Відзавтра маршрутом Дрогобич-Трускавець курсуватимуть 17 автобусів європейського зразка

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
29.05.2023

 

Сьогодні, 29 травня, перевізник ТзОВ «Транссіті» презентував роботу 17 автобусів ЄВРО-5, які відзавтра курсуватимуть маршрутом №147 Дрогобич АС № 2 – Трускавець (залізничний вокзал). Компанія «Транссіті» обслуговує напрям як переможець конкурсу Львівської ОВА з визначення перевізників для роботи на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області.  Конкурс провели 27 квітня. На урочистостях побували заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко, начальник поліції Василь Петрик, керівництво територіальних громад, начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.
«Львівщина відкрита до інвестицій і я радий, що такі компанії як «Транссіті» бачать перспективи для розвитку у нашому регіоні. Дрогобиччина справді потребувала покращення галузі автобусних перевезень, особливо вразливі категорії населення – особи з інвалідністю, люди з маленькими дітьми. Ці нові сучасні автобуси працюватимуть впродовж 5 років згідно з договором, у планах – подальше оновлення автобусного парку Львівщини», – зазначив заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Юрій Бучко. 
Запорукою перемоги «Транссіті» було залучення до обслуговування маршруту комфортних та екологічно безпечних транспортних засобів. Автобуси також пристосовані для перевезень осіб з інвалідністю – кожен з них обладнаний пандусами. 
«Відзавтра 15 нових автобусів вже курсуватимуть маршрутом, 2 – залишаються в резерві. Це транспортні засоби з мотором зразка ЄВРО-5, який є екологічним. Окрім цього, транспорт оснащений пандусами для перевезень осіб з інвалідністю чи комфортного пересування людей з дітьми. Місткість автобусів – понад 40 місць, 22 з яких – сидячі», – підкреслив засновник ТзОВ «Транссіті» Юрій Нестерчук. 
За словами голови Дрогобицької міської ради Тараса Кучми, на Дрогобиччині була велика потреба в оновленні транспортних засобів, які обслуговують автобусні маршрути, адже деякі автобуси працювали в районі понад 20 років. Нові автобуси курсуватимуть за тим самим маршрутом, який обслуговував попередній перевізник.
Вартість проїзду з Трускавця до Дрогобича і навпаки не змінилася та надалі становить 25 гривень.
 
Джерело – Львівська обласна військова адміністрація. 

Переглядів: 1854

Коментарі (26)
 
Як тепер туди й сюди будуть їздити ветерани куликовської битви? Давайте правила перевезень всіх пільгових категорій- так, як гарантує печерна демократія на всій території України? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
?!, 09:37 30 травня 2023 р.
 
й попи там як там, вони що водiями чи кондукторами будуть, лиш би примазатись та за грошi посвятити окремо мотор, кожне колесо, та ба-й кожне сидiння пасажира. ну й щурi.
Рейтинг: 9+ -4-
 
з Дрогобича, 10:04 30 травня 2023 р.
 
цікаво чи в тебе залізні яйця, може ти маскаль-лєнінець, як микола, бо він вже з одним яйцем з гаів, атеісти довбані вже заграли.
Рейтинг: 3+ -3-
 
до з дрогобича,, 10:31 30 травня 2023 р.
 
що попи тобi вже яйця щекотали, перед портретом Ленiна, ти там хрестися перед щекотанням, а то станеш атеiстом. (до з дрогобича, 10:31 30 травня 2023 р. )
Рейтинг: 0+ -4-
 
з Дрогобича, 11:01 30 травня 2023 р.
 
А мене на Кульпарківську далі на старій Газелі возять.
Рейтинг: 0+ 0-
 
із Європи, 11:27 30 травня 2023 р.
 
супер! молодці! так тримати! ми самі кращі! слава нашим збройним силам украІни!
Рейтинг: 2+ -4-
 
снайпер +за УКРАІНУ, 12:49 30 травня 2023 р.
 
