10 популярних міфів про мобілізацію в Україні

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
Написав(ла) Варто – Галицькі новини   
15.11.2023


Президент Володимир Зеленський підписав закони щодо подовження дії воєнного стану та загальної мобілізації в Україні на 90 днів – до 14 лютого 2024 року. Під час війни в Україні військовозобов’язаними вважаються усі чоловіки віком від 18 до 60 років. Їх можуть мобілізувати до війська після вручення повістки та відповідної перевірки стану здоров’я.
Речник Полтавського ТЦК та СП майор Роман Істомін у коментарі «Телеграфу»  розвінчав найпопулярніші міфи про мобілізацію під час воєнного стану в Україні. Він прокоментував найтиповіші «поради» адвокатів, юристів, експертів.

 
 
Вручення повістки мають зафіксувати два свідки
 
Сповіщати громадян про необхідність прибути до ТЦК та СП і забезпечити їхнє своєчасне прибуття за цим викликом зобов’язані центральні та місцеві органи виконавчої влади, інші державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації та заклади освіти незалежно від підпорядкування і форми власності за розпорядженням ТЦК та СП. Громадянин лише повинен розписатися на відривній частині бланка повістки. А от щодо двох свідків, відеофіксації процесу оповіщення тощо в жодних офіційних документах не йдеться.
 
ТЦК та СП не мають юридичних підстав мобілізовувати громадян, тому що вони – приватна структура
 
Постановою Кабміну затверджено Положення про ТЦК та СП, в статті 1 якого чітко визначено, що Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки є органами військового управління, що забезпечують виконання законодавства з питань військового обов’язку і військової служби, мобілізаційної підготовки та мобілізації. Тобто ТЦК – орган військового управління, а, відповідно, складова частина ЗСУ, в законодавчому полі існує.
 
ТЦК та СП можуть призивати громадян лише до складу самих ТЦК
 
Стаття 8 визначає, що одним із завдань ТЦК та СП є “підготовка та проведення в особливий період мобілізації людських і транспортних ресурсів”. А стаття 9 вказує, що територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, відповідно до покладених на них завдань, здійснюють заходи оповіщення та призову громадян на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період (незалежно від місця їх перебування на військовому обліку).
Під час мобілізації ТЦК виконують мобілізаційні завдання і комплектують ті підрозділи, які визначено.
 
Виписана «на коліні» повістка – недійсна
 
Постановою Кабміну №1487 визначено зразок повістки, але ніде не визначено спеціальних місць для її виписування чи вручення. Вона може бути вручена як за місцем проживання, так і за місцем роботи, так і на блокпосту, і будь-де в населеному пункті.
Щоправда, повістки можуть виписати не лише в ТЦК та СП, а й виконавчий орган сільської, селищної, міської ради за розпорядженням відповідного ТЦК та СП. І от вони насправді здійснюють оповіщення військовозобов’язаних за місцем їхнього проживання. Якщо повістка повністю заповнена, зокрема, містить прізвище, ім’я, по батькові військовозобов’язаного громадянина, якому вона вручається, дату, час і адресу, куди йому треба прибути, а також підпис начальника ТЦК, скріплений печаткою, – вона точно є дійсною. І якщо вона заповнена правильно, то оскаржувати її нема сенсу.
 
Якщо дані військовозобов’язаного вносили у частково заповнений бланк, то від повістки можна відмовитись
 
Зразок повістки містить інформацію, але ніде не сказано, що його весь потрібно заповнювати від руки на місці чи весь він має бути надрукований. Для пришвидшення процедури частина даних може бути вписана до бланка повістки заздалегідь. Скажімо, назва ТЦК та СП чи його відділу, від якого ведеться оповіщення, та куди викликається громадянин для уточнення військово-облікових даних можуть друкувати разом з самим бланком.
«Уявіть ситуацію. На блокпосту зупиняють машину, перевіряють документи та з’ясовується, що громадянин мешкає в Полтавській області, але на військовий облік за новим місцем проживання не став, тобто в ТЦК та СП нема про нього жодної інформації. Звісно, завчасно виписати йому повістку не було змоги, і її йому виписують на місці зупинки, щоб він прибув до ТЦК та СП і став на військовий облік. При цьому всі дані до неї вносять від руки в присутності громадянина. І вся черга машин чекає завершення цього процесу. А потім ще треба викликати начальника ТЦК, який приїде і поставить свій підпис і печатку? Так це уявляється?» – пояснив Роман Істомін.
 
