СЕРЙОЗНІ СКЛАДНОЩІ ОЧІКУЮТЬ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ В РЕЗУЛЬТАТІ АФЕРИ ВИКОНКОМУ МІСЬКОЇ РАДИ ТА КЕРІВНИЦТВА КП “УПРАВИТЕЛЬ ЖЕО”

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
13.11.2023 Багато порушень законодавства при визначені управителя багатоквартирних будинків здійснено виконкомом міської ради та керівництвом КП.

 
 
“Тут виникає закономірне питання з якою метою здійснювались такі дії та як це відіб’ється на співвласниках будинків?”
 
 - Ось тільки один з прикладів. Законодавством  визначено, що багатоквартирний будинок – житловий будинок, в якому розташовано три чи більше квартир.
 
“І тут виникає  дуже просте питання, а який документ визначає фактичне існування будинку?”
 
   А щоб якось вирішити дане завдання треба знову повернутись до конкурсу. Результатом його проведення було скрити багаторічну діяльність КП в супереч діючому законодавству в підсумку чого порушувались права співвласників і тепер вони можуть ще зазнати значних матеріальних збитків. В договорах на управління будинками, які  за підсумками конкурсу від імені співвласників підписано уповноваженою особою міської ради (заступником міського голови І. Германом) та керівником КП О. Майданюком, відсутня умова визначена законодавством про наявність додатків до договорів, що є невідємною їх частиною.
 
   В даному випадку актуальним є додаток 3 “Акт приймання – передачі технічної документації на будинок”. До складу технічної документації постійного зберігання включається:
- технічний паспорт на житловий будинок;                                                     - проектна документація зі схемами влаштування внутрішньо будинкових мереж;
- акти державної комісії про прийняття житлового будинку в експлуатацію;
-  документація на ліфти;
- план земельної ділянки;
- паспорти, гарантійні документи, акти випробувань та інші технічні документи на системи, мережі, встановлені прилади, устаткування та обладнання будинку.
   Наявність акту державної комісії про прийняття будинку в експлуатацію і план земельної ділянки  підтвердять існування багатоквартирного будинку. А їх відсутність призведе до значних затрат співвласників  при необхідності їх поновлення чи виготовленні.
 
“Тому звертайтесь до КП з вимогою пересвідчитись в наявності у них документації”
 
   Адже відповідно до Правил надання послуг з управління багатоквартирним будинком затвердженим Постановою КМУ № 712 від 05.09.2018 р. чітко визначено. Що у разі коли договір з управління підписується уповноваженою особою міської ради з управителем, обраним за результатами конкурсу, така уповноважена особа передає або забезпечує передавання управителю виконавцем, що надавав послуги з утримання будинків до укладенню договору з управління (в нашому це теж КП) дану документацію. Слід зазначити, що якщо КП і посилається на наявність технічного паспорта на будинок то він не відповідає діючим нормативним актам.
 
   На наявність технічної документації необхідно звернути увагу і ОСББ, яким така документація повинна була бути передана при їх створенні. В разі її відсутності вимагайте забезпечити передачу вказаних документів, адже на сьогодні ви відповідальні за їх наявність. Звернутись з вимогою про надання документації на будинок можна і до міської ради, яка згідно з ЗУ “Про ЖКП” зобов’язана її зберігати і давати для ознайомлення на звернення мешканців.
 
P.S.
Систематичні порушення в сфері ЖКП можуть характеризувати  фахову не компетентність виконавців та керівників органу місцевого самоврядування або цілеспрямовану корупційну складову в їх діях.
І тут громада має надати оцінку їх діяльності…
 

Переглядів: 1922

Коментарі (35)
 
КП ЖЕО це структура яка займається шахрайською діяльність ще з 90-х. Недбальский з Майданюком нехило збагатились за роки своєї шахрайської діяльності. Будинки валяться, люди гинуть а ці двоє як були при кориті так там і залишуться. Ще своїм дітям в спадок передадуть свої посади. А чому б ні. До всього ще й щорічно отримують грошові премії за сумлінну працю ( які самі собі і виписують) і дипломи і похвали від Кучми ( раніше від Радзієвського ) 
І чомусь ТЦК СП не помічає молодого і міцного Майданюка. Кафедру військову має. Недбальський без Майданюка цілком справиться.  
Сприяє багаторічній діяльності цієї шахрайської схеми місцевий «отець» Іван Паньків який пропагує вигідних йому людей у владі серед населення.  
Дотречі дружбу водить Майданюк не з ким небуть а з ще з одним «ухилянтом» з Міської зради ‘Кушликом .
Рейтинг: 25+ 0-
 
Дрогобицька правда, 14:10 13 листопада 2023 р.
 
