Як брехнею Кучма рятує директора Департаменту міського господарства

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
17.05.2023


Уже нікого не здивуєш брехнею від дрогобицького міського голови Тараса Кучми. Брехня тече з його вуст на зустрічах з виборцями, на виступах в сесійній залі чи залі засідань виконкому. Брехня стелиться зі шпальт місцевої преси, в якій очільник громади пробує щось підпрозказати містянам. Суцільна брехня струменить у спілкуванні з місцевими та регіональними політиками. Брехнею міський голова приймає управлінські рішення, формує команду прихильників, залякує опонентів, якщо двома словами – то брехнею живе.

Тарас Кучма як політик бреше, щоби привернути до себе увагу та домогтися заохочення, похвали чи підтримки; як корупціонер та злочинець - намагається захистити себе від осуду чи покарання; як управлінець - створити ілюзію контролю.

 Тож коли депутатська більшість обурившись непрозорими, недемократичними формами управління громадою негативно оцінили трьох заступників міського голови та показали на вихід з ратуші, усі хто знає Тараса Кучму, чи слідкує за його діяльність очікували яку чергову брехню втне цей можновладний невіглас та чи багато повірить йому.
 
Вершиною, чи то перлом його недавніх висловлювань було те, що він запевнив міських депутатів, що у випадку надання ними негативної оцінки його заступникам він зареєструє проект рішення міської ради про дострокове припинення його повноважень як міського голови. Звичайно, що і це виявилось брехнею, яка добряче повеселила дрогобичан, однак, як і належить брехні, відкрила певні сподівання, що це станеться.
 
Вчора, 16 травня 2023 року, міський голова видав чергову брехню, що з метою поглибити кризу місцевого політикуму депутати міської ради зірвали пленарне засідання міської ради.
 
З метою спростувати відверту дезінформацію повернемся до цілого ряду побрехеньок, що передували як цій події, так  і вищеописаному перлу, а саме брехні яка забезпечила перемогу ТОВ ??? в скандальному тендері на закупівлю робіт по ремонту вулиці Стрийської.
 
Брехнею міський голова забезпечив перемогу учаснику з пропозицією найвищої вартості робіт. Коли ця несправедлива перемога набула розголосу, Тарас Кучма видав побрехеньку, що людина не взмозі втрутитись в електронні торги і рішення приймає програма системи Прозоро. Будучи притиснутим висновком Держаудитслужби про численні порушення законодавства про публічні закупівлі та осудом громадськості, а відтак законною вимогою розірвати договір з переможцем та не допустити багатомільйонних перевитрат бюджету, міський голова пішов на лицемірну брехню та організував рішення виконкому про розірвання цього договору, знаючи наперед, що це рішення ніхто виконувати не буде, і це рішення лише тактичний крок, щоби виграти час та врятувати своїх корумпованих заступників.
На сьогодні брехня міського голови направлена на порятунок директора Департаменту міського господарства Ростислава Пошивака, який безпосередньо організовував скандальний тендер. Порятунок від звіту перед радою, прогнозуючи стовідсоткову негативну оцінку, ні і звичайно вимогу звільнити його.
 
А також більшість питань порядку денного сесії готувалися ексзаступниками міського голови і тому потребують докладнішого аналізу на відсутність корупційної складової.
 
До слова, ще лютому голова доручив заступникам підготувати графік звітів перед депутатами усіх комунальних підприємств міста, але через місяць уже на погоджувальній раді заявив, що КП не буде звітувати перед радою, а лише перед виконкомом.

Переглядів: 5967

Коментарі (123)
 
Тепер кожному, хто платив за (не)надані комуанальні послуги, рішенням комісії повернуть по 20 тисяч переплат? ! Живими грішми? ! Чи, може, позгрібають з усіх дворів дорожезні авта злодіїв, котрі аж ніяк не на мінімальні зарплати запаркували ними чи не всі мікрорайони? ! Це так нація "бідує", бо війна? !
Рейтинг: 47+ -2-
 
Лісоповал, 09:28 17 травня 2023 р.
 
Кожний день щось придумуєте і придумуєте на того КУЧМУ! Даю пораду "щирим продажним вукрайнчям"! Якщо ти так переживаєш ніби то за дрогобичакн то давай свою кандидатуру на крісло голови ОТГ? Що слабо! Тоді сиди на дивакні і кури маріхуану дальше.
Рейтинг: 8+ -59-
 
снайпер +затєтий украінець, 09:28 17 травня 2023 р.
 
Перед виборами я поясняв виборцям що Кучма першу каденцію будував схеми по яких буде красти і ставив туди своїх людей. А на другій каденції він буде лише користатись напрацьованим. Так і сталось! А те що він бреше всюди, бреше всім і бреше завжди тепер знають і бачать усі. Його треба не тільки гнати з ратуши, треба гнати вже, бо кожен день його перебування на посаді знищує місто, знищує державу бо знищує віру в справедливість, порядність, віру в Нашу перемогу, бо саме за це гинуть наші герої і за цю гідність повстав народ. Чи може вже ми забули.
Рейтинг: 70+ -3-
 
Бігуняк Ярослав Степанович-про, 09:31 17 травня 2023 р.
 
Олух небесний, звідки ти родом, де пупець вязався, що ти тут виписуєш - запхай чим куриш в свою д--пу, поки не роздовбали, тобі треба сосати з-лупу Петра першого -о сноватиля та собирателя русскава міра, бо певно мрієш щоб наше місто зовсім розікрали, от гнидота та паскуда.
Рейтинг: 38+ -5-
 
до придурка-снайперка, 09:40 17 травня 2023 р.
 
у дрогобичi кульпаркiвська, з флюнтами, вони вже добрались до ратушi й теребанят ii як розтовчену таблетку.
Рейтинг: 1+ 0-
 
з Дрогобича, 09:45 17 травня 2023 р.
 
Всі твої патріотичні грабунки вилізуть на гору ! Це тобі повезе якщо сам застрелишся , бо якщо нє …. будеш висіти на тому стовпі ганьби, серед європейської площі! ;) Тебе історія запам’ятає як мародера і брехуна! А тих хто тебе зніме патріотами нашого міста! Ганьба тобі вусате падло, Ганьба!
Рейтинг: 47+ 0-
 
До кучмо, 09:49 17 травня 2023 р.
 
Хто з тих чи інших питань коли -неїбудь стикався з ушльопками той на собі відчув які вони мерзоти брехливі та злодійські. І не треба гівно захищати бо воно від своєї природи є гівном. Коли таке було у місті щоб мусорня займала комунальні керівні посади , ( ну хіба що один недбальський з ментовки перефарбувався у комунального "генія") про якого доброго слова не скажеш. А в основному були люди господарки , а тепер набрали одних мусорганів - рішал . Зрештою кадрові призначення місцевих посадових клєрків - це функція депутатів , отож ми і бачимо яких набрано рішал за домовленостями. Тому не погоджуюсь ні з одним твоїм коментарем щодо ушльопків.
Рейтинг: 42+ -1-
 
до снайпера від думки, 09:53 17 травня 2023 р.
 
Я Гринь
Рейтинг: 2+ 0-
 
Гринь, 11:01 17 травня 2023 р.
 
