На шкільному футбольному турнірі в Дрогобичі побили двох учнів

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
13.05.2023
У четвер, 11 травня, у Дрогобичі під час шкільного футбольного турніру сталася бійка, в результаті якої постраждали щонайменше двоє школярів. Один з них, 14-річний хлопець, учень стебницького ліцею №7 знепритомнів на полі, його досить довго не могли привести до тями. Інцидент записали на відео очевидці та оприлюднили в соцмережах. Попередньо відомо, що підлітків побили фанати, яким не сподобався результат гри. Справою вже займається поліція.  Організатором футбольного турніру був відділ освіти Дрогобицької міськради. Начальник відділу Віталій Вовків розповів ZAXID.NET, що бійка трапилася вже після завершення гри та оголошення переможців.
«Десь хлопці накинулися, щось хтось комусь сказав, один одного вдарили. Дитина впала. Одразу підбігли вчителі, які були з тими командами і бійку припинили», – розповів Віталій Вовків.
Судячи з відео, постраждалий школяр деякий час лежав непритомний, присутні не могли надати першу допомогу. Зі слів начальника відділу освіти, швидку допомогу на місце не викликали, оскільки «хлопець встав і ніби все було добре». Але коли підліток прийшов додому, зі слів батька, він знову знепритомнів. Тоді батьки звернулися до лікарів. Також на місце події поліцію не викликали, оскільки організатори заходу вирішили розібратися самостійно.
Віталій Вовків розповів, що відділ освіти видав наказ про службове розслідування інциденту, поспілкувалися з батьками та вчителями. «Дійшли до того, що потрібно уточнити всі деталі, опитати учнів та вчителів та вияснити, хто це зробив. Є підозра, що хтось з вболівальників, які не брали участі у грі, зайшов і вдарив хлопця», – каже посадовець. «Були емоції, пішла така реакція. Ми навіть не могли передбачити такого, що хтось десь вискочить і когось поб’є. 5 секунд – і вже наслідки», – додає Віталій Вовків.
Батько постраждалого хлопця Володимир Куц розповів ZAXID.NET, що справою вже займається поліція. Зі слів чоловіка, його 14-річного сина нападник вдарив ногою в голову. «Була підозра на струс мозку. На полі його певний час відкачували після того побоїща, не могли дати раду. Мене дивує, чому на футбольному турнірі не був присутній медик, щоб в разі потреби надати першу допомогу. Відправили дитину додому, і дитина вдома зомліла. Я ввечері приїхав до хати, і ми поїхали в лікарню», – розповів Володимир Куц.
В лікарні хлопцеві провели обстеження і відпустили додому. «МРТ ми не робили, попередньо все добре», – каже батько. З його слів, у результаті бійки на футбольному турнірі постраждав ще один школяр з того ж ліцею, якому розбили ніс та була підозра на перелом ребра. Нападників наразі не знайшли, однак, зі слів батька, на футбольному майданчику є відеонагляд, завдяки якому можна все встановити. У поліції Львівщини підтвердили ZAXID.NET, що правоохоронці зреагували на відео в соцмережах і почали перевірку.
 

Переглядів: 2193

Коментарі (26)
 
Навіть у нас на Кульпарківській такого нема.
Рейтинг: 3+ 0-
 
heer Flunt, 09:54 13 травня 2023 р.
 
Кушлик і Вовків , та як і Герман і Сенів , ланка однієї корумпованої ланки , під назвою Удар (удар по європейському розвидку Дрогобича) Це просто бариги , які покупляли собі місця в списках політичних партій, щоб потім відбити і преумножити вкладені гроші! Знайте , виборці , призвіща корупційних героїв, бо скоро вони знову будуть балатуватись до корита!
Рейтинг: 40+ 0-
 
Крапка, 10:01 13 травня 2023 р.
 
Придурки шмаркаті. Та вже повбивайте один одного на тому футбольному полі шоб вас дебілів трохи менше було в тій країні.
Рейтинг: 2+ -24-
 
Гоша, 10:51 13 травня 2023 р.
 
Ну побилися діти, хто в дитинстві не бився? для чого це писати на сайті новин? Краще би розказали, як приватна фірма ТЦК та СП, ловить чоловіків, щоб потім з них здерти гроші.
Рейтинг: 7+ -31-
 
Світлана, 11:15 13 травня 2023 р.
 
А чому ТЦК та СП є приватною фірмою?
Рейтинг: 1+ -3-
 
До Світлани, 11:26 13 травня 2023 р.
 
