Державна екоінспекція виявила незаконний забір гравію з русла річки у Рибнику

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
09.06.2023

 

Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області та слідчими СВ Дрогобицького РВП ГУ НП у Львівській області здійснено спільні заходи у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною ІІ статті 240 КК України - порушення встановлених правил використання надр, якщо це створило небезпеку для життя, здоров’я людей чи довкілля, а також незаконне видобування корисних копалин місцевого значення у великому розмірі або незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення.   В ході проведення заходу встановлено факт самовільного надрокористування, а саме: самовільний забір піщано-гравійної сировини (ПГС) з русла річки Рибничанка на території с. Рибник Дрогобицького району Львівської області. Незаконний забір здійснювався фізичною особою на вантажний автомобіль без наявності спеціального дозволу на користування надрами. Такі дії є порушенням правил державної власності на надра, а також статей 19, 65 Кодексу України «Про надра». Про це повідомила екологічна інспекція у Facebook. Слід зазначити, що піщано-гравійна сировина належить до корисних копалин загальнодержавного значення. 
Відповідно до Методики визначення розмірів відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок самовільного користування надрами, державними інспекторами проведено розрахунок та визначено розмір заподіяних збитків, що становить 9004 грн.
Матеріали скеровано у СВ Дрогобицького РВП ГУ НП у Львівській області для прийняття відповідного рішення.

Переглядів: 1246

Коментарі (12)
 
Тільки тепер вони то виявили , а раніше сліпі були як котята ті всі разом взяті інспекції по виявленню даних злочинів. Маєтки будують товстосуми а бариги їм ту суміш з берегів річок возять вже десятиліттями та ще й ліс ріжуть також для блага товстосумів . А хто у нас товстосум як "недепутати" та різного роду чинуші і навіть ті які мають виявляти подібне варварство над матінкою -природою. Тому не здивували подібним розкриттям а посіяли ще більшу зневагу до тотально корумпованих контролюючих структур.
Рейтинг: 12+ 0-
 
особиста думка, 11:23 09 червня 2023 р.
 
І за все це череваті "юноші" в ЛОДА отримують шалені, щонайменше- тридцятитисячні, щомісячні (! ) премії. Зарплати у них, звичайно, мізерні- утричі менші. Схематоз реаліті? ! Високопрестольний Київ гребе валюту валізами, чи- багажниками? А Народ?
Рейтинг: 5+ 0-
 
:(, 12:39 09 червня 2023 р.
 
Років 20 крадуть а тепер тільки виявила інспекція, то просто Знущання над громадою.
Рейтинг: 12+ 0-
 
Сміх бере, 15:07 09 червня 2023 р.
 
Видно якийсь барига- чужинець заїхав на територію місцевих бариг що така оперативність з боку тих інспектуючих. Це щось подібне як було з копанками бурштину бо якби всі ці створені контролюючі структури , а їх у нас хоч греблею гати" були прозоріші то безлад того крадівництва надр призупинили б швидко. Але на одну зарплату жити нема бажання у жодного чинуші бо чим більше тіньових дозволів тим краще живе наш "чесний трудяга" чиновник. Що тут ще неясного панове.
Рейтинг: 7+ 0-
 
до "сміх бере", 15:56 09 червня 2023 р.
 
не трогайте хлопiв то на Херсон.
Рейтинг: 2+ -2-
 
з Дрогобича, 16:30 09 червня 2023 р.
 
Педики-коники ?
Рейтинг: 2+ 0-
 
Пуцька, 18:41 09 червня 2023 р.
 
А то шо каналізація тече в річку від хатів, і баз відпочинку, а тошо біля Таору іде вирубка лісу, а то шо коло річки будують бази відпочинку ,
Рейтинг: 4+ 0-
 
Макс, 20:29 09 червня 2023 р.
 
А де та інспекція, коли масово вирубують ліс, той гравій, 30 років! , чи ловлять тих хто не ділиться з ними?
Рейтинг: 5+ 0-
 
микола, 21:02 09 червня 2023 р.
 
Я Гринь
Рейтинг: 0+ 0-
 
Гринь, 21:56 09 червня 2023 р.
 
Нехай інспекція заїде на вул Наливайка, там постійно самоскид стоїть з шутром і з табличкою продаю. Але це припасений мужик, який платить поліцаям і його не чіпають. А це чужоземець, або свій був на руслі, а екологи налитіли, тоді міліціонери трубку не беруть від тих кого кришують. Там є такий нечистий на руку поліцай Микола Петренко, поріішає. І потім будуть мати кришу у екології, там такі самі пси сидять.
Рейтинг: 5+ 0-
 
Абдула, 22:05 09 червня 2023 р.
 
дрогобицький район скоро стане сахарою, небуде болота, води, травинки й скотинки, зато буде багато пiска та шутру, хватить всiм халупу збудувати!
Рейтинг: 3+ 0-
 
з Дрогобича, 09:40 10 червня 2023 р.
 
Чому ті самоскиди з шутром і колодами їздять мокрими мостами, аж їх позносило. Гравію недосипали при зведенні, а чи- піску не довапнили?
Рейтинг: 0+ 0-
 
?!, 10:41 11 червня 2023 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5884 дні)