Кучма все своє життя бреше: 
- в школі вчителям, коли йому діставалось від однокласників,  
- в медінституті в Тернополі, коли переводився в Тюмень,  
- жінкам і дітям, коли перебуваючи в шлюбі заводив нові інтриги,  
- в "Порі", Народному контролі і тепер в "Ударі",  
- коли за премії 50% критикував і домагався звільнення попередників, причому встановивши собі і найвідданішим захмарні зарплати,  
-мешканцям перед виборами, коли завозив сміттєсортувальну лінію, будував сміттєпереробний завод, коли возив сміття на Гайдамацьку за ціною у Івано-Франківськ, коли заробляв на смітті в Брониці,  
- селам, коли відбирав землі для "таркому",  
- медикам і освітянам, коли після підтримки на виборах провів замовні конкурси і позбувся неугодних.  
- коли ставив нефахових, але відданих людей на керівні посади у найбільших галузях,  
- одиноким, малозабезпеченим і сиротам, коли з гуманітарки роздавав, як від себе, подарунки перед святами,  
- коли роздавав землі майно громади,  
- коли заборонив допуск громадськості до участі в засіданнях сесій та виконкому і дрогобич перестав бути прозорим містом.  
І цей перелік можна продовжувати ще і ще, але брехні повинен наступити кінець!
Рейтинг: 72+ 0-
 
До автора, 11:26 17 травня 2023 р.
 
А чому не вказано, як він відмазує своїх ушльопків- офіцерів у памперсах від служби в армії?
Рейтинг: 50+ -1-
 
До попереднього, 11:51 17 травня 2023 р.
 
Братчики, а хто не бреше з влади? До недавна депутати були цілком задоволені роботою нашо мера Кучми дерибанили земельку і грошенята клали до кишень. Здається хтось підюдив наших депутатів щось їм пообіцяв що вони почали плювати у кирницю зякої пили і ще захочуть напитися.  
Скинути Кучму і що? Є хто ліпшіший? Всі такі самі
Рейтинг: 17+ -37-
 
Зорян 007, 12:27 17 травня 2023 р.
 
О йошкін матрошкін , а що з фейсом вусатого ? Вакханалія зіграла з ним поганий жарт, де ті очі які горіли як свічка з воску , шото він то і потух, певне поїздки до Кийова неувінчалися успіхом, чи захмарну суму сказали дати , а вусатий з вкраденими у громади грошами розтаватися і не хоче .  
Я все кажу злодій і вбивця має сидіти в тюрмі, тому вирок си ще почуємо
Рейтинг: 44+ 0-
 
Кошмар, 13:21 17 травня 2023 р.
 
Як ви всі вже дістали, і не тільки одні однхх- всіх!
Рейтинг: 1+ -38-
 
:(, 13:45 17 травня 2023 р.
 
Таких аферистів , схемщиків , як Пошивак в Дрогобичі ще ніколи не було . Чого вартують тільки схеми по оплаті за виконані роботи Стебницьким виконавцям робіт, а ще афери з тендрами , утилізацією сміття на Гайдамацькій / Сільгоспхімія / фірмами ЕКО " Дрогобич , Еко " Ресурс" , з квартирами та багато іншого . Щоб описати всі злочини прокурора / якого погнали з прокуратури / необхідно декілька томів . Нечисть брехлива .
Рейтинг: 52+ -2-
 
До Кучми, 13:53 17 травня 2023 р.
 
Пошивак то цинічна прокурорська сволота , яка насміхається з депутатів . А коли запахло розслідуванням злочинів почав шукати підтримки в депутатів . Сволота нікчемна . ФУ . ФУ.
Рейтинг: 52+ -2-
 
Дрогобичанин, 13:57 17 травня 2023 р.
 
Пошивак то дружбан Майданюка і Суди . Вони разом ліплять схеми по розкраданню квартир та бюджетних грошей , а на зарплати людям немає коштів.
Рейтинг: 48+ -1-
 
До дрогобичанина, 14:01 17 травня 2023 р.
 
Ото куЧмо пригріло біля себе покидьків: 
Пошивак-прокурор,  
Москалик-податківець,  
Дзерин / окунь-прокурор,  
Герман-бармен,  
Цвігун / гундяєв-таксист 
Їх ще треба було знайти таких!
Рейтинг: 58+ -1-
 
Дрогобичанин., 14:02 17 травня 2023 р.
 
Пошивак , то самозакохана наволоч в якої немає поваги ні до людей , ні до підлеглих , ні до депутатів . Ходить пихате як півень . Схемщик проклятий , вміє хіба афери крутити з Присяжним і бананом - ананом . Коли ти нажрешся . ?
Рейтинг: 55+ -2-
 
До дрогобичанина, 14:54 17 травня 2023 р.
 
Москалик , Пошивак поверніть до міського бюджету міліон грн. , який зпіонерили на зовнішньому освітленні міста .
Рейтинг: 51+ -1-
 
Громадянин, 14:58 17 травня 2023 р.
 
п. Кучма доки Ви будете тримати антимайданівців Пошивака , Москалика , які фінансували і організовували виїзди на антимайдан . Вам невстидно перед небесною сотнею за тих аферистів .
Рейтинг: 51+ -1-
 
До кучми, 15:02 17 травня 2023 р.
 
Пошивак , ще до недавна із зневагою і зверхністю відносився до депутатів а зараз на колінах проситься , щоб залишили на посаді і тим хто буде за нього захищатись буде вірно служити . Шановні не вірте ментовсько - прокурорським гнидам .
Рейтинг: 53+ -1-
 
До депутатів, 15:22 17 травня 2023 р.
 
На сесії коли мали знімати поддельника мента москалика , Пошивак грозився , якщо знімуть москалика він теж звільниться . Пошивак себе має за незамінимого . замінять і забудуть як неприємний сон . Гопнік несусвітній .
Рейтинг: 52+ -1-
 
До Кучми, 15:34 17 травня 2023 р.
 
Дивіться в корінь. Пошивак, Качмар чи хто інший рядом не стоїть по схематозам з Кондзьолкою. Качмарі з пошиваками міняються періодично а Кондзьолка як був так і є нині. При любих режимах угодний. Якщо служби взяли б за вуса Кондзьолку то вся вертикаль Кучми посиплеться в один момент. Хоча віддамо належне, колишній васал Кучми Дзерин штиркнув свого колишнього добродія боляче що той незнає що з ним робиться і як вибратись з тої ями в яку по дурості попав.
Рейтинг: 54+ -2-
 
!, 15:34 17 травня 2023 р.
 
Покидьки швидко сходяться ніж гідні та порядні люди . Був би порядною людиною вусатий тарган то навколо нього було б більше порядних чи то заступників , чи то радників. А як бачимо одні кабінетні покидьки вештаються . Комерсанти зайшли до влади тому таке створилось болото і це вже очевидно нажаль.
Рейтинг: 48+ 0-
 
Дрогобичанину, 15:55 17 травня 2023 р.
 
Хто знає як справи у екс-керовніка КМГ Сергія Жирного який став доларовим мільйонером на темі сміття в Дрогобичі і працював в тандемі з Кучмою і тодішнім головою місцевого СБУ Пантюховим?
Рейтинг: 25+ 0-
 
?, 16:07 17 травня 2023 р.
 
Це якийсь маразм щоб господаркою міста керували колишні бездарі з прокуратури. Що воно може тямити у комунальній сфері міста? Отож єдине , що тільки аферні схеми по заробітках створювати і між всіма казнокрадами ділити , бо по-іншому таке кадрове погодження з боку депутатів зрозуміти важко. Все це створювалось з розрахунком особистих інтересів по збагаченню використовуючи комунальні посади. Лохів стригли по -чорному а лохи мовчать та їздять за паркан гарувати і дякують за площу, бо такі недалекі ще є між нами люди. Завдяки їм ушльопки збагатились на мільйони. Тепер прийдуть інші і мабуть такі ж самі "прозорі", оскільки віри вже немає жодним. Потрібен жорсткий контроль з боку громади, а не з боку кишенькових членів виконкому чи депутатів. Бо вони всі в одному човні знаходяться і то, як бачимо тепер є вже без сумніву .
Рейтинг: 49+ -2-
 
дрогобичанину, 16:18 17 травня 2023 р.
 
