Гра “СВИНІ БІЛЯ КОРИТА” у Дрогобицькій міській раді перейшла на вищий рівень - “ПСЯРНЯ”!

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
05.11.2022


Враховуючи, що міська рада є засновником КП “Фермерське господарство “Тарком”, то ми можемо провести аналіз робочого дня у цій фермі.

Зранку головний завферма в особі міського голови ТЯ, збирає підлеглих керівників структурних підрозділів і вони отримують чіткі вказівки, як захистити “ЦНОТУ” його ж – царя, честь і гідність, бо вже ніякі хімічні миючі засоби, навіть закордонні під час частих поїздок, цього не можуть зробити!
І тоді молода команда юних павликів морозових та опричників (можливо далося взнаки навчання в міського голови в московії, бо там один з ставлеників орди завів собі опричників, що мали прив’язані до кінського сідла мітлу і собачу голову, які мали свідчити, що неугодним перегризуть горло, а також виметуть їх із царства) біжать на свої робочі місця, збирають підневільних і зобов’язують їх ЛАЙКАТИ, ПОШИРЮВАТИ і давати лише ПОЗИТИВНІ КОМЕНТАРІ (тобто лити єлей на тіло, бальзам на душу і співати хвалебні оди) найпрозорішому, найчеснішому і найкращому міському голові всіх часів і народів. Таким чином юні “ОПРИЧНИКИ”, в особі начальників відділів починають на роботі розводити псарні, а саме:
 

- призначають «шавку», яка контролює кожного дня за прізвищами всіх працівників установи (окрім держслужбовців – їх контролюють самі), хто з них є у ФБ, чи давав коментарі і чи «лайкав» (знову нічого поганого особисто про лайок).
 
 
 
- за даним аналізом (чомусь не за аналізом виконаних посадових обов’язків) виплачуються премії в медицині, культурі,та саме особливо в освіті.
 
 
 
В останній галузі є, мабуть, з чого платити, бо зекономили більше двох мільйонів на харчуванні дітей пільгових категорій, а вчителям шкіл до професійного свята не виплатили щорічної винагороди.
 
 
 
У всьому цивілізованому світі робочі комп’ютери від’єднанівід соціальних мереж, а за активність в них у робочий час йде покарання, то у Дрогобицькій міській раді-все до навпаки!
 
Аналіз поставлених лайків Кучмі і його опричникам “КРІПАКАМИ” по кожній бюджетній галузі показав, що 88% зроблені в робочий час, а щодо їх премій, то будуть окремі запити і розслідування.
 
 
 
Прикладом цього є хор восхвалєній під статтею Кучми у ФБ, де він оправдовується за те, що НАЗК склало на нього протокол про корупцію і Дрогобицький міськрайонний суд виніс на нього ухвалу про вчинення ним адміністративного (КОРУПЦІЙНОГО) ПРАВОПОРУШЕННЯ.
 
І сьогодні міска рада Дрогобича-справжнє сільгосппідприємство понесло: «свині» біля корита, «тьолки» - в таркомі, «шакали» - на сторожі «свиней» , а решта - «лайки»!
 
 
 
PS:
 
Так і хочеться сказати підневільним із ратуші, які продають свою гідність і принижуються за 30 срібняків із царського столу словами Василя Стуса:
 
 
 
"Колись влада, якій ви лижете дупу, піде, але неприємний присмак залишиться"

Переглядів: 2467

Коментарі (23)
 
Явний лідер по лайках, коментах та образах людей є рижа сучара Светка Блюй-Скабеєва. Там премія за зраколизтво зашкалює.
Рейтинг: 22+ 0-
 
Блюй-Скабеєва лідер в ДМР, 18:17 05 листопада 2022 р.
 
Першим ділом позвільняю усіх цих людей, незважаючи на те, що багатьох знав з хорошої сторони. Але совість вони втратили зовсім бачу. Бо треба себе не поважати щоб виправдовувати наглого, брехливого, лицимірного і психічно неврівноваженого вусатого злодія!
Рейтинг: 17+ -1-
 
Майбутній мер, 19:30 05 листопада 2022 р.
 
Тобто, вчителі які не мають сторінок в Фейсбуці і не лайкають та не коментують, залишаться без поемії.  
То брєд повний.
Рейтинг: 8+ -1-
 
Вчителька, 19:44 05 листопада 2022 р.
 
Головними агітаторами є , Светка БЛЮЙ і Василь АНАЛ Банан . Але вони хіба портять кучмі його і так хитке реноме.
Рейтинг: 20+ 0-
 
Редактор, 19:48 05 листопада 2022 р.
 
