Олег Гічва з Борислава – чемпіон України з боксу серед молоді!

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
14.11.2023

Дві золоті медалі вибороли спортсмени з Борислава Олег Гічва та Соломія Линів на чемпіонаті України з боксу. Про це повідомила Бориславська міська рада.  З 5 по 12 листопада у с. Бояни Чернівецької області відбувався чемпіонат України з боксу серед молоді, який був присвячений бійцям Генерального управління розвідки Міністерства оборони. Загалом участь у змаганнях взяли 295 учасників.
Бориславці Олег Гічва та Соломія Линів завоювали «золото» та стали чемпіонами України з цього виду спорту серед молоді.
Олег Гічва став переможцем у ваговій категорії 71 кг. У фіналі спортсмен у відмінному стилі за одностайним рішенням суддів переміг боксера Івана Возного з Житомирщини. І на чемпіонаті України це вже шоста перемога спортсмена.
Соломія Линів вперше завоювала титул чемпіонки України, виступивши у ваговій категорії 48 кг. До слова, боксом займається дівчина всього четвертий рік.
Олега Гічву тренували Ігор Нинич та Андрій Сальва, Соломію Линів – Ігор Нинич, Іван Кіндерись та Олег Бариляк.
Срібним призером турніру став Нікіта Хохонь (понад 92 кг), а бронзовим – Едуард Гусєв (до 92 кг).
Вітаємо боксерів з досягненнями, бажаємо подальших успіхів та дякуємо тренерам за підготовку чемпіонів!