Тарасьо Кучма обложився прокурорськими для закриття питань по запобіганню відкриття кримінальних справ по корупції щодо нього якщо до цього дійде. З тою ж ціллю Тарасьо наблизив до себе сбушніка Борьку Пантюхова, якому стабільно відлистував зелені купюри.  
Але не тут то було)) один хитрожопий прокурорський Окунь засадив вусатому з-під тишка на повну шишку :grin
Рейтинг: 50+ -1-
 
….., 16:46 17 травня 2023 р.
 
Ті клоуни ніяк владу не поділять. Всіх депутатів на чолі з АТО вцем Кучмою на передову. Там вони так байдикувати не будуть. Бо той цирк у Дрогобичі вже набрид. Або працюють злагоджено і по-людськи, або хлопці на передовій покажуть їм як треба працювати. Дармоїди-клоуни-нероби-показушники!
Рейтинг: 45+ -11-
 
Марія, 17:00 17 травня 2023 р.
 
Ви ж самі Кучму привели в 2015 разом з «НароднимКонтролем». Коли інші під час першої каденції казали що Кучма це проходимець і шарлатан ви думали що все таки зумієте задобрити його і ходили до нього поклони били.
Рейтинг: 47+ -2-
 
До Бігуняка, 17:54 17 травня 2023 р.
 
Завтра ратушні вовкулаки прийдуть у вишиванках і цілий день будуть фотомоделитись та пити кавусю. А що їм біда зробить коли є "чесно" зароблені мільйони та якісна гумонітарка всього необхідного на довший час. Європейці, які того навіть і не уявляють , що більше допомогли казнокрадам( на кшталт всяких лозинських) а ніж потребуючим бідним людям. Вийшло так як завжди багатіям додається , а у бідного останнє відніметься коли якась біда настає. Але бідність це не вирок - це наслідок того , що владна корупція та кумовство довело народ до зубожіння.
Рейтинг: 19+ -6-
 
дрогобичанка, 18:03 17 травня 2023 р.
 
А ви помітили, що Швєтка Блюй майже закрила свою брудну пику, коли Ігорця Германа звільнили. Мабуть сцяє за свою роботу, щоб не погнали її сцяними майтками))! Фуууу бридота! :x :x :(
Рейтинг: 47+ 0-
 
До громади, 19:06 17 травня 2023 р.
 
Цвігун обіцяв , що носату светку блюй поставить стояло .  
Може то він так вплинув , бо давно нема з її чорного піднебіння образ в адресу громади міста ?
Рейтинг: 37+ -2-
 
До до громади, 19:43 17 травня 2023 р.
 
Подивіться , як змінилось місто ! Нові насадження, сквери, будинки , відремонтовані дороги , школи отримують належні кошти , підприємства Дрогобича отримали нове дихання ! Вам цього мало! Відчепіться від Тараса !
Рейтинг: 3+ -46-
 
Правда, 20:25 17 травня 2023 р.
 
" правда " , Ви , що в паралельному світ і живете ?  
Ваш допис це насміхання над Дрогобичанами .
Рейтинг: 37+ -1-
 
До правда, 20:47 17 травня 2023 р.
 
Не дивуйтесь , просто на Кульпарківській забули закрити браму . і " правда втекла .
Рейтинг: 31+ 0-
 
До до правди, 20:49 17 травня 2023 р.
 
Батько Героя України солдата Андрія Поясника!  
За те що Кучмо кинув мого сина і його побратимів на 30-ть квартир для військових! Я готовий в 7-45 на площі перед ратушею обмастити гімном рило вусатого щура Кучмиря і його поплічникам Ананевичу (банАнус) і Щерба (насильник) прошу мене підстрахувати справжніх воїнів ! Чекаю дзвінків підтримки! Про число розповім приватно! Міський Еркюль Пуаро і страх корупціонерів Степан Довбушем! Слава Україні! Чекайте мого стріму з площі
Рейтинг: 36+ -1-
 
Степан Поясник, 20:56 17 травня 2023 р.
 
Сраколизи місцевих злодіїв, пройдіться по окраїнах міста, ні доріг, ні тротуарів, суцільні трущоби, ви гамнюки містян маєте за ідіотів? За скільки срібняків дупи лижете злодійні?
Рейтинг: 37+ 0-
 
правді, 21:01 17 травня 2023 р.
 
чекаємо коли Шветка Блюй рване під крило РДА :grin  
Весь кучмівський зброд мігрує на вул. 22 січня. :upset
Рейтинг: 38+ -1-
 
;), 21:42 17 травня 2023 р.
 
Скоротити штатний розпис на 50%, ліквідувати радників міського голови, заслухати звіти керівників відділів освіти, культури юристів, економіки, бухгалтерію та ті які прозоро висвітлюють Кучму у фейсбуці та телеграм каналі, такий відділ повністю ліквідувати та негайного звільнення тих працівників.  
Провести реорганізацію відділу освіти, повернути повністю безкоштовне харчування школярів, поновити безкоштовний проїзд пенсіонерів, на сьогодні діє 20 б / к поїщдок, ліквідувати повністю обмеження щодо проїзду,  
Ліквідувати Інститут Дрогобича ім. Конзьолки, "Тарком", та муніципальну варту.
Рейтинг: 46+ -1-
 
Навести порядок, 21:46 17 травня 2023 р.
 
Кучма швидше за все погодиться на кандидатури заступників від депутатів, але не віддасть Вовківа, Пошивака і Лецика. Бо через освіту, департамент міського господарства і культуру відмиваються десятки мільйонів з бюджету для поповнення власної кишені і передвиборчого фонду. А ще в освіті і культурі серйозна кількість електорату, яким мають керувати свої і віддані. То дурня, що тупі і непрофесійні.  
Інакше б так сорочку перед Лисаком не рвав, щоб цих офіцерів у памперсах не взяли в армію.
Рейтинг: 31+ -1-
 
!!!, 22:09 17 травня 2023 р.
 
Мого родича та ще й з проблемами із здоров'ям призвали і сказали у військкоматі, що офіцери віком до 45 років НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ бронюванню. Виникає запитання- чому офіцери Пошивак і Вовків ще не призвані? Чи їх подали у розшук за неявку? Чи відкрили справи за ухиляння?  
Чи можливо за проханням Кучми і за окрему плату їх справи лежать в окремій шафі в кабінеті у Лисака?
Рейтинг: 30+ -1-
 
До !!!, 22:16 17 травня 2023 р.
 
Інститут розвитку міста був і до козла ще , але у лужецького таких можливостей небуло тоді. А децентралізація круто посприяла у збагаченні місцевих чинуш , окремо треба відначити їхні незаслужені захмарні зарплати , премії під час війни і різні надбавки ну і звісно хабарі та відкати. Особисто моя думка така: злодії - корупціонери мають сидіти у цюпі но не у владних кабінетах , а тому сподіваюсь що логічне закінчення тим корупційним скандалам буде і принаймі в найближчі роки їм прийдеться відвідувати судові засідання так як їх відвідує ще до тепер одіозна однопартійка таргана ДЗЮРАШКА.
Рейтинг: 34+ 0-
 
до коменту зверху, 22:33 17 травня 2023 р.
 
Кучма тримається за Пошивака як вош кожуха. Щоб захистити його від звіту перед депутатами і звільнення він зірвав погоджувальну раду. Тепер готує звернення до громадськості, подібне уже щось є від Зеника Кваснія на сайті міської ради, де звинувачує депутатів у зриві сесії і не вирішенні актуальних для громади питань.  
Уже з завтрашнього дня плануються ( як колись в часи совдепії) зустрічі з трудовими колективами, подейкують, що першими будуть директори шкіл.  
Вєрной дорогой ідьотє товаріщ кучма.
Рейтинг: 33+ -1-
 
Ще раз до!!!, 22:50 17 травня 2023 р.
 