Завдання ТЦК СП агітувати за підписання контрактів на добровільній засаді. За кожного задушеного на підписання контракту агент ТЦК СП в даний час отримує премію 8 000 грн. Зареєстрована як приватна структура.  
«Палками ніхто на війну людей в нас не заганяє, ми ж Європейська держава» - В. Зеленський
Рейтинг: 24+ -1-
 
123, 12:09 13 травня 2023 р.
 
ТЦК СП немає у держреєстрі Мінюсту тому це якась приватна "контора" приліплена до Міноборони. Самостійно вони неможуть навіть брати участь у судах . Читай трішки законодавство бо тепер лохам велика біда шахраї на кожнім кроці особливо це чиновники різних штибів. Кому війна а кому мати рідна як говориться.
Рейтинг: 11+ 0-
 
до "до Світлани", 12:13 13 травня 2023 р.
 
Може хтось їздив у Трускавець? Не знаєте чи підприємці з тцк десь засаду не влаштували?
Рейтинг: 26+ 0-
 
Ігор, 12:21 13 травня 2023 р.
 
Організатори в першу чергу мають нести відповідальність бо ця травма є серйозна і на майбутнє може прогресувати. Якщо небуло медика то взагалі грубе порушення в тій організації бо тим мерзотникам тільки б піаритись на різного роду заходах а на решта їм байдуже оскільки завжди викрутяться маючи владні повноваження. Неможна таке залишати без покарання і сподіваюсь що батько хлопчика справу доведе до логічного кінця щоб другим було зрозуміло яка відповідальність лежить на організаторах подібних спортивних турнірів. Бо це здоров'я його дитинки.
Рейтинг: 38+ 0-
 
дрогобичанка, 12:24 13 травня 2023 р.
 
В статті наголошується, що Вовків дав завдання створити комісію і провести службове розслідування.  
А то як? Будуть розслідувати самі себе?  
Що зірвали дітей з уроків, що заборонено законодавством про освіти, не забезпечили організоване підвезення дітей, чергування швидкої допомоги, присутність поліції чи хоча б муніципальної варти, не забезпечили надання дитині первинної медичної допомоги- це все на кого повісять розслідувачі?  
Так як організатором був відділ освіти, то комісія повинна бути створена міською радою за участі представників депутатських комісій із залученням громадськості. Але де ж Кучма чи Кушлик дадуть образити улюбленця ударівця Вовківа.  
А наслідки цих боїв без правил ще раз підтверджують, що Вовків , як зовсім нефаховий, має піти.  
Кажуть, що зараз будуть призивати воєнкомів, то може Лисак забере з собою Вовківа? Може хоч якась користь буде від цього офіцера в памперсах!
Рейтинг: 35+ -1-
 
До дрогобичанки, 13:13 13 травня 2023 р.
 
Лисак Вовківа не забере, бо як казали наближені до сім'ї люди, теща Вовківа- Леся Гром, староста Нагуєвич, занесла хорошу суму на євроремонт кабінету воєнкома.
Рейтинг: 34+ 0-
 
До попереднього, 13:18 13 травня 2023 р.
 
Що ви тут хєрньою займаєтесь! Поїхали до мого побратима Павла Цвігуна , який зараз таксує в Дніпрі в військовій формі та пропонує гарячі тури по розбомбленим орками місцях в Дніпрі. Каже не погано заробляє і я з Коцюбою і Москалтиком планую записатись до нього в гарсонськи війська ! А що і ніби служиш і фотки в формі і грамоти від Кучми і безпечно ! Гайда з нами на Передок!
Рейтинг: 35+ 0-
 
Герман, 13:33 13 травня 2023 р.
 
То не плати приватній фірмі ТЦК, а відправ свого чоловіка захищати країну від ворога, а то розважатись хочеш з дітьми, а боронити твій спокійний сон має хто? Може тоді і голівонька просвітліє, не про розваги будеш думати, а про те, як пришвидшити перемогу над зовнішнім ворогом та позбутись внутрішніх ворогів, які за підтримки тобі подібних розбазарюють місто в свою користь.
Рейтинг: 14+ -5-
 
Світлані, 13:41 13 травня 2023 р.
 
Муніципальні хлопчики хіба вусатого охороняють , як начальство сказало ті так і роблять )
Рейтинг: 32+ 0-
 
123, 13:52 13 травня 2023 р.
 
В порядку денному сесії є питання щодо збільшення статутного фонду муніципальної варти. Видно Кучма хоче за вірну службу їм підняти зарплату. А бюджетники нехай проходять медогляди за власні гроші.
Рейтинг: 32+ 0-
 
До123, 14:07 13 травня 2023 р.
 