Світ не без г-ндонів клятих, скільки іх тут розвелося, і всі атеісти-нащадки асвабадітелей, маскалів-комуняк та з комсолу, які валили церкви і вбивали наших священників, а я думала, що вони всі виздихали, не одного паралізувало за наругу, але іх дух ще залишився в Галіціі, ненавиджу червоних сікор та інших перефарбованих партейців.
Рейтинг: 7+ -2-
 
Марія, 12:51 30 травня 2023 р.
 
Європейського зразка 80-х років минулого сторіччя.  
Наша влада вміє на списаному вже давно в ЄС непотребі зробити собі піар.  
Напевно що ці старі автобуси європейці віддали відсталій державі як гуманітарну допомогу. Але як завжди вмілі ділки пристроїли буси до своєї фірми і тепер будуть стригти з людей грошенята.  
Всі збіглись щоб пропіаритись і сам Кучма і Кулиняк власною персоною.
Рейтинг: 9+ 0-
 
Пасажир, 12:55 30 травня 2023 р.
 
Утилізація старих автобусів в ЄС дуже коштовна послуга. Простіше віддати списаний транспорт до відсталої України. Завдяки таким недолугим і злодійкуватим керовнікам як ці що на фото Україна відстає у розвитку від цивілізованих держав років на 50-ть.
Рейтинг: 9+ -1-
 
Пасажир, 13:00 30 травня 2023 р.
 
З наших бізнес-отців вже просто смішно . Освячують все що подають , а унітази у місцевої "еліти" також , чи ні? Думаю що в декого мабуть золоті бо де бабло корупційне подіти, коли воно кожен день у ляшку тисне з різного роду схем.
Рейтинг: 9+ -1-
 
дрогобичанка, 13:52 30 травня 2023 р.
 
Новий перевізник зі своїми водіями приїхав київськими, а нашим хлопцям, що без роботи залишились повістки тепер повручають та й на передок, а приїжджі відсидяться тут. Де справедливість?
Рейтинг: 7+ 0-
 
+/-, 15:55 30 травня 2023 р.
 
Я Гринь
Рейтинг: 0+ 0-
 
Гринь, 15:58 30 травня 2023 р.
 
Тобто Ви хочете сказати, що київські водії поміняли київську зарплату на дрогобицьку, залишили дім, сім'ю  
і поїхали у якись зачуханий райцентр працювати за менші гроші?
Рейтинг: 7+ -1-
 
До+/-, 16:04 30 травня 2023 р.
 
Якщо б твій син воював, то ти би не так заговорила. Споконвіку зброю освячували, тим більше ця війна є для нас справедливою, ми захищаємо нашу державу. А щодо освячення бізнесу, а чому б не освятити, якщо бажає бізнесмен, який при бабках. Десь я читав, що виробник пива написав на етикетці, що пиво в них робиться на свяченій воді, то вже напевно більш підходить для монашок, хоча може хотіли щось увязати з з кошерним продуктом для ортодоксів, коли готують бульйон з курки, на якій когут не сидів.
Рейтинг: 2+ -4-
 
мірко, 16:04 30 травня 2023 р.
 
Тут мова йде про автобуси гумонітарні а не про зброю отож не маніпулюй дописом від "дрогобичанки".
Рейтинг: 2+ -1-
 
міркові, 16:59 30 травня 2023 р.
 
Хлопці ще ті взяли міський автобус де 16 місць пустили на міжміський рейс. Тепер до Трускавця половина пасажирів буде стояти та ще додатково запхає десять чоловік. Все для Дрогобича. Місцевих шоферів на вулицю а київських та львівський прошу. Автостоянки в центрі міста грошики на Київ відправляє. Кучма вже давно став столичним бароном . Тут він так грошики постригти для свого рила. Це наша заслуга ось вибрали баригу їжте смачно. Закінчиться його каденція рване воно в столицю награбоване тратити. Ось і все казочці
Рейтинг: 5+ -1-
 
Володимир, 16:59 30 травня 2023 р.
 
