Бочка дьогтю в ложці меду!

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
24.11.2022


28 жовтня 2022року за результатами співпраці МОН України,компанії Googl і ООН з питань освіти,науки і культури(ЮНЕСКО) через Департамент освіти і науки Львівської ОВА та місцеві адміністрації для вчителів шкіл територіальних громад Дрогобицького району було отримано 170 ноутбуків (хром буків).


Відповідно до рекомендацій департаменту освіти та міністерства освіти ця комп’ютерна техніка цільовопризначена для педагогічних працівників шкіл у відносно безпечних регіонах для проведенняосвітнього процесу, в тому числі у дистанційномуформаті.

Дрогобицька міська територіальна громада із 170 отримала 80 хромбуків, однак на сайті міської радипоявилась стаття «Бочка дьогтю в ложці меду», в якій очільник освіти В. Вовків, з «плачем Ярославовича на дрогобицькому валу», критикував дії районної адміністрації у порушенні принципів розподілу, який, на його думку, мав відбуватись за кількістю школярів у громаді і тоді Дрогобич отримав би 88 штук (Слід зазначити, що на сайті Дрогобицької РВА було чітко визначено критерії розподілу даної техніки між громадами).
 
 
 
Однак виявилось, що в Дрогобицькій громаді з 31 школи хромбуки розподілили лише між 14-а із сільської місцевості, в яких працює 258 вчителів і навчається 1618 учнів. Якщо б у відділ іосвіти, навіть на ці школи, 80 ділили за кількістювчителів, то треба було б дати один хромбук на 3,2 вчителя, а якщо за кількістю учнів - то взагалі один на 20,2 учня. Проте без жодних пояснень принципів розподілу найбільше отиримали «СВОЇ», тобто ті, які найбільше підтримали мера на виборах-с. Дережичі, с. Унятичі,с. Долішній Лужок, с. Бистриця (там староста-сестра тещі Вовківа).
 
 
 
Те, що міські школи не отримали нічого, то зрозуміло-школи нагнули і директорів, через конкурси, серйозно підімнули («Мовчання ягнят»), а от села, під майбутні вибори, треба задобрити вже.
 
 
 
І от Тарас Кучма з Вовківим зараз з фурором їздять по школах і під фотосесії дарують чуже, отримане безкоштовно, і видають – як своє!
 
 
 
Доречі, техніку треба було роздати до кінця жовтня, щоб вчителі могли організовувати дистанційне навчання, однак за інформацією батьків учнівсільських шкіл, станом на 22.11.2022 ще не всі їх отримали, бо мер не завжди мають час і вона припадає пилюкою в керівника освіти.
 
 
 
Ну просто «Бермудський трикутник»: отримали, плакали і десь заникали!

Переглядів: 2558

Коментарі (22)
 
Нормально так: ушльопок отримав від району, а далі собі всі лаври і тихенько міжусобойчик угодним лакеям. І ще якісь образи висуває, бо мало. Мля, бридко, плюнути в морду такому меру хочеться.
Рейтинг: 21+ -1-
 
Нормальний чувак, 11:13 25 листопада 2022 р.
 
Не знаю хто автор, бо граматика шкутильгає, але питання конкретне і відповідає дійсності. Місцевим ушльопкам -все пофіг, їм би хіба його величність_ ПІАР! Більшість людей це розуміє, мовчки усміхається "з дулями в кишені", але боїться сказати вголос, бо ці неадеквати або нищать інакомислячих, або відправляють на простій-відстій( позбавивши премій і надбавок в час війни, патріоти довбані), або , використовуючи психологію страху, кидають крихти грошей з місцевого бюджету за лайкання.  
Ображає відсутність принципів прозорості і справедливості ( Конзьолка вже заставив стіл мера статуетками, як найпрозорішого! ) і поділу мешканців громади, в тому числі і освітян, на своїх і чужих, на рівних і найрівніших, на патриціїв і плебеїв!  
Думаю і вірю, що люди при проблемах виживання в час війни в містах і селах громади вже на площу і фасади на площі, при бездоріжжі в районі, вже не купляться на наступних виборах!
Рейтинг: 23+ 0-
 
Нормальному чуваку, 14:04 25 листопада 2022 р.
 
Кучма на новий бюджет і на дерибан грошей 2023 року вже давно підшукує нового начальника освіти, бо й справді Вовків розсмакував халявні гроші і неохоче ними ділиться а Тарасику таке не підходить.
Рейтинг: 23+ 0-
 
Дрогобичанин., 14:09 25 листопада 2022 р.
 
Не чіпайте Віталіка, бо він , окрім працевлаштування людей з Нагуєвич, ніц сі в нічому не розбирає.  
Всі питання рулить голона бухгалтерша, інженер , теща і її сестра Анька, прилаштована в бухгалтерії.  
А йому головне, щоб кучма був задоволений, щоб сі з ним сфоткати і щобвсі у відділі вчасно поширювали і лайкали, бо премій не буде!
Рейтинг: 23+ 0-
 
школі N4, 14:21 25 листопада 2022 р.
 
