Магістральний водогін «Гірне-Дрогобич» передали у комунальну власність

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
27.10.2022

 

Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОВА передав у комунальну власність об’єкт інженерної інфраструктури водопровідно-каналізаційного господарства за проєктом «Перенесення магістрального водогону «Гірне-Дрогобич» з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації у Дрогобицькому районі Львівської області» Дрогобицькій територіальній громаді.  Нагадаємо, що у межах гірничого відводу рудника № 2 ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал» в 2017 році утворилося провалля земної поверхні. Для запобігання надзвичайної ситуації, а саме подальшого провалу магістрального водогону, прийняли рішення перенести водопровід з аварійної зони.
За кошти з резервного фонду державного бюджету в сумі 24747,520 тис грн провели роботи з будівництва загалом 1353,537 м.п. водопровідних мереж (аварійної гілки). 
На сьогодні виконали основні передбачені роботи з прокладання водопровідних мереж, а також запланували здійснити безпосередню «врізку» в існуючий магістральний водогін «Гірне-Дрогобич».
Завершення реалізації проєкту дасть можливість забезпечити безперебійним, надійним водопостачанням 97,6 тисяч мешканців м. Дрогобич, м. Стебник, с. Болехівці, с. Модричі Дрогобицького району Львівської області.
 

Переглядів: 1139

Коментарі (2)
 
Вже так тішили народ, що бензину - повно, газу- хоч з пляшок зі шампанським набулькай, а ціни як були 15 грн. , без квитка- так і до смерті. Якесь таке відчуття, що отим 97, 6 тисячам мешканців так і сказали: "Йдіть у сраку! ", безперебійно. Дайте людям гроші- вони самі себе забезпечать тим, що їдля них найнеобхідніше, та ще й з вами поділяться, а не "безперебійно" напихайте й напихайте їм ваше насильство, а потім- з голодранців шкіру знімаєте. Гляньте лиш, скільки квитанцій понакидувано у скриньки, і їх вже ніхто й не виймає. Зате, куди не глянь, всюди, безперебійно, вигаратують мільярди- на вітер. Ви так вже "накерували", що, напевно ж, ані одна ракета таки мимо не пролетить.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Суб"єктивна думка, 15:06 27 жовтня 2022 р.
 
А шо будем за доставку вже платити окремо?
Рейтинг: 1+ 0-
 
Макс, 02:07 29 жовтня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5826 днів)