Заступники Дрогобицького міського голови повинні скласти депутатські мандати

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
06.11.2023

 

23 вересня 2023 року Науково-дослідним інститутом місцевого самоврядування та громадської думки було висвітлено антикорупційну експертизу щодо порушення законодавства України зі сторони працевлаштування заступників Дрогобицького міського голови та виконання ними повноважень в цій раді як депутати міської ради. Встановлено, що Бейзик Роман Степанович та Кушлик Юрій Орестович перебувають у статусі депутата Дрогобицької міської ради та одночасно перебувають на посадах першого заступника міського голови і заступника міського голови з питань виконавчих органів ради. Разом з тим останні обіймають посади голів постійних комісій ради, тим самим створюються значні антикорупційні ризики, що в свою чергу зумовлює відсутність розмежування між представницьким органом місцевого самоврядування – радою – та її виконавчими органами. Відтак порушуються принципи підзвітності та підконтрольності виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
Розглянувши звернення по вищевказаному питанню, Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, а також Національне агентство України з питань державної служби надали відповідні роз’яснення, згідно яких: заступники міського голови обов’язково повинні входити до складу виконавчого комітету, відповідно не можуть бути депутатами міської ради та входити до складу постійних комісій ради, адже на них поширюються вимоги щодо обмеження сумісності їх діяльності з іншою роботою (діяльністю), передбачені ч.4 ст. 12 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Разом з тим відомо, що і постійною комісією Дрогобицької міської ради з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради, на підставі розгляду депутатського звернення прийнято висновки, згідно яких комісія прийшла до аналогічного рішення та висловила обов'язкові до розгляду міським головою рекомендації: на найближчому засіданні сесії включити до складу виконкому заступників Р.Бейзика та Ю.Кушлика і вивести їх зі складу постійних комісій рад.
Як наголошує Спілка безпеки управління «Антикорупція», у міській раді порушені принципи підзвітності та підконтрольності виконавчих органів Дрогобицької міської ради. Відтак вищеозначене підриває структурні й організаційні запобіжники протидії корупції.
Отож сподіваємося, що у Дрогобицькій міській раді все ж таки будуть діяти закони України.

Переглядів: 3482

Коментарі (91)
 
ви що здурiли, помiняете на другого злодiя, та не будете знати навiть як виглядае, та й потiм, хто ж красте буде розводячи на плитках, парках, мусорних заводах, на поштукатурених пiнопластах, вот хто?
Рейтинг: 0+ -2-
 
з Дрогобича, 09:11 06 листопада 2023 р.
 
Прикро, коли й так зафаршировані даремними грішми, ще й працюють з тобою, але ніяк не нагребуться. Крім хто-зна чиїх псів, люди теж хочуть їсти. Шахраї безродні, прикриті чорт-зна яких часів погонами.
Рейтинг: 7+ 0-
 
!, 09:20 06 листопада 2023 р.
 
Коли головняк є признаний двічі корупціонер судовими рішеннями то марно сподіватись на те, що ратушні вигодонабувачі будуть діяти згідно закону . Вони патологічні шахраї а шахрай і закони -речі несумісні . Ганьба довіку названим пристосуванцям.
Рейтинг: 15+ 0-
 
Автору, 10:55 06 листопада 2023 р.
 
Козицький у жовтні отримав 80 тисяч гривень зарплати- за які аж такі "лії"- такі гешефти? ! Нехай накупить пристарілим копійчаним, за всі тяженькі труди біографій, пенсіонерам цукерок, стане посеред області й фотографується, вкупі з усіма своїми співплемінними, а хоч цілої області.
Рейтинг: 7+ 0-
 
:(, 11:13 06 листопада 2023 р.
 
Я Гринь
Рейтинг: 3+ 0-
 
Гринь, 11:18 06 листопада 2023 р.
 
Юрій Орестович справжній Робін Гуд. Він з ватагою грабіжників-депутатів хоче, щоб всі бідні і дурні мешканці міста стали чесними та сплачували оренду за землю.
Рейтинг: 11+ -1-
 
Михасик, 14:02 06 листопада 2023 р.
 
Народ, який не хоче годувати власних корупціонерів, буде годувати чужих!
Рейтинг: 4+ -8-
 
Юра Кушлик, 14:07 06 листопада 2023 р.
 
