Про сховане в шухляді прокуратури рф «дєло» на В. Путіна

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
05.12.2022


Андрій Закревський, заступник директора навчально-наукового інституту нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» у телемарафоні Єдині новини 3 грудня повідомив:
«Владімір Путін почав свою кар'єру з програми «Нафта за продукти», і тепер може до цього повернутися».
Нас це зацікавило.

 Деталі про шахрайські оборудки тодішнього санкт-петербурзького держслужбовця В. Путіна повідомила ще у 2012 році «Новая газета» у статті «Сировина в обмін на продукти, інакодумство в обмін на життя» (автор публікації – Ніколай Донсков). 
Цитуємо: «Марина Сальє була суворим критиком цього персонажа російського політичного небосхилу. Ще двадцять років тому вона займалася депутатським розслідуванням діяльності Путіна, тодішнього чиновника в мерії Санкт-Петербурга».
«Я стала дізнаватися винятково по чутках, що нашому місту виділені квоти на продаж лісу, металів та інших товарів для обміну на продукти, – розповідала Марина Євгенівна у своєму останньому великому інтерв'ю радіо «Свобода» у березні 2010 року. – Які квоти? Де квоти? Офіційно ніхто нічого не знає… Була створена робоча група для розслідування цієї ситуації».
Для того, щоб зрозуміти суть справи, нагадаємо, якими це тоді були часи – початок дев'яностих років минулого століття, «лихі дев'яності». Ситуація у країні, як і в місті на Неві зокрема, була важкою (щоправда, важкою вона стала ще наприкінці 1980-х років, на порозі краху комуністичної ідеології і розпаду Радянського Союзу). Люди місяцями не отримували зарплат, прилавки магазинів лякали порожнечею, більшість продуктів продавали винятково по карточках, повзли зловісні (до того ж цілком обґрунтовані) чутки про голод, що насувається.
У ці складні часи початку 1990-х в Кремлі виникла ідея боротьби з продуктовим дефіцитом (так само добре відомим у країнах третього світу) – здійснювати життєво необхідні закупки продовольства по бартеру. Тобто «нафта в обмін на продукти».
Аналогічну ініціативу проявили і в Смольному, коли восени-взимку 1991-1992 року Санкт-Петербург залишився без продовольства.
Словом, все було так: угоди були укладені хтозна з якими фірмами. Фірми були явно цілком підставними, одноденками. Ліцензії на вивіз сировини видавав пітерський комітет по зовнішньоекономічних зв'язках під керівництвом Путіна. Підписував документи або він особисто (рідко), або його заступник Анікін. Вони не мали права видавати ці ліцензії. І товари за цими ліцензіями вивозили за рубіж. А продовольство не поступало.
Відтак у 1992 році спеціальна комісія міської ради під керівництвом Сальє зробила висновок, що згідно документів, підписаних В. Путіним і його заступником Олександром Анікіним, за кордон були вивезені нафтопродукти, метали, ліс та інша сировина на суму понад сто мільйонів доларів США. На той час астрономічна сума! Всі контракти були бартерними. Взамін у Санкт-Петербург, де продовольства не вистачало, мали поступити партії м'яса, птиці, картоплі. Але вони так і не поступили.
Отже, у прокуратурі Санкт-Петербурга справу про корупцію і розкрадання в особливо великих масштабах державних засобів сховали у довгу шухляду або «загубили». Путін продовжив свою кар'єру і згодом досягнув найвищої вершини російського політичного олімпу».
 

Переглядів: 1262

Коментарі (11)
 
А вам нащо тутвиписувати путіна, ще тут бункер гітлера не передали йому в аренду? Вже свої проблеми вирішили, вже пенсіонери мають гроші, вже банки почали видавати їх тим, у кого нема, а чи- лише тим, у кого й так їх безмірно? Вам дур, наче обкуреним, в голови чпокає? !
Рейтинг: 1+ -1-
 
?!, 11:16 05 грудня 2022 р.
 
нам того маломєрку путіна не треба ні його кодли типу лошаді і олєнєвода. у нас одна мета переламати ім хребти всім кацапам недобитих ще в 45 році клікою такого самого мудя як і ота вся свора кацапська під назвою ГІТЛЕР! Воно оте недобите метр з чимось зросту думає щзо воно тримає БОГА за бороду? А поц ім по самі гланди! СЛАВА НАРОДУ УКРАІНИ і іхнім ЗБРОЙНИМ СИЛАМ,
Рейтинг: 2+ 0-
 
Вчора, 12:22 05 грудня 2022 р.
 
Чи нам треба того презерватива путина? Біда те що зноаву кацапи почали наносити бомбові удари по територіі УКРАІНИ хотілося би якби війська НАТО + ЗСУ почали бомбити кацапщину ваійна би закінчилася би за тиждень а так біда СЛАВА ЗСУ!
Рейтинг: 2+ 0-
 
Яволь, 14:14 05 грудня 2022 р.
 
