Тренера з плавання у Дрогобичі оштрафували за булінг учениці

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
10.05.2023Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області визнав тренерку з плавання Наталію Логин винною в булінгу малолітньої учениці та оштрафував на 850 грн. Батьки в суді довели, що тренерка систематично психологічно тиснула на дівчинку та перешкоджала її участі в змаганнях. Про це інформує zaxid.net.

 Як вказано у матеріалах справи, родичі учениці Дрогобицької ДЮСШ імені Боберського звернулись у поліцію через булінг від старшої тренерки Наталії Логин. За версією слідства, із серпня 2020 року по січень 2023 року вона систематично психологічно тиснула на ученицю та негативно до неї ставилась. Зокрема вона під час спілкування з ученицею кричала на неї, обзивала та погрожувала не допустити до спортивних змагань. Через це дівчинка почала боятися тренерів та не хотіла відвідувати заняття. Що саме могло стати причиною неприязного ставлення тренерки до учениці, в матеріалах справи не вказано.
«У серпні 2020 року під час тренування тренерка у хамській формі вигнала ученицю з басейну на вулицю. За цей випадок тренерка в присутності завуча школи вибачилась перед матір’ю і дитиною, визнавши свою провину. З 1 вересня 2020 року дівчинку почала тренувати інша тренерка, з якою в неї склались чудові стосунки. Однак Наталія Логин продовжувала цькувати і ображати дитину, намагалась не допускати до змагань», – йдеться в матеріалах справи.
Також під час судового засідання батьки дівчинки описали кілька ситуацій, що свідчать про упереджене ставлення тренерки до учениці. Серед іншого, вона не хотіла вносити дівчинку до списків учасників змагань із плавання. Ці факти підтвердили й інші тренери школи. Також батьки звернулись до психолога, який підтвердив, що дівчинка піддавалась психологічному тиску.
У суді Наталі Логин своєї провини не визнала й зазначила, що родичі учениці не конкретизували, в чому саме полягало негативне ставлення до їх доньки. Вона додала, що не тренувала групу, до якої входила постраждала та не брала участі у відборі учасників на змагання.
Враховуючи обставини справи, суддя Дрогобицького міськрайонного суду Андрій Хомик визнав Наталію Логин винною у булінгу за ч. 1 ст. 173-4 КУпАП та оштрафував на 850 грн. Крім цього, вона має сплатити 537 грн судового збору. Цю постанову можна оскаржити в апеляційному суді.
Фото -  ДЮСШ ім. Ів. Боберського
 

Переглядів: 2287

Коментарі (10)
 
Коли я був директором ДЮСШ тренери викладачі дотримувались європейської етики у роботі з дітьми. Ходять чутки ніби я втік від мобілізації так як є офіцером запаху. Це не зовсім правда. Основна причина втечі це тиск Т Я Кучми який обложив мене захмарними поборами і відкатами я вимушений був скласти свою валізу і поспіхом виїхати 24. 02. 2022 до Швеції на ПМЖ. Волонтерю я тут по повній програмі, Орест Каракевич підтвердить що я передав йому гуманітарної допомоги на десятки тисяч євро. Тому свою моральну вину я спокутую сповна.  
Якщо Кучму посадять до в’язниці я буду готовий повернутись без страху розправи з його боку і навести порядок в ДЮСШ. Слава Україні! Слава ЗСУ!
Рейтинг: 8+ -13-
 
Старух Роман Богданович, 09:15 10 травня 2023 р.
 
тренера на поле бою на схiд
Рейтинг: 9+ -5-
 
з Дрогобича, 09:32 10 травня 2023 р.
 
Є гарна ПРОПОЗИЦІЯ -глушити рибу пучеглазу, щоб не смерділо в місті :x :x :x
Рейтинг: 10+ -4-
 
ОРк Карликевич, 12:23 10 травня 2023 р.
 
На рахунок наданого мною підвального приміщення ДЮСШ під спорт зал «Арма»; ремонт в занедбаному підвалі зробив за свої гроші сам Орест Каракевич та купив хороші тренажери та інвентарь.  
Кілька годин щодня в «Армі» займаються безоплатно діти. Чудова ініціатива яка потребує підтримки а не заслуженної критики.
Рейтинг: 8+ -8-
 
Старух Роман Богданович, 13:54 10 травня 2023 р.
 
Я через ту суку Наталю, перестав водити дочку на плавання, бо з нею ніхто неміг дати собі ради!
Рейтинг: 10+ -1-
 
Тато, 18:13 10 травня 2023 р.
 
Там придуркуватий тренер є Ігор Павлів, ото булінгіст. Оцей ричить на дітей, виганяє, недопускає, а за гроші дітей любимчиків по голові гладить. Одного разу наричав він так на мою дитину, що вона не хотіла на плавання ходити, але щастя в тому, що він перейшов до іншого тренера Аліни і ходить залюбки.
Рейтинг: 7+ -3-
 
Тато, 23:02 10 травня 2023 р.
 
У мене двоє дітей займаються плаванням в ДЮСШ ім. Боберського у м. Дрогобич. Стосовно тренерської роботи Наталі Миколаївни можу відгукнутись лише з позитивної сторони: мегапотужний , сильний і вимогливий тренер, котрий вимагає дисципліни і відповідного ставлення до тренувань!  
Стосовно того, що деякі пишуть про тренерів назагал: кричать, вимагають гроші і т. д, хочу запитати- а ви , батьки, самі ніколи не підвищуєте голос на своїх дітей? Серед батьків з своїми претензіями та уявленнями про тренерську та вчительську роботу теж є купа неврівноважених осіб, котрі часто не вміють врівноважено поводитись.
Рейтинг: 3+ -5-
 
Мамуся, 10:02 12 травня 2023 р.
 
То є баба без хлопа, а не жінка, ви сама того не доганяєте? Яка жінка, хай і залізокидач, може бути як хлоп- це якесь недорозуміння, від зачаття- до народження, може, й слабе на голову. Хоча, вже й нічому дивуватися: цілий світ догори дригом перевернувся.
Рейтинг: 3+ -1-
 
:(, 13:52 12 травня 2023 р.
 
Ходив я на то плавання, потім на мене накричала та буліністка так, що я з перестраху забув як плавати. Так і не вмію плавати до тепер :sigh
Рейтинг: 3+ 0-
 
Педро Санчес, 20:16 13 травня 2023 р.
 
Ромко, ти втік від війни. Волонтерити повинні дружини наші, а твоє діло – АК 74 і РПГ 7.  
Сцикло.  
З глибокою неповагою, Андрій.
Рейтинг: 2+ 0-
 
До перестрашеного Ромка з ДЮСШ, 18:17 16 травня 2023 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5884 дні)