Оскільки жодних фінансових виплат від ООН за півтори року після реєстрації на єДопомога не отримано- заява про розслідування можливих фактів зловживання шахраями персональними даними надіслана у СБУ. Не віддадуть вкрадене у інвалідів - постріляйте їх всіма найпотужнішими засобами впливу!
Рейтинг: 1+ 0-
 
!, 16:42 06 листопада 2023 р.
 
як пишуть новини львіваські на площі РИНОК побили нашого нацгвардійця. Пропоную якщо наші захисники нас захищають а на них нападають жертви кримінальних абортів то маж бути так щоб наші захисника мали при чергуванні бойові пістолети. Напали - куля в рило. Нахера нам стільки недоношених які роблять тут проблеми! СТРІЛЯТИ!
Рейтинг: 2+ -4-
 
снайпер +за УКРАІНУ, 16:43 06 листопада 2023 р.
 
треба було писати не в ООН а в спортлото, там би вiдповiли, а якщо побили нацгвардiйця то у нас е пята колона, або кодло сепаратистiв та спiвчуваючих.
Рейтинг: 2+ 0-
 
з Дрогобича, 16:57 06 листопада 2023 р.
 
Стівен Сігал в гостросюжетному фільмі "Шляк би трафив тих корупціонерів"
Рейтинг: 1+ 0-
 
Льолєк, 17:40 06 листопада 2023 р.
 
З огляду на свідоме, грубе порушення положень закону про "Місцеве самоврядування " Кушликом і п. Бейзиком слід оголосити їм недовіру і визнати винесеними на розгляд і вже розглянуті на комісії питання такими, що не мають законної сили . Конституція нікому не надає право в незаконний спосіб приймати законне рішення . Ганьба !
Рейтинг: 8+ 0-
 
Борис, 18:24 06 листопада 2023 р.
 
А то правда, що вчора біля ратуші якогось поліцая віддухопелили?
Рейтинг: 4+ -1-
 
Фрол Копито, 19:23 06 листопада 2023 р.
 
Кушлик вали геть з міста твоя пика набридла
Рейтинг: 10+ -1-
 
Борис 2, 21:27 06 листопада 2023 р.
 
Ви знаєте , що до тих мерзот годі слів добрати бо тільки бидло може ігнорувати закон маючи посаду , отож хто вони після такого фактажу? Думаю що не складно здогадатись .
Рейтинг: 5+ 0-
 
До Бориса, 21:42 06 листопада 2023 р.
 
І справді воно якесь підле та пихате бо залізло до корита вже не тільки п'ятаком , але і копитцями.
Рейтинг: 5+ 0-
 
До Бориса, 21:55 06 листопада 2023 р.
 
Круглій Юрій-юрист+ і його дружина і його држини брат - засновник антиподаткової схеми! їздять на таксі, без документів, без ліцензій, без податків. Де Бюро економічної безпеки? За грати віруючих християн! плюс набирають на роботу в конвертах людей, які мають воювати на фронті! Слава Україні!
Рейтинг: 3+ 0-
 
Сусіди з Карітасу, 22:07 06 листопада 2023 р.
 
Кушлик разом з Ляшком жре нашу землю
Рейтинг: 5+ 0-
 
Іван, 22:30 06 листопада 2023 р.
 
Якщо чиновник виходить за рамки Закону то це явний перебор тому повинен сам гідно залишити посаду бо європейські цінності саме з того і починаються но наші казнокради лишень язиками мелять про європейські цінності та стандарти, а на практиці закоренілий совок аж смердить. Ну дійсно якісь вони без людської честі та гідності вчепилось посадового стільця як репій кожуха. Фу , яке дно .
Рейтинг: 9+ 0-
 
Особиста думка, 22:51 06 листопада 2023 р.
 
Ой так так, пишіть тут дурники дурні свої каракулі, а ви дурники читаки на вуха собі лапшу накладайте . стали пліткарями, а баби стали яйцями) 
Так і котимся по білому світу. Гі
Рейтинг: 0+ -2-
 
Оленка, 23:14 06 листопада 2023 р.
 