Від повістки можна відмовитись, якщо певні дані вносили до неї у відсутності отримувача
 
ТЦК та СП мають інформацію про людину, яка перебуває на обліку, зокрема – адресу. Вся інформація до повістки вписується у приміщенні ТЦК та СП, а далі його представник їде за вказаною адресою і сповіщає громадянина письмово, що йому потрібно з’явитися до ТЦК та СП для уточнення своїх військово-облікових даних.
 
Працівники ТЦК та СП не мають права перевіряти документи у громадян – вручення ними повісток незаконне
 
Наказом військового коменданта визначений перелік осіб, які мають право на перевірку документів під час патрулювання. Таке завдання покладається на співробітників СБУ, поліції, ЗСУ. Відповідно, Територіальні центри комплектації та соціальної підтримки як орган військового управління і структурний підрозділ ЗСУ також залучаються до патрулювання з правом перевіряти документи у громадян.
 
Якщо представник ТЦК і СП зупинили автомобіль та вимагають взяти повістку – треба все знімати на відеокамеру та викликати Нацполіцію
 
На блокпосту ваш автомобіль мають право зупиняти ті особи, які виконують там свої обов’язки і які визначені наказом коменданта гарнізону. Якщо автомобіль зупинили на блокпосту, перевіряють ваші документи, вантаж, транспортний засіб, вручають повістку, то знімати цей процес на відеокамеру категорично заборонено. Можна попросити показати документи.
 
Повістки можна і треба ігнорувати й за це не буде відповідальності
 
Згідно зі ст. 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення, «порушення призовниками, військовозобов’язаними, резервістами правил військового обліку в особливий період тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян». Виписується протокол, виноситься адмінпостанова і з правопорушника стягується штраф. За повторне правопорушення може бути відкрите кримінальне провадження за статтею 337 Кримінального кодексу України. Нею передбачено штраф від 3400 до 8500 гривень або рік виправних робіт. А за ігнорування мобілізаційного розпорядження (часто його називають «бойовою повісткою»), відповідно до статті 336 Кримінального кодексу України, передбачено від трьох до п’яти років позбавлення волі.

Суди не застосовують норму кримінального права щодо ухилянтів
 
Зараз судді виносять переважно умовні покарання строком 1-2 роки, бо під час засідання підсудні зазвичай розкаюються у вчиненому правопорушенні. Але дуже важливо розуміти, що кримінальне покарання у вигляді умовного строку (як і штрафу) не звільняє громадян від подальшого виконання свого військового обов’язку. Тобто, вони й надалі підлягають мобілізації.

Переглядів: 1634

Коментарі (61)
 
Мене мобілізували прямо у ліфті коли я їхав до хати шоб попісяти :cry  
Я не витримав і забризьгав обличча всім тим, хто крутив мені мої якісні, не покриті волоссям і блохами, руки.  
Тоді вони мене копати у піську, я довго не думаючи перднув, разів так зо два-три. Зелені олені зразу пропали кудись але появились сусіди і почали кідати предяви, шо ти тіпа тут у нашому ліфті насрунькав і насцунькав, а ше чому ти за домофон не плотиш, паразіт і копали мене ногами прямо по писку :cry
Рейтинг: 8+ -2-
 
Не песдіть !!!, 14:32 15 листопада 2023 р.
 