Вовків недоюрист який за виборчу вислугу усієї родини перед Кучмою отримав в нагороду відділ освіти. Як головний пан освіти він звісно влаштував до праці усю цю свою родину. «Кумівство» давня сільська традиція яка недає розвиватись Україні як державі а лише її робить слабкою і уразливою для загарбників.  
Своє благословіння на призначення Вовківа дав сам Кондзьолка, який шепнув Царьку що молодий орел буде вислуговуватись і носити в кишеню як має бути.  
Насправді головним злом в міській раді є не Кучма, Ковч, Герман, Коцюба чи Москалик як можна подумати, а саме головний кучмівський ідеолог і схематозник Кондзьолка. Без його одобрення і настанови Кучма в туалет не на сходить, і в ліжко не ляже до своєї молодої коханки. Всі призначення, всі корупційні схеми відбуваються в міській раді лише після негласного затвердження вього вусатого товстуна.
Рейтинг: 22+ -1-
 
…, 16:39 25 листопада 2022 р.
 
За козла недобра слава ще з готелю Ластівка тягнеться тому радзік таке нагнав від себе подалі. Неспрацювались мяко кажучи. А ось з шаманом дружба закадична бо ціль у них одна - заробітчанська.
Рейтинг: 20+ -1-
 
до ....,, 17:24 25 листопада 2022 р.
 
Подивіться скільки в ратуші молодих , вгодованих биків , які зобов'язані йти до війська і боронити своє награбоване майно , Вовків , Юзв'як , Москалик , Пошивак , Майданюк , Герман , Коцюба , Ковч , Суда , Чуба , Москалі , син Савранка , Швацький , Федак , Кушлик , Бернандович , Розсрха - гарний і бойовий взвод гопота маємо . Районний взвод може очолити Шлярп а укомплектувати склад допоможе Шевкенич .
Рейтинг: 22+ 0-
 
Цвігун, 10:27 27 листопада 2022 р.
 
Вгодованих биків- на м"ясо: народ хоче їсти- понаїхало зі всіляких харьківих ідійотів, котрі хотіли москалів- то нехай тепер сосуть у Геннадія Геннадійовича: в Запарканні гриби й під снігом аж цвірінькочуть, впердє! Нєфіг тут ходити й мамляти, що у них- віссполєніє. Совісті? ! На Даунбасс: там вилєчат! Якщо довєзут! Хоча б- до Сум Конотоповичєвичєй, а то там- всілякіє боатниє засушонниє ужо дючкі драют зубнимі счоьоткамі, тіпа Бикових биковффф!
Рейтинг: 2+ 0-
 
!, 18:26 27 листопада 2022 р.
 
Та коли тим вшодованим бикам прийшли повістки для проходження медогляду на позитивному пункті , то всі миттєво пішли на лікарняний або лягли в лікарню . Виходить у нас влада інвалідів і сцикунів .
Рейтинг: 14+ -2-
 
До цвігуна, 21:12 27 листопада 2022 р.
 
Цвігло, а де твій побратим Окунь, який перший пішов в ТРО ?  
Що вже дезертирував? Чи його не взяли бо колись підтримував яника , під час Революції Гідності так само як і ти, за що і був звільнений з лав Львівської обласної прокуратури?
Рейтинг: 9+ -9-
 
До воїна -рига, 19:12 28 листопада 2022 р.
 
Ти анальний корок очкана :p
Рейтинг: 15+ -6-
 
До торского, 10:51 29 листопада 2022 р.
 
Коротко про кучмівський «каток» в парку.  
 
Як не дивно активно виступають за каток в парку три про-кучмівські активістки Наталія Чернюк, Наталія Пилипів і Світлана Плюй 
Царьок дав вказівку.  
 
Каток це лише ширма для захоплення парку Кучмою і Ко. Сьогодні каток, завтра торгово-розважальний центр.  
Каток не є стаціонарним.  
 
 
Президент вже є.  
 
Вже один розважальний центр будується на значній території парку Новонароджених.  
 
На черзі парк Богдана Хмельницького.  
 
 
 
В державі війна і всі зусилля мали б бути спрямовані виключно на перемогу. Але в Дрогобичі влада має інші плани: особисте збагачення на відчуженні парків дрогобицької громади в користь нечистих підприємців.  
 
Основний куш на цьому всьому зірве «наш» Царьок і Ко.
Рейтинг: 11+ 0-
 
!, 18:15 29 листопада 2022 р.
 
