ДЛЯ КОГОСЬ СМІТТЯ НЕПОТРІБНІ ВІДХОДИ, А НАШИМ КОМУНАЛЬНИКАМ ЗАСІБ ЗАРОБИТИ…

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
18.11.2023“До вирішення сміттєвої проблеми в місті вже залучають і муніципальну варту”

   Так за інформацією міської ради систематичними є порушення на багатьох сміттєвих майданчиках, куди мешканці вивозять великогабаритне сміття, що виявлено під час рейдів і на порушників складено протоколи з призначенням штрафів. І тут чиновникам слід нагадати деякі законодавчі норми і прийняті ними ж рішення та про необхідність дотримання цих норм.

 “Вказівку мера на понеділковій нараді слід виконувати, коли вона в рамках законодавства”
 
   У відповідності до результатів конкурсу з визначення надавача послуг по вивезенню твердих побутових відходів (ТПВ) Дрогобицької ОТГ переможцем визначено КП “Комунальник” про що з ним укладено Департаментом міського господарства договір до 2023 р.
 
  Великогабаритні відходи (ВГВ) входять до складу ТПВ і мешканці, як правило викидають їх один раз в певний проміжок часу, а не кожного дня чи місяця. ЗУ “Про відходи” передбачено, що ВГВ та ремонтні відходи у складі побутових відходів мають збиратись окремо від інших побутових відходів. Для збору і зберігання їх повинні бути відведені місця на контейнерних майданчиках з великогабаритними контейнерами. Контейнерні майданчики є обов’язковою складовою містобудівної документації як елемент благоустрою.
 
   Підчас проведення конкурсу місцевою владою з визначення суб’єкта з вивозу сміття не останню роль має відігравати облаштування і утримання майданчиків.
 
“З початку мешканцям необхідно створити належні умови, а пізніше організовувати каральні рейди”
 
   А тепер найцікавіше в цій історії. У відповідності з рішенням виконкому міської ради № 181 від 27.06.2022 р. визначено окремий тариф на вивезення та захоронення ВГВ у відповідності до якого щомісячно кожен мешканець сплачує кошти КП “Комунальник”. Про що мешканці можуть переконатись оглянувши квитанцію на оплату, яку їм виставляє КП.
 
“При цьому, що значна частина мешканців не виносять ВГВ взагалі”
   Але на протязі року на рахунки КП потрапляє біля 2 200 000 - 2 500 000 грн. за вивіз ВГВ.
Напевно настав час депутатському корпусу та правоохоронним структурам перевірити дотримання чинного законодавства комунальними підприємствами міста.
 
І зокрема в цьому випадку:
  - Чому КП “СМУ” постійно виставляє мешканцям претензії з питань поводження з ВГВ і пропонує свою послугу за надуманою вартістю…?. Адже в місті визначено, яке КП на конкурсних засадах надає послуги з вивезення ТПВ і за що щомісяця отримує кошти і тут необхідно звірити документальні дані  підтверджуючи фактичні обсяги наданих послуг.
 
 -  Де розміщені контейнерні майданчики для збору ВГВ і скільки їх та чи відповідають вони санітарним нормам…?.
- Куди на захоронення КП “Комунальник” вивозить ВГВ і як організовано облік цієї операції…?
P.S.
Наведений факт тільки незначна частинка дуже серйозних сміттєвих оборудок в місті…

Переглядів: 1877

Коментарі (59)
 
Люди платять за вивезення ВГВ а вони суки ще штрафують їх.
Рейтинг: 14+ -1-
 
Сука куЧмо, 12:46 18 листопада 2023 р.
 
У Дрогобичі нема прибудинкових територій: оті аомагедони попри кожен будинок не вартують й 50 копійок, а не сотень гривень щомісяця у їхніх джипівських квитанціях!
Рейтинг: 10+ 0-
 
!, 12:56 18 листопада 2023 р.
 
Хто керівник тих алкашів? У сміттєвий контейнер його 
Де його кабінет?
Рейтинг: 8+ 0-
 
Андрій, 13:52 18 листопада 2023 р.
 
ти алкашами керуе баба ФЛЮНТИХА
Рейтинг: 0+ 0-
 
з яхти коло ратушi, 14:02 18 листопада 2023 р.
 