Як і ведено в корумпованому суспільстві - на фронт відправляють самих бідних і незахищених. З села, з виробничих підприємств. Часто відловлюють на вулиці, крутять, кидають в бус, тоді продажне ЛВК і якщо не маєш грошей на відкуп направлять на кілька тижнів на так зване «навчання» а тоді на убой ( бо щоб підготувати вправного бійця потрібно не меньше року навчання) 
Багатих і мажорних як бачимо ТЦК СП не турбують. Ті мають різні куплені довідки, броні, білі квитки. Вони без проблем виїжають за кордон на відпочинок. Відпочивши повертаються бо живуть тут навіть під час війни як у Бога за пазухою.  
 
Хитріші представники влади примазуються до різних тилових підрозділів або ТРО. і постять гламурні світлини зі зброєю у нульцевій формі. Дивіться які ми Рембо. Вони без проблем покидають так звану службу коли треба так як з командиром все на мазі.  
 
Справедливості в самій корумпованій державі Європи це треба буди зовсім дурним
Рейтинг: 24+ 0-
 
Правда, 14:42 15 листопада 2023 р.
 
Скільки недолуга влада поклала життів під час контр наступу по зазделегідь замінованих полях ( контр наступ недолугі рекламували для ворога за місяць) без підтримки військової авіації ( якої практично немає).  
А скільки стало каліками.  
 
Військове керівництво признало що контр наступ був помилкою. Ввдповідальності як завжди ніхто не поніс.  
Може досить використовувати людей як мясо. Це безглуздо. У москаля м’яса в рази більше.  
Новітню техніку корумпованій владі ніхто не дасть. А з палками москаля не переможеш.
Рейтинг: 22+ 0-
 
!, 14:50 15 листопада 2023 р.
 
Я какав на вашу мобілізацію  
Демобілізація суууупер ! Слава Україні !
Рейтинг: 8+ -2-
 
Какашка, 15:19 15 листопада 2023 р.
 
Коротче виходячи з вищевказаного чоловікам просто не треба виходити з дому, що в принципі зараз багато хто і робить.
Рейтинг: 12+ -1-
 
Гріцацуєв, 16:00 15 листопада 2023 р.
 
Як відомо, олег баган (народна кличка-баклан) захищав від імені факультету філології Дрогобицького університету Ірину Фаріон!  
 
Орлиця доліталася: СБУ відкрила кримінальну справу проти Ірини Фаріон 
 
СБУ звинувачує «діву націоналізму» у образі честі й гідності військовослужбовців, порушенні рівноправності громадян та таємниці листування.  
 
Служба безпеки вже проводить експертизи скандальних висловлювань та публікацій Фаріон. У тому числі її слів про те, що російськомовні військовослужбовці ЗСУ не є українцями.  
 
Окрім того, розслідується епізод коли Фаріон опублікувала скріншот повідомлення від проукраїнського студента з тимчасово окупованого Криму, в якому вона «засвітила» всі його персональні дані. Після чого по нього прийшли російські спецслужби.
Рейтинг: 11+ -2-
 
піонеру О. Багану, 16:03 15 листопада 2023 р.
 
Давайте всі до нас на Кульпарківську, тут повістки не дають.
Рейтинг: 4+ 0-
 
з яхти в Амстердамі, 16:17 15 листопада 2023 р.
 
Стаття розрахована на повних лошар, насправді все у точності до навпаки.
Рейтинг: 15+ -2-
 
Фрол Копито, 16:24 15 листопада 2023 р.
 
Всі хто закінчував військові кафедри сидять по тилам у комфортних кабінетах а ті , які немали жодного стосунку до військової сфери , або навіть подекуди і строкової служби не проходили то таких виходить мобілізовують найбільше . Якась кричуща несправедливість , хоча у нас справедливості шукати годі особливо тепер при такій шаленій корупції серед чинуш. Слів вже нехватає одні емоції залишились.
Рейтинг: 14+ 0-
 
Особиста думка, 16:47 15 листопада 2023 р.
 
А чого вони ті повістки залишають у під'їздах пачками? Їх і так ніхто не бере, вічно валяються по сходах, тільки замітати треба. Доречі ті папірчики у народі назвали "записки сумошедшого".
Рейтинг: 9+ 0-
 
Світлана, 16:55 15 листопада 2023 р.
 