Цей Вовків класно прилаштувався: Кучма дає захмарні премії при утисках освіти, теща - староста Нагуєвич, вхожа до ратуші, і теж на немалій зарплаті (20-30тис. грн. ). Причому ця особа без встиду і совісті ховає свого чоловіка за кордоном, зятя в місцевому самоврядуванні, а чужим дітям роздає повістки. У відділі ним опікується цьоця Анька, інженер Токар і главбух Оксана.  
Віталій , якщо він дійсно патріот з військовою кафедрою , як себе рекламує біля кучми, мав би сам піти у військомат і вступити в армію. Але так поступають справжні чоловіки, а не помпи від ровера, що вміють лише без обговорення виконувати всі вказівки царя і принижувати жінок на роботі.
Рейтинг: 14+ -1-
 
Нагуєвичі до 4 школи, 20:08 29 листопада 2022 р.
 
інженер Токар заслуговує окремої уваги від антикорупційних органів так як є учасником корупційних схем по ремонтних роботах. Починав у дуеті з Шивяком, тепер з Вовківим гризуть бюджетні кошти.
Рейтинг: 10+ 0-
 
123, 20:44 29 листопада 2022 р.
 
І це правда, бо всі роботи в освіті виконує його швагер- Іван Демко.  
Але афера з дровами для сільських шкіл в прошлому році, коли замість метрів кубічних серед ночі возили складометри і не тверді, а м'які породи, і заставляли директорів переписувати накладні, йому поки що зійшла з рук.
Рейтинг: 7+ 0-
 
До 123, 10:24 30 листопада 2022 р.
 
Не перевертайте карамболю на румбамбару: навіть, якщо чийсь швагро- то ніяку роботу він там не виконує, окрім як- керує процесом. А керувати і виконувати- це такі ж дві великих різниці, як, наприклад, бізнесувати (виробляти щось своє і реалізовувати) і- шпекулювати (перепродувати, утридорога, чиєсь, вже, перед тим, кимось поперепродуване). Робити там будуть ті, кого понаймають, але їм до цього не будуть "ліві" руки, тому що вже й наші у наших за такий дрібний гріш працювати не хочуть. І не лише- тепер: відтоді, як, таки, народ попер був до Европи ще тоді, коли пани рішали тільки починали щось вирішувати. Зараз вже ніхто нікого нікуди й не пре: всі сидять у задубілих від холоду потемках- й чекають підсніжників.
Рейтинг: 0+ -2-
 
:(, 12:56 30 листопада 2022 р.
 
Плачу всі податки, зарплату працівникам, хоча в остааій час меншу, але пробитись на підряди у відділах чи комунальних підприємствах міста НЕМОЖЛИВО! Там все схвачено, всі роботи отримають обрані або чужі і погоджені Кучмою.  
Біда . що податки на чужих йдуть не в дрогобицьку казну, а за місцем їх реєстрації.
Рейтинг: 6+ 0-
 
Підприємець, 16:48 30 листопада 2022 р.
 
То Верховна Рада мала б це виправити: там, де підприємство розташоване- там і нехай платить податки, а то виглядає, як, вкотре, із тим підвищенням пенсій з грудні місяця- тим, котрі й так отримували аж дуже дуже аж, відтепер матимуть ще на понад шістсот гривень більше, а всіх решта- матимуть всіх? А куди саме? Бо вже оте "куди саме" триває від початку року- й не стало більшим ані на копійку, тим паче- до й так копійок. Може, в тих київських преріях котресь- високопосталено-слабе на голову, і вважає, що 2100- як довічний вирок бідності мільйонам інвалідів, а їм самим- найперше? ! Така контузія совісті, взагалі, лікується? В Україні, чи лише- у цілому світі? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
?!, 23:50 30 листопада 2022 р.
 
У переважної більшості пересічних громадян нажаль побутує така думка : що яке рва таке і дмр. Одні одних варті бо пливуть всі разом в одному човні образно кажучи. Всі їхні шкандалі так би мовити і є замиленням очей виборцям бо вони вже розпочали між собою виборчі процеси і не більше. На щастя їхніх прихильників стає все менше і менше серед адекватно мислячих виборців.
Рейтинг: 4+ -1-
 
Автору, 07:59 01 грудня 2022 р.
 
Кажуть працівники відділу освіти, що наш віталік захищаючи "честь і гідність " свою, тещі , цьоці Аньки, інженера Токара, главбуха Оксани ( доречі в цих осіб ніколи в житті таких цінностей в житті ніколи не було) влаштував терор над працівниками з питання виплати премій. Такого собі, кажуть старожили бухгалтерії освіти, не дозволяв собі навіть нікудишко-Шев'як, якому з кожної премії теперішня главбух з кожного працівника збирала і віддавала по 500грн.
Рейтинг: 8+ -3-
 
Нагуєвичі, 16:38 01 грудня 2022 р.
 
Що ж ти так розпинаєшся, дівко, чи тобі пороблено, ти за собою дивилось би. Чи ти чого обїлось, що понос такий напав?
Рейтинг: 0+ -3-
 
Вуйко, 20:27 01 грудня 2022 р.
 
Чого ви тут цюці смокчете: вгаратати в морду- і нехай йде гній метати!
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 10:17 02 грудня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5779 днів)