про що мова, коли "козли" галасували за ЦАПА , то власне благоденствували,  
а тепер МЕСНІ ЯКО МЕСІЇ галасують, за когож ми галасавалі , і по їхньому "разуменію" попалі "нем тудем"І всі високопродажні "колеги" які позволяють 
собі забувати про ближніх, становляться ворогами НАЦІЇ. ЧП
Рейтинг: 19+ 0-
 
місько з лісу, 23:21 17 травня 2023 р.
 
Женіть щура сцяною мітлою аж до буцигарні! Цей злодій має бути показово засуджений як мародер і привселюдно прив’язаний до стовпа та висічений розгами ! І після цего всі вуличні виходки мають бути названі тякучмо замість туалет
Рейтинг: 29+ 0-
 
Кучму геть!, 23:26 17 травня 2023 р.
 
Куди діваються коментарі про пашу цвігуна / гундяєва, чому про всіх пишуть а про цього рига неможна, він особливий, чи що?  
Голос зрадника на голосуванні не допоможе.  
Зрадник завжи є зрадник!
Рейтинг: 30+ 0-
 
Дрогобичанин., 00:03 18 травня 2023 р.
 
Шановні Дрогобичани, пахан Кучма і його бригада дебілів окупували місто. Де хто таке бачив щоб вхід на цвинтар був платний, щоб придурок мер крав на школах садіках, директори шкіл 1, 4, 17. гади за гроші покупляли місця собі а тепер беруть з вчителів гроші за роботу, на ремонтах роблять махінації. Директор 4школи крадійка набирає вчителів в школу за суму 2т$ а директор 17школи 1. 5-2$ зрозуміло чому вони собі покупляли місця директорів шкіл.
Рейтинг: 30+ -1-
 
п.Петро, 00:55 18 травня 2023 р.
 
За директоршу школи -4- Гук легенди ходять, діти навіть туди вчитися не хочуть іти бо з батьків ідуть одні побори грошей, вчителі вже другий рік здають примусово 10%зарплати пані Гук за памятник і кожна дитина здала 100гр. Та пані приіжає на машині за 50тис$$$ її чол побудував будинок не законо на вул Стрийській очередна афера Кучми. Та пані за місце директора Кучмі заплатила 10тис$$$ ті бідні вчителі виживають там, це якась відьма тупа яку вигнали з інституту з тріском
Рейтинг: 35+ -1-
 
До п.Петра., 01:00 18 травня 2023 р.
 
НАБУ і СБУ треба на ту Гучку і Зайцеву теж, вони так рвуть як останій день, а той хлопчик тупий в памперсі Віталька, тоже краде біля Кучми, він за два роки доробився на квартиру і ремонт разом 4. 5млн гр люди це суму космічні. Чесна людина ніколи не заробить грошей. В армію треба того хлопчика в памперсі щей кричить шо Він офіцер.
Рейтинг: 26+ 0-
 
Василь, 01:05 18 травня 2023 р.
 
Ви гляньте як жопу рве за Кучму нова прокладка олвейс Андрій Павутинка, хоче зайняти крісло Германа. Чудо викотилося з колгоспу, Зеленої чоловік вже ходе на засідання сесіі для масовки людей, Кучма її чпокає потихеньку, і в Зефірі зависає чудо вусате брехливе
Рейтинг: 16+ -11-
 
:::-:—-:—:-:—:, 01:16 18 травня 2023 р.
 
О, Хтось правду написав. Ше хай Кучма зробить тритуари платні, чи слабо. Всі хто ходить по них це провокатори, всі хто говорить проти урода Кучми ви провокатори на його думку, Кучма молодець обікрав усіх а його щей в дупу ніхто не копає, і яйця не відриває, зато коменти тут він усі перечитує
Рейтинг: 26+ 0-
 
Лагодич, 01:20 18 травня 2023 р.
 
Всі знають шо Кучма під торговував наркотою і горівкою скіки часу його точки процвітали в місті, і мєнти прикривали. Поки не пішла дільошка аж тоді прикрили, то хто знас наркоман я чи Кучма, він заставляє мене виступати і говорити не зрозуміло що, Кучма має свою бригаду яка палить машини погрожує людям. Це чмо з 90
Рейтинг: 24+ -1-
 
Лагодич, 01:23 18 травня 2023 р.
 
Налаштувати ракети! Плі! Але пам"ятайте, щоб не стали потім, яко чмоні: знищивши щось, варте 50 тисяч, пістончиками вартістю 6, 5 мільйона, досягнете лише того, що вкотре вкакаєтеся. То є вихід з виходу, чи- лише з проходу? Далі- за текстом.
Рейтинг: 0+ 0-
 
:(, 09:41 18 травня 2023 р.
 
Бажаю здоровья всім працівникам РАТУШІ! В важкий час війни ми мусимо триматися і вибити шваль з територіі незалежноі УКРАІНИ! Дрогобичанам поборити колоборантів і і бути єдиними яу один кулак. СЛАВА УКРАІНІ! СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАІНИ!
Рейтинг: 2+ -17-
 
снайпер +, 10:33 18 травня 2023 р.
 
Банда Кучмістів прийшли наживатися на Дрогобичанах.  
Страшенні відкати в медицині. Із офіційних джерел, зарплата у п. КОЦЮБИ- 178 000грн.  
Це жах. А прості медики мають по 6-10тис. грн.  
Що твориться у Дрогобичі. , де правоохоронні органи, .  
За розповсюждення такої інформації бухгалтера лікарні наказали і дали попередження. Наступний раз буде звільнення.  
Медики , не мовчіть, не бійтеся, всіх не позвільняють. Ви ж бачити, як все розвалюється. Всюди хабарі, відкати. Вони думають що безнаказанні.  
Гнати їх в шию. Потрібно організовуватися, робити пікети, іти під ратушу, знімати цих проходимців. Місо таких не заслуговує.
Рейтинг: 31+ -1-
 
Медик, 10:42 18 травня 2023 р.
 
Читаю коментарі , дивуюсь, звідки така обізнаність про ліцей 4 . Чи всі, що пишуть гроші несуть директору, чи за дітей побори оплачують. Як можна робити висновки зі слухів? Але , зрозуміло одне, що все це вигідно тільки Кулиняку, бо амбітний молодик бачить себе в кріслі міського голови. Ще не сівши в нього, вже дерибанить міську казну. Дуже прикро, но Дрогобич немає кандидата, який замінить Кучму.
Рейтинг: 7+ -24-
 
Марія, 10:44 18 травня 2023 р.
 
Потрібно заборонити виїзд секретарці Кучми , Ірині Шулак! В якої знаходиться , по різним оцінкам, близько 20% бюджетних коштів за останніх 7 років. Закордоном її вже чекають кримінальні елементи, щоб це все відібрати! Шкода , якщо ці всі гроші дістануся бандитам , а не повернуться до нашого рідного міста!
Рейтинг: 27+ -1-
 
Знаючий, 10:59 18 травня 2023 р.
 
депутатський корпус у майже повному складі сидить у дрогінфо і строчить який кучмовоз хріновий 
:roll  
Бо так Окунь сказав робити) 
Підстилки стеляться під нових хазяїв лиш би їх від корита невідсторонили.  
Що кучмовоз зло це ми і без вас знаєм. Але ви нічим не кращі, а ще гірші бо за пару долярів готові маму рідну продати :(
Рейтинг: 17+ -17-
 
правда, 11:37 18 травня 2023 р.
 