Істинну пишете. Так воно і є нажаль. Де смердюча мажорня гуляє там "соціальна підтримка" ні ногою . Бояться зайти як чорт ладана . Ту мажорну квоту разом зі своїми дітьми чи родичами покривають бідними селянами та грузчиками з супермаркетів. Люди ж не сліпі бачать як "прозоро "проходить мобілізація чи може сліпі на їхню думку?
Рейтинг: 12+ 0-
 
До правди, 16:56 15 листопада 2023 р.
 
А якось вирішив покакати в парку. Тільки присів і тут оппаа :eek з кущів виліхли три військових і негайно вручили мені повістку :upset  
Я тіко дупу хтів витерти до папоротніка, а вони такі "Вітаємо тебе, ти від сьогодні командир розвідгрупи а твій позивний "срачка" :eek  
Як би ви повелися в такій ситуації ? От і я так само, взяв і та й укакався від несподіванки :cry
Рейтинг: 9+ -1-
 
Тарас-квас, 17:19 15 листопада 2023 р.
 
Я тiкаю вiд ТЦКа та вiд баби Флюнтихи, самi опаснi структури. на вiйнi е шанс остатись живим- у баби фЛЮНТИХИ, З МАТРАСА ЗЛIЗИШ ТIЛЬКИ МЕРТВИМ.
Рейтинг: 0+ 0-
 
з Дрогобича, 18:21 15 листопада 2023 р.
 
Ану, такво: всі рабовласники, у кого є, два-три, або триста, або тисяча рабів- шагом марш на передову! Включно з усіма "срачканутими" мільйонерами, мільярдерами і збанкрутілими-переписаними маєтками на коханок, проституток, чмоньок і шмоньок. А то рабами свої американські злодійства прикривати є кому, а по-людськи вони навіть тим загиблим й могилу не викопають. Або стуліть собі писки- і хочуть воювати- нехай воюють ті, котрі вміють це робити, а то тут швальцицькачки неграні всіх би позакопувала, аби собі нові, замість своїх поспроваджуваних засохлих (або пропитих) "хвостиків" за ними, ще за життя, зароблені гроші, імпортні нові надувні ляльки покупити! І ані слова більше!
Рейтинг: 2+ 0-
 
!, 18:23 15 листопада 2023 р.
 
Чоловіки масово звільняються з роботи, усі хочуть працювати не легально, раніше, хоч податки платили, тепер і того не буде, довели народ.
Рейтинг: 18+ 0-
 
Ігор, 18:38 15 листопада 2023 р.
 
А з якої камери Ви ото пишете: з "європейської", а чи- з тієї, де ще з часів Катерини тридцять другої миші підлогу гризуть і зі стін пліснявою спрагу запивають? !
Рейтинг: 0+ -1-
 
?- Ігореві, 18:44 15 листопада 2023 р.
 
Краще би адміністрація сайту написала, чи мають право працівники тцк викрадати людей?
Рейтинг: 11+ 0-
 
Аня, 18:47 15 листопада 2023 р.
 
Я на балкон вчора вийшов покурити і тут БАЦ ! :eek якимось чином повістка опинилася у мене в руках, а вже за 5 хвилин я такий жестокий на передовій в бронижилеті і карабін в руках тримаю як чправжній Рембо :eek  
ото працюють хлопці з тцк, освоїли якимсь чином телепорт для військовозобовязаних чи як ? :sigh
Рейтинг: 7+ -1-
 
Михайло, 19:11 15 листопада 2023 р.
 
Я Гринь
Рейтинг: 2+ -1-
 
Гринь, 19:34 15 листопада 2023 р.
 
У них там в бусах ше й андронний колайдер є. Будеш дуже брикатися то розберуть тебе на молєкули і не докажеш шо тебе хтось колись запіхував ногами в мікроавтобус :grin  
Сиди дома, на балкон курити не ходи, за горівкою в магазин не ходи, старайся дихати через раз, а по можливості дихай тільки вночі, тоді тебе ніхто не знайде :grin
Рейтинг: 11+ 0-
 
Маруся, 19:36 15 листопада 2023 р.
 