"З Дрогобича" уявив себе міськом задорним, котрий теж багато років грав народні маси своїм "спортлотом", але спортлото сказало йому "раком- і до раю". Вважай собі, чоловіче, аби тебе те спортлото не лупило вузькопрофільними американскими тупими череиками. Вони, кажуть, легкі на підйом, але лупасять по-шахедівськи. Ніяка гірка іронія тут недоречна, бо не про ваше- не дуйте корони!
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 23:56 06 листопада 2023 р.
 
"Оленко", Ви якась криворожиця, чи що? Тут он Ірця Федишин настрашила всіх, хто не хвалить її та її Віталика в Барселоні- ще відтоді, коли преса писала "бабо дурна, тобі сорок років, ти співаєш одну пісню про не вербу, а цабенишся так, ніби тобі в труси заглядає сама королева". А заблокуйте її першими.
Рейтинг: 1+ 0-
 
:(, 00:30 07 листопада 2023 р.
 
Виборці може і дурники як ти калякаєш у дописі , але та наївність вже у минулому бо на чергових виборах нинішня мерзота опиниться на смітнику їхньої ганебної історії. Місце для будь-якого сміття єдине- смітник.
Рейтинг: 3+ 0-
 
"Йо... Оленці", 07:56 07 листопада 2023 р.
 
Боже, страх як страшно: вони ж тепер будуть одні одних закидувати відсирілими пістончиками? ! Недоліт перельоту можна спостерігати (безпечно) в онлайн режимі: від вікон одного білого дому- до того, що неподалік першого? NB: феєрверки заборонили- зросте продаж пластмасових автоматів в ігрошашкових склепиках?
Рейтинг: 0+ 0-
 
:(, 10:55 07 листопада 2023 р.
 
Заступники Дрогобицького міського голови повинні скласти депутатські мандати-на тому свiтi!
Рейтинг: 5+ 0-
 
з Дрогобича, 14:22 07 листопада 2023 р.
 
Ви вже їх так налякали, що вже знову теревенькають про те, що "вибори проводити- не на часі". Це- як переставляти пісочний годинник: взад-вперед, взад-вперед. Рило-корито, корито-рило. Бабло! :( Але, крім них самих- нікому більше.
Рейтинг: 3+ 0-
 
До 07:56, 17:53 07 листопада 2023 р.
 
Один Вася качмар чесний, ні будівель в цетрі як Бейзик, ні жінка в Цнапі не працює як в Кушлика, хоч і схематозник але краще щось ніж нічого, а ті і депутати і при посадах, підтримаймо Васю!
Рейтинг: 2+ -10-
 
Торський Ваня Альфонс, 21:03 08 листопада 2023 р.
 
Вася Кашмар - це повний кашмар для Дрогобиччини , злодій , корупціонер , брехун підлий і провокатор . гнида ще та ! Стьопа Кулиняк пропхав цього гниду в зами до Кучми.  
А Ваня Торський є радником Кулиняка і ворогом Кучми . але сраколиз рідкісний .
Рейтинг: 10+ -4-
 
Снайпер, 21:13 08 листопада 2023 р.
 
Молодець бро !  
Правду пишеш !
Рейтинг: 9+ -1-
 
До снайпера, 21:15 08 листопада 2023 р.
 
я якщо лижу то вже лижу але не сосу))
Рейтинг: 6+ -3-
 
Торський Ваня Альфонс, 21:37 08 листопада 2023 р.
 
я сьогодні був в Рда відполірував дупло так аж бджоли загули, підтримаймо Васю качмара завтра у нього звіт, а ті дурники хай між собою гризуться, 1 та 3 тій заступники . нам потрібна своя кишеня всюди!
Рейтинг: 9+ -4-
 
Торський Ваня Альфонс, 21:42 08 листопада 2023 р.
 
Качмара чіпати не будуть. Подейкують він частий гість в РДА і Кулиняк сказав своїм ручним депутатам не наїжджати на нього.
Рейтинг: 10+ -1-
 
Цяця, 05:52 09 листопада 2023 р.
 
Депутати кончені, не можуть наркомана Кулиняка поставити на місце, Торський, Надкернечна, Грицай, Маменько, Пилипців, Цвігун- це шавки його!
Рейтинг: 10+ -2-
 
Hol, 12:08 09 листопада 2023 р.
 