Щоб впевнитись що Недбальський і Майданюк живуть не на одну зарплату ( а інших доходів за декларацією в них немає) пропоную з’їздити на вул. Шептицького і подивитись які замки позводили собі ці двоє на гроші які висасують з людей через КП ЖЕО злодійськими схемами.  
Слідчі поліції, прокуратури ДБР, НАБУ звісно про все це знають, але в найкорумпованіший державі Європи ці органи працюють виключно на корумпованих чиновників.
Рейтинг: 23+ 0-
 
Дрогобицька правда, 14:20 13 листопада 2023 р.
 
І тут громада має надати оцінку їх діяльності… :grin  
Поки Паньків за ручку водить Майданюка по округу і промиває «віруючим» мізки той завжди буде депутатом в міськ раді а значить і в темі і в долі. Взаємовигідна дружба священнослужителя і продажного чинуші провіренна десятиліттями.  
Мафія вічна :(
Рейтинг: 17+ 0-
 
До автора, 14:35 13 листопада 2023 р.
 
Можна подумати, що Майданюк та Недбальский, щось роблять без відома Кучми та колись Германа а зараз Бейзика. Всі все знають та взаємно покривають.
Рейтинг: 11+ 0-
 
До Дрогобицька правда, 17:34 13 листопада 2023 р.
 
Кушлик має більше грошей ніж банк. Він господар і справжній мужчина. Заздрю його коханці
Рейтинг: 4+ -1-
 
Оксана Шлярп, 18:25 13 листопада 2023 р.
 
ЖЕО одне з комунальних підприємств, яке роками паразитує на коштах сплачених мешканцями і не надає практично ніяких послуг тому , що не існує контролю за обсягами виконаних робіт. Це в результаті їх діяльності розвалюються будинки і все безнаказно. Чому досі ніхто не відреагував на порушення при підписанні Германом і Майданюком не законних угод. І мешканці повинні платити не за виконані по факту роботи, а данину якою їх обклали. Ну а з документацією на будинки люди дійсно ще зазнають біди. Як це стоїть будинок і без документа. Кожен приватний будинок має документ на землю , правовласності на будинок , а тут що будинки невидимки. Всі документи були в Жеках, але далекі від знання своїх обовязків їх працівники здали їх на макулатуру. А тепер людоньки в будете мати турботи і грошові витрати. А ратушні чинуші прикривають своїх друзяк. Місто в злодійській пітьмі.
Рейтинг: 11+ 0-
 
123, 18:31 13 листопада 2023 р.
 
Держава позбулася клопоту з утриманням житлового фонду, переклавши розвалені будинки на плечі зубожілих мешканців
Рейтинг: 9+ 0-
 
Микола, 18:58 13 листопада 2023 р.
 
ОСББ створюють дауни які не знають законів. Дауни де ви бачили у Дрогобичі компанії які обслуговують будинки? Ваші будинки без документації і платити треба голові, бухгалтеру та звітуватися. А жео це взагалі ідіотизм комуняків.
Рейтинг: 7+ -1-
 
Аналітик, 20:16 13 листопада 2023 р.
 
Осбб- це стуктура яка здирає гроші з людей , більше чим жеки, але шось робить; 
Жеки -це структура яка здирає гроші з людей , але нічого не робить;
Рейтинг: 3+ -2-
 
Макс, 20:55 13 листопада 2023 р.
 
А чи передали документацiю на будинок вашому новоутворенню чи ні? Якщо ні то як її виготовити і скільки бабла з квартири?
Рейтинг: 5+ -1-
 
Аналітик, 21:50 13 листопада 2023 р.
 
ОСББ це спосіб віддати руїну без документів
Рейтинг: 5+ -1-
 
Аналітик, 21:52 13 листопада 2023 р.
 
ОСББ це спосіб приховати грабіж керівниками жеків
Рейтинг: 5+ -1-
 
Аналітик, 21:55 13 листопада 2023 р.
 
ОСББ більшість будинків хочуть ліквідувати а не створити у Дрогобичі.
Рейтинг: 4+ -1-
 
Аналітик, 22:03 13 листопада 2023 р.
 