Сміття це одна з найприбутковіших шахрайських тем нашого щура (кучми). Правоохоронні служби роками отримують частину від того що награбує Кучма тому і закривають очі на ці злочини.  
За першої каденції Кучми цим багатомільйонним бізнесом завідували спочатку Янів потім Жирний. На двох було відкрито гучні кримінальні справи які благополучно було вирішені занесеними хабарями.  
В другій каденції Кучма замітаючи сліди створим новий підрозділ КМГ який назвам КП Комунальник. Шахрайством доручив завідувати Володимиру Лучківу батькові депутата від Удару Андрія Лучківа який ще за Радзієвського фігурував в дачі хабаря судді будучи адвокатом.  
 
Найбільше дивує одне, як Кучма міг стати вдруге міським головою після того як в місті організував несанкціоноване сміттєзвалище з якого отримував надприбутки на протязі кількох років! Офіційно СБУ з’явилось про нанесених збитків лише екології на кілька мільйонів гривень!  
14 000 мешканців ОТГ віддали свідомо свій голос за шахрая. Це перепрошую ідіоти однозначно.  
 
В країні війна, гинуть люди а в Дрогобичі як ні в чому не бувало владні злодійчуки не стидаються і далі займаються шахрайством і грабують терпеливих людей.
Рейтинг: 22+ -1-
 
:/, 15:25 18 листопада 2023 р.
 
Це той Лучків, який колега Кушлика та Чигрина? Тоді це вже - бригада!
Рейтинг: 17+ 0-
 
Андрій, 16:12 18 листопада 2023 р.
 
А з ким як не з Кушликом йому дружити. Там ще друг Майданюк з ними. Ніщо так не об’єднує як разом вкрадені гроші.  
Сім’я Лучківих це ті яким Кучма дав без конкурсу і аукціону дозвіл на встановлення будок з водою по всьому місті з подальшим правом на приватизації землі що бід ними.  
Але Лучківим виявилось мало цього і вони впхались в сміттєвий корупційний бізнес.  
За ці всі щедрі подарунки Кучми за рахунок громади Лучківи добре віддячують Кучмі.  
 
 
Мафія вічна. Слідкуєм за подальшою боротьбою двох злодійських кланів за ресурси міста.
Рейтинг: 21+ 0-
 
правда, 16:59 18 листопада 2023 р.
 
А кого поставили керувати тим Комунальником?
Рейтинг: 5+ 0-
 
Оксана, 17:45 18 листопада 2023 р.
 
Скажіть де можна придбати хороший самогон в Дрогобичі і хто його продає
Рейтинг: 0+ 0-
 
:;), 17:55 18 листопада 2023 р.
 
Лучківа поставили. Син його депутат. Однопартієць Кучми. Голосує як треба Кучмі.
Рейтинг: 10+ 0-
 
До Оксани, 18:01 18 листопада 2023 р.
 
"НА ЛЬВІВЩИНІ ФЕРМЕР ТРИМАВ У ТРУДОВОМУ РАБСТВІ ДВОХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ"- так, як показали на відео, живуть чи не всі 90 відсотків українців: непродажних, не брехливих, не злодійських, навіть- ті, котрі скакали й гинули. Бо якась купка шобла окупувала президента- і грають варіята, схоже, й над ним, й над всіма нами. Президент же ж мав би бути президентом, а не кожноденним відосиком ні про що. Бо так можна сісти- й заплакати у відосику: "Вау-вау, відстаньте всі від мене, чого ви мене доїте". Вся злодійня, включно з кожним самопроголошеним "військовим пенсіонером" (направду- цілими табунами ненажерників кровожадних, з пулькато-переквашеними очима) мирних десятиліть (які можуть бути у них "судові позови" на й без того шалені пенсії, якщо вони все життя бухали й грабували армію? ! Гнати геть, у буквальному розумінні- до стінки зубами!
Рейтинг: 2+ 0-
 
!, 18:33 18 листопада 2023 р.
 
тоже менi тримав переселенцiв як рабiв- баба Флюнтиха держе переодично рабiв-хлопiв, й щось iй сi стало, ще й задоволення тi хлопи-раби получають, а як кiнчаються у тих хлопiв грошi, вона тих рабiв сама гонить в шию, мало того визивае полiцiю, аби iх забрали.
Рейтинг: 0+ 0-
 
iз яхти у Львовi, 18:44 18 листопада 2023 р.
 
