У рішенні Ради оборони немає жодних обмежень щодо вуличного та дорожнього освітлення. Це підтверджують і в ЛОВА.

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
08.11.2022


На Дрогобиччині вживають заходи з економії електроенергії. Усі державні установи та суб’єкти господарювання мають дотримуватися рішення Ради оборони Львівської області (https://loda.gov.ua/documents/43812).

З урахуванням цього рішення керівництво територіальних громад розрахувало години роботи мережі вуличного освітлення. Для прикладу, в окремих громадах вуличне освітлення у місті увімкнено до 21:00. Це дає змогу людям безпечно повернутися з роботи, а дітям – зі школи. 

 Як зазначив під час наради у Дрогобицькій РВА заступник начальника Південного РЕМу Василь Дмитрик, вимкнення вуличного освітлення не дає надсуттєвої економії, оскільки мережеві лампи є енергозберігаючими. Крім цього, в рішенні Ради оборони немає жодних обмежень щодо вуличного та дорожнього освітлення. Це підтверджують і в ЛОВА. Відповідно, вуличне та дорожнє освітлення в громадах має бути ввімкнене. 
 
З огляду на це Дрогобицька РВА звертатиметься до Дрогобицької міської ради щодо відновлення роботи мережі вуличного освітлення у Дрогобицькій ТГ, оскільки лише в цій громаді з усіх 5 освітлення вимикають повністю. Для прикладу, можна вмикати у певні години лише половину чи четвертину вуличних ліхтарів. 
 
“Енергобезпека – одне з основних питань, які обговорили з керівниками державних структур та силових і правоохоронних органів району. При цьому, важлива і безпека людей у темну пору доби. Тому до проблеми слід підходити комплексно і виважено, не вдаючись у крайнощі”, – зазначив голова Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

Переглядів: 1857

Коментарі (16)
 
А як тоді тарасьо буде звітувати. що за його сприяння дрогобичани зекономили 50 відсотків електроенергії?
Рейтинг: 12+ 0-
 
Льоля, 11:20 08 листопада 2022 р.
 
В більшості міст вуличне світло є, а Дрогобич, як виявляється, найекономніший)))
Рейтинг: 13+ 0-
 
Ірина, 14:55 08 листопада 2022 р.
 
Вони собі намріяли, що нас знову має бути 52 мільйони. Це- від їхніх коханок, чи- й без них? А, може, ще й- за наші гроші? А вони у нас є? А де: ООНи наказали довго жити? ! Всім, чи- вибраним ними самими? !
Рейтинг: 5+ -1-
 
!, 15:05 08 листопада 2022 р.
 
Дай Боже людям розуму. На днях сусідка мені скандал влаштувала за ввімкнену під під'їздом лампочку 5w. Така, сяка, не економна, срана патріотка.
Рейтинг: 5+ 0-
 
., 15:25 08 листопада 2022 р.
 
ото таке ось почиаєш і робиш висновок скільки ще в ДРОГОБИЧІ проживає долбо**ЖУТЬ!
Рейтинг: 1+ -3-
 
юрІй петрашевский, 15:46 08 листопада 2022 р.
 
флюнт казав що як прокапаєся свіло буде.
Рейтинг: 3+ 0-
 
тося, 20:07 08 листопада 2022 р.
 
А чому під час повітряної тривоги магазини закриваються вибірково? Наприклад мульові Ромашки відкриті. Виходить, що Мулю можна, а іншим ні.
Рейтинг: 5+ 0-
 
Світлана, 06:41 09 листопада 2022 р.
 
Кіно дивилися, де "Муля, нє нєрвіруй мєня"? ! "Мулі" можна все, недаремно ж- чи не щотижня на дверях "клепсидри" чіпляють: "Запорхуйте на роботу". Вже стільки народу "запорхали", а все їм мало, і все- не так. Це ж- або так треба вміти, або- хоч трохи мати совість, або ж- "криша" у них- така ж. Якась навіть більше вічна, аніж сам його величність- час. НКВД б перелякалося. Навіть- патріотично настроєне. Або, ми геть всі- дурні, і зовсім нічого не розуміємо? ! Всі-всі? Тоді на тих "клепсидрах" треба дописувати від руки: "Всі дурні, запорхуйте на роботу". А хто не хоче- той москаль. Що: геть всі- москалі? Чи "Ти помніш, как всьо начіналось? ": все буде Україна, таке враження, що належати оте все мало тільки їм, вкупі з рабами. І, головне, аби були тихо. Напевно ж, не лише в казці про алєнькій цвітуйочєк ромашкам пелюстки відривають. Любіт? Нє любіт? А чи ті магазини відкривають, чи закривають- вже відомо: якщо закривають, то хай би та тривога тривала 20 хвилин, а хай п"ять годин- людям не заплатять "за простій механізму в робочий час". Легше- знову клепсидри на дверях понаклеювати. Або ж, там потрібні лише ті, котрі вміють шахер-махер, інакше- не патрійоти? ! Ну, не патрійоти- і крапка, бо ніхто більше не знає, що це таке, окрім шахер-махерів? Проте, за все добре- разрєшитє вас оспасібіть, навіть, якщо ніхто цього реально не відчув. Окрім "менеджерів", котрі, скоріш за все, собі туди коханців набирають, бо перше питання "Скільки вам років" аж ніяк не мало б означати, що старші 35- вже не хлоп? ! А хіба лише в них? Табунами- рабовластень, беззаконня- гать гати!
Рейтинг: 2+ 0-
 
Суб"єктивно, але- так!, 07:43 09 листопада 2022 р.
 