Дякую за пораду, Марусю :upset постараюся взагалі не дихати, навіть вночі, може тоді точно не вручать повістку, нууу хіба шо свідоцтво про смерть вручать, родичам моїм певно :sigh
Рейтинг: 9+ 0-
 
Михайло, 19:44 15 листопада 2023 р.
 
Влада має забезпечити людей достойним рівнем життя , а не доводити людей до безгрошівля, а потім силою пхати на війну!
Рейтинг: 8+ 0-
 
Макс, 19:45 15 листопада 2023 р.
 
Ти Міша жартівник, хах :grin :grin :grin
Рейтинг: 6+ 0-
 
Маруся, 19:46 15 листопада 2023 р.
 
Але перед тим- зателефонуйте на будь-яку з "гарячих ліній", де ваш дзвінок обов"язково запишуть на магніто "з метою поліпшення бла-бла-бла про бла-бла-благослуговування громадян"- і чекайте пакунок відписок ні про що, бо борг України перед родинами лише вже загиблих- понад 50 мільярдів гривень: триста тридцять три дні цілодобового бла-бла-бла у нескінченному "марафоні".
Рейтинг: 4+ 0-
 
:(, 19:52 15 листопада 2023 р.
 
Затверджена форма повістки передбачає, що її повинен виписати на конкретну особу керівник територіального центру комплектування та соціальної підтримки (колишні військкомати). а не прибиральниця на унітазі і печатку ставити на бачку
Рейтинг: 8+ 0-
 
збір на віллу в іспаніх відкри, 20:08 15 листопада 2023 р.
 
Все вірно Ви написали, а тільки у нас зараз все получається не по Закону, а по припису коли і скільки треба зібрати "добровольців" на передову, а саме на "нуль" :sigh
Рейтинг: 8+ 0-
 
Юрист, 20:15 15 листопада 2023 р.
 
То геноцид наших громадян від держави чи путера ?  
:sigh  
Все ніби то зрозуміло, ось ми а ось ворог, але сили нерівноцінні, на жаль :cry де то хвалене демократичне нато ? Мирні люди гинуть, як мухи, Божеее ! Чому ти залишив нас ? ! :cry
Рейтинг: 8+ -1-
 
Денис, 20:20 15 листопада 2023 р.
 
якшо б не нато давно б ходили в кокошніках
Рейтинг: 7+ 0-
 
до дениса, 20:24 15 листопада 2023 р.
 
умови законноЇ перевІрки документІв 
Якщо особа перебуваЄ у розшуку. .  
Якщо особа вЧинила або маЄ намІр вЧинити правопорушеннЯ. .  
Якщо особа перебуваЄ на режимному об'ЄктІ. .  
Якщо в особи Є засоби та реЧІ, обІг Яких обмежений або заборонений: наркотики, зброя. .  
Якщо особа опиниласЯ на мІсцІ вЧиненнЯ правопорушеннЯ або дтп.
Рейтинг: 12+ 0-
 
Яущо збір на віллу без підстав, 20:27 15 листопада 2023 р.
 
Закрили кримінальне провадження стосовно Джозефа Байдена :cry :p :x найвеличніший лідер сучасності помилував Байдена
Рейтинг: 7+ -1-
 
зелені шмарклі, 20:46 15 листопада 2023 р.
 
Будемо ловити ухилянтів і відвозити на 0. Поки ми воїни виборюємо свободу, висидите по норах і лиєте тут бруд на владу. Скоро доберемося до вас усіх
Рейтинг: 0+ -12-
 
Орест Каракквич, 20:52 15 листопада 2023 р.
 
Бійтеся. Виходимо на полювання
Рейтинг: 0+ -10-
 
Василь Ананевич, 20:56 15 листопада 2023 р.
 