Кажуть, що кучма, щоб "опустити" депутатів . збирає "трудові" колективи і готує звернення до мешканців громади про те , що вони працюють проти інтересів громади. але чомусь не каже, що не вніс в порядок денний звіт Пошивака і його завищені закупівлі.  
Цікаво, як тепер директори шкіл, головні лікарі, керівники комунальних підприємств будуть в колективах "мочити" депутатів, які живуть в мікрорайонах і допомагали цим установам у вирішенні багатьох проблемних питань?  
Це нагадує старий анекдот, коли в радянському союзі збирали збори в трудових колективах на підтримку Чилі і арешт їх соціалістичного президента Сальвадора Альєнде. Тоді один роботяга перед голосуванням у підтримку заявив:" яне знаю, хто така Чилі і хто їй є той Альєнде, але поки їх не випустять- я на роботу виходити не буду! "
Рейтинг: 26+ -1-
 
Ха-Ха, 11:52 18 травня 2023 р.
 
Ви хочете сказати , що у шкільних і дошкільних закладах міста немає поборів на різного роду бздурів / ремонти, штори, килими і т. д список доволі великий на що просять від батьків ніби - то "благодійні внески" / , але подекуди вони є примусовими. Мені навіть дивно стає коли заперечують очевидне. Напевно від вусатого ушльопка перейняли манеру брехати , чи не так? Ганьба!
Рейтинг: 30+ 0-
 
до Марії / об'єктивно, 12:00 18 травня 2023 р.
 
ото всi тi накраденi незлiченi богатства, як прийдуть хлопцi з вiйни позабирають назад у тих крадiiв. то вони для них крадуть.
Рейтинг: 24+ 0-
 
з Дрогобича, 12:56 18 травня 2023 р.
 
Вважаю, що більша частина депутатів не повинна потрапити на місця після виборів. Там більшість голосувала роки як скаже мер а тепер півні повідрощували собі гриви, хоча це насправді гребні напухли.  
 
цвіркуни. дзерини. я надіюсь в місті не залишилось наглухо відбитого виборця який ще раз проголосує за подібних свинопасів.
Рейтинг: 22+ 0-
 
Ім'я, 14:53 18 травня 2023 р.
 
Медицина розвалюється, працівники тікають, а п. Коцюба А, ліпить із себе великого реформатора із зарплатою 180 тисяч гривень. Для нього війна закінчилася, можна грабувати бюджет. Невже пане, вам не соромно .  
Як можна працівникам пллатити по 9 тисяч , а собі брати 180.  
І ще принижувати людей. Зупиніться. Прийдуть часи, закінчиться війна, Воїни до вас прийдуть.  
Краще дбайте про захисників, лікуйте людей, а не займайтеся грабуванням бюджету, та терором медперсоналу.  
Шкода тих, досвідчених лікарів, які дійсно лікують . А ви їм платите по10-15тисяч гривень.  
Все скоро закінчиться. І ні мер міста, ані Чуба вас не арятую. Все віддасьте і ще й будете відповідати за відкати.  
Процес запущено. Перші вже пішли. Наступні окремі старости громад, освіта і медицина. Чекайте. Відлік почався 
Слава Україні!  
Тюрма крадіям!
Рейтинг: 29+ 0-
 
Воїн АТО, 15:57 18 травня 2023 р.
 
Ой чи нема? Тих відбитих нажаль ще хватає щоб подібні уроди пролізли до корита ще раз.
Рейтинг: 10+ 0-
 
до "Ім'я", 16:03 18 травня 2023 р.
 
Пане мер. Читайте коменти, Слухайте думку народу і робіть висновки. Міняйте токсичних людей, які обкрадають бюджет.  
Невже не бачите, що говорять про Коцюбу, про освіту, про КП,  
Це наглі паразити, які в час війни наживаються, а справжні герої гинуть.
Рейтинг: 19+ -2-
 
До Кучми., 16:04 18 травня 2023 р.
 
Надарма звертаєтесь бо він по своїй природі такий же , як його токсичне оточення . Раніше у нього не було слушного моменту себе проявити цілковито бо немав влади, а як посів владне крісло таки з першого тижня роботи вся внутрішня гниль почала вилазити на поверхню . Просто стандартний рагуль ось і все.
Рейтинг: 18+ -1-
 
до "До кучми", 16:24 18 травня 2023 р.
 
Ви що думаєте, що Кучма про це не знає? Наївні! Всі схеми замкнуті на ньому! І в комуналці, і освіті, і медицині - всі переможці торгів і виконавці робіт визначаються в нього в кабінеті! Оті "обрані" керівники відділів тішаться зарплатами і фотками біля царька, але не усвідомлюють, що акти і платіжки підписують вони і перевірки з криміналом будуть в них, а в нього чистий нал відкату. Ці , як ви пишете, паразити беруть приклад з нього і він буде за ними стояти горою, щоб не "злили" його усних вказівок.  
Тому найтоксичніша особа, яка породила і утримує цю корупційну вертикаль- є Кучма. Бо риба псується з голови, а ви пропонуєте чистити хвіст.  
Якщо Кучму депутати відправлять у відставку, а це вже необхідність, -то гнила вертикаль автоматично розваомттся!  
Кучму геть!
Рейтинг: 29+ 0-
 
До до Кучми, 16:31 18 травня 2023 р.
 
Капець тобі Кучма хлопці з 103 бригади 80, 67прийдуть по твою душу. А муль урод який дав одну машину не робочу на схід головне помалюва буде гарно тушити свою магазини або хай тікає до дочки в Америку і до зятя москаля, урод ти землі на крав а на цвинтарі собі місце порішав бо в’їзд для вас дебілів платний
Рейтинг: 17+ 0-
 
.-.-.-.-.-.-/////——-, 18:26 18 травня 2023 р.
 
Паразитами влади при кучмі були звільнені заступники, які за каденцію награбували стільки, що всі попередники разом взяті, цього не накрали. І головне прикриваються війною. , бо перевірки заборонені.  
Сам мер все кришує і дозволяв їм грабувати бюджкт за відповідну частку. Як може таке бути, що Герман прийшов голий, босий, поостий бухгалтер "Вишеньки", накрав на величезний будинок, нову машину, маса ділянок під кіоски, під забудову. За все прийдеться відровідати. Такого ніколи не було .  
Це всі знають і бачуть. Хлопці, які прикривають вам тили, повернуться, все порахують.  
Люди гинуть за Україну, а вони її грабують.  
Це зло, яке обов'язково буде наказано.
Рейтинг: 21+ 0-
 
Солдат, 19:34 18 травня 2023 р.
 
Що? Зарплата в Коцюби, дійсно 180 тис. гивень? . Це взагалі наглість в період війни!  
Ніколи в житті такого не було.  
Невже служби цього не бачать . Чому така несправедливість.  
Кучма що, в долі?  
От сволочі.  
Лікарям, медперсоналом платять копійки, а самі наживаються за кошти Дрогобичан.  
180000грн - це 4800ґ США. Хто таке бачив ?  
Коли таке було.  
Де ж суки, ваша совість.  
Це все для вас погано закінчиться.  
Ще трошки почекайте.  
Війна скоро закінчиться.  
Хлопці повернуться, все порахують.  
Волонтери по копійці збирають на передову, Європа допомагає, люди гинуть, а ви сволочі нажертися не можете.  
Паразити ви , а не люди.  
Ганьба!
Рейтинг: 23+ 0-
 
Лікар, 19:51 18 травня 2023 р.
 