Херню пишеш . ОСББ неможна зрівняти з КП "Управитель ЖЕО" ті хто не створили ОСББ утримують за квартплату лишень робочі місця цього комунального монстра а не свої багатоповерхівки. Ви хоча б знаєте скільки рил чиновницьких працює у тому КП ЖЕО? І кожне рило має нехилу зарплату, а звідки ? З внесків мешканців багатоповерхівок тобто співвласників як вони їх тепер величають.
Рейтинг: 4+ 0-
 
Аналітику, 22:05 13 листопада 2023 р.
 
Дурень ти безпаперовий твій будинок висить у повітрі. Маєш назву лише і все
Рейтинг: 2+ -1-
 
Аналітик, 22:41 13 листопада 2023 р.
 
І ти напевно голова Осбб
Рейтинг: 1+ -1-
 
Аналітик, 22:43 13 листопада 2023 р.
 
будут продавати новi папери як продають щоб вiдмазатись вiд вiйни, ех, заплаче не один папiрець американського президента вiд украiнського злодiя.
Рейтинг: 2+ 0-
 
iз Європи, 23:08 13 листопада 2023 р.
 
Є ОСББ які мають всю техдокументацію, яку отримали з актом передачі і далеко не в повітрі як ти пишеш . Де був грамотний та фаховий підхід до створення ОСББ там все в порядку. А КП "управитель жео" навіть лампочок по будинках не вкрутять неговорячи про щось більше. Хочете щось більше доплачуйте ще до основної квартирної плати , тобто спів -фінансуйте бо ви є співвласники , оскільки маєте приватизоване житло. То де виходить дорожче?
Рейтинг: 2+ 0-
 
Аналітику, 23:22 13 листопада 2023 р.
 
Кажи голова скільки люди тобі платять? Чому у Дрогобичі ліквідовують ОСББ?
Рейтинг: 0+ -1-
 
Аналітик, 02:44 14 листопада 2023 р.
 
Та йдіть вже в сраку з усіма вашими КП: живодери одні. Вони, напевно, так само жеруться одні з одними за гроші, ніби у кожного окремо бужде повно кандидатів на вибори. А бардак на бардакові, хіба вартість цього бардака завищена, щонайменше, утричі у порівнянні з навіть найближчими до цього хутора населеними пунктами.
Рейтинг: 1+ 0-
 
!, 08:47 14 листопада 2023 р.
 
Майданюків Благословляє отцеь декан Паньків! Слава Навіки Богу! Тому паньківа і кличуть всюди до кучмівських заходів. там треба садити і священників!
Рейтинг: 5+ 0-
 
Руслан Цеслів, 08:52 14 листопада 2023 р.
 
то у вас гаражi не оформленi, то у вас хати не оформленi, а люди всi мають правильнi документи, бо може послали кого воювати а вiн неправильний по русски розмовляе, нiхрена не знае мову фараонiв, й напевно не розбираеться як пiрамiди будувати!
Рейтинг: 0+ -1-
 
з яхти в Амстердамi, 09:25 14 листопада 2023 р.
 
А що тільки голова. може схвально писати про ОСББ? Знаєш ти не вгадав це по-перше, а по - друге голови осбб мають зарплату майже у десятеро меншу ніж "управитель". І наостанок вивчи законодавство про ОСББ тоді зрозумієш що грошима керують мешканці а не самі голови. При кожному ОСББ є вибраний ревізор з числа самих мешканців який і контролює витрати. А хто контролює витрати ЖЕО? Можна тільки здогадуватись но далеко не "співвласники" багатоповерхівок. Ознайомся чоловіче з типовим статутом який можна загуглити і тоді чіткіше зрозумієш що таке ОСББ.
Рейтинг: 4+ -1-
 
Аналітику, 10:03 14 листопада 2023 р.
 
Зрозуміло , що КП ЖЕО зовсім не розуміє своїх функції в даний час. А мешканці потурають йому в цьому. Хто знає , що прописано в договорах з управління будинком, звідки взялась вартість послуги і за що з вас стягують кошти. Адже хто колись бачив щоб представник жеку прийшов і прозвітував що зроблено за рік і куди пішли ваші гроші. Поки люди мовчать і не захищають свої права вони жирують. Ну а з документами це буде серйозна проблема, а особливо в військовий час. Чомусь а законодавстві ввели норму що документація на будинок повинна зберігатись в міській раді. І цілий ряд ОСББ кинули жеківські передавши їм будинки без документів.
Рейтинг: 8+ 0-
 
дрогобичанин, 10:03 14 листопада 2023 р.
 