Під час виборів, для Кучми, вислідковуванням за лайками та коментарями займався такий собі Василь Ананевич (в народі просто банан, обісцяний, стукач, анальна пробка), бо воно тупе і не могло нічого складнішого робити.  
Тільки з’являлась стаття або коментар проти Кучми він дзвонив Вові-окуню (в народі смердючка, алкаш, блювун) і включались боти, що мочили людей.
Рейтинг: 19+ -1-
 
Бля, все злив., 19:50 05 листопада 2022 р.
 
Банан вже пів року ховається від людей , бо знає що знов його обісцуть і язик вирвуть , щоб не шестерило сучара
Рейтинг: 17+ 0-
 
До пітуха, 19:59 05 листопада 2022 р.
 
грош ціна у білий день, коли ціле Дрогінфо разом з писаками статейок та всезнаючими дописувачами не можуть взути хвору людину, падку до бабла одну несчасну, яка плює нагло на громадські інтереси та за підтримки однодумців взуває цілу велику територіальну громаду Дрогобиччини для досягнення своіх приватних інтересів протягом семірічного царювання, або брешуть і обсирають таку людину, яка повністю посвятила себе дійсно інтересам громади, бо вже тони інформаціі тут озвучено, що вже повинен давно мав би істи баланду, а він як Ленін вічно молодийі не потопаємий зі своіми коханкамим. Тут щось не так, напевно требав вже його хвалити.
Рейтинг: 0+ -8-
 
атон, 20:41 05 листопада 2022 р.
 
Все, що написано. - правда. Бо в освіті сидить грубодупа Анька-сестра тещі Вовківа, яка слідкує за активністю у соцмережах всіх працівників бухгалтерії і хто ще не зареєстрований у ФБ . Після цього юний опричник кучми проводить "розборки" і роздає другу премію в бухгалтерії за "лайками" , поширеннями і хвалебними коментарями кучмі і йому. За таке шестачество Анька має премію на рівні з головним бухгалтером. Головне , що всі про це знають, тихо в рукав ображаються і мовчки терплять. Чомусь мовчать і правоохоронні органи, які мали б слідкувати за використанням бюджетних коштів! ?
Рейтинг: 20+ 0-
 
Нагуєвичі, 21:07 05 листопада 2022 р.
 
Света Клюй ( Светка шнобель) чому мовчиш ? Давай якусь муру напиши бо банана вже опустили на дно .
Рейтинг: 17+ 0-
 
Паша дейч, 21:36 05 листопада 2022 р.
 
Андрій, а ти чого втручаєшся і цитуєш рішеннями судів проти НАЗК в попередній виборчій кампанії. Невже забув як ви з Васєю Качмаром відмазували свого боса за те, що він "забув" задекларувати маленький відпочинковий будиночок в 11 кімнат на сколівщині? Не думаю, що Качмар знову допоможе, скоріше навпаки? ! Тому сиди тихо що тебе не зачепили, бо є за що!
Рейтинг: 15+ 0-
 
Ковчу, 22:06 05 листопада 2022 р.
 
За роки правління Кучми в ДМР утворено чітку мафіозну структуру. Задіяно практично всіх працівників ДМР і КП. В кожного своя чітка роль.  
Основні персонажі це сам Кучма і його «тінь» Кондзьолка. Народний Контроль з Тарасом-«майданівцем» і «воїном»АТО кандидатом в мери це саме його ідея.  
Перший зам Герман, чи як його ще називають «Німий» або «Лисий», тримає загальну чорну касу угрупування і розподіляє частки.  
Важливу роль в цій злочинній структурі займає зам міського голови львів’янин і юрист Ковч. Завдяки родинним зв’язкам в обласній прокуратурі Ковч прикриває Кучму по лінії прокуратури.  
Інший зам. і юрист Куцюба маючи тісні родинні зв’язки з суддею Медведиком закриває питання з судовою гілкою.  
До кучмівського угрупування сміло можна вписати і колишнього очільника місцевого СБУ який значно сприяв втіленню гучних корупційних схем виключно своєю бездіяльністю.  
Це так звана «еліта» Дрогобича.  
Решту придворних керіників типу Вовківа, Лучківа, Чуби меньш вагомі але також злочинні для нашого суспільства.
Рейтинг: 17+ 0-
 
правда, 23:46 05 листопада 2022 р.
 
Вони "еліта" тільки для" банана" і тої шнобелихи блюй, а більшість людей давно розуміють що то є сміття без честі та совісті. Просто сміття незважаючи на їхні статки та елітні автомобілі. Тарган -проект хитрожопого козла . Недарма радзік не мав поваги до козла у свій час .
Рейтинг: 11+ 0-
 
до "правди", 00:28 06 листопада 2022 р.
 
А яким це чином прокуратура може обвинувачувати, якщо вона, на всіх рівнях, аж до печерного, працює на "зв"язках"? ! То де той "ку(м)пол", його верхів"я має кінець, а чи воно- вавилонське, вище веж? Це щось дуже схоже на "традицію" присилати квитанції покійникам тридцятирічної давності- за ненадані, упродовж року, послуги. Щоб стільки часу у кабінетах спати за комп"ютером- уявіть собі, яку вони всі там міцну шмаль курять.
Рейтинг: 10+ 0-
 
!, 05:54 06 листопада 2022 р.
 