Сподіваюсь що вони всі добре розуміють на що заслуговують а якщо бути точнішим то більша половина їх - це випадкові люди які на піні Майдану "запливли " у владні кабінети. Злодій сидить на злодію і злодієм поганяє і не більше. Згадані прізвища у дописах давно заїзджені та корупційно знамениті для логічно мислячих дрогобичан.
Рейтинг: 8+ 0-
 
Така думка, 12:09 09 листопада 2023 р.
 
Так а чому говорять тільки про заступників голови, а хіба може начальник РВА пан наркота Степан Кулиняк бути депутатом? Він ж також посадовець і голосує лише за свої інтереси, як впринципі і 80% депутатського корпусу, усі посадовці, як людина обіймаючи керівну посаду в органах місцевого самоврядування може бути депутатом? це корупція чистої води, це питання стосується не лише заступників голови, а й більшої половини депутатського корпусу.
Рейтинг: 8+ -1-
 
Лагодич, 16:49 09 листопада 2023 р.
 
А чого дружбами Кучми Чигрина забули. Хлоп 40+, абсолютно здоровий, може служити, ніц му не бракує. Але нащо? Виготовлення вікон і дверей є зараз найнеобхіднішим, повјязане з безпосереднім захистом країни? Будує «Зефіри», земельку по трошки під себе підминає, як сірий кардинал! І ніхто його не рухає! Не можна таких чіпати! Він інвалід чи заброньований?
Рейтинг: 11+ 0-
 
Дрогобичанка, 17:56 09 листопада 2023 р.
 
Хай!  
я що писав так і сталося, перший і третій мімо каси на них нагрузили лайна а Вася наш пацан так тримати!
Рейтинг: 1+ -2-
 
Торський Ваня Альфонс, 20:28 09 листопада 2023 р.
 
Вася з тебе сигарки і водяра на терасі посидимо , я свою Пасію відвезу в Трускавець хай копійку заробляє, під охороною, тьоща ковбаски вислала з Італіі і сиру , погуляєм за вдалий звіт!
Рейтинг: 3+ -2-
 
Торський Ваня Альфонс, 20:32 09 листопада 2023 р.
 
Всім зрозуміло що я не Торський? бо то гамно продажне буде за пару центів писати на кого замовимо, можу доказати на фактах, тільки дурень , Торський не розуміє, що скоро як каже вася , до клавіатури буде боятись підійти))) 
 
 
і тьоща з Натахою скоро виженуть того пса смердючого на двір бо вже ні так ні так не може, ))))  
 
його колишня жінка правильно зробила що вигнала того дурня з хати,
Рейтинг: 4+ -2-
 
Торський Ваня Альфонс, 20:39 09 листопада 2023 р.
 
він каже що утеплив хату тьощі за іі рахунок, хіба тьоща не розуміє що він 50 процентів в кишеню поклав від тоі роботи))) 
 
тому і машину з старого вольво на бмв поміняв)), молодчага
Рейтинг: 3+ -2-
 
Торський Ваня Альфонс, 20:43 09 листопада 2023 р.
 
депутатськi сесii дрогобицьких злодiiв проводити кожен мiсяць на цвинтарi -освiжае голову, дае новi iдеi, виникають розумнi iдеi, руки оЧищаютьсЯ щоб не крали, тай землЯ виЯвлЯетьсЯ не усiЯна франклинами, а всього навсього прокльонами народу. добре як така сесiя буде часта й виiздна!
Рейтинг: 1+ -1-
 
з Дрогобича, 08:57 10 листопада 2023 р.
 
Ви хочете, аби в окопах посадовці понавикопували собі кабінети- й обставляли вас ще й там, на місці, заново дерибанячи вже надерибанене? А чи - ховалися в криївках із закупореними долярами трилітровками, й берегли своїх коханок, як от на відео хлопці виклали (про палатку, яку їхній голий "командир" наказав встановити, аби водити туди голих дівок, прикритих для вигляду, його фуфайкою. Може, він з якогось сізо втік?
Рейтинг: 1+ -1-
 
?!, 09:09 10 листопада 2023 р.
 
Щоб кабінети корупціонерів були в "дерев'яних ящиках" ось що хочеться бо вмирають тепер найкращі , а погань невмируща , чи що? Сатана тримає цю погань оскільки вони від лихого інше не спадає на думку коли читаєш , як крадуть і якими сумами . Нічого святого немають ті нелюди які наживаються під час війни на своєму народові.
Рейтинг: 5+ 0-
 
До ?!,, 11:33 10 листопада 2023 р.
 