Сміття і сміття! Вивзити треба обовязково що і робиться! Але на нині основне питання набити рило кацапам і тоді після цього треба ставити питання про сміттєпереробний завод. ! Скільки живу і оте все читаю в ДРОГОБИЧІ всі хто при владі то не ті люди? А ти чмошний чому коли вибори не балотуєшся на посади керувати народом ? А критикувати ти з дивана вмієш? ! Треба добити кацапню . Ось такі новини вишиванки? !
Рейтинг: 4+ -5-
 
Поки ми..........., 18:46 18 листопада 2023 р.
 
Треба до президента звертатись, щодо законотворчої діяльності чорного адвоката Лучківа, шахрая та бувшого заступника мера Кушлика та власника землі дрогобицької Чигрина.
Рейтинг: 9+ 0-
 
Оксана, 20:38 18 листопада 2023 р.
 
так звана оксана доситьл наговарювати на ЛУЧКІВА Знаю його як нормального адвоката. вас отих всіх як почитаєш так здається в рАТУШІ сидять одні кримінальні авторитети? Не знаєш що писати то краще сиди на сраці і читакй книжку "МАЙН КАМП". Ти знаєш що то є?
Рейтинг: 1+ -7-
 
оці всі Х дописувачі, 21:03 18 листопада 2023 р.
 
Проблема існує , але ця ситуація створена самим КП . Погодьтесь , ми не знаємо  
і громаді не доведена ємність великогабаритних контейнерів , його форма ! . Біля домашньої урни міх сміття теж великогабаритний ! На підставі чого виписаний штраф ? Що заважає встановити поруч існуючих, ( в багатьох населених пунктах існує така опція) більший хоча б у 2 рази ? Людина второпає , що , як для чого , адже кошти надходять і не малі саме за цю послугу! Що не так? Видається , проблема захована у фінансах ! Очевидно , виростає розуміння у необхідності додаткового ресурсу , а це механізація для великогабаритних контейнерів , пальне , робочі руки і т. д . Ой , а як не хочеться , як боляче для кишеньки пихатого товстоморди ! Роботяги мають (вибачте) херячити за мінімалку значно більше і важче , а керівництво розїдати пики? То де корінь проблеми ?
Рейтинг: 5+ 0-
 
Борис, 21:21 18 листопада 2023 р.
 
Окремий бак для Флюнтика яхтсмена , щоб хатку мав у всіх закутках міста. :grin
Рейтинг: 0+ 0-
 
Селянка, 21:34 18 листопада 2023 р.
 
Покимиш тупенький, туповатий і тупий, два слова з півтори букви не вміє написати, щур ти, жирний і негнаний! Де штубачиш: на першому поверсі, на другому, на стриху у пентхаузі, а чи- у підвалі, вкупі з такими ж щурами? ! Жирно вам там- марш фоси чистити, а то- морди наб"ють. Тут таких також охочих- понаприїхало. Де видно, що вони ворогам морди бити охочі, якщо їхні- вже у багажники не влазяться, бо там- все доларами заліплено? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
?!, 05:03 19 листопада 2023 р.
 
Лучків - це місцевий кримінальний стрекозел, який тільки вміє перед суддями з хабарем скакати, бухати та худими ногами дригати.
Рейтинг: 7+ -1-
 
Оксана, 07:46 19 листопада 2023 р.
 
куплю смiття з Дрогобича за тверду валюту, йдеться до хлопiв -звернення до них з Дрогобича та Борислава, то куплю значить майтки Флюнтихи, хочу собi в Амстердамi один парус пошити з майток Флюнтихи. Думаю як смiття воно у вас пiд матрасамив гаражах, чи як непотрiб валяеться, , а я хотiв би мати такий оригiнальний парус!
Рейтинг: 2+ 0-
 
з яхти в Амстердамi, 09:30 19 листопада 2023 р.
 
Оце так створив доктор корупційну систему в комуналці. Тут позаздрить навіть італійська сміттєва мафія. Чому такі безнаказні дрогобицькі мафіозі , а тому що в системі задіяні контролюючі та правоохоронні структури. Всі порушення легко доводяться та усуваються , але кому це потрібно. І тут значна вина покірної громади міста. Вона дуже любить щоб її принижували і знущались так залазили в кишеню, а ще між собою говорять , що дуже ненавидять владу. А ті живуть за принципом "хай ненавидать , тільки б боялись і сиділи смирно".
Рейтинг: 10+ 0-
 
феміда, 10:40 19 листопада 2023 р.
 