як для мене, мені до одного місця, хто буде возити, лиш би відірватися від вічно обльованого, загазованого "Богдана", засмальцованого грубого відношення власника такого засобу, який із-за жлобства думав возити людей як свиней на базар допоки не розсипеться на дорозі.
Рейтинг: 10+ 0-
 
до володимира,, 17:18 30 травня 2023 р.
 
Оприлюдніть з якого року ті ваші автобуси, на тому ваш піар і закінчиться, гниди ви всі послідні, коли проливається кров наших земляків ви піаритись тими автобусами які Європа признала непридатними для перевезення людей бо їхній вік для того закінчився, два подібні такі трупи курсують на маршруті номер 2, на яких також піарився голкотерапевт, а на цей раз вся злодійська еліта!
Рейтинг: 7+ -1-
 
Ігор, 17:28 30 травня 2023 р.
 
Там цивілізація і для народу все найкраще а у нас наоборот все для блага товстосумів. Добре що європа тепер гумонітарним товаром забезпечила бо у нас квітне тільки туристична галузь та царьки мільйонери . Як там вже всілись по кабінетах новопризначені "чесноти" ?
Рейтинг: 5+ 0-
 
до Ігора, 20:00 30 травня 2023 р.
 
тими автобусами тiльки на кульпаркiвську возити всю ту наволоч навколо кучми
Рейтинг: 5+ -1-
 
iз Європи, 21:16 30 травня 2023 р.
 
Так, їх тут не будуть чіпати, вони ж забезпечують роботу міст, а наші хлопці більш ідейні як кажуть на воєнкоматі аніж приїжджі. Тому тепленькі робочі місця, будинки будують для ВПО все для піару, а своїх жителів нема кому відстояти.
Рейтинг: 6+ 0-
 
До +/-, 23:13 30 травня 2023 р.
 
Напевно, Дрогобич у таким чином готують стати столицею, або, заново- обласним центром, хоча у жодному реєстрі в місті такої фірми не числиться. Крім того, релокованим підприємствам держава надасть допомогу - 20 тисяч доларів. Якщо так, то цей маршрут для громади мав би бути безкоштовним. Й цікаво, як ті великогарабитні автобуси будуть їздити, наприклад, сільськими вулицями, де всюди- калабаня на ямі і яма- на калабані? !
Рейтинг: 2+ 0-
 
?!, 05:36 31 травня 2023 р.
 
Не має там 22 сидячих місць. Один ряд однорядний ззаду автобуса пустота для стоячих. Там більше стоячих місць ніж сидячих. Який же це міжміський автобус ?
Рейтинг: 4+ 0-
 
Володимир, 06:51 31 травня 2023 р.
 
Конкурс виграно у квітні, звільнення в ратуші сталися у травні. "Конкурсні" хабарі кому заносили: першим, чи другим? Скільки грошей вміщається в їхні дивани? Питання не на засипку, але- з реалій сьогодення.
Рейтинг: 3+ 0-
 
?!, 08:34 31 травня 2023 р.
 
зараз вони красивi та охайнi, а хто то добро ремонтувати буде й якими деталями, а шини де брати будут, й то все по гнилих дорогах за пару рокiв стане металобрухтом, бо в европi рiвненькi дороги, а у нас , аби все сi ломало. та iддали бо тут вже автобуси всi на акумуляторах ходять. а нашi на тому намiшаному бензинi жаба цицьки скоро дасть.
Рейтинг: 1+ 0-
 
з Дрогобича, 10:57 31 травня 2023 р.
 
А, таки, всі їхні водії- гречні й ввічливі, не те, що місцева байгарнота: вічно надуті, злі, й постійно дзявкають на пасажирів "То чому ви не казали, що вихдите, я що вам є? ". Маєш зупинку- зупиняй автобус, людей чужих приїхало багато, серед них- чимало старшого віку, а не гавкай, один з другим, як недочпоканий.
Рейтинг: 3+ 0-
 
:(, 11:20 31 травня 2023 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5895 днів)