Значить, треба скинути сатану, а трон продати, зароблене- людям роздати, і крапка! Хіба для ього треба чекати нових виборів- однієї доби недостатньо? !
Рейтинг: 1+ 0-
 
?!, 15:01 10 листопада 2023 р.
 
Значить, треба скинути сатану, а трон продати, зароблене- людям роздати, і крапка! Хіба для цього треба чекати нових виборів- однієї доби недостатньо? !
Рейтинг: 1+ 0-
 
?!, 15:01 10 листопада 2023 р.
 
поставити на кладовищi дерев''яну трибуну й хай каждий депутит там вiчно виступае перед тамтешним народом!
Рейтинг: 0+ 0-
 
iз Європи, 19:30 10 листопада 2023 р.
 
Коли поперли Германа, Коцюбу і Москалика, Кучма був у трансі і вже був готовий до втечі. Наступним кроком треба було оперативно змінити склад викнкому, вигнавши звідти ручних старост. Але пішов "договорняк"- на вакантні хлібні посади посади посадили не незалежних фахівців, а депутатів. за квотою від фракцій( Кушлик, Бейдзик, Дзерин, Грицай, Паутинка, Ханас). І ці обранці отримуючи з рук "царя" зарплати, премії і інші преференції ( за кошти платників податків) швидко забули , що обіцяли виборцям, коли йшли в міську "зраду".  
Тому не дивно, що ми отримали чергове видовище- тупі звіти, і ще тупіше голосування. У виграші лишився Кучма- я білий і пухнастий ( двічі корупціонер за рішенням суду- фігня), це все винуваті заступники і депутати.  
Є один позитив- з січня 2024 року ПДФО військових не піде на проїдання , премії, бруківки, фасади, закордонні вояжі, поповнення статутних фондів збиткових комунальних підприємств, і . , а це за словами О. Савран- 272млн. грн.  
З голосування на сесії за звіт заступників стало зрозуміло одне- в сесійній залі ні мер, ні його противники не мають більшості( 20 штиків), а тому основне питання прийняття бюджету на наступний рік!  
В час війни , без ПДФО військових, без відновлення роботи заводів, створення нових робочих місць, отримання податків, окрім бюджетників, базару і за землю- буде повна дупа.  
Тобто без лівих коштів відкуповуватись за "не рух" більш ніж 18 кримінальних справ мер не зможе, а ще невідома перспектива виборів і Дрогобич має шанс опинитись в колапсі.  
Шановні мешканці громади і нешановні депутати ЗАДУМАЙТЕСЬ!
Рейтинг: 9+ 0-
 
Аналітик, 21:48 10 листопада 2023 р.
 
Що: місту нададуть статус села, а всій ОТГ- приставної табуретки при хуторі?
Рейтинг: 1+ 0-
 
?!, 22:42 10 листопада 2023 р.
 
Кушлик, Бейдзик, Дзерин, Грицай, Паутинка, Ханас продажні депутати запам'ятайте їх і більше за них не голосуйте, це пристосуванці та корупціонери.
Рейтинг: 8+ 0-
 
Ганьба, 22:59 10 листопада 2023 р.
 
Ми тебе, продажну сучару, помножимо на ноль за вчорашню зраду на сесії.  
Чекай ответку, скоро прилетить.
Рейтинг: 10+ -1-
 
До Марти Слотило, 23:17 10 листопада 2023 р.
 
Не можна одні другим бажати зла, бо громада подумає, що й на кладовищі депутатів тепер- більше, аніж решти народу. А де ж тоді- люди: в Монако інкогніто?
Рейтинг: 0+ 0-
 
:(, 03:57 11 листопада 2023 р.
 
Хто знає, де Кушлик бабки ховає?
Рейтинг: 5+ 0-
 
Дмитро, 07:48 11 листопада 2023 р.
 
Напевно як Марта Слотило, під виглядом волонтерства вивозить за кордон.
Рейтинг: 5+ 0-
 
До Дмитра, 09:37 11 листопада 2023 р.
 
Данунаф, які у вас нетрадіціонниє баталії- і вам усім за це ще й, напевно-чималі, гроші платять, з тих, які ще ви самі не повивозили? !
Рейтинг: 1+ 0-
 
:(, 09:43 11 листопада 2023 р.
 
