять комп"ютерів, якщо, мало не за кожним, чиясь ставлениця одним пальцем тюлькає кожну букву. А оті всі визбирувачі грошей з апаратів- кавових, дармових, телефонних, банківських (ото, поприлизувалися на файні гроші- гребуть й гребуть, гребуть й гребуть, бо, панімаєш, тицькне кличиком в замочок- і вигребе касу до торби, ото й вся його 15-тисячна турбота). Попри те, влаштуватися на таку роботу- нема чого ходити по кадрах, таке вирішує мало не "хабайно сам сам". Те ж саме: колись жив у одній бомжатні- то людські квитанції пріли в тумбочці у їхній дрібних генацвалів, а головні бюстгалтерші присилали котрогось з відьмаків "Чо ви не платите? "- і так за рік "не платив". Та курви цицькаті якісь, вас треба щороку переобирати, а то - понаписують за пів року якихось цифор, люди тридцять років тому повмирали, а ті- далі "рахунки рахують". Кобили з кобилєками вгодовані! Вас вже шляк трафить всіх, а чи- гаратне? ! Вони хіба засідання засідають, рішення "рішають" й графіки переписують. Гроші людям- малювати, а чи брати кріса- й виходити з ліса? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 21:26 26 жовтня 2022 р.
 
А мені навіть сподобалось, пів дня на роботі просиділи, нічого не робили, а зарплата нараховується.
Рейтинг: 3+ -2-
 
Діма, 21:37 26 жовтня 2022 р.
 
Під ким спиш, бо ні на що більне не здатний? !
Рейтинг: 1+ -1-
 
Дрімі, 21:41 26 жовтня 2022 р.
 
Перший коментар - то просто вибух мозку, а ще й лайки до нього, то є другий вибух (тобто вона не одна така. )
Рейтинг: 3+ -1-
 
Павло, 09:38 27 жовтня 2022 р.
 
Миша, котрому випало доробитися до, напевно, непоганого гонорару "для підтримки духа і штанів", пропонує всіх занести в окопні списки- і вже звідтам не вилазити? А Ви знаєте, де живуть українці- в сраці? ! І не по 4 години, і не від ротації до ротації. Радійте, бо Ви ще, мабуть, молодий- і, окрім випити-закусити, напевно, ніякої іншої турботи не маєте. А як жити тим, котрі старшого віку, коли ніде не беруть на роботу, коли люди вже ледь ногами човгають, обходячи все і вся, а у відповідь: в окопи. Може, давайте вже всіх прям там, у фоси закопувати, нащо туди-сюди возити? ! На 4 години зранку, на 4- увечері, ото вам- і палац, і бункер, і нагорода за життя. А там ще придумайте "та повідтинати всім голови"- і десь ближче до лісу в Таращі. Як всіх врагів: до дної ями". Буржуїв? За буржуями?
Рейтинг: 1+ -1-
 
Ето же- чєловєк?!, 10:00 27 жовтня 2022 р.
 
Це чудовий час для пустощів, давайте у один із таких темних вечорів проведемо загальноміську оргію.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Гріцацуєв, 10:05 27 жовтня 2022 р.
 
Грай буржуїнів! Ото й буде тобі щастя. Задовбав вже своєю шизофренією!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Грицьопуцику, 12:17 27 жовтня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5826 днів)