Джон Патрік: "Дорога Памела, або Чи не пришити нам стареньку"- чи можна подати на розстріл за пропаганду тероризму шляхом публічного заклику до нього? І чи не збанкрутує мистецтво від таких "европейських цінностей"? Чи, може, нам ще мало лиха й горя, аби отакі, розцяцьковані кольорами, "клепсидри" вичитувати на парканах міста, та ще й прагнути, що знайдуться лохи, котрим всунуть пачку квитків- і йдіть, торгуйте ними, шукайте підтримку. Тероризму?
Рейтинг: 0+ 0-
 
Попри афішу, 08:29 09 листопада 2022 р.
 
Це норма життя у нас що одному можна то другому зась. Неосвічені барани повинні розуміти що при повітряній тривозі не тільки потрібно магазин закрити та вигнати у прямому розумінні покупців , як це робить помийка АТБ, а і самому обслуговуючому персоналу виходити з приміщення магазинів та йти в найближче укриття. А вони магазин закривають і йдуть у підсобку на перекур чи теревені балакати. Слабо, ні. І таке не тільки по магазинам існує : поліклініка та установи міста також не є винятком. А тепер висновок з цього : якби той персонал був зобов'язаний щоразу при тривозі покидати магазин закривши його і бігти у укриття то повірте ці магазини були б відкриті. Складається враження, що мудрих та логічно мислячих серед тих хто покликаний писати чи приймати для народу закони, постанови , тощо у теперішніх реаліях життя надзвичайно мало.
Рейтинг: 2+ 0-
 
до "Світлани", 10:33 09 листопада 2022 р.
 
Таке якесь воно щось- і коїться, й діється. "Позакотлечувані" магазинщики знову поналіплювали "клепсидр" на двері своїх забігайлівок, мовляв, "пердольте на роботу". Телефонуєш- їм потрібно, реально, вивісити червоний ліхтар, бо "ні, нам треба жіночок". То вже можна придуріти: на панель? А чи, таки, на роботу, котра й так зрозуміло, що не клепсидра на дверях- лохотрон? !
Рейтинг: 1+ -1-
 
Га, бге-ге-гу, почуєш?!, 15:24 09 листопада 2022 р.
 
Мені наснився сон, що наші найголовніші КМУністи, ВРУнішки й ОПУшкарі, кожен- найбільше сановний, їдуть щоранку на роботу, наче їхні леді й джентльмени, на роверах, а позаду них- цілі кортежі охорони, і всі- мордаті, вгодовані, з перекачаними ботоксами рилами й ляжками. Але, бодай "перші"- на роверах, як і обіцяли. Спали вони тоді, чи що, коли обіцяли? ! А вже ген, позаду них, пішки біжать табуни голодних та бідних- і, для феєрії, замикає всю оту процесію котрась коханка-"прибиральниця" з новозбудованого маєтку (а то- й "благодійної" триповерхової квартири на печерках), подарованого їй "закоханим благодійником, черговим зятем чергового мільярдера. Що то таке може означати: ждьот іх всєх дарога у казьонний дом родной: до того, як з европейсько-відремонтованих камер повиселяють полонених чмонь, котрі звідтам позабирають зі собою унітази й мікрохвильовки, розетки й кондиціонери- і, таки, пообмінювані на наших, вже й самі будуть їхать і орать "Ми- з України"? ! , нашміровані бояришником несподіваної волі?
Рейтинг: 0+ 0-
 
:(, 06:42 11 листопада 2022 р.
 
Освітлення повинно бути постійно. Їду з роботи на машині в повній темноті та перед самими фарами п'яний рагуль по дорозі йде, заледве минув. Або дідусь на пішоходному переході (якого не видно) стукає по машині та кричить: "Йоб твою мать ! ". Попереджаю, буду давити
Рейтинг: 0+ -1-
 
Я, 18:02 11 листопада 2022 р.
 
Ай, треба було вийти з авта- і йому зауважити, мовляв, чому це ви, дідуню, матюкаєтеся не рідною мовою, ви ж- з покоління патрійотів. А отого п"яного- ціпком по кумполу. А якщо якесь барахло джопастить через перехід, коли на ньому- люди, то взагалі- закидати гранатами!
Рейтинг: 0+ 0-
 
А інакше- довбанці, 19:02 11 листопада 2022 р.
 
Цікаво, чи це у нашому місті такий високий відсоток ідіотів, чи прсто наші ідіоти так люблять ДрогІнфо?
Рейтинг: 0+ 0-
 
цікавий,, 19:49 11 листопада 2022 р.
 
ДрогІнфо ідіотів люблять ідіоти ДрогІнфо
Рейтинг: 1+ 0-
 
:(, 19:23 13 листопада 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5773 дні)