Курдуплик хитра вовчара їздить на трандулеті з протертим номерним знаком спереді капоту, а сподіваюсь що не хило заробив грошенят за дві каденціїї но на світ білий не піарить свої маєтки , поки що. це буде видно коли пройде деякий час після втрати всіх привілеїв бюджетних. Тоді він вмить стане "успішним" бізнесменом разом з родиною. На такі граблі щоразу стає наївний а подекули тупий виборець вибираючи подібних пристосуванців та вигодонабувачів. І тут глухий кут бо люди не вчаться на помилках а вибирають вухами з навішаною лапшою . Їм солодко щебечуть під час виборчих перегонів та одне з другим навіть годне лайно з унітазу ковтнути, це так образно кажучи , лишень би отримати омріяний мандат довіри від кріпаків і все задля однієї мети- це власного збагачення та паразитичного способу життя .
Рейтинг: 7+ 0-
 
До Дмитра, 13:16 11 листопада 2023 р.
 
Хто такий "курдуплик", чому не на небеси? ! Чому, через таких-от "курдупликів" мають страждати найбільш незахищені, котрі, свого часу, доклалися, десятками років своєї праці, до того, аби всіляке гівно ними тепер почмонькувало? !
Рейтинг: 3+ 0-
 
?!, 14:21 11 листопада 2023 р.
 
Чому того кнура корумпованого Качмара Кулиняк протягнув у зами Кучми ?
Рейтинг: 9+ 0-
 
Ветеран Микола, 19:19 11 листопада 2023 р.
 
Курдуплик це позивний Кушлика?
Рейтинг: 6+ 0-
 
Андрій, 20:14 11 листопада 2023 р.
 
Я так хочу грабити і мародерити землю , що аж готова на полові здибанкі з старою мукоголовою баригою бейзиком і недорослим виблядком карликевичем
Рейтинг: 11+ -2-
 
Марта Рило, 09:15 12 листопада 2023 р.
 
Та хто тебе захоче з чоловічим хайлом ?  
Хіба окунь ) Ви з ним естетично виглядаєте , ніби з одного зоопарку повтікали
Рейтинг: 10+ -2-
 
До Рило, 09:18 12 листопада 2023 р.
 
А у них- не закороткі? Блін, нема кому свій показати- навіть фахові курви си боют такого.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Зіпхтнутим на фоси панелі, 12:41 12 листопада 2023 р.
 
Заступники Дрогобицького міського голови повинні скласти депутатські мандати на матрасi баби Флюнтих!
Рейтинг: 3+ 0-
 
ФЛЮНТИХА селянка-засранка, 13:01 12 листопада 2023 р.
 
Та та Марта Слотило з чоловічим хайлом, вже си навіть джипа купила і дальше її крім Дзерина-смердюха ніхто не хоче, правда вона підсосує Бейзику, але то не довго, його жінка вже в курсі.
Рейтинг: 11+ -1-
 
До Рило, 13:12 12 листопада 2023 р.
 
Відчипітсі і не завидуйте , козле
Рейтинг: 8+ 0-
 
Марта Рило, 13:21 12 листопада 2023 р.
 
Марта то мій побратим по мародерству і тупим аферам з землею . Але якщо буду сидіти разом з нею в одній камері , то може разок і жарну , хоч на рожі вона дійсно як алкаш з запущеним церозом
Рейтинг: 11+ -1-
 
ОРк Карликевич, 13:26 12 листопада 2023 р.
 
Аж помітно, що коменти самі депутати і пишуть. Що може бути огиднішим, ніж мати таких " колег" у залі? Сподіваюсь, що скоро за все буде розплата.
Рейтинг: 5+ 0-
 
Дрогобичанка, 13:50 12 листопада 2023 р.
 
Та коментатори просто хворі збоченці, які заздрять всім, про кого згадують. Вам до Марти чи то Бейзика як до неба рачки.
Рейтинг: 6+ -9-
 
Ірина, 13:52 12 листопада 2023 р.
 
Я з Мартою туво …еееее. нууу…. иииии…. ееее…. бееее…. тойво…. один раз хіба…бо мені тре було ще єдне місце під маф…
Рейтинг: 8+ -1-
 
Бейзик Ромко, 15:21 12 листопада 2023 р.
 