Я всім вам ротяки помию шоб не виписували всякі паскудства :(
Рейтинг: 0+ -1-
 
Аквамен, 11:42 19 листопада 2023 р.
 
До хера ти чмошник мелеш дурні но та дурня зауважу завжди в бік на відбілення казнокрадів та будь- яких владних "рішал", а тепер ще і "рішал-адвокатів". Ти де залупо хвора нині зустрічав незаангажованого місцевими мафіозними кланами адвоката? Чи може для тебе є новиною що професійні адвокати вже у минулому, а тепер тільки РІШАЛИ, які працюють на дві сторони у судових справах. Бриють клієнтів та прислуговують мантіям. По твоїх дописах складається враження що ти якась мусорська номенклатура або прилетів недавно з Марсу, і не бачиш очевидних речей у місті. А вони всі на поверхні лежать бо сьогодні як сам собі не допоможеш у будь-чому , до прикладу вивчаючи закони та контролюючи виниклу ситуацію , то важко прийдеться. Бо все навколо фальш яка. розрахована на прибуток різного роду шахраям. То для мудрих людей стало вже правилом життя.
Рейтинг: 4+ -1-
 
До "оці всі Х дописувачі", 12:22 19 листопада 2023 р.
 
Купка казнокрадів перетворила прозоре місто у сміттєзвалище яке воняє на всю Україну корупційними скандалами. На чолі з мультикорупціонером Кучмою та його зграєю Ударівців. Найбільш злочинне угруповання, відмивання грошей незаконне збагачення. Банда процвітає.  
Лучків-хабарник юрист на смітті 
Вовків-хабарник юрист спозорений в освіті 
Коцюба-хабарник медицини 
Кушлик-нелегітимний 
Довіри від дрогобичан роль. Ви гнилі відходи. Ви сміття.
Рейтинг: 14+ -1-
 
Партія, 13:11 19 листопада 2023 р.
 
Ракетами- й ліквідувати всю мафію! Одноразово- й у всій Україні! Давай, "віідосик", працюй!
Рейтинг: 1+ 0-
 
!, 13:45 19 листопада 2023 р.
 
Собі писок помий довбанцю! Маю йоршик кльозетовий для тебе какунька . :( :grin
Рейтинг: 0+ 0-
 
Селянка, 15:53 19 листопада 2023 р.
 
до=  
Аквамен, 11:42 19 листопада 2023 р. =баба си зробила в клозетi аква-ванну, з лiкувальними грязями. тут вже нiчого не спроможеться iй, навiть довбати йоршиком. усi три дири.
Рейтинг: 0+ 0-
 
з яхти коло ратушi, 17:12 19 листопада 2023 р.
 
Я тобі не баба, а тьолька з великими цицяками по самі коліна. Мрій про мене мрій, голобцю ти зелений :grin
Рейтинг: 0+ 0-
 
Селянка, 18:01 19 листопада 2023 р.
 
Скоро ми з Васьою Кашмаріком сміттєвий бізнес прихапаємо собі , обладнання вже давно чекає на справжніх господарів, Циган разом з нами, нас не подолати)))))))))
Рейтинг: 3+ -2-
 
Торський Ваня Альфонс, 19:28 19 листопада 2023 р.
 
Сміття не в контейнерах у місті, а в головах кучми і його свити. Бо безбожно красти в своїх мешканців  
та ще й під час війни- це конкретний діагноз клептоманії чи сказу. Хоча, судячи як п'яниці від освіти їздили в садок на Самбірській, то там поголовний сказ. Дивно, що якщо правоохоронці цього не бачать, то можливо хоч ветеринарна служба наведе порядок?
Рейтинг: 9+ 0-
 
Професор Преображенський, 20:42 19 листопада 2023 р.
 
У правильному напрямку йдете "таваріщі" в ногу, а по ратуші разом з народом наш вічний корупціонер кучма, якому всі без винятку треба дякувати, що в тяжку годину він і плече може підставити, козел штрафує, пора, пора відправляти десь в інне місце, яке давно плаче за ним.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Молодці!, 20:47 19 листопада 2023 р.
 
Я Гринь
Рейтинг: 0+ -1-
 
Гринь, 20:47 19 листопада 2023 р.
 
