Легендарні тендерні змовники і далі отримують дорожні підряди Львівщини

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
04.11.2022Управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Бориславської міської ради 1 листопада уклало дві угоди на відновлювальні роботи асфальтного покриття із ТОВ «Дорсервіс». Ціна договору на ремонт по вулиці Ірини Сеник склала 2,55 млн грн, на ремонт по вулиці Транспортній – 1,16 млн грн. Про це розповідає Наші гроші. Львів.

Як вказується у підписаних договорах, роботи проводитимуть відповідно до плану фінансування, за яким «Дорсервіс» отримає цьогоріч майже 940 тис. грн за ремонт по вул. Сеник та 100% виплату за роботи по вул. Транспортній.
Прибуток «Дорсервіса» має скласти 10 та 2,78 тис. грн відповідно. Сумарно за роботи на обох вулицях зарплата складе 72,2 тис. грн. Площа відремонтованої дороги по вул. Сеник має скласти 1944 кв. м, по вул. Транспортній – 907 кв. м.
 
Чим відомий «Дорсервіс»?
 
Фірма «Дорсервіс» зареєстрована 2003 року в Трускавці. Одним із засновників компанії є Едік Амірханян – він неодноразово був помічений у махінаціях під час тендерів на ремонти доріг. До травня 2021 року частка «Дорсервісу» також належала комунальному підприємству Трускавецької міської ради «Наше місто». Іншим співвласником «Дорсервісу» була і є Анджела Стерніцька.
Подружжя Едік Амірханян та Анджела Стерніцька були також власниками ТОВ «Будівельна компанія «Дорсервіс». Починаючи з 2009 року, ця фірма разом з ТОВ «Будівельна компанія «Дорлідер» та ПП «Дорлідер» (пізніше перейменована на ПП «Південьдортех») «розпиляла» на закупівлях в різних областях України понад 4 млрд грн. Цю схему детально написали в статті «Наших грошей «Механіка змови: одеські «Дорлідери» на допитах».
Власником ПП «Дорлідер» був Араік Амірханян, на якого указом президента від 21 квітня 2021 накладені персональні економічні санкції та інші обмежувальні заходи. У квітні 2022 року Одеська обласна прокуратура отримала доступ до приміщень ТОВ «Дорсервіс» у Трускавці для можливого «блокування активів, запобігання виведенню капіталів за межі України», які належать Араіку Амірханяну.
 
Як зараз почуває себе «Дорсервіс»?
 
Після запровадження санкцій до Араіка Амірханяна із фірмою його родича Едіка Амірханяна ТОВ «Дорсервіс» було укладено 98 договорів на 18,5 млн грн, повідомляється у Prozorro. Більшість угод припадає на «дотендерні» суми – до 50 тис. грн, на благоустрій територій або поточний ремонт доріг. Усі замовники – з Львівської області.
 

Переглядів: 1210

Коментарі (3)
 
Вони пройшли школу в Германа , Москалика . , Жирного по шахрайствах на тендерах , бо в Дрогобичі вони разом з Савранкою ювелірно дерибанили на бюджеті . Тай продовжують дальше красти.
Рейтинг: 6+ 0-
 
Борислав сміється, 19:42 04 листопада 2022 р.
 
Такі собі "микитасі" у тендерних конкурсах. Їм би всім найвищу міру покарання як при совку було за розкрадання у великих розмірах державних коштів. Повірте , що відразу зменшилась би кількість того сміття у нашій неньці , а згодом і цілковите очищення було б від корупції. Руминський сценарій або Гватимали. У Гватималі іспанський прокурор справився з затятими злочинними картелями які не в порівнянні з нашим корупційним сміттям. Саме головне - це воля політиків на очищення влади від корумпованого сміття , но нажаль такої волі немає і небуде думаю бо вийдуть самі на себе. У нас все прошито корумпованими чинушами і невідомо навіть чи зможе новий прокурор САП пан Клименко дати раду тому гнилому середовищу . Але результати його на даний час відмінні . Дай Господи йому сил і наснаги.
Рейтинг: 0+ 0-
 
думка, 10:35 05 листопада 2022 р.
 
Триба било щи напусати "Гвутамила". Якщо вже "пхнути"- то, бодай би, не по-штубацьки, га? ! Сумашественно придуркуватий сайт для тупорилих, реально- чмонястих, "відходняків".
Рейтинг: 0+ 0-
 
:(, 23:26 07 листопада 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5826 днів)