Читаю ваш допис і дивуюсь , а що до Кучми поборів по шкільним закладам не було ? . Були , і не малі. Тільки зараз це все вигідно, писакам Кулиняка , висвітлювати однобоко , перетворивши дрогінфо на помийної яму , де помиї виливають одне на одного .
Рейтинг: 4+ -15-
 
До об’єктивно / Марія, 21:24 18 травня 2023 р.
 
Кучму вибрали перший раз бо хотіли поміняти корупційну владу в місті і Україні вцілому! За це померло багато патріотів на Майдані і в зоні АТО . Але Кучма виявився низькопрофільною мерзотою і шарлатаном з широкої дороги! А другий раз він вийшов завдяки людям які дійсно переживають за місто , які вирішили йому питання з стехийною торгівлею, завезли сортувальну лінію і т п , але вусата нікчема виявилась звичайним брехливим лайном і надурив всіх хто зробив його мером, защо і поплатився і ці люди будуть переслідувати до кінця його нікчемного життя!
Рейтинг: 19+ 0-
 
Вибір, 22:29 18 травня 2023 р.
 
Злодюги, які під видом робіт у місті, реформ в освіті, медицині, наживаються, обкрадають місто.  
Захмарні зарплати, премії, відкати на ремонтах доріг, шкіл, лікарень.  
Шановні. В державі війна. Люди гинуть,  
А у вас ні совісті ні гідності. За вами ще прийдуть. Все віддасьте на розвиток міста.
Рейтинг: 24+ 0-
 
Іван, 22:32 18 травня 2023 р.
 
Так, схеми шкільних поборів та корупції були і до каденції "дохтора", але його саме обирали для знищення корупції серед місцевих посадовців та прозорості у комунальній сфері то було найпершим його завданням від виборців міста , а що ми бачимо на сьогоднішній день? Він ту корупцію очолив бо навіть суд своїм рішенням признав його корупціонером . Риба гниє з голови , чи не так? Якщо голова гнилий то і його оточення буде таке ж саме гниле , і це очевидні речі .
Рейтинг: 18+ 0-
 
Марії від /Об'єктивно/, 00:18 19 травня 2023 р.
 
Україна буде процвітати тоді коли Кучма & компанія вся без винятку сяде в тюрму. СПРАВЕДЛИВІСТЬ має бути.
Рейтинг: 18+ -1-
 
Володимир, 06:36 19 травня 2023 р.
 
Дивлюсь на заплату голови суду -680 тис грн . Голова Нац банку - подібна картина ! Зарплату Кучми -50 тис гривень міс . Шановні - та Кучма ще бідний! Зарплату в дошкільних установах - 6 -7 тис грн ! Порівняймо цифри і зрозуміємо рівень всечесності . В останніх - взагалі , нижче плінтуса . Африка , сама бідна її частина в приблизному положенні ! Вдумайтесь ! Нам запропоновано і ми купуємо справедливість не справедливим шляхом ! Один рік роботи в такому суді проти 100 в дитячому садочку! Нормально ! Шалено справедливо! Чим їхні ротики відрізняються від наших! Кожному хто працює - зарплату Кучми ! Зарплата даного суду, як і багатьох подібних - АМОРАЛЬНА ! Як бачимо не спиняє протиправних дій ! Вона розбещує , сприяє свавіллю і немає нічого спільного з поняттям честі !
Рейтинг: 15+ 0-
 
Борис, 07:32 19 травня 2023 р.
 
Для чого порівнювати зарплати в мсштабах держави?  
У нас під носом іде нагле розкрадання наших з Вами податків. І всі мовчать.  
Чим директор лікарні Коцюба кращий від інших , заслужених лікарів -хірургів, терапевтів.  
За що оримує зарплату  
180 000грн , коли всі інші по 10-20тис. грн. це що, справедливо.  
Щей відкати за медикаменти, хабарі за влаштування на роботу від 1000$ до 5000$ за посаду.
Рейтинг: 20+ 0-
 
До Бориса, 10:03 19 травня 2023 р.
 
Ага, в Коцюби 180 тис, а в кучмиська 50тис? Ну не смішіть. Так тому в коцюби і не тільки в нього 180тис.
Рейтинг: 6+ 0-
 
Борису, 10:55 19 травня 2023 р.
 
Борисе, дякую за привітання, але такі побажання навіть багато хто з дрогобичан чує вже не один десяток років. І що? А що-що, та нічого: за такі навіть хабарі, тим паче- зарплати, якими ці бугаї "облагороджують" народ, навіть у Києві ніхто не мпромігся купити ФК "Динамо", бо там витрати треба ділити щонайменше на двох злодіїв. Вони, напевно, поколіннями- безсмертні.
Рейтинг: 3+ 0-
 
:(, 10:58 19 травня 2023 р.
 
Якесь Ге(о) у стилі "«Фокс Україна» вибріхує про неспинність реформ в Україні, аж вперед і вгору. Ота ляпотяпщина (ГО- реформатор реформ? ! ) коли задимить білим димом- воно всліпло, одне з другим соросяче, що народ вже й виживати не має за що, пуцьвірінки мільярдерських злодліїв усіх континентів? !
Рейтинг: 2+ 0-
 
?!, 11:59 19 травня 2023 р.
 
Треба бути інфантильним дурнем щоб довіритись прокурорській потворі 8) Тарасьо вже збитий льотчик , Дзерин покарав самовпевненого вусатого щура, тепер черга Стефця йти в круте піке. Нехоче молоде вчитись на чужих помилках :grin
Рейтинг: 18+ -2-
 
Дрогобичанин, 12:03 19 травня 2023 р.
 
Гойра, а де ранішня стаття про земельку? Я тихо у. ваю, в країні війна а якесь пацє в лікарні має таку зарплату, мій сусід хірург на передку того не має. То , що тоді має чубчик, вовків та інша братія? Ой бачу , що закінчиться все великим мордобоєм, буде влада прана в кожному місті і селі!
Рейтинг: 16+ 0-
 
Микола, 14:37 19 травня 2023 р.
 
Організував Кучма, Ковч, Чава ботоферму в Дрогобичі поливав брудом мешканців міста тепер бруд бумерангом повернувся, Тарасику пиши заяву на звільнення іди на фронт разом з заступниками гріхи замолювати.
Рейтинг: 23+ 0-
 
Василь, 16:35 19 травня 2023 р.
 
Добавте до цієї компанії Ц вігуна , Д зерина , Дьорка , Надкнрничну . ГЕРМАНА . Вся ця шваль своїми дописами 
намагається маніпулювати громадською думкою .
Рейтинг: 17+ -2-
 
До василя, 16:44 19 травня 2023 р.
 
Потрібно додати пана Лужецького, який через АТП валідатором через пільгову категорію відмивав міліьйони коштів з міського бюджету.
Рейтинг: 11+ 0-
 
Петро, 17:53 19 травня 2023 р.
 
Забрано ранкову статейку за земельні наділи на Самбірській для "царя" і лисая . То повна жесть що між злодійськими кланами твориться. Нерозуміють корумповані свині що для мислячих дрогобичан всі ви є однакові , і тільки владу їм надай , як у мить стає таке ж саме гівно як і ті попередні. В який раз виборці стають на одні і тіж самі граблі , а все тому що до влади нажаль чесні люди не потрапляють , лишень мерзота
Рейтинг: 19+ 0-
 
до Миколи, 19:57 19 травня 2023 р.
 
Цікаво а як справа кума Кулиняка Івана Якиміва якого брала сбу що порішав
Рейтинг: 8+ -5-
 
Боря, 22:01 19 травня 2023 р.
 