Вітаю усіх причетних з Днем Волонтера. Ще хочу подякувати воїнам ППО, які сьогодні відбили ракетну атаку з мінімальною шкодою для нашої енергосистеми. Слава Україні! Слава ЗСУ! Слава Нації! І пи-ць рашиській педерації!
Рейтинг: 4+ 0-
 
Світлана, 21:48 05 грудня 2022 р.
 
Підтримую і приєднуюсь до привітань. А от колишньому дописувачу лектору, це би не сподобалось. Знаю чмоня, що ти це читаєш. Чому замок? Пиши щось.
Рейтинг: 2+ 0-
 
До Світлани, 22:52 05 грудня 2022 р.
 
А лектор це той сєпар, що вихваляв тут путіна і яника? Так то сцикло уже десь оділо вишиванку і вихваляє Бандеру. Такі, як він на все підуть, щоб врятувати свою шкуру, я бачив таких орків полонених, то і Слава Україні кричали, і по своєму прапору таптались, хоч ніхто їх не заставляв це робити.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Міша, 23:13 05 грудня 2022 р.
 
Не розумію ДІ . Навіщо сайт друкує цю статтю? Навіщо це українцям? Провокація якась? Нам і так відомо хто є путін. Лектору вітання, якщо не втік. :) :) :)
Рейтинг: 4+ -1-
 
Наталія, 00:57 07 грудня 2022 р.
 
Українське самоврядування "святкує" свій День масовими скороченнями у бюджетній сфері. Нащо було їх вчора вітати, а вже нині- геть випихати? Воістину, що несусвітня брехня у стилі "на одну вакансію претендують 8 потенційних працівників" є нічим іншим, як неправдою- в Україні на таку кількість вакансій вже навіть молоді нема. А що казати всім тим, кому 50+: зняти хату за 18 тисяч для опалення- і їздити на біржу на джипі, аби відмітитися, як "безробітні"? То хтось комусь- ворог? А, може, своєму Народові- Україна? Не вірю. Але й у протилежному вже ніколи не переконаєте. Зі святом, ще вчора- прибиральниці й сторожі всіх держбудівель, а вже сьогодні- потенційні "та він (вона) вже ніхто"!
Рейтинг: 0+ -1-
 
!, 16:20 07 грудня 2022 р.
 
ххх 
Йой, люди, то є цуд: я вже півтори місіці не мив яйці, то вже волосі помежи ними креше іскрами- можу лєтрику продавати у законсервованих баньочках, бо й так цалими дніма сідимо без сьвітла. Йно перекладаємо з купи на купу тоти квитанції, а так- заробив би яку копійку, бо й так платити нема чим (бо- нема за що). Нащо вни людьом до скриньок пхают сю макулатуру, якщо лєтрикі нема? Чи вни гадают, жи ми вже такі дурні, аби платити за то, що не отримуємо- навіть в режимі й так жорсткої економії? Ая, ми вже є мудрі, як европейці, котрі, по 5-процентнім підвищенню цін на всьо на друге рано вийшли на вулиці всіма мільйонами челяди. А наші придуркуваті сами си підоймили курс доляра. Мало нам війни, то вни ще й вимор населенні запровадили, га? ! Може, би наші солдати звернули градус стрільби на оті всі "білі доми" при каждім центрови міста, вни мают теперішні карти- то вже си точно не промахнут? ! А то, сідєт- й чекают команди: може, хтось, за них, щось придумає. І довго так будете чекати? Закі не уквікмнут Україну? А де: на Сибірови, кудий вас, по війні, як тамтого разу, попри Сталіна, всєх повивозєт, як вже їм не потрібних? А всі штабні поприїздєт героями, з повними карманами валюти- і будуть показувати зи себе Фокса й "Чорну кошку". Ну, тогди ви- такі мудрі, аж розумні- такогово си чекати. Адиви: тіко"м крапку дописав- вже сі сьвітло з"ївило. Бігме, я- як якийсь Кашпіровский: ще м йно зачив за шось думати, а вно си вже само виконює.
Рейтинг: 0+ 0-
 
:(, 22:34 10 грудня 2022 р.
 
Йой, пане. Та кіко тої зими! Вашим єйцям ніц не буде . Головне, аби не замерзли на морозі, бо сі порозтріскуют. :) :) :)
Рейтинг: 0+ 0-
 
Люблю хлопців, 22:43 10 грудня 2022 р.
 
Може, си й ніц не стане, але сіджу без копійкі, бо пензію ще не дали, а каші, порскані воливов, але без, навіть, не збризкані майонозов, не їдєт си. Та й, кіко там тої майонези можна купити за тоту пензію. Якби ще баньочками приймали сплату за квитанції, бо щось ніхто не всилит помочи: всі сідєт по теплих кабінатах- й кажут, жи в них там- війна. А ви кажете- яйці: їм на морозі ніц не буде, бо в портках вони- теплі, то в хаті- зимно, а в сподньох си не спит на простини. Я що- варіят: я навіть мешти здоймаю, коли сідаю їсти, але ще си треба буде обмотуркати, напевно, якимись калісонами, бо видно з усего, жи сьніг вже впов.
Рейтинг: 0+ -1-
 
:(, 07:32 11 грудня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5779 днів)