ОСББ це комуна - керування відбувається дуріком головою, бухгалтер вираховує на рахівниці гроші, ревізор аналізує, а потім цим дурням отара баранів сплачує свої грошики.
Рейтинг: 2+ -2-
 
Оксана, 14:21 14 листопада 2023 р.
 
А в нас взагалі ЖБК (житлово будівельний кооператив) , нема ні голови, ні квартплати (всього 1 грн) і нікому нічого не потрібно. Бардак повний ліпше би був будинок під ЖЕКом - хоть є спеціалісти ї Аварійна служба які можуть допомогти у будь яких проблемах
Рейтинг: 1+ -1-
 
Іван, 19:58 14 листопада 2023 р.
 
Пропоную повністю перейти на самообслуговування без тої ОСББ та трьох непотрібів (голови, бухгалтера та ревізора). Платити приватним майстрам на лапу а обслуговуючу компанію з бувшими пияками послати на . й
Рейтинг: 2+ -1-
 
Аналітик, 21:30 14 листопада 2023 р.
 
Ви знаєте, скільки деруть ті "лапаті"- за ці гроші ви зможете ціле ОСББ відкрити у одній своїй квартирі? !
Рейтинг: 1+ 0-
 
?!, 05:43 15 листопада 2023 р.
 
Нік "аналітик" не підходить бо рівень розвитку нульовий нажаль.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Аналітику, 13:50 15 листопада 2023 р.
 
Аналітіку - це старий пердун який на пенсії керує ОСББ.
Рейтинг: 1+ -1-
 
Михасик, 17:32 15 листопада 2023 р.
 
ОСББ і керуючі компанії мають свої певні переваги та недоліки. Однозначно керувати ОСББ мають підготовлені люди, а не ті хто в такий спосіб знайшов собі роботу і потроху хитрують з коштами. В місті мають створити цілий ряд керуючих компаній щоб була здорова конкуренція і мешканці мали можливість вибору серед них. А не як жек якого обізвали управителем і кошти мешканців ідуть тільки їм на зарплату погляньте скільки там непотрібних начальничків. Але цю проблему має вирішувати компетентна влада, а не бувші податківці , лікарі та інші шахраї , що захопили ратушу. І саме головне повинно діяти залізне правило конкретного щорічного звіту як голови ОСББ та і управителя за кожну копійку.
Рейтинг: 5+ 0-
 
1, 18:12 15 листопада 2023 р.
 
При вході до кожного цвинтаря пасувало б встановити бодай пластикову фігуру "апостолів"- і щоразу, при новопредставлених, вмикати для процесії: "Чумайдани- наліво, доляри- направо, портки зняли- й триздуйте собі також місце вибирати (і вперед- на аукціон, помежи кожним вже встановленим хрестом)! Ви не нація, ви- сатаністи!
Рейтинг: 0+ 0-
 
:(, 18:37 15 листопада 2023 р.
 
Вони ревізора змусять перевірку провести їх членів ОСББ та стлатити пердуну і бухгалтеру за їх роботу. Цікаво які податки від доходу сплачує голова та як вони платять військовий збір?
Рейтинг: 1+ 0-
 
Дмитро, 18:43 15 листопада 2023 р.
 
Ще давно котрийсь ревізор мені сказав: "Прожив багато, але не бачив ані одного дурного, котрий би відмовися від живих грошей, особливо- коли їм їх пхають тихенько до кишені". Тепер, напевно, банківськими картками? !
Рейтинг: 1+ 0-
 
:(, 14:35 17 листопада 2023 р.
 
Дивує байдужість наших людей. Незначна група аферистів захопила контроль над комунальною сферою в місті і використовує її в своїх інтересах. Тут ніби все просто . Відсутній документ на будинок і нічого страшного , але це до пори до часу. Кожен рахує, що квартира серйозне майно , а якщо немає офіційного документу про існування будинку то де ваша квартира і майно. Особливо це актуально в військовий час. А як грім ударить пізно буде . Ось така фігня малята.
Рейтинг: 4+ 0-
 
дрогобичанин, 18:28 20 листопада 2023 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5884 дні)