«Простір, дружній до дитини» відчиняє свої двері для дітей ВПО

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
04.11.2022


На Дрогобиччині свої двері відчинить новий творчий простір, який функціонуватиме для дітей ВПО, що мешкають у Дрогобицькому районі. Про це повідомила Дрогобицька РВА.
Тут діти з сімей переселенців зможуть отримати можливість розвивати свої комунікативні, творчі та інші важливі соціальні навички, а також можливість навчатись та здобувати додаткові знання. Під час навчань кожен учасник матиме доступ до інтернету та ноутбуків, де діти зможуть освоювати нові навички.

Водночас учасники центру зможуть відвідувати творчі майстер-класи, грати в ігри, переглядати мультфільми. Це зможе суттєво покращити емоційний та психологічний стан дітей ВПО, котрі внаслідок російської агресії пережили складні психологічні потрясіння. Організатори нового соціального центру запевняють, що на базі простору працюватимуть фахові психологи, котрі будуть готові допомогти дітям подолати їхні життєві труднощі. Або принаймні підтримувати до допомагати дітям ВПО інтегруватись у нове середовище.
Реєстрація дітей від 6-18 років за посиланням:
Крім того, 2, 3 та 4 листопада можна зареєструватись наживо за адресою: місто Дрогобич, вул. Івана Франка, 20 (Народний дім імені Івана Франка). Час запису з 16:00 до 18:00.
Проєкт реалізується чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» People in Need за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Канади Global Affairs Canada (GAC).
Нагадаємо, що від початку повномасштабного російського вторгнення, на Дрогобиччину приїхали понад 35 241 внутрішньо переміщених осіб, з них 11 109 – діти.

Переглядів: 1087

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5823 дні)