Влада це хто ? абдристович єрмак , татаров ? нещодавно призначений заступник начальника Національної поліції Дмитро Тишлек живе на утриманні мафіозі Віталія Нечипоренка на прізвисько "Панда", прямо у домі кримінального ватажка, і їздить на машині мафіозі. Цей мафіозі тісно пов'язаний з російською мафією — з відомим у РФ бандитом на прізвисько "Полузверь".
Рейтинг: 9+ 0-
 
тюрма 95-тий квартал, 21:00 15 листопада 2023 р.
 
А як бути із бандейкою іван якимів степан кулиняк і ромцьо шлярп. Іван якимів під патронатом цих чиновників відмазував людей від мобілізації за долари. І до них що питань у суспільства немає? Чому ніхто не покараний. Де вирок суду. Так пафосно Івана скрутили. І шо з того? Суспільство що не розуміє що ті хто покривали ті куми Івану і за долари закрили питання. Цікаво в яку суму доларів? От і думайте як далі бути
Рейтинг: 8+ -1-
 
Тарас, 21:48 15 листопада 2023 р.
 
Я Ананевич офіційно ЗАЯВЛЯЮ я вилікував своє розірване очко і готовий ще раз підставити його ради нашої ПАНДОРБАНДИ ! Ми підори тримаємся разом я Анал і КарийКевич / недомірка і наші брати недолуги ухилянти ! Ми виходим на полювання за пенісами , на яких будем скоро вертітись . Моя вафельна бананова жопа чекає нових проривів , навідь після лікування .
Рейтинг: 7+ -2-
 
Анал карликевича, 23:21 15 листопада 2023 р.
 
А що то дрогінфо почав топити за тцк? Щось підозріло це все виглядає.
Рейтинг: 10+ 0-
 
Саша, 23:50 15 листопада 2023 р.
 
Я сьогодні круто похейтився з інвалідами ! Яркий я все-таки пиждатий …. хоч і короткий
Рейтинг: 4+ 0-
 
ОРк Карликевич, 23:59 15 листопада 2023 р.
 
З 1 січня 2023 р. по 30 вересня 2023 р. нарахована премія посадовим особам Тернопільської міської ради (33 керівника управлінь та відділів – ред. ), міському голові, заступникам міського голови та секретарю ради в сумі 17 153 494, 45 грн. ”- це при тому, що мінімальна пенсія в Україні- 2093, мінімальна зарплата- 6700, це при тому, що, знову оголошену допомогу від Естонського фонду, скоріш за все, вкотре буде до копійки розкрадено, що реєструватися на будь-яке фінансування- нуль результату, де б не намагалися про це дізнаватися.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Вони що:катожани на галерах?, 00:21 16 листопада 2023 р.
 
Я дуже радий , що зміг помогти анальному отвору свого побратима Василя Ананевича і вчасно як лікар зміг підручними засобами залікувати своєю слюною надрив анального входу , спричиненим постійним втручанням чоловічих полових органів в діряве очко мого побратима по мародерству дрогобицького бюджету .
Рейтинг: 5+ 0-
 
Орест Каракевич, 00:29 16 листопада 2023 р.
 
розірваним отвором, в якому залишилося інородне тіло, яке постійно нагадує про себе, що він вже не памятає, хто його рвав і тому щось на лад спорченої пластинки не може то тіло витягнути, і постійно і то саме белькоче.
Рейтинг: 1+ 0-
 
до тараса з, 04:23 16 листопада 2023 р.
 
Направду, війна вже си скінчила, перемогла дружба, просто у телевізорних- завчасу попідписувані контракти й договори на рекламу, то й мусять показувати й говорити. Але! Хто живим вже неживих поверне? !
Рейтинг: 1+ 0-
 
:(, 08:47 16 листопада 2023 р.
 
Якими ж падлюками треба бути отим комунальним сатаністам у їхніх теплих кабінетах, аби вже сплачені квитанції плюсувати до нових- і надсилати до оплати. Гади, шуруйте окопи рити! Чи то, може, тихенько знову підгаратали ціни, бо їм щороку треба по три нових джипи купувати? !
Рейтинг: 3+ 0-
 
!, 13:28 16 листопада 2023 р.
 