"Щирі вукраінчі"Підіть краще в суботу або неділю до церкви і помоліться за мир в УКРАІНІ і за погибель кацапів то буду краще ніж писати всяку муть тут на сайті! Тримаймося купи і ми рагулів поборемо на сто процуетів. Владі віват. Смерть колоборантам.
Рейтинг: 3+ -7-
 
оці всі Х дописувачі, 22:40 19 травня 2023 р.
 
У кума Кулиняка все добре, проблеми у фармазонщиків які організували цю провокацію
Рейтинг: 7+ -6-
 
Іван, 04:29 20 травня 2023 р.
 
Статтю про земнльні афери забрали. Видно порішали з адміном. Дали ще й йому землю, або заплатили .  
Чому так несправедливо.  
АДМІН, - якщо хочите виглядати чесним, дайте людям роз'яснення, в чому причина. Хто за цим стоїть.
Рейтинг: 14+ 0-
 
Тарас, 06:49 20 травня 2023 р.
 
Гівно знову на плаву - якщо коротко про нього сказати.
Рейтинг: 2+ 0-
 
до Івана, 10:45 20 травня 2023 р.
 
То дійсно гівно, яке відоме багатьом містянам своїми шахрайськими справами. Як земля таке, мяко кажучи негідне, ще носить. ?
Рейтинг: 4+ 0-
 
до коменту зверху, 10:52 20 травня 2023 р.
 
нормальні люди можуть хіба тобі поспівчувати, бо ти є таким самим, придивися на себе збоку, а може ще й гіршим є.
Рейтинг: 0+ -1-
 
судячи з написаного,, 11:37 20 травня 2023 р.
 
Найміть службу за мир і дружбу- нічого кращого більше нема у вкрай тупо зматеріалізованому світі. Нащо людям вічна зміна декорацій довкола себе, якщо вони не є Людьми? !
Рейтинг: 1+ -3-
 
!, 11:45 20 травня 2023 р.
 
Іди на уй ) гімно диряве ! Пітушара сєпарська ! …. Правильно написано? Чи є якись орфографічні помилки?
Рейтинг: 2+ -2-
 
До філолога, 14:05 20 травня 2023 р.
 
в тебе дуже викривлене сприйняття реальності, справа не в орфографічних помилках, тобі треба було родитися у племені, яке в переносному значенні має назву "мумбо-юмбо". Маю на увазі, що поважаєш тільки іншу половину світу тоді, коли заставляють випилювати всі зуби до загострення-досить сексуально для твого індивідуального сприйняття. Але спочатку маєш добре зрозуміти вислів-"мумбо-юмбо".
Рейтинг: 0+ 0-
 
ти не там родився,, 17:24 20 травня 2023 р.
 
Де той чмир ригоаналівськи цвігло павлун?
Рейтинг: 13+ 0-
 
Степан Поясник-Довбуш, 18:55 20 травня 2023 р.
 
Михайло Сікора обікрав район, а тепер разом з Кучмою знищує та окрадає місто, одна пара сапогів.  
Думаю, що ДБР наведе скоро з ними порядок.
Рейтинг: 13+ 0-
 
Володимир, 20:51 20 травня 2023 р.
 
Кучма, таракан ти рижий і смердючий, хочеш пердну тобі до писка ? Або навалю купу лайна на рило твоє риже, хочеш ? Та подохни ти вже колаборант ти схожий на рижого гітлера, пітух :(
Рейтинг: 12+ 0-
 
Петро, 21:10 20 травня 2023 р.
 
Корупціонери та шахраї -це скоріш ущербні люди і патологічно ненормальні , чуєш різницю ?
Рейтинг: 8+ 0-
 
до" судячи з написаного", 21:22 20 травня 2023 р.
 
Болото та сморід ті коритні пристосуванці. Дно днище! Місцеві бомжі й то більше честі мають чим ті товстосуми напудрені. Ганьба гнидам!
Рейтинг: 9+ 0-
 
особиста думка!, 21:32 20 травня 2023 р.
 
Як би хто не говорив але настав час людей з принципами чесності і порядності таких як Володя Дзерин і Степан Кулиняк. Зараз весь непотріб об'єднався і ці хто при владі і ці хто мріє про неї і навіть рівень гнильного газонокосильщика під назвою торського і очканова .
Рейтинг: 7+ -16-
 
Нове життя, 22:13 20 травня 2023 р.
 
Степан Кулиняк такий порядний, що аж розпирає. Поцікавтесь скільки він із Шлярпом та Гуком Андрюхою гуманітарки розікрали, машин спродали, грошей вимагали. Андрюха так рішав виїзди за кордон аж гай шумів. Адміністрація грошей рубала моцно. Коли ж то порядок буде? Га?
Рейтинг: 7+ -11-
 
До нове життя, 22:23 20 травня 2023 р.
 
Та й не дивно, що той Іван Якимів за гроші відкупляв від войска. Є файна криша кум Стефко :zzz :zzz . От як зробити аудит тої РДА, то можна посадити всіх. А той комісар, то тоже дідько ще той. Адвокатик через нього скільки люду відкупив :? :? . Що тут скажеш рука руку миє. От і живи в тому бардаку.
Рейтинг: 8+ -4-
 
Влодко, 22:39 20 травня 2023 р.
 
Для чого в Дрогобичі така лінива і абсолютно бездіяльна структура як ТЦК? В мене таке враження, що лише для того щоб людей лякати і відправляти на війну. Далі вони нічого не чули і не знають. Два тижні пробую з’ясувати де мій чоловік і чи живий і здоровий. Ні дзвінка ні відповіді. Добре, що як забрати на війну, то і лякали і кричали і погрожували. А тепер моя хата скраю, я нічого не знаю. Всіх сачкувати до Бахмута в понеділок зранку, бо толку від них і так ніякого. Абсолютно не потрібна і бездіяльна структура. Хіба що по чутках хабарі брати вміють. Звертатимусь до президента
Рейтинг: 10+ 0-
 
Марія, 23:09 20 травня 2023 р.
 
Торский це і є людина завдяки який пішли корупціонери Герман, Коцюба і Москалик, слідуючий це Кучма . А Дзерин це лише смердючий зрадник , який як скажений пес кусає свого хазяїна як той не дає кісточку. Все попереду, в житті у зрадників буде багато сюрпризів . Особливо цей риг цвігун пересяде на інвалідку і від цього йому і його подружці смороду нікуди не дітись. Скоро  
Згорить мрія зрадників
Рейтинг: 13+ -10-
 
До нового життя, 23:10 20 травня 2023 р.
 
Цвігун переховувався в мене під час Майдану . Цей риг був ярим антимайданівцем і особисто відправляв тітушок з Трускавця на МайданВін зраджував своїй дружині зі мною ще з 96 року. І навідь після того як я йому спасла його нікчемне життя , приютила, накормила …він спромігся поцупити в мене 400 $ . Про що я написала заяву в міліцію. Про який рівень ви говорите…цеж амеба …нижче цих зрадників тільки орки :upset :p :p
Рейтинг: 12+ -10-
 
Лена Зайцева, 23:33 20 травня 2023 р.
 
Ще б порядок навести в РДА. Шлярпа і Кулиняка приструнути. Знахабніли , що далі нема куда. Хто туди не звернеться, то долари дай.  
А комісар при них аж крила розпустив. В забрало своє доляри пхає, а з себе видає полководця.
Рейтинг: 12+ -13-
 
Петрик, 23:37 20 травня 2023 р.
 