Перший курець шмалі валивока мерзота яку підібрав ушльопок для своїх корупційних цілей.
Рейтинг: 2+ 0-
 
до "!", 11:42 06 листопада 2022 р.
 
З такими грішми, які дерибанять у міській раді з врахуванням скільки недоотримав бюджет за подарунок в оренду 5, 5 га землі спонсору кучми на виборах, за що законно судом винесено рішення і визнано його корупціонером, доплата за престижність мала б бути не 10%, а -20% і виплачена щорічна винагорода до Дня вчителя у розмірі 50%! А так освіту кучма призначенням Шевяка перетворив на бурдель з п'янками-гулянками, а з приходом Вовківа- у футбольний турнір і суцільне "лайкання"!  
Якій з шкіл дали кошти на укриття? Жодній, однак під час тривог ці недолугі кучма-ковч-вовків їздять з перевірками і ще більше травмують дітей, вчителів і керівників шкіл!  
Для чого ці теперішні об'їзди і зустріч мера з колективами шкіл, де він розказує який він білий і пухнастий та що звинувачення в корупції- це все робота недругів? Що вже почалась підготовка до виборчої кампанії чи агонія? Даремно їздить з вовківим, бо освіта і так за них не проголосує!
Рейтинг: 16+ 0-
 
До вчительки, 16:29 06 листопада 2022 р.
 
тота анька в добрих відносинах з сушком, він всьо знає, бо йому не всерівно.
Рейтинг: 6+ -2-
 
цьоця Анька,, 16:45 06 листопада 2022 р.
 
Може б в тій ратуші облаштувати психіатричну клініку, якщо є правдою все (але- все, а не кавалками-! ) те, що ви тут виписуєте? !
Рейтинг: 5+ 0-
 
!, 00:01 07 листопада 2022 р.
 
З чого починалась московія?  
З гнилих і широких болот 
Куди від навали татарської 
ховався розбійний народ.  
А може вона починалася 
з тих грозних кровавих часів.  
Коли вся Європа здригалася 
від люті російських царів?  
З чого починалась московія?  
З уродства убогих хатин,  
з одвічної рабськой покорності 
у землях од фінн до мордви.  
А може вона починалася 
з тих рубаних псячих голов,  
які до сіделець торочила 
"оприччини" юная кров?  
Дрогобичани, схаменіться!  
Ви не раби!  
Опричники минуться, а ким будете ви?
Рейтинг: 2+ 0-
 
Антін Мухарський, 15:00 07 листопада 2022 р.
 
Увага , Кучма , Цвігун , Герман задумали нову шахрайську земельну схему на вул. НАЛИВАЙКА . Коли ж та нечисть нажреться
Рейтинг: 7+ 0-
 
Громада, 20:05 07 листопада 2022 р.
 
Ага: банди з бандами шмаляться, а людям тут тумана пускають, які вони всі "за Україну, за Народ"". Не вчорашні, "доганяємо", що і як. Вас всіх зібрати докупи- і вишмаляти на лісоповал, не розпердолюватися Монаками, Европами й всілякими Канадами інкогніто. Продажні дешевки!
Рейтинг: 1+ 0-
 
!, 06:18 08 листопада 2022 р.
 
Там не тільки Анька виконує роль "шавки", а є ще заступник- Марченко, який особисто ходить і перевіряє мобілки у бухгалтерії, чи всі " лайкнули". а потім доносить Вовківу і раз в тиждень-Кучмі! Позор!
Рейтинг: 9+ -3-
 
до Нагуєвич, 13:14 08 листопада 2022 р.
 
Ганю, чуєте, Ганю: Вам вже придумали приставну розкладачку в Ростові? Чи Ви собі думаєте, що вони там- вічні? А чи- Ви? !
Рейтинг: 2+ -1-
 
!, 15:06 08 листопада 2022 р.
 
Вчора перейшовся багатьма кабінетами. Страх ймив: всюди трублять про страшну кризу, про абсолютну відсутність фінансування, про допомоги від ООНів (яких, звично, вже ніхто й не сподівається, окрім "заявку прийнято"), але всюди, цілими табунами, купи дармоїдів і дармоїдок, до котрих, вже роками, ніхто навіть не заходить. І всі, як на підбір: розфуфиркані, розцяцьковані. Ну, як тут не зрозуміти, що чи не кожна- котрогось пана в інших кабінетах, га? ! Певно, що не простого, а - з багажниками нахапаних долярів. Ану, віддайте бідним, на котрих ви насрали з-під своїх куполів!
Рейтинг: 2+ 0-
 
А хіба не так?!, 08:34 09 листопада 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5826 днів)