Молодець Мартуся краще за тебе ніхто не відмиває гроші . Ну може хіба Шагала і Майданюк :cry
Рейтинг: 12+ -3-
 
Лозинський, 15:25 12 листопада 2023 р.
 
Ціла ратуша фізично здорових чоловіків, які ще мають силу дертися за корито між собою. А нам ліплять, що нема на кого наших рідних на нулю замінити. Вже та фальш набридла. По Дрогобичу гонять російськомовні здорові чоловіки, яких гівнюк Кучма не чіпає, а навпаки, сракв їм лиже, бо сподівається на їх голоси на виборах. А працівники РТЦК ходять по центру як сліпі мухи і бачать лише хлопців з села, а тих здорових биків не помічають. Таке враження склалося, що наші чорти у вишиванках нічим не кращі за москалів кацапських. Прагнення влади і наживи взяли верх над законом, людяностю в совістю. Почали торгувати життям, заробляти на крові…. Головне вишиванку не забувати одягати
Рейтинг: 12+ 0-
 
Марія, 18:30 12 листопада 2023 р.
 
Та Марта молодець, не здається тим хапугам(Качмару, Цигану-Стьопі і не продається як інші , волонтерить та допомагає,  
 
Майбутнє в Раді за такими бойовими жінками, що вміють і за себе постояти і інших підтримати, не те що ті слабаки мужі))
Рейтинг: 6+ -14-
 
Перспектива, 18:58 12 листопада 2023 р.
 
Завидує мені та Марта Слотило бо хлопа не має, бо я хоч і Альфонс але на ніч є куда слимака під шкіру пустити хоч і раз в місяць))
Рейтинг: 0+ -6-
 
Торський Ваня Альфонс, 19:03 12 листопада 2023 р.
 
та занесiть уже той матрас баби Флюнтихи в ратушу, може складуть депутатство й мерство нашi злодii. ДАЕШ БАБУ ФЛЮНТИХУ!
Рейтинг: 0+ -1-
 
iз Європи, 20:09 12 листопада 2023 р.
 
Нам потрібні такі бойові жінки як Марта Рило . Вона скоро зможе гарно поволонтерити своїм писком і допомогти слабким мужам постояти і їм підтримати .  
Молодець Марто ми тебе чекаєм , ще не довго лишилось ))
Рейтинг: 7+ -3-
 
ІТК 40 до перспективи, 20:54 12 листопада 2023 р.
 
Починається початок кінця Орка і Рило . До травня вони счезнуть , або в темницях буцигарні , або на вуличних ліхтарях поорабованого ними міста ;( 
 
Повертається бумеранг …
Рейтинг: 9+ -2-
 
Аракул, 21:04 12 листопада 2023 р.
 
А то правда що у Слотило цероз ? Бо буду має таку розпухшу , ніби сидть на стакані, а може і на бутилці
Рейтинг: 10+ -3-
 
Ветеринар, 21:12 12 листопада 2023 р.
 
Це не по джентельменськи називати жіноче рило , будкою ! Ганьба
Рейтинг: 8+ -3-
 
Фахівець, 21:20 12 листопада 2023 р.
 
Я як знавець в земельних питаннях , можу вас запевнити , що будка пані Рило розростається від постійного розбазарювання землі ОТГ. Це , нажаль , є побічним ефектом від данної корупційної діяльності :cry
Рейтинг: 7+ -4-
 
Росоха Р, 21:25 12 листопада 2023 р.
 
Росоха ти краще розкажи як та сучка Свідовська розбагатіла на земельці?  
Кожного дня в нових лахах ходить, машину купляє, троє дітей і сама без мужа, дива дивні, телефони дорогі кожного місяця міняє,  
 
напевне добре навчилася підставляти проекти рішень при голосуванні , тобто депутати голосують за одне а в результаті виходить що проголосували за інше, кажуть не одну земельку так продала, а потім ходить і стогне що це не вона а Рада, скоро за неі вже СБУ візьметься, за ті ділішки з землею Маріанночко ти заплатиш по повній в тюрязі!  
 
є конкретні факти , бійся тіні своєі, навіть таксу твою знаємо, але то вже для СБУ інфа 
 
не все так просто дорогенька)) 
 
 
Цигани все знають))
Рейтинг: 7+ -1-
 
Торський Ваня Альфонс, 22:57 12 листопада 2023 р.
 