Най той військкомат в першу чергу роздасть повістки тим ратушним щурам і тим скаженим з відділу освіти. що приїжджали в садок на Самбірській, коли при тривозі ідіоти не віддавали батькам дітей. Ті з освіти- один високий і худий, казали жінки, що то заступник по садіках, а другий малий і грубий були підвипивші. Як їм так там добре коло Кучми, то може най ідуть служити і окопи рити щоб дурість з мозгів повиходила, чи в такому великому місті нема ким таких придурків на роботі замінити?
Рейтинг: 15+ 0-
 
Сказ із Самбірської, 14:46 16 листопада 2023 р.
 
Ютуб рясніє знятими відео як ці міфі вмить стають реальністю. А вони тут розводняк голімий пишуть. Одна брехня тепер повсюди і віри немає до нікого.
Рейтинг: 5+ 0-
 
Людина, 16:21 16 листопада 2023 р.
 
Я не буду судити працівників тцк, але і хвалити не буду. Для прикладу такий випадок, живе собі у моєму будинку здоровий бугай, наробило дітей до холєри купу, жінка за кордоном дупи миє разом з дітьми, а воно будучи колись в армії, тепер ходе з брюхом попереду, поперджуючи пє пиво і в ср. аці мав ту війну, будує кабак чи то маназин під вікнами багатоповерхівки.  
Ну то де справедливість ? ! Той з села йде на війну, а жирна свиня ходе і либисі, як падла :(
Рейтинг: 6+ 0-
 
Чесно, 18:25 16 листопада 2023 р.
 
А Юрко Кушлик має бронь, він дуже потрібний Дрогобичанам.
Рейтинг: 3+ -4-
 
Ірина, 19:00 16 листопада 2023 р.
 
Ще троха і у місті закінчиться мобілізація бо залишиться лише: Кушлик, Чигирин та тушканчик Лучків.
Рейтинг: 8+ 0-
 
Андрій, 19:43 16 листопада 2023 р.
 
Одному Господу відомо що чекає подібних пристосуванців бо не завжди біла смуга у життю є незмінною тому чорна думаю ще попереду .
Рейтинг: 5+ 0-
 
До Андрія, 20:03 16 листопада 2023 р.
 
А той речник полтавського тцк просто якийсь "нададвокат та надюрист" що так "зумів " розвінчати міфи про мобілізацію які розказують на його думку "нефахові " юристи чи адвокати.
Рейтинг: 5+ 0-
 
Дрогобичанка, 20:19 16 листопада 2023 р.
 
Кожне слово з цвєї статті як завжди є недійсним. У нас закони не для простих людей. Ви лише потрапляєте до їхніх рук і будете повністю здоровими, лікарі відразу стають глухі сліпі і дурні, може хіба на ощуп щелест копюр відчують. І придатний і все пройшов і морально готовий і психологічно також. Шкода лише одне, що ніхто не перевіряє і не дивиться. Здорові бугаї поробили собі інвалідність бронь і догляд, а якщо ти законослухняний і не віриш в Бога, бо пізніше Бог дасть ту інвалідність не як покарання, а як відповідність документу, то чи здоровий чи хворий ніхто не питає
Рейтинг: 10+ 0-
 
Марія, 22:38 16 листопада 2023 р.
 
А наша «доблесна» влада має все в одному місці. Збирали, допомагали, підтримували лише коли було модно. Ану, сімјї захисників зізнайтеся чи хоч одного разу вас місцева влада хоч запитала чи є якась потреба чи потрібна допомога. Мене - жодного! Лише дякують ЗСУ, бо то модно і дуже висловлюють співчуття сімјям загиблих. А просто подумати і зробити хоч щось щоб тих загиблих було менеше? Не виходить, бо в нас цінують лише після, а коли потрібна допомога, то тебе не знають і навіть якщо звертаються, то не допоможуть 100%. Все переклали на спини волонтерів, а самі в коридорах цілими ящиками продукти і засоби гігієни тримають, а ми все купуємо за власні кошти. За весь період війни жодної допомоги від місцевої влади! Для чого вони тоді нам здалися? Бавити переселенців і до роддому бігати? А на захисників тупо забили
Рейтинг: 8+ 0-
 
Марія, 23:01 16 листопада 2023 р.
 
