У Дрогобичі винесли вирок псевдопродавцям меду, які задушили 80-річну жінку

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
15.05.2023

 

У Дрогобичі винесли вирок двом злочинцям, які під приводом продажу меду проникли до літньої жінки додому, там її обікрали та вбили. Вбивство сталося взимку минулого року, розслідування тривало понад рік, а 12 травня стало відомо, що вина вбивць доведена і вони сидітимуть у тюрмі, – повідомляє zaxid.net.  Засуджені чоловік та жінка. Чоловікові 28 років, жінці – 29. Це – Іванна Гавдьо та Олександр Шанко. Жінка мешканка Борислава, яка вже мала проблеми з законом і була засуджена за крадіжку. Її спільник родом з Харківщини, який тимчасово проживає на Львівщині.
З матеріалів справи відомо, що саме Іванна Гавдьо подала ідею нібито продавати мед, а насправді обкрадати будинки. 23 січня минулого року вони з Олександром Шанко змовилися і вирішили обікрасти 80-річну самотню пенсіонерку. З банками меду вони пішли до неї додому.
Літня мешканка Стебника впустили до хати псевдопродавців. Поки Олександр розповідав жінці про мед, Іванна нишпорила по хаті, вона знайшла 780 грн і втекла, залишивши свого спільника самого. Олександр же вирішив приховати сліди злочину.
«Взяв у руки рушник і засунув його в рот потерпілій. Після чого обмотав довкола шиї светр жовтого кольору, зав'язав його і таким чином перекрив потерпілій доступ повітря до дихальних шляхів, чим спричинив смерть», – йдеться у матеріалах справи.
Після вбивства Олександр Шанко вирішив ще раз сам понишпорити у будинку в пошуках цінних речей. Він знайшов у закутках сховане золото – сережки, ланцюжок, медальйони та гроші. Злочинець також прихопив телефон пенсіонерки й втік. Вартість вкрадених Олександром Шанко речей – 24 тис. грн. На суді він розповів, що гроші потратив відразу, навіть купив собі інсулін.
Злочинців затримали за кілька днів після вбивства. Слідство тривало понад рік. І 9 травня колегія суддів Дрогобицького міськрайонного суду винесла злочинцям вирок. За вбивство Олександр Шанко проведе у в'язниці 14 років, а Іванну Гавдьо судили лише за розбій, вона отримала 8 років ув'язнення. Додамо, що цей вирок може бути оскаржений протягом 30 днів з дня його проголошення.
 

Переглядів: 1859

Коментарі (20)
 
вища міра повІсити двох сук на площі ринок в дрогобиЧІ. шкода що немає адольфа він би то зробив! мразІ!
Рейтинг: 13+ -2-
 
адольф шІкльгрубер, 13:24 15 травня 2023 р.
 
А що робити з тими, хто на мільйони обкрадає в час війни Дрогобицьку громаду? !
Рейтинг: 23+ -1-
 
До попереднього, 14:54 15 травня 2023 р.
 
Того хлопа тре ізнасіловути в дупу, а бабу - у вухо, тоді буде порядок
Рейтинг: 1+ -1-
 
Педрількін, 14:55 15 травня 2023 р.
 
Блатоту треба тупо мочити, тюрмою їх сильно не залякаєш. Не розумію, чому це біосміття ще ходить вулицями нашого міста.
Рейтинг: 10+ -1-
 
Тарас, 15:22 15 травня 2023 р.
 
Перших кого треба захуя…ти це мусорів , які розповсюджують наркоту, таких як Петрик , Лагодич і Ананевич -це три пітуха, які травлять наших дітей у школах!
Рейтинг: 17+ 0-
 
До тараса, 16:10 15 травня 2023 р.
 
Що Ананевич розповсюджує наркоту вперше чую про таке. Це скоріш за все брехня. Більше року він воює і в місті його немає. Казки про Епіцентр прошу не писати, так як доказів цьому немає.  
Про Петрика і Лагодича погоджуюсь. Це всім відомо вже давно.
Рейтинг: 6+ -17-
 
До 16:00, 16:40 15 травня 2023 р.
 
Захуя. те тих, будуть інші, наркомафію побороти не можливо. Краще дивіться за своїми дітьми, бо мені часто доводиться вечором ходити біля магазину 24h, то ті діти там чудеса виробляють, доки батьки дивляться суспільний марафон і у соцмережах сперечаються на політичні питання.
Рейтинг: 3+ -15-
 
До попереднього, 16:45 15 травня 2023 р.
 
За Ананевича це правда він не може бути наркобаригою бо цього сиксота ніхто навідь до продажу трави не допустить, а те що він воює це брехня …він переховується від елементів , спочатку в Києві потім в Запоріжжі , а зараз в сестри в Стебнику. В його бат. Кульчицького , про нього вже рік ні слуху ні духу! Бігає сучка)
Рейтинг: 19+ -1-
 
До до, 17:02 15 травня 2023 р.
 
у вас цигани розпоясались, вбивають та вбивають людей, грабують та вимагають грошей, влада мовчить та нiчого не робить, в штатах за таке обом дають довiчне.
Рейтинг: 14+ 0-
 
з Дрогобича, 17:05 15 травня 2023 р.
 
Тільки в Україні таке можливо щоб начальник місцевої поліції сприяв наркоторгівлі. Більше таких держав в Європі немає. Про цей факт знають в місті навіть діти, яких з малку в нашому місті пробують присадити за цю гадість.
Рейтинг: 17+ 0-
 
правда, 17:10 15 травня 2023 р.
 