хто хоче селянку, у кого е добро по колiна?
Рейтинг: 3+ 0-
 
з Дрогобича, 20:52 19 листопада 2023 р.
 
я навчився вязати як селянка шарф на яйцях, i красиво й тепло!
Рейтинг: 1+ 0-
 
з яхти в Амстердамi, 20:54 19 листопада 2023 р.
 
Одні і ті самі дикуни в ціц помийній ямі дрогінфо. Бруд, плітки і повна деградація. Ви дно нашого міста!
Рейтинг: 2+ -2-
 
Каратель рагулів, 22:03 19 листопада 2023 р.
 
Тут ще одна тема для наживи. Багато сімей виїхало. Фактично не проживають в своїх помешканнях вже майже два роки. Платіжки надходять з значними сумами. Фактично сміття немає, нарахування продовжуються витрати пального, транспорта та інших видатків зростає. Хтось махнув та оплачує. Кошти капають за невиконані послуги. Звісно що це вікно для зловживань. В Комунальників довести що ти не проживаєш нереально . Та не зацікавлені вони. Як вирішити це питання? Читаючи коментарі бачиш що влада це суцільне сміття. Справедливості від них годі чекати. Це просто жах людей вони не шанують але ми їм платимо зарплати. Мені страшно за майбутнє країни.
Рейтинг: 7+ 0-
 
Володимир, 05:45 20 листопада 2023 р.
 
Какати під хатов то одне, а під дверима сусідів інше, там можуть стояти працівники тцк і тоді обкакаєшся на передовій десь аж біля кремля
Рейтинг: 2+ 0-
 
Какусик, 08:50 20 листопада 2023 р.
 
Тоді можна якось незамітно то зробити, наприклад попісяти в ліфті на кнопки, або якшо на передовій то навалити купку за мавзолеєм леніна, хай нюхають кацапи, будуть думати ленін засмердівся :grin
Рейтинг: 3+ 0-
 
Пісюнька, 08:53 20 листопада 2023 р.
 
Краще накакаю на екран тілівізора коли будуть путліра показувати ;)
Рейтинг: 2+ 0-
 
Какусик, 08:55 20 листопада 2023 р.
 
Щойно так і зробив, показували того дебіла, а я робив своє дєло :zzz
Рейтинг: 2+ 0-
 
Какусик, 08:57 20 листопада 2023 р.
 
не какайте по дрогобичу бо баба Флюнтиха по купкам може найти того пацана й знасилувати попою.
Рейтинг: 2+ 0-
 
з Дрогобича, 09:38 20 листопада 2023 р.
 
Хочу запитати у тебе, як у спеціаліста. Ти часом не знаєш, чому з перепою какахи мають якись специфічний запах?
Рейтинг: 0+ 0-
 
До Какусика, 09:38 20 листопада 2023 р.
 
Унікальна пропозиція для негайного наповнення бюджету міста: зробити платними "паркувальні місця" біля кожного будинку. А то машин- тьменно, всі вулиці довкола порозгаратувані, а прибудинкові території- наче ними гусеничні танки трахохокочуться. Буде хоч за що ті калабані позаасфальтовувати, бо їздять, аж їм з-за "шашечок" сліпота за кермом блискає.
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 09:38 20 листопада 2023 р.
 
всім дрогобичанам здоровья триматися купи сміття вивозять своєчасно молодці скорішоі перемого над кацапстанои і сили духу нашим ЗБРОЙНИС СИЛАМ НЕЗАЛЕЖНОІ УКРАІНИ СЛАВА УКРАІНІ!
Рейтинг: 1+ -4-
 
снайпер +затєтий украінець, 09:41 20 листопада 2023 р.
 
Чи сказ. чи сраколизство- це те в що перетворились структури міської ради. Чого вартувало лише колінопреклонне вітання з уродинами мера після його повернення з Німеччини всім новопризначеним за "конкурсами" і підстаркуватим директорським корпусом. Це дійсно в приміщенні ратуші був, майже за твором Вільсона, "бенкет під час чуми" , чи точніше - шоу під час війни!  
Кучма вкотре готується до виборів і надіється, що ця " обласкана" рать йому їх зробить. Дурень думкою багатіє!
Рейтинг: 7+ 0-
 
До професора Преображенського, 09:49 20 листопада 2023 р.
 