що ти мелеш, вдарся головою об асфальт, ти мізінця не вартий цих людей, від того, що люди зробили для нашоі Перемоги. Запорток не хоче захищати краіну і поносить всіх, бо ще й хоче деколи на вулицю вийти, сиди і соси там в трусах, що хворий на голову, а г-внюк обсирає людей, яке падло сховалося в маминих чохлах і береться когось приструняти, знайд ноги повідриваю, така потвора не має права ходити по землі, блазень думає, що чимось намагається дошкуляти, я таких як ти просто в вихотках біля костела валив, коли вони старалися отримати задоволення, ще не перевелися під-расти, я іх нюхом чую.
Рейтинг: 4+ -1-
 
до попереднього коменту,, 10:36 21 травня 2023 р.
 
опудало хоче нове життя, скоро уже скоро будеш тільки на чотирьох ходити, завжди готовим, щоб вилазили на тебе, якщо такі знайдуться.
Рейтинг: 5+ -2-
 
до нового життя,, 10:41 21 травня 2023 р.
 
що хоче нового життя, так з розгону зацідив в його ратушанські округлості , щоб більше вже не зміг обсирати порядних людей, охота момент би пропала. Ще буде час, щоб тих ублюдків розшукати та трохи навертати до нормального сприйняття світу, бо чмо думало, що буде до пенсіі дурити та обкрадати громаду.
Рейтинг: 5+ -2-
 
я би того,, 10:50 21 травня 2023 р.
 
адвокат і в Африці адвокат, немає чого дивуватися, йому приходиться захищати і навіть вбивць за бабло - на таку професію вивчилися, але я не можу змиритися з всякими влодками, які як останні хвойди захотіли під час війни десь у хлівах біля немитих свиней переховуватися від обовязку служити своій краіні, а через незручності ще й обсирають тих, які шукають таких пад - нків, які всеодно б невилізали з хлівів у випадку, коли б через таких змушені будуть призивати жінок. Якщо не можеш себе захистити, то хоч добре обслуговуй свиней, добре старайся, бо кнурі можуть назавжди тебе відмазити від призову.
Рейтинг: 5+ -1-
 
до хитрозроблених влодків,, 13:32 21 травня 2023 р.
 
ось сьогодні надивилася на тих влодків з ратуші, - а вони ще щось сміють виписувати, - оті дописувачі можуть рідну маму продати за преміі, які так щиро роздає мер. Може хоч хтось би додумався, совість навіть не мучить совість.
Рейтинг: 12+ 0-
 
віра,, 13:44 21 травня 2023 р.
 
На сьогоднішні часи абсолютно немає віри до більшої частини адвокатів особливо до різного роду адвокатських об'єднань. Про це вголос та відверто вже говорять журналісти у своїх статтях. Особливо на тлі затримання "князєва" великої рогатої скотиняки з Верховного суду. Адвокат і самісінький голова найвищого суду -ото відлов , ото НАБУ вдарили по "серцю" суддівської мафіозної системи, просто жестяк . Ото вся суть адвокатур - бути посередником до суддів та заносити їм хабарі за позитивні рішення, а подекуди лоха просто "пострижуть" на бабло і гуляй васька. Нащастя це вже зрозуміли доволі багато мислячих людей.
Рейтинг: 12+ 0-
 
до " до хитрозроблених влодків, 14:11 21 травня 2023 р.
 
Не лише до адвокатів немає довіри. Особисто я нікому більше з нашої влади не довіряю. От не вірю та й все. За 4 місяці щоденних звернень мене ніхто не почув. Тому, висновок в мене один - у владі людей немає, простих людей ніхто не чує, на порушення закону проти звичайного громадянина ніхто навіть не пробує реагувати починаючи з місцевих і закінчуючи обласними та столичними чиновниками. А яка ж тоді функція влади і інших структур (поліції, ТЦК, військової алміністрації…. ) Розкрадати кошти і отримувати зарплату? Пардон, ще у Фейсбук пофоткатися! Більше жодному чиновнику ніколи свого голосу не віддам! Для чого? Якщо ніхто не чує коли біда, то нащо вони здалися, коли добре?
Рейтинг: 9+ 0-
 
Марія, 17:45 21 травня 2023 р.
 
які мають таку назву як преміі. Вся Європа та Америка буде реготати, коли взнає, що містом керує корупціонер в законі і в додаток ще й посмів собі виписувати захмарні пенсіі під час війни-та таких патрійотів такого рівня треба на площі біля стовпа позора ставити, щоб люди знали в лице своіх вибраних.
Рейтинг: 13+ 0-
 
що то за гроші,, 20:18 21 травня 2023 р.
 
Не гордуйте людьми ніхто й ніколи, бо ніхто з вас- не вічний пан. Коли затьмарюють псевдопанські мізки лише гроші й нехтують живими душами- будете рабами самих себе- від цього не відмиєтеся ніякими ванішами й фіялками. Залишайте всюди навіть не слід на землі, а лише добру пам"ять: допоки живете в мирі з усім світом- допоти ви йдете в ногу з часом, і самі- вічні, як час.
Рейтинг: 9+ 0-
 
!, 10:07 22 травня 2023 р.
 
Цілком вірно мислите і на щастя так вже думає левова кількість громадян. Бо чинуші себе так сплюндрували , що просто край прийшов їхньому безчинсиву та цинізму. ДНО ДНИЩЕ!
Рейтинг: 9+ 0-
 
до Марії, 10:48 22 травня 2023 р.
 
Шановні депутати. В Дрогобичі криза влади. Ставте питання про недовіру голові, так як раніше робили Гуку, Радзіку, які були ангелами в порівнянні із Кучмою. Вам за це народ тільки подякує.  
Ми не заслуговуємо на таку владу. Дрогобич не терпить злодіїв.  
Не ідіть із авантюристом на договорняки щодо зайняття посад заступників. Під ним земля горить. Він піде на любі умови, лише б залишитися при кориті. Не ведіться. Виборці Вас уклінно просять. Вихлдьте на сесію і 2 / 3 голосами змімайте його. Призначайте нового , чесного секретаря ради, який і покерує містом.
Рейтинг: 18+ 0-
 
До депутатів, 01:03 23 травня 2023 р.
 
Марно звертатись до таких самих як той "дохтор". Громада для них є джерелом заробітку що є очевидним , оскільки все замикається в їхніх липких руках, а ми бачимо як жирно вони живуть. Навіть подекуди люди які гарують у європі десятиліттями немають таких статків, які мають наші скоробагатьки депутати. Від того протистояння пересічному дрогобичанину ні холодно, ні тепло бо це є їхні розбірки хто скільки вкрав так як всі вони живуть за рахунок платників податку , відкатів на тендерах та грантах. Золота жила перебування у владі , а тому така кількість мерзот завжди туди пролазить під "солодкими" гаслами на виборах.
Рейтинг: 7+ 0-
 
до коменту зверху, 10:06 23 травня 2023 р.
 
Сьогодні на вшануванні пам'яті Героїв були присутні антимайданівці . Доки всякі менти , прокурори , Бенеді будуть паплюжити пам'ять борців за волю України ?
Рейтинг: 12+ 0-
 
До мера, 14:46 23 травня 2023 р.
 
В Дрогобичі був лише один активний антимайданівець, це Степан Рудницький, який під час подій майдану займав посаду заступника голови РДА. Він активно змушував перевізників не надавати автобуси для поїздки в Київ, та збирав списки працівників, які виявляли бажання поїхати на барикади.  
Це негідник і пройдисвіт. На моє переконання - колаборант
Рейтинг: 4+ -4-
 
Депутат, 19:09 23 травня 2023 р.
 
Ну, то треба було їх всіх там, на місці, вилапати- й спровадити до криміналу, а не спершу знимкувати, а тоді, повішених на дошку, провадити через інтерес: а чому їх не полапали тоді, коли знимкували? !
Рейтинг: 1+ 0-
 
..., 20:17 23 травня 2023 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5894 дні)