Такої навали заїжджих циган місто ще не бачило. Молоді агресивні та небезпечні. Видно що місцеві поліцаї створили для них сприятливі умови і залучають до того ж таки наркобізнесу.
Рейтинг: 22+ 0-
 
До 17:05, 17:13 15 травня 2023 р.
 
Ті цигани біля Трійці, як не дати грошей матюкаються і проклинають, а як дати копійки, то кидають за тобою.
Рейтинг: 20+ 0-
 
Ірина, 17:25 15 травня 2023 р.
 
А чому тих будулаїв не мобілізовують? У них такі самі українські паспорта, як і в усіх, вони мають цілі виводки дітей на яких отримують виплати, а воювати мають наші чоловіки. І взагалі, що це робиться з тією мобілізацією? У нашому будинку нормальних чоловіків позабирали, які мають жінок, дітей, працювали, платили податки, а наркоманів, алкоголіків, зеків ні одного. Мій чоловік служить уже більше року і приїжджав два рази на 10 днів, а ті кожен день на лавці біля будинку п'ють, а тоді пів ночі під вікнами матюкаються.
Рейтинг: 21+ -1-
 
Світлана, 18:16 15 травня 2023 р.
 
Тому що навіть будулаї знають свої права і без належної підготовки не збираються ставати гарматним м’ясом заради добробуту Кучми, Германа, Москалика Коцюби. їхніх сімей та інших недоторканих.  
Циган каже - підуть всі, підем і ми.  
А так немає дурних.  
Зараз мобілізують вибірково кого виловлять і застрашать. самих бідних і незахищених.  
 
В державі є сотні тисяч поліцаїв, працівників суду, податкової, прокуратури, лісгоспів. Вони присягали на служіння народу і державі. Пройшли військовий вишкіл в свій час і мають бути мобілізовані першими.  
 
Відкрийте реєстр отримання безкоштовних земельних ділянок в місті за 2015-2023 рік. З цих володарів земель можна сформувати не один батальйон.
Рейтинг: 22+ 0-
 
До Світлани, 18:45 15 травня 2023 р.
 
Коментар просто в яблочко як говориться. Бо так воно і є , що люди які пройшли військові кафедри та носять пагони найперше мали б мобілізуватись, оскільки давали присягу . А насправді мобілізовують багато з таких , які далекі від військової справи а подекуди такі , що навіть строкову службу. не служили. То просто жесть з такою мобілізацією коли бачиш, що бугаї пузаті сидять по кабінетах а у більшості йдуть воювати юнаки. Повсюди бардак бардачисько тепер . Кому війна а кому мати рідна, якось таке спадає на думку все частіше нажаль.
Рейтинг: 19+ -1-
 
до "до Світлани", 19:19 15 травня 2023 р.
 
Братчики, коридорами РДА кожний Божий день вештаються без діла два здоровані з Трускавця члени Удару-Кличка Гарбузинський і Качмар. Мені здається їм немає чим зайнятись. Може вони хочуть до війська? Чи нє?
Рейтинг: 21+ -4-
 
Зорян 007, 19:29 15 травня 2023 р.
 
Токсичні персони які не варті уваги .
Рейтинг: 10+ 0-
 
Зоряну 007, 20:58 15 травня 2023 р.
 
цигани в дрогобичi як кацапи, нищать все що можуть та вирiзають украiнцiв, як кацапи. окупацiя вже йде на повну, влада куплена циганвою, скорше всього iй помогае грабувати та вбивати своiх, то аби iх не трогали. але то пока. ту циганву навiть у европу бiженьцями не беруть, весь евросоюз вiдказуе та депортуе, а ще раньше ту нечисть депортувала францiя, трохи нiмцi, та майже повнiстю Голландiя, в Iталiю та Iспанiю не лiзуть, там на ножi то бидло ставлять.
Рейтинг: 5+ -1-
 
iз Європи, 10:50 16 травня 2023 р.
 
Трохи на інше і цікавіші новини від журналістів , отож НАБУ спіймало на хабарі у три мільйони доларів не будь кого, а самого Голову Верховного Суду . Як вам панове ? Чи є ще віра у те, що корупцію подолають? Особисто моя думка вкрай скептична і зневіра повна . Після цієї зловленої великої "риби" виникає сумнів навіть по рішенню фермера Бігуняка бо крапку над тими чварами поставив саме Верховний суд про що хвалиться тарган на офіційній сторінці дмр. І тут на баснослівнім хабарі хапають самого голову тої "чесної" феміди. То є жахіття коли цвіт нації гине на фронті щодня , тилова наволоч живе та жирує наповну, і від того охоплює неабияка лють у пересічної людини.
Рейтинг: 7+ 0-
 
читач, 12:31 16 травня 2023 р.
 
Ага: всіляка наволоч продає по місту картки для поповнення телефону, занотовуючи всі дані покупця з паспорта, потім ще раз перепитують, потім цей номер не діє, бо ракети чомусь падуть на території простих людей, а не на всіляку швальноту на базарі в самій середині европейського міста. Для чого цим, напевно ж, обидвом шахраям дані з паспорта?
Рейтинг: 0+ 0-
 
Муніципальна поліція, 17:10 22 травня 2023 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5895 днів)