Той "розвінчувач" міфів нехай розповість про корупцію в їхніх мобілізаційних конторах та ручних ВЛК бо меле язиком аби молоти черговий "борисов" це якщо коротко описати його інтерв'ю.
Рейтинг: 5+ 0-
 
До" Марії", 03:56 17 листопада 2023 р.
 
Чигирин отримав землі більше ніж усі військові Дрогобича. Ще залишилась земля на цвинтарі і сміттєзвалищі. Його жінка бізнесвумен залучила інвестиції для розвитку міста за що з іншими злодюгами отримала грамоту від мера.
Рейтинг: 5+ -1-
 
Андрій, 06:41 17 листопада 2023 р.
 
Ну, пиякам і дармоїдам-дідовщинникам з мізками прапорщиків всіх часів і народів дешевопродажна влада та її дошіптувачі мало не серливим медом очко лижуть, бо що: бояться, аби їх не нагнули? То є така у нас влада, всюди? Тим часом, всілякі гівноїди, так звані заступники голів райадміністрацій (на Львівщині, на Львівщині, найбільша пуцькороті) накрали палива в армійців щонайменше на 25 мільйонів гривень кожен. Де розстріли? !
Рейтинг: 3+ 0-
 
?!, 08:50 17 листопада 2023 р.
 
"Чесний" серуне, у якому будинку і хто то є, може якийсь "прапорщик"-шлангіст із захмарною пенсією собоко@оба і розводиловом людей на кості й какашки зі собачим сміттям під накладними кішачого корму? ! ? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
?!, 09:06 17 листопада 2023 р.
 
Дупу хіба витерти грамотами які вручає людина признана судом двічі корупціонером . Маразм повний бо людина такого рівня посади стає "трансформатором" заниження етики всіх місцевих посадовців якщо образно сказати про ушльопка і не тільки , а про переважну більшість тої команди і , поза нею також є багато придворних дуполизів вигодонабувачів без честі та гідності , оскільки власний інтерес до збагачення та царювання над іншими знищив всі людські етичні та моральні якості.
Рейтинг: 9+ 0-
 
До Андрія, 11:35 17 листопада 2023 р.
 
Той Чигрин підставна особа. Завдання по викупу землі виконує. А його бізнес леді з грамотою взагалі повний нуль.
Рейтинг: 5+ 0-
 
Оксана, 14:03 17 листопада 2023 р.
 
Мусите визнати льос, що "бізнес------------------леді" та "бізнес-вумен", як і багато чого решта пишеться через тире (одне), тому нічого одна перед другу, кожна- окремими прозорими трусами вимахуватися. Вчіть граматику, хоча б- йокалемене, блін, а то- тупа- тупою, на тупій й довкола тупої, а мурганці у кожної- якби гонилися 320 км / годину! Щось-ТЕ по за школами робили: "бігалися"? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
:(, 14:29 17 листопада 2023 р.
 
Голубець ти прихильник дам з піонерськими грамотами. Ця леді не до бізнесу
Рейтинг: 2+ 0-
 
До :(,, 15:53 17 листопада 2023 р.
 
Тут деякi провiряли як можна уникнути мобiлiзацii е один надiйний спосiб-носити труси баби Флюнтихи. Оберiгае вiдl усього що звязано з мобилiзацiею. Одна проблема де взяти труси?
Рейтинг: 0+ 0-
 
торт баби Флюнтихи, 19:03 17 листопада 2023 р.
 
15:53-й, іди- й втопися у виходку, чмоня ти бидлополоканий!
Рейтинг: 0+ -1-
 
:(, 08:57 18 листопада 2023 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2023 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5692 дні)