Це все наклепи і інтриги злочинного клану Слотило-Каракевич-Кучма-Герман -, це вони мене спочатку заставляли підробляти рішення . В мене є багато доказів , які скоро опиняться в НАБУ . Але не у Львівькому обласному , а в Києві. Тоді побачим які ви …патріоти ). !
Рейтинг: 4+ -5-
 
Мар’яна, 23:03 12 листопада 2023 р.
 
Ще слово про мене напишеш і я тут викладу всі докази. Номера рішень, підставні особи, ціни за ділянки і рішення без комісій , які ви прописали на сесіях. Тому заткни…бо рило не в пушку !
Рейтинг: 4+ -3-
 
До пані Марти, 23:07 12 листопада 2023 р.
 
ти сильно не виступай на сьогодні на тебе Маріаночко кримінальні справи відкриті 
 
 
Чи тобі вже Ромася в капелюху , всі справи позакривав))) 
 
не думаю що так бо ще самий основний сюрприз попереду
Рейтинг: 5+ -1-
 
Торський Ваня Альфонс, 23:23 12 листопада 2023 р.
 
Мартуся , чого не спиш ?  
Не звертай уваги ! Давай завтра в мене все обсудим , лягай спати .
Рейтинг: 6+ -2-
 
Рома Бейзик, 23:38 12 листопада 2023 р.
 
Та "маріана" ні морди ні фігури якась засушена таранка . Рагульку в що не одягни всерівно залишеться рагулькою а ось по посаді яку на мою думку " висосала " питань до неї безліч бо дана особа землі під ногами вже не відчуває так "рішає" земельні питання у відділі.
Рейтинг: 7+ -2-
 
Торському, 08:31 13 листопада 2023 р.
 
Так то правда та Свідакова , готова все підробити любі доки аби лише пару зелених дали, на позаминулій сесіі підставила рішення і 3000 доларів хапнула от сучара, ви депутати хоч дивіться за що голосуєте. було питань 30 а стало проголосованих в рішенні сесіі аж 40 питань по земельці, всьо Свідохіній на карманчик на шубку норкову не вже ви всі лохи? щей бюджет обкрадає падлюка така!  
 
 
Гнати в шию ту хапугу треба
Рейтинг: 2+ 0-
 
Торський Ваня Альфонс, 13:03 13 листопада 2023 р.
 
Шапіто якийсь. Одне одному руки тиснуть, а потім йдуть у цю помийну яму коменти писати. тьфу на вас
Рейтинг: 5+ 0-
 
Роззуйте очі, 16:21 13 листопада 2023 р.
 
Тобі мішає продавати Дрогобицьку землю лише Свідакова ? Чи ще хтось з комісії ?
Рейтинг: 3+ 0-
 
До Рило, 17:42 13 листопада 2023 р.
 
от хто класний пацан то Циган, він вообще на комісіі не ходить! ))
Рейтинг: 1+ 0-
 
Торський Ваня Альфонс, 20:22 13 листопада 2023 р.
 
ще є така собі 50 рубльова Оля Мацикова)) , продастся за 50 доларів, дешевше ніж путана , одні продажні шльондри, а Вася кашмар кирує парадом , дьоргає за ниточки і носить в Раду дольку 
 
 
куда докотився Дрогобич, а таки місто було(((
Рейтинг: 7+ 0-
 
Торський Ваня Альфонс, 20:31 13 листопада 2023 р.
 
Та "мацикова" з 19 бурси? Жестяк просто та позорище. Виникає питання , а кого той нарід понавибирав? Трешняк повний коли читаєш коментарі і розумієш хто є хто , і таке - сяке хапужне представляє нашу громаду. То що кінець світу наблизився що хапуги так з катушок з'їхали та крадуть як востанній раз ?
Рейтинг: 9+ 0-
 
До "Торського", 23:36 13 листопада 2023 р.
 
Люди, я прожила в Дрогобичі 56 років, вже 10 живу в іншому місті. Потрапила на ваші коменти, що там робиться в цьому місті, з яким пов'язане майже все моє життя. Жах. Навіть не знаю як реагувати.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Наталя, 19:11 19 листопада 2023 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5887 днів)