А чому два тікток воїна Цвігун і Каракевич переписуються через пости у ФБ ? В них що немає своїх номерів телефонів? Я розумію що в них купа вільного часу, але так зесирати ефір своєю аватарською лірикою .
Рейтинг: 31+ -1-
 
Цікаво, 14:43 13 травня 2023 р.
 
Хлопці в Бахмуті навіть немають покриття Українських операторів, але чомусь воно є у Тік Ток воїна каракевича, який 24 / 7 є в мережі Фейсбук і активно коментує. Цікаво а коли він воює?  
Бо хлопці що на нулі, тижнями невиходять на зв’язок я вже мовчу щоб писали коментарі в Фейсбуці.
Рейтинг: 31+ -1-
 
Дрогобичанин., 16:20 13 травня 2023 р.
 
то напевно флюнтiв побили
Рейтинг: 3+ 0-
 
з Дрогобича, 16:32 13 травня 2023 р.
 
Я би тим сопливим футболістам одним повідривав би ноги шоб не копали опонентів ними по голові, а іншим повідривав би голови шоб не було по чому копати ногами. Тоді получилася б одна дружна команда шмаркатих уйопків-інвалідів.
Рейтинг: 4+ -19-
 
Негодяй, 16:53 13 травня 2023 р.
 
Комунальна прокладка ушльопка тому вливає туди кошти громади адже у них схеми корупційні не тільки по земельних наділах там величезна павутина зі схем. А ті " му-му муніципали " пряме відзеркалення ушльопка сміх та й годі. Скоріш би вибори бо гидко вже за ту мерзоту і читати і слухати.
Рейтинг: 25+ -1-
 
до "до123", 18:17 13 травня 2023 р.
 
Це безпрецедентний випадок. За мого керівництва в ДЮСШ такого ніколи не було. Безглузді призначення у відділ освіти приводять до таких трагедій. Якщо Тарас Ярославович б найшов зі мною спільну мову і ми дійшли до порозуміння і консенсусу я міг б повернутись і навести порядок в освіті міста та району. Досвіду в педагогічному служінні маю достатньо. Прошу донести мою пропозицію до міського голови. Думаю Орест Каракевич підтримає мою кандидатуру.  
Шануймося!  
Все буде Україна!
Рейтинг: 1+ -13-
 
Старух Роман Богданович, 23:46 13 травня 2023 р.
 
Хто не мав справу з місцевим ТЦК, ніколи того не зрозуміє. Це зграйка здоровенних кабанів, які сидять у військовій формі, репетують і принижують родичів воїнів, нічого важчого папірчика до рук не брали. Чому їх не беруть воювати? Доки вони будуть з нас знущатися і насміхатися? Доки будуть тішитися з того, що вони на місці? Гонять по селах, зупинках і парковках щоб знайти дурнішого, що буде замість нього, здоровенного бика, воювати. А вони лише премії хочуть повернути, щоб мати чим підмастити комісару і дальше на місці залишитися. Блювали би вже сволочі тими грошима. Чесно, набридли як гірка редька. З деяких пір ненавиджу чиновників, бо толку з них нуль, навіть відповісти не хочуть.
Рейтинг: 18+ 0-
 
Марія, 14:30 14 травня 2023 р.
 
Нинішній будь-який владний клєрк то є звичайнісіньке зло і лайно , яке мотивоване тільки одним - використовувати свою посаду заради особистої наживи. Все решта від нього голімий піар. Вони працюють за принципом "він начальник , а проста людина дурак" тому тільки той , хто має природню впертість на сьогоднішній час зможе вирішити свої питання звернувшись до такого "начальника". Решта слабших людей потерпають від чинуш по страшній силі. Роками оббивають пороги чиновницьких "покоїв" а толк нульовий.
Рейтинг: 7+ 0-
 
до Марії, 20:27 14 травня 2023 р.
 
Ну то шо там, відкачали того дохляка на футбольному полі ? Буде жити, пітух галімий чи як ?
Рейтинг: 0+ -8-
 
Гогі, 06:03 15 травня 2023 р.
 
А само ти хто мерзото! Як можеш так обзивати ту дитину, зволоче якась недоношена.
Рейтинг: 7+ 0-
 
до Гогі,, 09:44 15 травня 2023 р.
 
З якого геморою мобільні оператори самопроголошено попідгаратували тарифи, повтулювали чи не кожному користувачу (зокрема, й кнопкових телефонів) якісь мега-гаги інтернету, на яку францу у кнопковому телефоні ваші мега-гіги треба? ! Ану, влупіть їх антимонопольно так, щоб їм розбомблені теритиорії і збоку, і зсередини медом здавалися!
Рейтинг: 2+ 0-
 
!, 17:23 15 травня 2023 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5884 дні)