Буду регунькати на капот неправельно припаркованих фномарок. Понавозили того барахла за 100 злотих в наше місто, зєбру перейти неможливо, падли  
Уеенєє. уееее. вже зачинаєсі моя помста. уееее :upset :x :upset
Рейтинг: 2+ 0-
 
Ригунька, 11:10 20 листопада 2023 р.
 
страшно стае, як вижити, часом не збираються в хатi встановити лiчильник на срач, бо то буде серйозно по бюджету. засеруть дрогобич як бездомнi собаки. одна ратуша з площею буде тiльки обiсцяна вiд какашок.
Рейтинг: 2+ 0-
 
з Дрогобича, 11:53 20 листопада 2023 р.
 
Хочу страшно какати :cry 
Де тут туалет, курва ! ? :(
Рейтинг: 2+ 0-
 
Прохожий біля ратуші, 13:06 20 листопада 2023 р.
 
Знак "какунькати заборонено" видів ?  
Йди до дому, там і покакаєш :grin
Рейтинг: 2+ 0-
 
До прохожрго, 13:08 20 листопада 2023 р.
 
А срати? Тут же ж ані словами не перебирають, ані матюками не художньо свистять, га? ! А я хочу культурно: посрати- і щоб всюди пллавали рибки в акваріумі, пахнуло трояндами і це коштувало не більше 2 гривень як в Самборі. Бо нам до Самбора далеко (бо недешево), а куди там- до Європи.
Рейтинг: 1+ 0-
 
До "забороненого", 13:56 20 листопада 2023 р.
 
Пісяти, хочу дико і несамовито пісяти. В тому проклятому дрогобичі нема жодного кльозету хоч в портки щи :(  
Кучма, бодай би тебе тцк взяв і кинув на передову, де в дрогобичі є туалет, рижий ти капостник :(
Рейтинг: 4+ -1-
 
Піпка, 15:32 20 листопада 2023 р.
 
То секрет і я тобі його не розкажу :grin
Рейтинг: 2+ 0-
 
Кучма, 15:51 20 листопада 2023 р.
 
Ну тоді взувай гумаки падла, зара я тобі в калідорі устрою потоп, таракане ти вусатий :(
Рейтинг: 1+ 0-
 
Піпка, 15:58 20 листопада 2023 р.
 
Попісяй і покакай бицю собі в ротик ! Ні їсти , ні пити купувати не треба ! Подумай коханий над тим , добре подумай ! А головне кльозету шукати не треба ! Три в одному ! Ну а як ненароком щось застряне , то є йоршик непоганий в ратуші . Для тебе солодкий - задармо ! :grin
Рейтинг: 0+ 0-
 
Селянка, 20:46 20 листопада 2023 р.
 
люди найдiть тiй флюнтисi-селянцi коня щоб у нього по колiно добро було, а внизу щоб як йоршик, бо баба мучиться в уборнiй, а йоршик, ЙОРШИК то Кучми, чекае ii на всi дири. ЯК кажуть-ЯКЕ ВОНО КОНЧЕНЕ!
Рейтинг: 0+ 0-
 
з яхти коло ратушi, 22:35 20 листопада 2023 р.
 
Ну шо там, найшов туалєт ? Тре було під ялинков коло ратуші свої потреби справити, новорічний подарунок для мера :grin :grin
Рейтинг: 0+ 0-
 
Льолік, 06:30 21 листопада 2023 р.
 
Там не можна: відосики знімають з усіх восьми сторін- ще вас покажуть в марафоні без трусів, але- бодай в заштопаних портках, ото буде срач в кадрі.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Болек-Льоликові, 09:19 21 листопада 2023 р.
 
З того вашого "бізнесу" картонками бідний хлоп приїздить затемна зі села на роботу за купу грошей вартості квитка- і навіть не має де перебути до початку роботи: вся буда завалена якимись кривоперекривленими шмельцами. Та буда для чиєїсь дідівщини у рейтузах, а чи- як тимчасове службове приміщення, нехай і- з віником та лопатою. Ото варгачки бридкі по-дрогобицьки, га? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
:(, 09:03 22 листопада 2023 р.
 
А у кого аж по коліна? І чим він його приклеює, аби не так видно було? А, може, чимось пшикає, напевно, хімікатами для ріпака? І чи робить там собі художню стрижку- бігудями на батарейках?
Рейтинг: 0+ 0-
 
Що? Де? Коли?, 20:50 22 листопада 2023 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5884 дні)